Autor Wątek: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)  (Przeczytany 68553 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 559
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« dnia: 05 Październik 2010, 17:55:41 »

- Witaj. Jestem kapitanem tutejszej straży a moje imię to Jan. - rzekł wysoki mężczyzna o bystrych błękitnych oczach i kruczoczarnych włosach związanych za głową rzemieniem. - Z rozkazu króla jestem tu po to, aby szkolić w walce orężem wszystkich chętnych obywateli naszego miasta. Nauka przeprowadzana jest kilka razy w tygodniu a dokładnie w każdy wtorek, środę i weekend tygodnia. Zazwyczaj przychodzę tutaj po służbie i pozostaję aż do zamknięcia bram miasta. - dodał i na tablicę przypiął dosyć duży pergamin.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Eleny nauczycielki umiejętności.

Imię: Jan
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 24.03.26503, eI
Opis: Kapitan Straży Miejskiej Valfden oddelegowany do miasta jako nauczyciel sztuk fechtunku wśród pospólstwa miejskiego.

Nauka:
Brązowy talent
Srebrny talent
Złoty talent

Kolor specjalizacji odpowiada talentowi jaki musisz wykorzystać na naukę. Przed każdą z nich upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota i odpowiednich talentów.

Walka bronią sieczną:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - topór | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - halabarda | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 10 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - topór | Koszt: 300 grzywien
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - halabarda | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 6 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - miecz | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 20 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - sztylet | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 16 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - halabarda | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 12 walk na arenie)

Walka bronią obuchową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kij | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - kij | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 4 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - kij | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)

Walka bronią dystansową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kusza | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk długi | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk krótki | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - proca | Koszt: 60 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - proca | Koszt: 300 grzywien

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - proca | Koszt: 1500 grzywien

Walka tarczą:
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - pawęż | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - puklerz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza | Koszt: 50 grzywien

Noszenie odzień:
- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien

Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej specjalizacji w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2019, 18:29:10 wysłana przez Dragosani »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 330
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

Odp: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« Odpowiedź #661 dnia: 22 Maj 2014, 11:56:17 »
- Witaj, Janie. Za chwilę wyruszam w niebezpieczną podróż. Mógłbyś mi pokazać, jak się posługiwać sztyletem?

131 grzywien - 50 grzywien = 81 grzywien
4 brązowe talenty - 1 brązowy talent = 3 brązowe talenty

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet | Koszt: 50 grzywien
Funeris nauczony: Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet, tracisz brązowy talent

Bułat, Katana, Miecz, Szabla, Sztylet
Możesz wykonać 1 finiszer na post.
Możesz parować ciosy przeciwnika o tym samym lub mniejszym stopniu zaawansowania technik walki.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #661 dnia: 22 Maj 2014, 11:56:17 »

Offline Kuhin Acker

• Obywatel
  • Reputation Power: 4
  • Kuhin Acker nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #662 dnia: 26 Maj 2014, 22:07:20 »
Witam. Naucz mnie proszę, jak korzystać z tego oręża.

Grzywny: 100 - 50= 50
Brązowe talenty: 4 - 1 = 3

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #663 dnia: 26 Maj 2014, 22:18:14 »
Witam. Naucz mnie proszę, jak korzystać z tego oręża.

Grzywny: 100 - 50= 50
Brązowe talenty: 4 - 1 = 3
Kuhin Acker nauczony: Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz, tracisz brązowy talent

Możesz parować ciosy przeciwnika o tym samym lub mniejszym stopniu zaawansowania technik walki.

Offline Kuhin Acker

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #664 dnia: 27 Maj 2014, 13:49:01 »
Witaj ponownie Janie. Tym razem pokaż mi proszę jak korzystać ze zbrój miękkich.

Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich

Grzywny: 275 - 200 = 75
Brązowe talenty: 6 - 1 = 5

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #665 dnia: 27 Maj 2014, 20:18:19 »
Witaj ponownie Janie. Tym razem pokaż mi proszę jak korzystać ze zbrój miękkich.

Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich

Grzywny: 275 - 200 = 75
Brązowe talenty: 6 - 1 = 5
Kuhin Acker nauczony: używanie zbrój miękkich, tracisz 1 brązowy talent.

Udźwig Twojej postaci rośnie o 5 kg.
Do zbroi miękkiej zaliczamy następujące elementy odzienia:
Buty
Hełm
Karwasz
Napierśnik
Rękawica
Spodnie

Offline Nawaar

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 220
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #666 dnia: 30 Maj 2014, 09:59:27 »
Młody elf przybył, aby rozpocząć swoje szkolenie. - Dzień dobry. Proszę mnie nauczyć strzelać z łuku refleksyjnego. Zacznijmy od tego jak się z tego strzela, ba nawet nie wiem jak dobrze taki łuk utrzymać. Poradzisz jakoś?.

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny | Koszt: 60 grzywien

100g - 60g=40g
3bt - 1bt=2bt
#winaFuna

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #667 dnia: 30 Maj 2014, 10:17:43 »
Młody elf przybył, aby rozpocząć swoje szkolenie. - Dzień dobry. Proszę mnie nauczyć strzelać z łuku refleksyjnego. Zacznijmy od tego jak się z tego strzela, ba nawet nie wiem jak dobrze taki łuk utrzymać. Poradzisz jakoś?.

100g - 60g=40g
3bt - 1bt=2bt

Nathaniel Elzar nauczony: Lekcja I[50%] - podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny, tracisz jeden brązowy talent.

Offline Kuhin Acker

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #668 dnia: 02 Czerwiec 2014, 22:21:31 »
Witaj. Naucz mnie proszę korzystać z tarczy.

Grzywny 320 - 50 = 270*
Brązowe talenty: 3 - 1 = 2*

*Uwzględniając koszta pozostałych "zamówień".

Offline Nardo

• Obywatel
  • Reputation Power: 3
  • Nardo nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #669 dnia: 03 Czerwiec 2014, 00:49:33 »
Przybyłem aby od nowa się nauczyć walki mieczem , wiele pozapominałem lecz nauka z tobą to będzie jak mam nadzieje czysta przyjemność.

Grzywny 100 - 50 = 50*
Brązowe talenty: 4 - 1 = 3*

Offline Isentor

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #670 dnia: 03 Czerwiec 2014, 09:00:14 »
Witaj. Naucz mnie proszę korzystać z tarczy.

Grzywny 320 - 50 = 270*
Brązowe talenty: 3 - 1 = 2*

*Uwzględniając koszta pozostałych "zamówień".
Kuhin Acker nauczony: podstawowe techniki walki - tarcza, tracisz 1 brązowy talent.

Tarcza (trójkątna, herbowa, kwadratowa)
Możesz parować ciosy przeciwnika o mniejszym, tym samym lub wyższym o jeden stopień zaawansowania technik walki.

Przybyłem aby od nowa się nauczyć walki mieczem , wiele pozapominałem lecz nauka z tobą to będzie jak mam nadzieje czysta przyjemność.

Grzywny 100 - 50 = 50*
Brązowe talenty: 4 - 1 = 3*
Nardo nauczony: podstawowe techniki walki - miecz, tracisz 1 brązowy talent.

Offline Nikolaj

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.Nikolaj nie ma zbyt dobrej opinii.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik łuczarstwaTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #671 dnia: 03 Czerwiec 2014, 15:22:36 »
Witam, chciałbym się nauczyć:

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)
Drugie konto Elronda...

Offline Isentor

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #672 dnia: 03 Czerwiec 2014, 16:49:40 »
Witam, chciałbym się nauczyć:

Nikolaj nauczony: zaawansowane techniki walki - sztylet, tracisz 1 srebrny talent.

Możesz wykonać 2 finiszery na post.
Jeśli ostrość broni może się przebić przez pancerz przeciwnika możesz odciąć jego kończynę.

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputation Power: 113
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Lafos, Vomin, Caten, Blev i Coru - Szeklan CavedBaron Noran - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #673 dnia: 04 Czerwiec 2014, 16:10:18 »
-Witaj Janie. Chcialbym abys pokazal mi jak nosic pancerze miekkie

- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien

6Bt-1Bt=5Bt

320-200=120 grzywien
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #674 dnia: 04 Czerwiec 2014, 17:40:58 »
-Witaj Janie. Chcialbym abys pokazal mi jak nosic pancerze miekkie

- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien

6Bt-1Bt=5Bt

320-200=120 grzywien
Szeklan nauczony: Używanie zbrój miękkich, tracisz brązowy talent

Offline Samir

• Magnat
  • Reputation Power: 26
  • Samir toruje sobie drogę ku górze.Samir toruje sobie drogę ku górze.Samir toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

« Odpowiedź #675 dnia: 08 Czerwiec 2014, 10:00:35 »
- Naucz mnie, jak poprawnie strzelać z kuszy.

215 - 60 = 155 grzywien
3 - 1 = 2 brązowe talenty
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2014, 10:09:51 wysłana przez Samir »

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Reputation Power: 141
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #676 dnia: 08 Czerwiec 2014, 10:09:01 »
- Naucz mnie, jak strzelać z kuszy.

215 - 60 = 155 grzywien
Samir nauczony: podstawowe techniki walki - kusza, tracisz 1 brązowy talent

Zasięg perfekcyjnej celności z kuszy jednoręcznej wynosi do 30 metrów odległości od celu.
Zasięg perfekcyjnej celności z kuszy jednoręcznej, podczas jazdy konnej w kłusie lub galopie wynosi 15 metrów.
Zasięg perfekcyjnej celności z kuszy oburęcznej wynosi do 200 metrów odległości od celu.
Zasięg perfekcyjnej celności z kuszy oburęcznej, podczas jazdy konnej w kłusie lub galopie wynosi 100 metrów.
Można strzelać tylko pod kątem prostym.
Naciąganie kuszy trwa 60 sekund.
The absence of faith is the mark of the weak.
The absence of faith is the mark of the heretic.
The absence of faith is the mark of damnation.

Offline Progan

• Weteran
  • Reputation Power: 75
  • Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.Progan ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Sklep Rogowiec
« Odpowiedź #677 dnia: 13 Czerwiec 2014, 23:39:15 »
- Witaj Janie, chciałbym nauczyć się jak walczyć kijem - powiedział Progan.

100-50=50 grzywien
4-1=3 brązowe talenty

Offline Patty

• Hetman Koronny
  • Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.Patty budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Mistrzyni CechuWilczyca MorskaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #678 dnia: 13 Czerwiec 2014, 23:41:04 »
- Witaj Janie, chciałbym nauczyć się jak walczyć kijem - powiedział Progan.

100-50=50 grzywien
4-1=3 brązowe talenty

Progan nauczony: podstawowe techniki walki - kij, tracisz 1 brązowy talent

Kij nie zabija tylko obezwładnia.

Offline Lanaya

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 1
  • Lanaya nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #679 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:07:29 »
Elfka znalazła się na szkoleniu bojowym, czas było rozpocząć pracę zabójczyni.
- Witaj Janie, naucz proszę mnie walki szytletem.

100 - 50 = 50 grzywien
Drugie konto Moreana

"Where the Hidden Ones send me, I go without question. I do not even question why I question not."

Offline Patty

• Hetman Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #680 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:09:28 »
Elfka znalazła się na szkoleniu bojowym, czas było rozpocząć pracę zabójczyni.
- Witaj Janie, naucz proszę mnie walki szytletem.

100 - 50 = 50 grzywien

Lanaya nauczona: podstawowe techniki walki - sztylet, tracisz 1 brązowy talent.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #680 dnia: 14 Czerwiec 2014, 12:09:28 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.