Autor Wątek: Elena [NPC] (nauka umiejętności)  (Przeczytany 22591 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elena

• NPC
  • Reputacja: 0
  • Elena nie ma żadnego wpływu.

Elena [NPC] (nauka umiejętności)
« dnia: 07 Październik 2010, 21:42:21 »

- Mam na imię Elena i jestem tutaj po to aby nauczyć Cię kilku przydatnych umiejętności, które na pewno docenisz w czasie twoich podróży. - rzekła bardzo ładna młoda dziewczyna o długich rudych włosach targanych przez wiatr. Ładnie wykonana kolczuga z płaszczem w barwach Valfden zdradzała jej przynależność do straży miejskiej. - Jeśli chcesz o to zapytać to jestem jedną z niewielu kobiet w stopniu oficerskim służących w straży ale o tym możemy porozmawiać kiedy indziej. Teraz ważna jest nauka. - dodała rozkładając zapisany zwój. - Tego wszystkiego jestem w stanie Cię nauczyć jeśli oczywiście masz pieniądze. Nauczam wieczorami praktycznie przez cały tydzień. Wyjątkami są poniedziałki i czwartki gdzie nawał obowiązków nie pozwala mi na to.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Jana nauczyciela specjalizacji walki.

Imię: Elena
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 12.02.26508, eI
Opis: Oficer straży miejskiej Valfden oddelegowana do miasta jako nauczycielka umiejętności.

Nauka:
Brązowy talent
Srebrny talent
Złoty talent

Kolor specjalizacji odpowiada talentowi jaki musisz wykorzystać na naukę. Przed każdą z nich upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota i odpowiednich talentów.

Umiejętności alchemiczne:
Rozpoznawanie roślin | Koszt: 80 grzywien [link]

Umiejętności myśliwskie:
Podstawy łowiectwa | Koszt: 120 grzywien [link]

Umiejętności skrytobójcze:
Akrobatyka | Koszt: 350 grzywien [link]

Pozostałe umiejętności:
Jeździectwo | Koszt: 220 grzywien [link]
Perswazja | Koszt: 500 grzywien [link]
Wilk morski | Koszt: 450 grzywien [link]

Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej umiejętności w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2017, 16:13:55 wysłana przez Dragosani »

Offline Anette Du'Monteau

• Weteran
  • Reputacja: 256
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
Odp: Elena [NPC] (nauczyciel umiejętności)
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Październik 2010, 18:08:13 »
-Witaj Eleno, chciałbym nauczyć się Akrobatyki.
3BT - 1BT = 2BT
294 - 100 = 194 sztuk złota
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Offline Gordian MoriiAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Październik 2010, 19:14:32 »
-Witaj Eleno, chciałbym nauczyć się Akrobatyki.
3BT - 1BT = 2BT
294 - 100 = 194 sztuk złota
[/quotr]

-Siadaj i słuchaj...- rzekła

Zeyfar nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Offline masatschusets

• Kret
  • *
  • Reputacja: 1
  • masatschusets nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #3 dnia: 30 Październik 2010, 00:01:37 »
Masatschusets spokojnym krokiem wszedł na plac targowy i cichym, spokojnym głosem zwrócił się do pięknej Eleny.
-Witam. Przybyłem tu, aby nauczyć się akrobatyki. Uczynisz mi ten zaczyt?

Akrobatyka Koszt: 100 - sztuk złota

Talenty: 4-1=3
Złoto: 140-100=40szt. złota

• Weteran
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Październik 2010, 00:02:46 »
Masatschusets spokojnym krokiem wszedł na plac targowy i cichym, spokojnym głosem zwrócił się do pięknej Eleny.
-Witam. Przybyłem tu, aby nauczyć się akrobatyki. Uczynisz mi ten zaczyt?

Talenty: 4-1=3
Złoto: 140-100=40szt. złota

Masatschusets nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Reputacja: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik 2010, 14:53:08 »
- Naucz mnie Piękna Akrobatyki!

2 - 1 = 1 brązowy talent

300 - 200 = 100 sztuk złota

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik 2010, 15:14:35 »
- Naucz mnie Piękna Akrobatyki!

2 - 1 = 1 brązowy talent

300 - 200 = 100 sztuk złota

Gunses nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Offline Altair

• Magnat
  • Reputacja: 12
  • Altair nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 04 Listopad 2010, 18:10:06 »
Akrobatykę poproszę

160-60=100
10-1=9

(odliczyłem od talentu i majątku naukę u Jana)
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2010, 23:12:37 wysłana przez Altair »

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2010, 23:25:25 »
Akrobatykę poproszę

160-60=100
10-1=9

(odliczyłem od talentu i majątku naukę u Jana)

Altair nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Listopad 2010, 17:54:37 »
Poproszę

- Podstawy łowiectwa Koszt: 500 - sztuk złota

2 - 1 = 1 brązowych talentów.
1420 - 500 = 920 sztuk złota
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2010, 19:44:30 wysłana przez Gunses »

Offline Szarleǰ

• Krwawe Kruki
  • Reputacja: 69
  • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Listopad 2010, 20:27:12 »
Peanut wszedł na salę treningową.
- Chciałbym się czegoś nauczyć. Rzucił w kierunku Eleny, po czym sprecyzował:

- Medyk Koszt: 550 - sztuk złota

2 - 1 = 1 srebrny talent
560 - 550 = 10 sztuk złota
Dom Szarleja

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Listopad 2010, 17:27:04 »
Poproszę

- Podstawy łowiectwa Koszt: 500 - sztuk złota

2 - 1 = 1 brązowych talentów.
1420 - 500 = 920 sztuk złota

Gunses nauczony; Podstawy łowiectwa (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Peanut wszedł na salę treningową.
- Chciałbym się czegoś nauczyć. Rzucił w kierunku Eleny, po czym sprecyzował:

- Medyk Koszt: 550 - sztuk złota

2 - 1 = 1 srebrny talent
560 - 550 = 10 sztuk złota

Peanut nauczony; Medyk (Umiejętność nabywana) tracisz jeden srebrny talent

Offline Istedd

• Patron
  • Reputacja: 15
  • Istedd nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #12 dnia: 16 Styczeń 2011, 18:19:54 »
Po nauce u Jana swe kroki skierował ku Elenie, nauczycielce umiejętności. Nie przyszedł tu uczyć się cyrulictwa, ale czegoś, jak sam uznawał, co może przydać mu się w bezpośredniej walce. Zdolności zwinnego poruszania się, a także czynienia z ciałem swym czegoś innego, niż powinien to robić człek w zbroi pełnej płytowej. W końcu stanął przed panią oficer. Podszedł do niej, uniósł dłoń na powitanie i przedstawił się.
- Zwę się Ergard Adaven. Chciałbym, pani, abyś mnie wyuczyła sztuki akrobatyki. Trochę mi brzuszysko przeszkodzi, ale jak je wciągnę, to linię mam, jak nie przymierzając... jak ja z wciągniętym brzuchem. - mruknął nie mogąc znaleźć innego porównania. Jego mina nie była zbyt wesoła.

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #13 dnia: 16 Styczeń 2011, 18:24:59 »
Po nauce u Jana swe kroki skierował ku Elenie, nauczycielce umiejętności. Nie przyszedł tu uczyć się cyrulictwa, ale czegoś, jak sam uznawał, co może przydać mu się w bezpośredniej walce. Zdolności zwinnego poruszania się, a także czynienia z ciałem swym czegoś innego, niż powinien to robić człek w zbroi pełnej płytowej. W końcu stanął przed panią oficer. Podszedł do niej, uniósł dłoń na powitanie i przedstawił się.
- Zwę się Ergard Adaven. Chciałbym, pani, abyś mnie wyuczyła sztuki akrobatyki. Trochę mi brzuszysko przeszkodzi, ale jak je wciągnę, to linię mam, jak nie przymierzając... jak ja z wciągniętym brzuchem. - mruknął nie mogąc znaleźć innego porównania. Jego mina nie była zbyt wesoła.

Ergard nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent

Offline Akatosh

• Obywatel
  • Reputacja: 1
  • Akatosh nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #14 dnia: 21 Kwiecień 2011, 20:42:50 »
Akatosh wedle rad członków Bractwa udał się do Eleny. Po zmierzeniu jej wzrokiem rzekł:
-Witaj. Chciałbym nauczyć się akrobatyki.

- Akrobatyka Koszt: 100 - sztuk złota

470-100=370

3-1=2

//Dzięki za rady.

Edit:Pomyliłem dzień. Myślałem,ze wczoraj jest środa... <facepalm>
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2011, 10:13:48 wysłana przez Akatosh »

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #15 dnia: 23 Kwiecień 2011, 17:25:16 »
Akatosh wedle rad członków Bractwa udał się do Eleny. Po zmierzeniu jej wzrokiem rzekł:
-Witaj. Chciałbym nauczyć się akrobatyki.

470-100=370

3-1=2

//Dzięki za rady.

Edit:Pomyliłem dzień. Myślałem,ze wczoraj jest środa... <facepalm>

Akatosh nauczony; Akrobatyka (Umiejętność nabywana) tracisz jeden brązowy talent
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Arti

• Magnat
  • Reputacja: 11
  • Arti nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #16 dnia: 22 Lipiec 2011, 13:40:59 »
Młodzieniec z daleka dostrzegł płomiennowłosą i niezwykle piękną kobietę. Doszły go słuchy o jej fantastycznych umiejętnościach i niezwykłym darze efektywnego przekazywania ich chętnym nauki.
"Ponoć naucza akrobatyki. Jako osobie posługującej się bronią dalekosiężną będzie to bardzo przydatne, w końcu nie mam tarczy. Poza tym refleks jaki nabędę niewątpliwie pozytywnie wpłynie na moje zdolności strzeleckie" - to myśląc, Aerth zbliżył się do Eleny. Z bliska okazała się być o wiele bardziej ponętna, jak i również sprawiała wrażenie kobiety dominującej nad każdym mężczyzną w tym mieście."Pewnie nawet smok by się przed nią ukorzył" - pomyślał.
 - Słucham? - zapytała Elena lekko poirytowana młodym człowiekiem wpatrującym się w nią jak w dzieło sztuki.
 - Jaaa.... - chwilę się zastanawiał. Zamyślony nad tym, jakim pięknym i kobiecym kolorem jest czerwień zapomniał po co tu przyszedł. Po chwili jednak zebrał myśli i rzekł - Chcę byś nauczyła mnie akrobatyki.

240 - 100 = 140 sztuk złota
3 - 1 = 2 brązowe talenty

Moja Kwatera
Jestem Aerth, rodu Ra
   Kim jestem ? ...

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Lipiec 2011, 14:07:48 »
Młodzieniec z daleka dostrzegł płomiennowłosą i niezwykle piękną kobietę. Doszły go słuchy o jej fantastycznych umiejętnościach i niezwykłym darze efektywnego przekazywania ich chętnym nauki.
"Ponoć naucza akrobatyki. Jako osobie posługującej się bronią dalekosiężną będzie to bardzo przydatne, w końcu nie mam tarczy. Poza tym refleks jaki nabędę niewątpliwie pozytywnie wpłynie na moje zdolności strzeleckie" - to myśląc, Aerth zbliżył się do Eleny. Z bliska okazała się być o wiele bardziej ponętna, jak i również sprawiała wrażenie kobiety dominującej nad każdym mężczyzną w tym mieście."Pewnie nawet smok by się przed nią ukorzył" - pomyślał.
 - Słucham? - zapytała Elena lekko poirytowana młodym człowiekiem wpatrującym się w nią jak w dzieło sztuki.
 - Jaaa.... - chwilę się zastanawiał. Zamyślony nad tym, jakim pięknym i kobiecym kolorem jest czerwień zapomniał po co tu przyszedł. Po chwili jednak zebrał myśli i rzekł - Chcę byś nauczyła mnie akrobatyki.

240 - 100 = 140 sztuk złota
3 - 1 = 2 brązowe talenty

Arti nauczony: Akrobatyka(Umiejętność); tracisz 1 brązowy talent.

Offline Orion

• Kret
  • *
  • Reputacja: 2
  • Orion nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #18 dnia: 02 Sierpień 2011, 18:10:34 »
-Witaj Eleno, jestem Orion. Chciałbym nauczyć się akrobatyki.

250 - 100 = 150 sztuk złota

3 - 1 = 2 BT

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #19 dnia: 03 Sierpień 2011, 12:27:53 »
-Witaj Eleno, jestem Orion. Chciałbym nauczyć się akrobatyki.

250 - 100 = 150 sztuk złota

3 - 1 = 2 BT
- Czołem Orionie! - zawołała Elena - Akrobatyka to na prawdę nic trudnego...

Orion nauczony: Akrobatyka; Tracisz jeden brązowy talent.
~ Gunses (nie wiem czy Dev nie pojechał już na woodstock)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.