Autor Wątek: Trawa cytrynowa  (Przeczytany 3710 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Trawa cytrynowa
« dnia: 04 Marzec 2012, 13:06:21 »
Nazwa: Trawa cytrynowa
MG: Zeyfar
Ilość wykonujących: 1
Wymagania: Walka dowolną bronią 75%, myślenie
Nagroda: 130szt. złota

Konrad wyszedł przed siedzibę łowców i zaczął siodłać konia.

Portret



Statystyki ekwipunku:



Broń 1
Nazwa broni: Kusza łowcy
Rodzaj: kusza
Zasięg: 70 metrów
Precyzja: 50%
Opis: Wykonana z 50 kawałków drewna. Przebija każdy rodzaj niemagicznego pancerza, poza zbrojami bojowymi.
Wymagania: Walka bronią dystansową [50%]

Broń 2
brak

Broń 3
Nazwa broni: Kompozytowa klinga
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 25
Wytrzymałość: 19
Opis: Wykuty z 35 sztabek mithrilu i 20 sztabek srebra o zasięgu 0,9 metra.
Przez zawartośc srebra zadaje zwiększone obrażenia stworzeniom na nie wrażliwym.
Dzięki mthrilowi miecz jest zawsze ostry i nigdy się nie tępi.
Wymagania: Walka bronią sieczną [75%]

Broń 4
Nazwa broni: Złowróżbny szept
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 6
Opis: Wykuty z 25 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,3 metra.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]

Odzienie

Nazwa odzienia: Pancerz Samotnego ÂŁowcy
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: zbroja z utwardzonej skóry
Wytrzymałość: 8
Opis: Uszyta z 100 kawałków skóry kreshara.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Pas

Runa Heshar
Sakiewka - 20 sztuk złota

Statystyki postaci

Specjalizacje:
Walka bronią sieczną - Podstawowe techniki walki [50%]
Walka bronią sieczną - Zaawansowane techniki walki [75%]
Walka bronia dystansową[50%]
Używanie zbrój miękkich(Specjalizacja)

Umiejętności nabywane:
Otwieranie wszelkich zamków
Akrobatyka

Umiejętności rasowe:
Potencjał magiczny
Potencjał chemiczny
Ciało z gliny
Ulubieniec bogów
Bystry umysł

Magia:

Nazwa runy: Heshar
Rodzaj: runa ognia
Opis: Po wypowiedzeniu nazwy runy, w wolnej dłoni powstaje niewielki ognisty pocisk, zawieszony w powietrzu nad ręką czarującego. Zasięg jest zależny jedynie od rzucającego. Pocisk, podobnie jak kamień, leci tak daleko jak zostanie rzucony. Czar może być manipulowany umiejętnościami magicznymi typu telekineza, psionika i mortokineza. Po trafieniu w cel, kulka rozpryskuje się parząc oponenta. Poparzenia jednak nie są duże, więc cel rzadko ginie w wyniku zadanych czarem obrażeń.
Cena: 150 sztuk złota

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2012, 13:27:53 »
Do Konrada zbliżył się ciemnowłosy elf. Jego strój jasno dawał do zrozumienia, że jest ponad zwykłymi ÂŁowcami.
-Witaj. Rozumiem, że to ty podjąłeś się wykonania tego zlecenia? Musisz zatem udać się do portu. Kiedy przepłyniesz na drugi brzeg, skierujesz się prosto do Fortu i przejdziesz przez portal do innego wymiaru. Tam powinna czekać na ciebie nasza współpracowniczka, Sariko. Ona przekaże ci resztę informacji. Ruszaj, szkoda czasu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Marzec 2012, 13:27:53 »

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Marzec 2012, 13:35:03 »
-Zrozumiałem.- rzekł Konrad, a następnie wskoczył na konia i ruszył w drogę. Skierował się, zgodnie ze wskazówkami, w stronę portu. Miał nadzieję, że szybko dotrze na miejsce. Po drodze myślał o tym, co też może czekać go na miejscu.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Marzec 2012, 14:08:20 »
W szybkim tempie dotarłeś do portu pod siedzibą Kruków. Bez zbędnych ceregieli wszedłeś na pokład najbliższego statku. Po wszelkich niezbędnych przygotowaniach kapitan statku zmobilizował swoich ludzi i ruszył od brzegu.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Marzec 2012, 14:40:15 »
Konrad usiadł na drewnianej ławie, która znajdowała się na statku. Płynąc obserwował wszystko dookoła. Nie był żeglarzem, ale w tym wypadku obserwowanie tafli wody było najciekawszym zajęciem, jakie mógł sobie znaleźć. Nie miał zamiaru z nikim rozmawiać. Wolał posiedzieć chwilę w ciszy i przemyśleć pewne sprawy.
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2012, 15:36:54 wysłana przez Koza123 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Marzec 2012, 15:08:20 »
//: żeglarzem*

Minęło kilka godzin i znalazłeś się na lądzie. Droga z portu prowadziła wprost do Fortu, gdzie znajdowała się baza wypadowa Kruków, a także portal do innego wymiaru.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Marzec 2012, 15:41:07 »
//Faktycznie, nie zauważyłem błędu. Dzięki.  ;)

Młody łowca wyruszył w stronę fortu. Do tej pory widział tylko portal do krainy wampirów- Ankorvaat. Miał nawet okazję przez niego przejść. Teraz, gdy kierował się w stronę bazy Kruków był jeszcze bardziej ciekaw, jakie zadanie mu przypadnie.
-Byle tylko nie bieganie po jaskiniach za zgubionym pierścieniem...-wymamrotał pod nosem.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Marzec 2012, 16:12:50 »
Mijałeś wszystkich Kruczych strażników i członków organizacji. Jako, że nie znałeś dokładnie drogi do portalu to jeden z nich zaprowadził cię wprost przed niego.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marzec 2012, 16:47:38 »
Konrad uważnie rozglądał się za współpracowniczką, o której powiedział mu elf. Nie wiedział jak wygląda, toteż miał problemy z jej identyfikacją. Pozostawało mu tylko mieć nadzieję, że to ona znajdzie jego.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marzec 2012, 17:12:16 »
Po przejściu przez portal zobaczyłeś jedynie zwykłych ludzi. Choć w tych strojach ciężko ci było nazwać ich zwykłymi. Nosili dość długie szaty, przypominające nieco te jakie noszą magowie, lecz były o wiele luźniejsze i związane pasem. Przy nich posiadali także niewielkie miecze. Całości dopełniały wielkie słomiane kapelusze i dziwne drewniane obuwie trzymające się jedynie na paskach materiału.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Marzec 2012, 17:36:29 »
Konrad nie wiedział gdzie jest, ani gdzie ma szukać Sariko. Myślał przez chwilę, zby spytać o to któregoś z obecnych tu ludzi, jednakże błyskawicznie wybił sobie ten pomysł z głowy. Ponownie zaczął rozglądać się wokół. Przeszedł kilka kroków wciąż się rozglądając. Miał nadzieję, że znalezienie współpracowniczki nie będzie wyjątkowo trudne.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Marzec 2012, 19:28:58 »
Zbliżył się do Ciebie mężczyzna z rękami ukrytymi w szacie. Miał je założone na siebie niczym jakiś kapłan.
-Widzę, że jest pan tutaj nowy. Jeśli pan czegoś szuka to polecam udać się do pobliskiej wioski, Aritohi.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Marzec 2012, 19:34:04 »
-Dziękuję za informacje.- rzekł krótko młodzieniec, po czym ruszył wkierunku rzeczonej wioski. Dziwił go niecodzienny wygląd ludzi znajdujących się w tym miejscu.
-Czy to jacyś magowie? Kapłani? Na łowców z pewnością nie wyglądają...- myślał uśmiechając się lekko.
« Ostatnia zmiana: 04 Marzec 2012, 19:44:40 wysłana przez Koza123 »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Marzec 2012, 19:46:49 »
Wioska była w niewielkiej odległości od portalu. Już od bramy prowadzącej wprost do niej wiedziałeś, że tutejsza architektura jest nie mniej dziwna od tubylców i ich strojów. Jednak w żadnym razie nie zniechęcony ruszyłeś w głąb zabudowań.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Marzec 2012, 19:54:16 »
Konrad rozglądał się dookoła szukając współpracownika, o którym dowiedział się na samym początku tej wyprawy. Sądząc po imieniu była to kobieta. W pewnym momencie młodzieniec postanowił zaczepić jakiegoś przechodnia.
-Przepraszam, że przeszkadzam, ale szukam osoby imieniem Sariko. Czy ktoś taki mieszka może w tej wiosce?- rzekł podchodząc do jednego z przechodniów. Prawdopodobnie człowiek ten nie wiedział, że poszukiwana kobieta jest współpracownikiem Kruków. W końcu, nikt, kto ma jakiekolwiek powiązania z Krukami, nie obnosi się z tym publicznie, toteż Artinowi wydawało się, że nie wzbudza podejrzeń.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Marzec 2012, 19:56:45 »
-Sariko? Siedzi i pije herbatę w karczmie. Ludzie mówią, że od tajemniczej śmierci daimyo Matusmo-sana to ona wszystkim zarządza. Mi w sumie nic do tego. Ważne że było jak żyć i z czego. Zwykle siedzi tam do wieczora, więc bez problemu powinieneś ją spotkać.

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Marzec 2012, 20:01:38 »
-Dziękuję.- powiedział młodzieniec. Następnie udał się w stronę wskazanej mu karczmy. Po przekroczeniu progu budynku dostrzegł jakąś kobietę. Siedziała w jednym z ciemniejszych miejsc karczmy, toteż łowca nie zauważył nawet, jakiej jest ona rasy.
-Sariko?- spytał, pewnym krokiem podchodząc do stolika.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Marzec 2012, 20:09:10 »
Kobieta zdawała się nie zwracać na ciebie większej uwagi. Podniosła do ust miseczkę z herbatą i upiła jej nieco. Wolno odłożyła naczynie, po czym dopiero zainteresowała się twoją osobą. Sariko była ubrana w lekki skórzany pancerz, wyposażony w liczne kieszonki. Wszystko było spięte sporą ilością klamer i rzemyków.
-Nieopierzony kruk, co? Co cię sprowadza do mnie?

Offline Koza123

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1806
  • Reputacja: 1380
  • Płeć: Mężczyzna
  • Meeeedyk!
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Marzec 2012, 20:20:51 »
-Witam. Nazywam się Konrad Artin. Podjąłem się jednego zlecenia i pewien elf kazał mi odnaleźć właśnie Ciebie. Miałaś udzielić mi dalszych informacji.- rzekł spokojnie młodzieniec. Nie chciał nawet siadać na krześle tuż obok Sariko. W tej chwili nie miał ochoty na odpoczynek w karczmie. Chciał się dowiedzieć, o co chodzi. Nadal próbował również wypatrzeć na twarzy kobiety jakieś cechy szczególne, które świadczyłyby o przynależności do innej niż ludzie rasy.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Marzec 2012, 20:32:56 »
//: Nic takiego nie dostrzegałeś. Ot normalna mieszkanka tego wymiaru.

-Więc to ty się podjąłeś zadania? No dobrze. Słuchaj. Jeden z waszych ludzi poskarżył się na pewnego informatora z moich okolic. Podobnież zdobył wiedzę, którą mu polecono, ale potem zaszył się gdzieś i Kruki podejrzewają, że może je sprzedać komuś innemu. W takim wypadku trzeba kolegę uciszyć. Z tego co wiem najął się u zielarza w Kaiko. To miasto oddalone o jakieś pół dnia drogi stąd. Wychodzi na to, że ta robota spada na Ciebie. Widzę, iż łatwo się nie poddasz, jednak zaoferuje ci swoją pomoc. Jeśli jej będziesz potrzebował szukaj w Kaiko "słońca zażywającego chłodu". Więcej nie mogę powiedzieć. Kobieta uśmiechnęła się figlarnie. Chwyciła naczynie z herbatą znów upijając nieco zawartość.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Trawa cytrynowa
« Odpowiedź #19 dnia: 04 Marzec 2012, 20:32:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything