Autor Wątek: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.  (Przeczytany 7802 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« dnia: 30 Styczeń 2012, 19:14:31 »
Obudziłem się nagle w jakiejś klatce, w okół było pełno klatek. Które ledwie były widoczne, gdyż pochodnie dawały niewiele światła. Leżałem na słomie, czułem się jakbym miał poczwórnego kaca giganta. ÂŁeb nie miłosiernie napierdalał. Każda myśl przynosiła niemiłosierny ból. Starałem się go przezwyciężać, gdyż chciałem sobie przypomnieć co się wydarzyło w ostatnim czasie, ale nic nie pamiętałem. Co gorsza nic nie pamiętałem z przeszłości, nawet swego imienia. Kim ja jestem? Kim ja do kurwy nędzy jestem?. Wstałem i zacząłem krzyczeć z wściekłości. Biłem, kopałem w klatkę ale nie puszczała w końcu krzyknąłem:
-Wypuście mnie stąd kurwie syny! Wyypuśćiee mnie kurwa!


Portret:



Statystyki ekwipunku:



Broń 1:
Nazwa broni: Zużyty miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 6
Wytrzymałość: 3
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra. Jego ostrze jest mocno wyszczerbione, i widać ślady pęknięć.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]
Broń 2:
Brak
Broń 3:
Bak
Broń 4:
Brak

Nazwa odzienia:
Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Statystyki postaci

Specjalizacje:

Umiejętności nabywane:
*Walka bronią sieczną [100%]
*Używanie zbrój miękkich
*Akrobatyka
*Walka bronią dystansową [75%]
*Otwieranie wszelkich zamków
*Walka tarczą[50%]

Osiągnięcia:
* Pogromca smoków

Umiejętności rasowe:
*Potencjał magiczny
*Potencjał chemiczny
*Ciało z gliny
*Ulubieniec bogów
*Bystry umysł

Magia: brak
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2012, 19:38:53 wysłana przez Adaś »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pochybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:24:59 »
Spokojnie Gierwazy. Przecież tu mieszkasz od lat. Słowa padły z ciemnego konta, nie widziałeś nikogo. Dziś czeka Cię walka na arenie, w imie Lorda Ba'ala.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na pochybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:24:59 »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pochybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:27:34 »
-Gierwazy? Mieszkam od lat? Lord Ba`al? ÂŻe co kurwa? Możesz jeśli łaska wyjaśnić bo nie pamiętam nic.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pochybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:32:39 »
Wczoraj za dużo wypiłeś. Dlatego nic nie pamiętasz. Z cienia wyszedł elf, z paskudną blizną ciągnącą się przez mordę. Otworzył drzwi klatki. Chodź, czas na walkę wieczoru.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pochybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:34:33 »
-Rozumiem ale czemu nic nie pamiętam z przeszłości? I w ogóle o co chodzi z tą walką?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Styczeń 2012, 19:55:49 »
Jesteś gladiatorem. Pamięć... koń cię kopnął dlatego. Wyprowadził Cię na umiejscowioną w jakimś magazynie, wykopaną w ziemi arenę. Na widowni było pełno ludzi i nieludzi. Z tronu umiejscowionego w reprezentacyjnym miejscu wstał Lord Ba'al. Rozpocząć walkę. Na arenę wszedł człowiek, z takim samym tyle że różowym kubraku.

Broń 1:
Nazwa broni: Zużyty miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 6
Wytrzymałość: 3
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra. Jego ostrze jest mocno wyszczerbione, i widać ślady pęknięć.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]
Broń 2:
Brak
Broń 3:
Bak
Broń 4:
Brak

Nazwa odzienia:
Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Statystyki postaci

Specjalizacje:

Umiejętności nabywane:
*Walka bronią sieczną [100%]
*Używanie zbrój miękkich

Umiejętności rasowe:
*Potencjał magiczny
*Potencjał chemiczny
*Ciało z gliny
*Ulubieniec bogów
*Bystry umysł
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2012, 21:26:48 wysłana przez Aragorn »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Styczeń 2012, 20:11:31 »
-Ale zaraz, zaraz ja nie chce z nikim wal... Nie zdążyłem dokończyć zdania, gdyż zostałem dosłownie wykopany na arenę, a krata się za mną zamknęła. Stałem całkiem zdezorientowany, nie wiedziałem co robić. Przeciwnik postanowił to wykorzystać i mnie zaatakował. Tuż przed padnięciem ciosu zobaczyłem ten atak, próbowałem go uniknąć ale mało to dało. Miecz przeciwnika zostawił mi paskudną szramę na twarzy, ciągnącą się od czoła po przez lewy policzek aż do brody. Cofnąłem się dwa metry trzymając się za policzek, piekielnie bolało.
W tym momencie wróg zaczął znowu szarżować, nie chciałem tracić życia więc dobyłem miecz i sparowałem jego cios prowadzony z nad głowy. Teraz poczułem to co umiałem najlepiej czyli możliwość walki. Parowałem jego ciosy bez trudu, w końcu zrobiłem unik, piruet za jego plecami i cięcie. Na jego plecach powoli zaczęły spływać stróżki krwi a kubrak robił się czerwony.  Przeciwnik przez to się potknął i upadł na kolano. Błyskawicznie do niego przyskoczyłem rozciąłem nogę w kolanie i poprawiłem plecy druga szramą.  Gladiator upadł na ziemię ale jeszcze żył. Stanąłem na nim jedną nogą i rozejrzałem się po widowni.Ujrzałem jakiegoś dostojnika. To pewnie ten lord Ba`al Patrzyłem na niego chwilę po czym celując na niego mieczem krzyknąłem, a w mym głosie malowała się obojętność:
-Hej ty co pierdzisz w ten stołek. Tak ty, co zrobić z tym plugawym ścierwem?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Styczeń 2012, 20:23:26 »
ÂŚmierć! Gratuluję Ci Gierwazy, podnoszę Ci racje. Tłum wiwatował.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Styczeń 2012, 20:29:43 »
ÂŚmierć? Jak sobie tłum życzy.
Błyskawicznie lekko dźwignąłem leżącego gladiatora i poderżnąłem mu szybkim ruchem gardło. Nie czekałem na jakieś słowa tylko poszedłem w kierunku uchylonej już kraty. Nim przeszedłem cofnąłem się dwa kroki, odwróciłem i krzyknąłem:
Kiedy dostanę tom żarcie bo głodny jestem?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Styczeń 2012, 20:51:56 »
Posiłek czeka w twej celi. Wróciłeś do celi, a tam czekał iście królewski obiad.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Styczeń 2012, 20:55:20 »
No i to mi się podoba.
Usiadłem za stołem i zacząłem powoli chłonąć dania mi przygotowane. To kurczaka pieczonego, to nie wielkie prosie co stało na blacie stołu. A wszystko to popijałem wyśmienitym winem przyniesionym dla mnie.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Styczeń 2012, 21:26:03 »
Dni mijały Ci na walce, jedzeniu, walce... I to wszystko w imie Ba'ala, nawet dziewki przysyłał. Dzisiejszego wieczora znowu miałeś walczyć. Tym razem z dwoma orkami...

Broń 1:
Nazwa broni: Zużyty miecz obywatela
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 6
Wytrzymałość: 3
Opis: Wykuty z 55 sztabek mosiądzu o zasięgu 0,9 metra. Jego ostrze jest mocno wyszczerbione, i widać ślady pęknięć.
Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]
Broń 2:
Brak
Broń 3:
Bak
Broń 4:
Brak

Nazwa odzienia:
Nazwa odzienia: Kubrak wędrowca
Rodzaj: brak
Typ: strój
Wytrzymałość: 1
Opis: Uszyty z 100 kawałków lnianego płótna.
Wymagania: brak

Statystyki postaci

Specjalizacje:

Umiejętności nabywane:
*Walka bronią sieczną [100%]
*Używanie zbrój miękkich

Ork
Kamienna skóra
Mięśniak
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2012, 21:28:26 wysłana przez Aragorn »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Styczeń 2012, 15:17:45 »
Jak co dzień wyszedłem na arenę, tłum wiwatował na mój widok. Stanąłem na środku areny w lnianych spodniach i butach. Nie miałem na sobie koszuli gdyż spowalniała moje ruchy. Bo w końcu tam gdzie nie liczyła się siła liczyła się szybkość.Dzięki braku mej koszuli ludzie mogli ujrzeć mój tors i ramiona, na ciele malowały się liczne świeże blizny. Najbardziej w oczy rzucała się  blizna na twarzy. Można by rzec że była ona mym znakiem rozpoznawalnym. Bo nie raz tłum wiwatował Gerwazy Blizna, ale nie tylko tak zdarzały się inne okrzyki.
Czekałem na swego przeciwnika z mieczem w ręku, dla rozgrzania mięśni młynkowałem nim sporadycznie. W końcu krata się otwarła. Wielkim mym zaskoczeniem był ork który stamtąd wyszedł a co dopiero dwa. Można by rzec że nie mam szans sparować choćby jeden cios któregoś z nich. Postanowiłem przybrać rolę uciekiniera.
Jeden ork zaczął mnie okrążać a drugi stal z przodu wymachując mieczem. Byłem w nieciekawej sytuacji. Jeden ork stał z mną a drugi przede mną. Staliśmy tak trochę czasu aż w końcu ork z tyłu zaczął na mnie szarżować.  Nie minęło 30 sekund a ten już próbował się na mnie zamachnąć z góry. Nie wiele to mu dało, zrobiłem zwinny unik i robiąc piruet za jego plecami rozciąłem oba ścięgna pod kolanem. Jeden upadł ale nie miałem czasu go dobić bo już drugi leciał w pomścić kompana. Zaatakował wprost z góry, miecz miał mnie rozciąć na pół, ale nie udało się to gdyż zrobiłem przewrót w lewo. Specjalnie się przewróciłem w dogodną pozycję na wyprowadzenie ciosu i czekałem aż zielono skóry się zbliży. Już chciał mnie dobić, gdy ja błyskawicznie się poderwałem i rozciąłem mu brzuch, a jego flaki wypłynęły spokojnie na ziemię. Zbliżyłem się do poprzedniego przeciwnika który nie mógł wstać i krzyknąłem:
-Ludu K`efir czy chcecie aby ten dzielny wojownik zginął?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Styczeń 2012, 15:25:51 »
Dobić. Padło z ust Ba'ala. Wróciłeś do celi, tam czekał na ciebie elf z paskudną blizną. Bimber, bo tak się zwał trzymał w ręku mieszek ze złotem. W tym woreczku jest 20 monet, możesz iść na zewnątrz jak chcesz.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #14 dnia: 31 Styczeń 2012, 15:27:02 »
A co tam znajdę bo nie wiem czy warto mi tam iść?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #15 dnia: 31 Styczeń 2012, 15:30:16 »
K'efir to spora wioska, leży na szczęście daleko od złej krainy Muchorolandii, to cicha przystań dla wojowników. Taak, wojowników to dobre słowo.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #16 dnia: 31 Styczeń 2012, 15:34:52 »
-To się przejdę, może coś ciekawego znajdę.
Wziąłem mieszek i ruszyłem w kierunku schodów prowadzących na powierzchnię. Gdy już się znalazłem na powierzchni to słońce mnie oślepiło. Zbyt przywyknięto byłem do mroku panującego w lochach. Od razu w me oczy rzuciły się liczne stragany w okół areny.  Było tu dużo wojowników, ba od groma. Od wejścia prowadziła ubita droga, pełna ludzi. Była ona długa na jakieś 50 metrów bo później rozdzielała się na dwie a pomiędzy nimi stała karczma. Postanowiłem tam się udać. Minąłem paru przechodniów, oraz świeżo przywiezionych niewolników. Hmm kolejni na stracenie., widziałem ich smutne wyrazy twarzy. Ale jakoś nie ruszało mnie to nie miałem im co współczuć w końcu sam byłem w podobnej sytuacji, no może trochę lepszej.
W końcu dotarłem do karczmy, wszedłem do środka. Ludzi było tu stosunkowo nie wiele, w końcu trwała kolejna walka. Podszedłem do baru, usiadłem na krześle ustawionym przy blacie i spytałem:
-Dobry człowieku co macie do picia tutaj?
« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2012, 15:57:32 wysłana przez Adaś »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #17 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:08:34 »
   Po odebraniu łuku elfka pędem udała się do siedziby Samotnych ÂŁowców. By odłożyć starą broń i dowiedzieć się, gdzie konkretnie znajduje się wioska, w której rzekomo przebywa Renfri. Jak się okazało, K'efir jest położone dość daleko, więc dziewuszkę czekała długa, długa droga. Cieszyło ją to jednak. Po cichu liczyła, że zdobędzie informacje o poszukiwanej, ale jej samej nie spotka. Jakoś nie widziała jej się walka lub co gorsza eliminacja Renfri.
   Pooglądała mapy, sprawdziła ekwipunek i ruszyła do stajni po konika. Wypoczęty karosz już na nią czekał. Podróżowała na nim nie raz, więc osiodłała zwierzę i  ruszyła w kierunku wskazanym przez mapę i jednego z ÂŁowców, który pomógł jej ją odczytać. Wiedziała, że musi jak najszybciej dostać się do wybranej wsi, zatem liczyła, że nie spotka ją w drodze żadna nieprzyjemna przygoda. Z cichym westchnieniem opuściła zamek ÂŁowców i galopem ruszyła we wcześniej ustalonym kierunku. 

Portret:

Statystyki ekwipunku:

1. Nazwa broni: Szept Elanoi
     Rodzaj: łuk
     Zasięg: 300 metrów
     Precyzja: 85%
     Opis: Wykonany z 50 kawałków klonowego drewna.
     Wymagania: Walka bronią dystansową [100%]

2 - brak

3. Nazwa broni:
     Rodzaj: miecz
     Typ: jednoręczny
     Ostrość: 22
     Wytrzymałość: 14
     Opis: Wykuty z 55 sztabek stali o zasięgu 0,9 metra. Obosieczne ostrze wykuto ze stali najwyższej jakości.
     Wymagania: Walka bronią sieczną [50%]

4 - brak

Odzienie:
Nazwa odzienia: Skórzany pancerz
Rodzaj: zbroja miękka
Typ: zbroja z utwardzonej skóry
Wytrzymałość: 8
Opis: Uszyta z 100 kawałków skóry kreshara.
Wymagania: Używanie zbrój miękkich

Sakiewka: 100 sztuk złota

Statystyki postaci:

Specjalizacje:
Walka bronią dystansową [100%]
Używanie zbrój miękkich
Walka bronią sieczną [50%]


Umiejętności nabywane:
Akrobatyka
Perswazja

Kamuflaż

Umiejętności rasowe:

Dziecię Nalasa
Dziecię lasu
Sokole oko
Potencjał magiczny

Magia:
brak

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:21:25 »
//Nesso pamiętaj o bonusie +50 do precyzji łuku. By myśleć o podróży na zachód Valfden z Bastionu, wpierw trzeba jechać traktem na południe, zaliczyć postój w "Wilczym Kle" i jechać dalej do Atusel. Lub jak kto woli zatrzymać się na wsi.

Piwo, wino, wódkie. Odparł szczerbaty właściciel "Pijanego Ogra", najgorszej speluny jaka istnieje.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:23:01 »
-Daj mi piwa. I opowiedz mi coś o tym mieście. Co tu konkretnie prócz areny jest?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na pohybel skurwysynom-na ratunek Adasiowi.
« Odpowiedź #19 dnia: 31 Styczeń 2012, 16:23:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top