Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Yarpen aep Thor

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 30 Kwiecień 2019, 12:30:52 »
- Debile! Jak celujecie! Yarpen rzucił jeszcze kilka klątw na artylerzystów z fortu. Wtedy kilka kul uderzyło o mury. Bez efektu. Krasnolud postanowił sam wycelować armatę. Dwa stopnie wyżej, jeden w lewo. Więcej prochu. Zapalił lont, działo wystrzeliło. A kula trafiła, przebiła kadłub i wpadła do prochowni. Fregata ewaporowała.
- Tak się kurwa strzela.

16.45

2
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 17 Kwiecień 2019, 13:50:16 »
- Osobiście mam nadzieję że nik nie przypłynie, a my spędzimy miesiąc opalając się w Vrihańskim słonku. A! Pod północną bramą obozują panienki, chętne i gotowe. To do zadań panowie.

3
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 17 Kwiecień 2019, 13:36:35 »
- Myślę chłopi z pobliskiej wsi nam dostarczą co trzeba, na statku było siano ale tylko dla koni. Dam ci 5 beczek mojej mieszanki, możecie to rozlać na plaży w wykopanych rowach. Ta łatwopalna ciecz strasznie wolno schnie i wsiąka, i lepi się jak klej. Nazwałem to napalm. Weź wpierw Mirzaka i Leona i znajdźcie fajne miejsce. Potem wystrzelcie zapaloną strzałę, to wyślemy ludzi. Emerick, ale Pięść odpłynęła po reszte ludzi, będzie za tydzień.

4
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 16 Kwiecień 2019, 18:48:14 »
- Patrole patrolami, ale myślę powinniśmy okopać się na plaży na wschód od fortu. Powiedzmy pół... no kilometr. Wskazał na mapie. - Połowe naszych ludzi, reszta zostanie tutaj. Okopani na plaży będą mieć wsparcie dział. Możesz wziąć paru ludzi i wybrać miejsce. Poruczniku? Co myślisz?

5
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 20:42:47 »
- Ale miękkie podbrzusze. Chuj z tym. Mamy robote inszą. Powiedział, a Vernon tylko się uśmiechnął na słowa Emericka.

6
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 14:07:36 »
- No, w dodatku to jest przeklęte. Davy Johnes czy Jones podobno w trakcie sztormu wyklął bogów, postrzełił posłańca Zartata i tego typu sprawy. Może zejść na ląd ponoć raz na sto lat. To akurat bzdura.

7
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 12:51:29 »
- Jestem tu najstarszy, to o czym z pozoru od rzeczy pierdoli Emerick to prawda. Legenda, która ma swój początek w zeszłej erze, kiedy pewien statek żeglował z Amedamu do Hessein na Zuesh. Jego kapitanem był nieustraszony i doświadczony wilk morski, Hendrik Van der Decken. Legenda głosi, że Latający Holender przynosi nieszczęście, a jego widok zwiastuje śmierć. Najpełniejszą wersję legendy o Latającym Holendrze podał Frederick Mayonese w powieści Okręt widmo. Widziałem na własne oczy, i kapitana i załogę drogie dzieci.

8
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 22:35:46 »
- Prędzej po tobie cepie. Yarpen zdzielił Mirzaka po łbie z otwrtej dłoni. - Te dwa smoki to tłukło z 30 ludzi, w tym wampir z dziwną świconcą łapą.

9
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 21:53:50 »
- Ta, tylko już o tym w Gońcu piszą. "Co planuje syn Barona Jaszczurki?" Ale nic to, chodźcie na obiad do kambuza.

10
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 20:53:43 »
- Smok. Wiesz że tam jest smok? Co 100 lat pali wyspe.

11
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 20:49:45 »
- Nieee. Wojna z Ghuruk o ten kawałek skał mniejszy od sutków Zewoli? Nie. Bo ponoć ten murgrabia z Ghuruk działa bez konsultacji. Dostanie wpierdol to sie uspokoi. A zawsze można wynająć zabójców...

12
Dział Wypraw / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 11:55:32 »
//Zakładam że wszyscy wsiedli.

Kapitanem był niby Themo, pierwszym ofcerem został Yarpen, ku swemu niezadowoleniu bo w trakcie rejsu chciał poprawić plany czegoś nad czym pracowali z Ekkerundzkimi rusznikarzami. Podniesiono kotwy, rzucono cumy i rozpostarto żagle. Bojowa fregata Kompanii wypłynęła w morze.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ta-Z_psXODw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ta-Z_psXODw</a>

13
Zakończone wyprawy / Odp: Niechciani goście
« dnia: 06 Kwiecień 2019, 14:25:02 »
- Wikingowie! Krzyknęła i wyrwawszy się uciekała dalej. Jakiś dziadek, za stary by utrzymać miecz odezwał się.
- Głupia Paciaciakowa wikinga i drakkaru na oczy nie widziała. Panie, to podobne okręty płyno. Z dwajścia minut temu je widzielim na horyzoncie. Tera pewnie już idom na wieś. Chłopy ostali bronić.

14
- Zwiadominacja. Każdego chuja co wyjdzie na plaże z bronią w ręku zabić. Weź ludzi i idź sam z nimi. Tylko ruchy, byłoby głupio fdyby spalono dopiero co założoną wioskie...

15
Zebrał się plyton. - Kilka godzin temu wypatrzono na morzu dwa okręty nieznanej specyfikacji, bez bander. Płynęli w stronę Łęcin. To na pewno nie "wikingowie". Wymarsz!

Nazwa wyprawy: Niechciani goście
Prowadzący: Yarpen aep Thor
Wymagania: brak
Uczestnicy: są

16
Pułkownik Yarpen chodził nerwowo po dziedzińcu, wieści jakie miał były niepokojące. Wszedł na beczkę i ryknął.
- Potrzebuje dwunastu ludzi, na już!


@Egbert @Leonard

17
Efehidon / Odp: Posterunek rycerzy zakonnych
« dnia: 16 Marzec 2019, 17:43:20 »
Zawsze coś się spierdoli... Krasnolud wszedł na posterunek.
- Wczoraj z konwoju jadącego z Atusel, tak w połowie drogi tutaj, uciekł nam podejrzany o opętanie - taa to brzmi lepiej - Mohamed Khaled, mauren.

18
- Wiesz, wyjechałem z dwa lata temu. يمارس الجنس معي - zaklął po tutejszemu - Nawet już klne po tutejszemu. Twój stary mieszka w lepszej części miasta. Chyba poznasz po herbie. A, i nie kupuj falafli u takiego rudego, niby uprzejmy a smaży miesiąc na jednym oleju.

19
- No patrz, zmartwię cię. Chuja wiem. Bo twój ojciec który ma tu posiadłość nie chce mi nic powiedzieć, bo nie jestem Tacticusem. A nie moge wrócić na Valfden, mimo iż sie tu gotuje.

20
- Wiem, dlatego mówię że było fajnie. Czego chcecie?

Strony: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.