Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Yarpen aep Thor

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
- Aha.

2
- Twoją starą. No z Dragiem a z kim.

3
- Na prawde taki głupi byś był? W ogóle rozmawiałeś z tą starą zrzędą o tym? Bo ja nie zamierzam zostać banitą i mieć problemy. Po za tym, było by cie stać na najem Kruczego Bractwa?

4
- No na pewno nie byłbyś na Valfden kochany. Jasne, twój udział na krótko można by utajnić. Ale to bez sensu. Jak chcesz zdradzić Valfden i tworzyć nowe państwa to masz mój topór.

5
- Taaaa... wyciągne z dupy kilka tysięcy żołnierzy. Dałbym ci Bękarty ale jest nas za mało na wojnę z Hordą, nie mamy okrętów by sprawnie przerzucać ludzi i zaopatrzenie. A proszenie o pomoc... Zamyślił się. - Teoretycznie... jest - o ile istnieje - pewna organizacja która mogłaby pomóc. Krucze Bractwo. Wiem że przetrwali w Torgonie. Pewnie by ci pomogli w zamian za tereny klanu węża. Ale wtedy byłbyś odpowiedziakny za powstanie państwa zakonnego...

6
- Kazmir mówił że dostaliście mape ich ziem. No a po za tym, po za Ignis Terra ich nie ma. Byliście tam, Co ja mam zrobić. Rozłożył ręce i pociągnął bucha - Zesrać sie?

7
Podał mu rękę i zaprowadził do swojej kanciapy, jak zwykle zawalonej papierami. Zabrał z popielniczki tlące się cygaro. - Czego konkretnie chcesz?

8
- Jestem. Czego chcesz? Powiedział akurat wychodząc z swej kanciapy na dziedziniec. Nie miał humoru już kilka lat.

9
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 30 Kwiecień 2019, 12:30:52 »
- Debile! Jak celujecie! Yarpen rzucił jeszcze kilka klątw na artylerzystów z fortu. Wtedy kilka kul uderzyło o mury. Bez efektu. Krasnolud postanowił sam wycelować armatę. Dwa stopnie wyżej, jeden w lewo. Więcej prochu. Zapalił lont, działo wystrzeliło. A kula trafiła, przebiła kadłub i wpadła do prochowni. Fregata ewaporowała.
- Tak się kurwa strzela.

16.45

10
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 17 Kwiecień 2019, 13:50:16 »
- Osobiście mam nadzieję że nik nie przypłynie, a my spędzimy miesiąc opalając się w Vrihańskim słonku. A! Pod północną bramą obozują panienki, chętne i gotowe. To do zadań panowie.

11
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 17 Kwiecień 2019, 13:36:35 »
- Myślę chłopi z pobliskiej wsi nam dostarczą co trzeba, na statku było siano ale tylko dla koni. Dam ci 5 beczek mojej mieszanki, możecie to rozlać na plaży w wykopanych rowach. Ta łatwopalna ciecz strasznie wolno schnie i wsiąka, i lepi się jak klej. Nazwałem to napalm. Weź wpierw Mirzaka i Leona i znajdźcie fajne miejsce. Potem wystrzelcie zapaloną strzałę, to wyślemy ludzi. Emerick, ale Pięść odpłynęła po reszte ludzi, będzie za tydzień.

12
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 16 Kwiecień 2019, 18:48:14 »
- Patrole patrolami, ale myślę powinniśmy okopać się na plaży na wschód od fortu. Powiedzmy pół... no kilometr. Wskazał na mapie. - Połowe naszych ludzi, reszta zostanie tutaj. Okopani na plaży będą mieć wsparcie dział. Możesz wziąć paru ludzi i wybrać miejsce. Poruczniku? Co myślisz?

13
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 20:42:47 »
- Ale miękkie podbrzusze. Chuj z tym. Mamy robote inszą. Powiedział, a Vernon tylko się uśmiechnął na słowa Emericka.

14
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 14:07:36 »
- No, w dodatku to jest przeklęte. Davy Johnes czy Jones podobno w trakcie sztormu wyklął bogów, postrzełił posłańca Zartata i tego typu sprawy. Może zejść na ląd ponoć raz na sto lat. To akurat bzdura.

15
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 12:51:29 »
- Jestem tu najstarszy, to o czym z pozoru od rzeczy pierdoli Emerick to prawda. Legenda, która ma swój początek w zeszłej erze, kiedy pewien statek żeglował z Amedamu do Hessein na Zuesh. Jego kapitanem był nieustraszony i doświadczony wilk morski, Hendrik Van der Decken. Legenda głosi, że Latający Holender przynosi nieszczęście, a jego widok zwiastuje śmierć. Najpełniejszą wersję legendy o Latającym Holendrze podał Frederick Mayonese w powieści Okręt widmo. Widziałem na własne oczy, i kapitana i załogę drogie dzieci.

16
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 22:35:46 »
- Prędzej po tobie cepie. Yarpen zdzielił Mirzaka po łbie z otwrtej dłoni. - Te dwa smoki to tłukło z 30 ludzi, w tym wampir z dziwną świconcą łapą.

17
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 21:53:50 »
- Ta, tylko już o tym w Gońcu piszą. "Co planuje syn Barona Jaszczurki?" Ale nic to, chodźcie na obiad do kambuza.

18
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 20:53:43 »
- Smok. Wiesz że tam jest smok? Co 100 lat pali wyspe.

19
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 20:49:45 »
- Nieee. Wojna z Ghuruk o ten kawałek skał mniejszy od sutków Zewoli? Nie. Bo ponoć ten murgrabia z Ghuruk działa bez konsultacji. Dostanie wpierdol to sie uspokoi. A zawsze można wynająć zabójców...

20
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 13 Kwiecień 2019, 11:55:32 »
//Zakładam że wszyscy wsiedli.

Kapitanem był niby Themo, pierwszym ofcerem został Yarpen, ku swemu niezadowoleniu bo w trakcie rejsu chciał poprawić plany czegoś nad czym pracowali z Ekkerundzkimi rusznikarzami. Podniesiono kotwy, rzucono cumy i rozpostarto żagle. Bojowa fregata Kompanii wypłynęła w morze.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=ta-Z_psXODw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=ta-Z_psXODw</a>

Strony: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.