Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Evening Antarii dnia Dzisiaj o 16:05:01 »
Anielica nie wiedziała, gdzie teraz jest trójka maurenów, którzy wyruszyli wcześniej. Myślała, że zdążą dotrzeć już do kopalni. Postanowiła podporządkować się rozkazom. Sama widocznie nie była poinformowana o pewnych wydarzeniach.
Eve zeszła z Caledusa i podała lejce Dragowi, żeby przywiązał go do swojego wierzchowca. Caledus jest dość mądrym zwierzęciem i odważnym, nie powinien sprawiać problemów. Żadnej zbroi Evening nie posiadała, dlatego tak jak stała tak wzbiła się w powietrze. Trakt zmieniał się w błotną ścieżkę. Deszcz utrudniał widzenie i latanie. Wkrótce jednak Eve znalazła się nad resztą kompani, gdzie deszcz siekał nawet jeszcze mocniej.
-Lećmy wzdłuż drogi- powiedziała do Patty i ruszyła przodem, lecąc kilka metrów nad koronami drzew. Miała nadzieję, że traktem nie będzie podróżować zbyt wiele wozów...
2
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Patty dnia Dzisiaj o 15:21:10 »
- Da się zrobić - odpowiedziała anielica, kończąc ładować pistolet. Gdy był już gotowy zatknęła go za pas i wysunęła stopy z lejcy i sięgnęła po hełm, wkładając go na głowę. Zapięła pasek pod brodą, poprawiła pas z mieczem przechodzący przez pierś, sprawdziła czy tarcza dobrze się trzyma, zawieszona specyficznie na boku, by nie wadziła uderzeniom skrzydeł i zeskoczyła z konia. Zbroja zachrzęściła przy lądowaniu, a Patty uniosła wzrok i spojrzała na Marduka - Pilnujcie mi koni. I powodzenia wam - powiedziała jeszcze i uderzyła mocno czarnymi skrzydłami, wzbijając się w powietrze. Następnie zawiesiła się tak nad ziemią, czekając na Eve.
3
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marduk Draven dnia Dzisiaj o 15:02:57 »
– Ja optuję za przechwyceniem wozu, wybiciem załogi i użyciu ich szat, aby zbliżyć się jak najbliżej do strażnicy, aby mieli jak najmniej czasu na reakcję – wtrącił Marduk. – Patty i Eve, wy im wtedy zablokujecie drogę do kopalni, wybijemy ich w swoistych kleszczach, po czym wparujemy do środka – dodał. Zbliżali się do wozu. – Gotowi? To ruszamy – wskazał na wóz.
4
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Quinn dnia Dzisiaj o 13:01:00 »
Widząc stwora elf stanął na koźle i zmrużył oczy, próbując dostrzec szczegóły tajemniczego potwora.
- Coś jakby kretoszczur? - mruknął i dla pewności sięgnął po łuk i strzałę z kołczana, by w razie potrzeby po prostu strzelić mutantowi prosto w łeb. Bo i tak się zapatrywał na stworzenie elf - Jakby mutant, to na pewno nie jest normalne zwierzę.
5
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domenik aep Zirgin dnia Dzisiaj o 12:55:58 »
- Bo kolega ma, i nawet na nim jeździ. Wiesz, dawno temu Hufiec K'Obronie używał ich jako jazdy. A co to? Zatrzymał furgon, 50m. dalej coś żarło sarnę.

6
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Quinn dnia Dzisiaj o 12:50:32 »
Elf zaśmiał się wesoło.
- Tak zrobię. Te imiona, Kermos i Vulmer, gdzies musiały mi mignąć w Konkordacie, bo je po prostu kojarzę. W takim razie na pewno przekażę im twoją prośbę. A czemu akurat niedźwiadek? - zainteresował się Quinn.
7
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domenik aep Zirgin dnia Dzisiaj o 12:31:10 »
- Owszem, zawsze. Szczególnie chowańce. Ostatnio jeden z was miał mi małego niedźwiedzia zdobyć, nie zdobył. Chyba go coś zeżarło... Jak spotkasz Kermosa to kopnij go w rzyć ode mnie.
8
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Quinn dnia Dzisiaj o 12:25:34 »
- Dobrze wiedzieć kto tutaj ważny jest, dzięki - elf skinął głową z wdzięcznością  - Jeśli zabawię na wyspie dłużej z pewnością ich poznam. No i chcę poznać wszystkie tajniki myślistwa to i myślę tego typu usługi zawsze będą w cenie.
9
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domenik aep Zirgin dnia Dzisiaj o 12:13:15 »
- Jego syn, jest jeszcze jego siostra bliźniaczka Celia i młodszy brat Vulmer. Vulmera nie znam, wiem tylko tyle że musiał się ukrywać. Jak szukasz roboty nieco ryzykownej to uderzaj do Melkiora. Kiedyś szukał łowczego. Z starych rodów mamy jeszcze ród Cadacus i Morii. Ale nikogo od nich nie widziałem całe lata. Ale radze unikać Gunsesa Cadacusa, dobry z niego wąpierz, patriota, ale ma okropną wadę. Pojawia się, narobi szumu, a potem znika zostawiając rozgrzebane sprawy. Nazwij mnie stronniczym, ale tak jest. Z osób które obecnie warto znać; Tacticusowie, Marduk Draven nasz Marszałek Koronny, Patricia Drake-Morii pani Hetman Koronna, Rikka Malkain obecna Kanclerz. A, no i jego kurewska mość Dragosani Antares. Dobry druh, tylko ostatnio coś menda paździochowa nawet listu nie napisze. Chyba wszyscy których znam osobiście lubie i jeszcze żyją. Hehe.
10
Dział Wypraw / Odp: Wierzyciel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Quinn dnia Dzisiaj o 11:50:18 »
- Łeb trochę puchnie od nowych informacji - przyznał elf z lekkim uśmiechem - Ale nie szkodzi, w końcu kiedyś trzeba poznać wszystkie co znaczniejsze osoby. To nazwisko Tacticus już z twoich ust słyszałem, bodaj mówiłeś... Melkior? Zakładam że krewny owego Aragorna.
Strony: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeone.