Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział Wypraw / Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Warcisław dnia Dzisiaj o 01:23:36 »
- W sytuacji tak daleko idących powiązań naszych jeńców, będzie możliwe szybsze zakończenie ich procesu z surowymi wyrokami. - odezwał się Warcisław.
2
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Imago dnia Wczoraj o 23:53:52 »
Na słowa wampira Imago wstał z miejsca. Podpiął katanę do pasa.
- Napiję się krwi i można iść - powiedział. Wyprzedził Dragosaniego i opuścił karczmę, żwawym krokiem udając się w stronę stajni. Odkorkował jeden z flakonów z krwią trolli, które sam zabił, z małą pomocą Quinna. Odkorkował jeden z nich i pił, pił dużo, opróżniając cały litrowy flakon. Chciał napić się na zapas. Natychmiast poczuł przyrost mocy i siły, jakie go rozparły. Wszystkie lekkie i drobne urazy natychmiast się zagoiły. Wampir czekał przy wejściu do karczmy.
3
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dragosani dnia Wczoraj o 23:03:17 »
I tak minął czas, na wódce (Drago odmówił), pogaduchach i strojeniu głupich min. I gulaszu. I toastach. O dziwo nikt nie próbował dać w pysk Imago ani Dragowi. Nastał w końcu wieczór i słońce skryło się za horyzontem.
- Czas na nas - powiedział wampir. - Wóz i konie zostają tutaj, więc jeżeli chcecie coś z nich zabrać to jest dobra pora - powiedział i wstał. Skierował się do wyjścia.
4
Dział Wypraw / Odp: Ryzykowna przesyłka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Hagmar dnia Wczoraj o 22:25:30 »
- Zaczyna się... Mruknął sam do siebie, Bractwo Świtu wręcz "kochał". Tak samo jak maureni uczciwą pracę. Otarł pot z czoła i szedł dalej, rycerzyków poprosi o wodę. I może obskubie paru z dóbr doczesnych. Które to są wszak drogą do grzechu.
5
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kenshin dnia Wczoraj o 22:24:04 »
Kenshin natomiast polał każdemu po kielichu samemu delektując się gulaszem. Sprawy dotyczące polityki, bo to było polityczne zagranie Melkiora, żeby sprowadzić tutaj oddziały do walki z nieumarłymi, ale chyba nic na tym nie skorzystał takie słuchu dochodziły do orka, gdy był jeszcze w konkordacie. Łowca został zapytany, o kolor skóry przez wampira z reguły nikt, o to nie pytał mimo, że odpowiedź padła już jakiś czas temu i nawet nie, patrzył w oczy nieśmiertelnemu tylko dalej, jadł zupę i gdy połknął kawałek mięsa, powtórzył się.
- Nie pochodzę z tego wymiaru tam, gdzie byłem nawet jaszczuroczłeki zdarzały się mojego koloru skóry. Nie ma co tutaj więcej opowiadać.
W rzeczywistości tak było, nie miał na poważnie zbyt dużo do dodania no i wzniósł toast.
- Oby nam się!
I napił się wódeczki, która miała swój urok w tym miejscu.
6
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Vulmer dnia Wczoraj o 22:16:35 »
- Utrzymuję, nawet dobre. No więc Srebrna Ręka powstała jakoś tak zaraz po tym jak zajęli tamto miejsce. Yarpen aep Thor uznał że zwykli najemnicy tam nic nie poradzą. A że ma doświadczenie, to wybrał najlepszych wtedy ludzi, wyposażył i wyjechali by zostać no w sumie na stałe. Powiedział. - Te szesnaście lat temu to nawet nie była Srebrna Ręka tylko Dziewiąta Kompania. Ten rudy krasnal Yarpen uznał że potrzebują nazwy lepszej niż miał Morski Oddział Rozpoznania Specjalnego, w skrócie MORS. Mi tam morsy się podobają. Tak czy siak, oddział ten robi tutaj co może. Ale że szlachta lokalna ma to w rzyci no to ekhm. Ponoć Ereno regularnie odmawia im wsparcia. Imago, to nie są "zwykli" najemnicy. Gdyby mój brat nie musiał trzymać Bękartów w Peran i na Vrihok w obawie przed atakiem pewnego dupka z Doral, to zapewne pół Revar byłoby już wolne. W Kardon niemal się udało. Zabrakło tylko dobrej woli ówczesnego hrabiego i tego cholernego krasnoluda Siliona. Drań dalej jest panem tych ziem...
7
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Imago dnia Wczoraj o 21:53:49 »
Na skrzywienie się karczmarza, Imago posłał mu pogardliwe, pełne gniewu spojrzenie mówiące "wydłubię ci oczy, wsadzę w dupsko i będziesz gówno widział", po czym zignorował jego obecność.
- Czy nie mógłby się zająć tym ktoś, kto ma większe kompetencje, niż jakaś zbieranina najemników? - mruknął znudzony. - Wybaczcie za dygresję, ale Kenshin, powiedz mi, właściwie, czemu ty jesteś czarny? - spytał z powagą w głosie, wpatrując się orkowi głęboko w oczy.
8
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dragosani dnia Wczoraj o 21:46:45 »
Karczmarz przyjął grzywny i poszedł do kuchni, aby nalać orkowi miskę gulaszu. Po chwili wrócił. Wziął jeszcze z lady butelkę wódki i niechętnie zaniósł wszystko do stolika. Skrzywił się słysząc pytanie Imaga, lecz nie skomentował go. Postawił miskę i butelkę przed Kenshinem.
- Bękarty Rashera - odparł krótko Drago, gdy karczmarz sobie poszedł. - Może Vulmer coś nam powie na ten temat? Czy nie bardzo utrzymujesz kontakt ze swoim bratem?
9
Dział Wypraw / Odp: Skryć się przed słońcem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Imago dnia Wczoraj o 21:42:07 »
Imago zrezygnował z usług marnego karczmarza. Oby nie spotkał go w alejce, dla niego oczywiście byłoby to zdrowe.
- Czym jest tak w ogóle ta srebrna ręka - spytał Drago. - Wiem że łowcy wampirów, ale z czyjego ramienia? - pominął kiepską nazwę.
10
Dział Wypraw / Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Melkior Tacticus dnia Wczoraj o 21:41:44 »
- Od piętnastu lat nie żyje. Zabity przez ucznia Torreno. Ów Torreeno to arcylisz z innego wymiaru, świata, planety. Zwał jak zwał. Aragorn zniszczył jego państewko, teraz ten pierdolony elf się mści. I jak widzę sprawy zaszły daleko. Gdy dowioze tych jeńców na Valfden... mam tylko nadzieję że wieści nie dotrą do uszu Gruga. Nie chcę orczego rajdu na mych ziemiach.
Strony: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.