Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dragosani

Strony: [1] 2 3 ... 388
1
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: Dzisiaj o 23:10:36 »
Dragosani obserwował drugi pojedynek z rekami założonymi na piersi. Walka zakończyła się kolejnym zwycięstwem ich drużyny, a więc do ich puli wpadł kolejny punkt.
- Weź miecz. - Wampir kiwnął głową na swojego konia. - Maximus nie powinien cię ugryźć, gdy podejdziesz - dodał z dragowym uśmieszkiem. Wyszedł na poletko wyznaczone do walki. Nie dobywał broni.
- To który chce się potem chwalić, że pokonał wampira w hemis? - rzucił do oprychów.

2
Nie ma nawet potrzeby o to pytać, skoro dzięki temu działanie forum może zostać ulepszone. Dajesz, Isu, czyń swoje czary.

3
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: Dzisiaj o 13:07:34 »
Dragosani przyjął miecz od Egberta.
- Interesująca walka - skomentował, przypinając broń do juków konia. Znów spojrzał na swych towarzyszy i drużynę Chochoła. Naprawdę nie chciał osobiście mieszać się w tę potyczkę. Wolał dać szanse pozostałym do wykazania się.

4
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 18 Luty 2019, 17:09:31 »
Dragosani spojrzał na Egberta. Błysk jego miecza natychmiast zdradził mu jakość tej broni. Po krótkiej chwili namysłu, odpiął od juków swojego konia miecz w pochwie. Podszedł do najemnika.
- Egbercie - rzekł. Wyciągnął miecz w pochwie w jego stronę. - Przyjmij ten miecz. Jest on lepszej jakości niż broń, którą posiadasz. Wszak w pojedynku winny decydować spryt i umiejętności, nie oręż, czyż nie? - Spojrzał porozumiewawczo na Chochoła. Jako "honorowy" łotrzyk, powinien to zrozumieć.

// Przekazuję:

Nazwa broni: Miecz
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 1,28kg stali Valfdeńskiej o zasięgu 0,7 metra.

5
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 18 Luty 2019, 14:08:25 »
- Za moich czasów nie tak się napadało na podróżnych - mruknął Drago, tak częściowo do siebie. Zsiadł z konia, aby móc obserwować pojedynki w nieco bardziej komfortowy sposób i aby dać Maximusowi kilka chwil bez ciężaru na grzbiecie. Pomasował konia po pysku. Szepnął do nieco coś w wampirzym dialekcie uspokajającym tonem. Spojrzał w otaczający trakt las, próbując wypatrzeć ukrytych tam ludzi "Chochoła". Nasłuchiwał ich oddechów, dyskretnie węszył za nimi. Zmysłami swojej nadnaturalnej wampirzej percepcji starał się wychwycić ich obecność. Tak na wszelki wypadek.

6


 :D

7
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 13 Luty 2019, 12:41:22 »
- A czy ty na jego miejscu pozostawiłbyś je bez ochrony? - odpowiedział pytaniem Drago. Spojrzał na Galahada, potem na Marduka.
- Wyruszę z wami - powiedział do Marszałka.
- Ależ panie... - od razu sprzeciwił się jego rycerz. Wampir uciszył go gestem dłoni.
- Galahadzie, moja wiedza przyda się w tym zadaniu. Nie jestem na razie niezbędny w stolicy. Ty jednak tam wrócisz, dostarczysz nasz pakunek i przekażesz Lucjuszowi moją decyzję.
- Panie, ta wyprawa będzie niebezpieczna. Jako Twój gwardzista powinienem też w niej uczestniczyć.
- Nie obawiaj się, poradzę sobie.
- Oczywiście, panie - Galahad zgodził się, jednak nie wyglądał na zachwyconego tym, że nie będzie mógł chronić swojego króla.

8
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 12 Luty 2019, 13:19:45 »
- Arcylisz to mag - Drago spojrzał na Nawaara. - Potężny, nieumarły mag. I kiedy mówię "potężny", to właśnie to mam ma myśli. Przydałaby się więc czerwona ruda w walce z nim. I przede wszystkim wiedza. Wiedza nie tylko o słabościach istot jego pokroju, ale też jego samego. Każdy lisz ma jeden najsilniej strzeżony sekret. - Tutaj spojrzał na Marduka. - Wiemy cokolwiek o potencjalnej lokalizacji jego serca?

9
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 12 Luty 2019, 11:25:52 »
Dragosani nie przyjął poczęstunku, jednak Galahad się skusił.
- Tak, pamiętam - odparł wampir na słowa Marduka. Wysłuchał po tym krótkiego sprawozdania. Uśmiechnął się lekko do siebie, gdy usłyszał o obrażaniu Zartata.
- Skończenie z arcyliszem to niełatwa sprawa - powiedział. - Wiecie w co możecie się wplątać?

10
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 11 Luty 2019, 23:25:10 »
- Nie gnij przede mną karku, wojowniku - Dragosani rzekł do Egberta. - Na szlaku to siła ramienia, nie status społeczny jest istotna. - Spojrzał na podnoszącego się Marduka. - Z chęcią dołączymy, czyż nie Galahadzie? - zwrócił się do rycerza. Ten również zsiadł z konia.
- Owszem. Niemałą podróż za nami, miło jest więc spotkać kompanów. - Podszedł wraz z królem do ogniska.
- Ale może nie na długo. Nie chciałbym przerywać wam wypoczynku przed, jak wnioskuję, większą wyprawą. Coś znów wymyślił, Draven? - zapytał, siadając przy ognisku.

11
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 11 Luty 2019, 14:30:54 »
Wampir spojrzał w stronę przebudzonego maurena.
- Czyli sami swoi, można rzec - powiedział i zsiadł z konia. Zdjął kaptur i zbliżył się do szeregowca. Twarz wampira byłą podejrzanie znajoma. - Miło poznać, Egbercie z Bękartów Rashera. Nazywam się Dragosani Antares. - Wtedy znajomość twarzy wampira zbiegła się z profilem monarchy na monetach. - Mój towarzysz... - kiwnął głową na mężczyznę w szarym płaszczu. - To mój gwardzista Galahad. - Spojrzał za ramię Bękarta. - Kto tu dowodzi? - zapytał.

12
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 11 Luty 2019, 00:14:56 »
Jeden z jeźdźców, noszący szary płaszcz spięty złotą broszą pod szyją drgnął słysząc słowa najemnika. Drugi mężczyzna, odziany w czarny, skórzany pancerz z kapturem i maską, uniósł uspokajająco dłoń.
- Spokojnie, Galahadzie. To nie bandyci. - Zsunął maskę z twarzy, odsłaniając bladą twarz wampira o jasnych oczach. - Prawda? - zwrócił się do Egberta.

13
Dział Wypraw / Odp: Na rozprostowanie kości
« dnia: 09 Luty 2019, 17:47:06 »
Gdy Egbert zaczął wartę a pozostali udali się na spoczynek zapanowała względna cisza. Przerywana była powiewami wiatru, kaszlnięciami kogoś z obozu czy odgłosami sennych popierdywań. Po jakimś czasie jednak doszedł inny odgłos. Konkretnie odgłos końskich kopyt nadciągających od zachodu. Ktoś jechał traktem. Wartownik szybko zorientował się, że byli to dwaj jeźdźcy. Widząc obozujących podróżnych, jeźdźcy zwolnili i zatrzymali się. Jeden zaczął coś szeptać do drugiego.

14
Zakończone wyprawy / Odp: ÂŚwit sprawiedliwych
« dnia: 01 Grudzień 2018, 16:17:46 »
Wyprawa zamknięta na prośbę uczestnika.

15
Wyprawa zostaje zamknięta z racji braku aktywności. Gracze są wolni.

16
Agora / Odp: I sejmik ziemski 01.1.31
« dnia: 06 Wrzesień 2018, 17:04:46 »
Dragosani zwinął mapę i oddał ją Szeklanowi.
- Wiesz więc gdzie się zgłosić, gdyby zaszła taka potrzeba - powiedział do jaszczura. - I liczę na informację, gdy załatwisz tę sprawę. To może być ciekawa opowieść.

17
Agora / Odp: I sejmik ziemski 01.1.31
« dnia: 06 Wrzesień 2018, 10:41:08 »
- Wyspa wydaje się niewielka - zauważył wampir. - Albo ta mapa jest niedokładna. Wyślę część marynarki na patrole wzdłuż najczęściej atakowanych rejonów wybrzeża. Polecam też skontaktowanie się z którymś z przedstawicieli władzy na Feros. Mardukiem albo może Geardo. Mogliby cię wspomóc oddziałem raanaarskich komandosów. Z pewnością okażą się przydatni w walce morskiej. Co do statku, to posiadam prywatny bryg. Gdybyś nie znalazł innego, mogę go udostępnić.

18
Agora / Odp: I sejmik ziemski 01.1.31
« dnia: 05 Wrzesień 2018, 12:57:18 »
Dragosani nasłuchiwał rozmów w całej sali. Czuły, wampirzy słuch był w tym momencie bardzo przydatny.
- Powiedź coś więcej, Szeklanie - zwrócił się do jaszczura. - Może marynarka królewska byłaby w stanie pomóc.

19
Stare miasto / Odp: Skarbiec [pożyczki, surowce, wymiana pieniędzy]
« dnia: 04 Wrzesień 2018, 11:01:11 »
Jaszczur zjawił się kolejny raz w skarbcu. Potrzebował zakupić materiały pod wykonanie nowego oręża.
- Witam. Potrzebuje 2 sztabki drewna. Płacę od ręki. - powiedział z lekkim uśmieszkiem ostatnie słowa sypiąc na ladę 20 grzywien.

3 200 - 20 = 3 180 grzywien


- Są twoje.

20
Agora / Odp: I sejmik ziemski 01.1.31
« dnia: 03 Wrzesień 2018, 10:54:08 »
Kwiat valfdeńskiej arystokracji powoli zbierał się w sali. Należałoby więc otworzyć sejmik. Ów sejmik był wyjątkowy, był pierwszy. Więc to właśnie król powinien go otworzyć. Dragosani odstawił puchar i wstał.
- Witam zebranych... - zaczął. - Na pierwszym sejmiku ziemskim Królestwa Valfden. - Powiódł wzrokiem członach szlachty. - Miejmy nadzieję, że nie skończy się on tak jak nasze towarzyskie spotkania z co niektórymi z tutaj obecnych. Wszak to nie przystoi. Dyskutujcie zatem, jedźcie i pijcie z tego wszyscy! - Wskazał na lekkie trunki i poczęstunek na stołach. - Oficjalnie otwieram pierwszy sejmik ziemski Królestwa Valfden!

Strony: [1] 2 3 ... 388
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeone.