Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - TheMo

Strony: [1] 2 3 ... 159
1
Dracoński teleport / Odp: Propozycje zmian
« dnia: 18 Lipiec 2019, 18:02:22 »
Trochę rzeczy jest tu niezgodna z mechaniką

2
Agora / Odp: XV wybory do Izby Lordów [GŁOSOWANE]
« dnia: 07 Lipiec 2019, 17:03:10 »
Ukrywanie coś mi nie działa więc Kazio

3
Agora / Odp: XV wybory do Izby Lordów [ZGŁOSZENIA]
« dnia: 02 Lipiec 2019, 12:26:07 »
Zgłoszę się, może dzięki temu będę tu częściej zaglądał

4
Stare miasto / Odp: Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]
« dnia: 19 Maj 2019, 21:01:20 »
U herolda zjawił się Gurat,
-  Witam. Ja po należności Themo.

4 605g + 535g = 5 140g

5
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 19 Maj 2019, 21:00:03 »
Wśród tych wszystkich dzwonów, alarmów, biegów i krzyków ciężko było się skupić dwóm starszym żołnierzom. W końcu jeden z nich, z w miarę świeżą raną na twarzy przesunął figurę na planszy szachowej po czym wstał od stołu.
- Mat, możemy iść do walki.
Themo zostawił towarzysza do gry i ruszył na mury. Powolnym krokiem przechadzał się po blankach i uważnie obserwował tłumy z drabinami biegnącymi prosto na fort. Żałował tych najeźdźców. Zginą, bo ich dowódca coś sobie umyślił. Dotarł do jakiejś grupki żołnierzy.
- Repetujcie kusze, przygotujcie kamienie, nocniki czy puste flaszki. To nie będzie długa walka.
Rzekł spokojnym głosem, po czym kontynuował swój spacer, aż nie dotarł do Emericka.
- Zastanawiam się nad sensem tego ataku. Dywersja? Rozpoznanie bojem? Powolne wykrwawianie? Cholera wie, skończmy to szybko.

6
Stare miasto / Odp: Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]
« dnia: 13 Maj 2019, 00:00:14 »
U herolda zjawił się Gurat,
-  Witam. Ja po należności Themo.

4 605g + 535g = 5 140g

7
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 04 Maj 2019, 04:48:21 »
Kiedy już był przy fortyfikacjach zeszkoczył z konia i klepnął go w zad, by ten trzymał się z dala od bitwy. Szykbo wskoczył do okopów, pomiędzy towarzyszy broni i spoglądał na zbliżające się łódki desantowe. Chyba jako jeden z niewielu się tutaj uśmiechał. Powolnym ruchem zdjął puklerz z pleców i wyciągnął brzeszczota z pochwy.
- Sporo ich. Styknie dla każdego. Gotowi spuścić wpierdol jaszczurom?

8
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 02 Maj 2019, 23:07:57 »
Wtem wywołany Themo wystąpił nieco z cienia.
- Nie mam nic przeciwko. Melkior ma moje pełne poparcie jako baron Peran. Skoro już poruszyliśmy tę kwestię to chciałbym napomnieć też o Atusel. Odnoszę wrażenie, że od dłuższego czasu jest bezpańskie. Pragnę dać to jako następny punkt w obradach, dziękuję.
Po przemowie wrócił do szeregu.

9
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 01 Maj 2019, 21:16:30 »
-Popieram, jak najbardziej.
Dorzucił swoje trzy słowa, chociaż teraz bardziej dla formalności.

10
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 01 Maj 2019, 19:50:52 »
Themo położył dłoń na ramieniu Melkiora i przybliżył się do jego twarzy.
- Teraz jest okazja, żeby zyskać Atusel.
Szepnął w stronę jego elfich uszu.

11
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 01 Maj 2019, 16:23:41 »
Pierwsza salwa byłą bardziej na próbę, ale krasnoludzki umysł Yarpena idealnie wprowadził poprawki. Wtem zaczął się desant.
- Dobra robota, kontynuować salwy, spróbujcie też trafić w te łodzie. Ja bardziej przydam się w polu.
Zawrócił na pięcie i biegiem ruszył w stronę stajni. Gwizdnął po drodze w dwa palce a Zalgo usłyszawszy ten sygnał wybiegł do swego właściciela. Themo wskoczył na konia i pognał go w stronę plaży. Chciał tam dotrzeć zanim jaszczury dobiją do brzegu, dlatego też galopował na ile mógł jego ogier.

12
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 01 Maj 2019, 16:06:10 »
Nieco spóźniony wszedł cichaczem na salę Themo. No, mistrzem skradania nie był, ale nie chcąc przerywać obrad starał się nie przeszkadzać już obecnym. Skinął głową w geście przywitania uprzednio zdejmując hełm i stanął gdzieś na uboczu, za Melkiorem i Kazmirem.

13
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 29 Kwiecień 2019, 20:39:39 »
- No czemu jeszcze nie strzelacie?
Zwrócił się do Bękartów operujących działami fortu, kiedy to zauważył wrogie fregaty, które pojawiły się w zasięgu ostrzału. Jak to ostatnio robi, pojawił się prawie znikąd i wydawał rozkazy.
- Celować, żeby zatopić. Ognia!

14
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 20 Kwiecień 2019, 19:49:35 »
Nieco kończyły się możliwe aktywności. Splunął tuż obok ptasiego główna, które przed chwilą spadło z nieba. Odwiedzić dziewczynki pod obozem? Może później. Na razie trzeba było wybronić fort. A do tego trzeba poczekać na wroga. Nie wiadomo kiedy przybędzie. I w jakiej sile. To czekanie na walke strasznie go dobijało. Z drugiej strony nie chciał być zaskoczony kiedy siedzą na nim dwie półelfki. Przez to chodził coraz bardziej poddenerwowany.

15
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 18 Kwiecień 2019, 17:02:38 »
Po skończonej naradzie nie miał nic do dodania. Jego ludzie byli dobrze wyszkoleni, więc poradzili sobie z podziałem obowiązków i ich wykonaniem. Dlatego zajął się samotnym spacerem po forcie. Powolnym chodem kroczył pomiędzy murami obronnymi. Nówki sztuki można rzec. Miejscami dotknął dłonią ściany, by zbadać fakturę. Co prawda murarzem ani cieślą nie był, ale jakąś wiedzę praktyczną miał, bo w końcu swego czasu musiał pilnować remontu Bastardo. Po drugim okrążeniu zaczęło mu się to powoli nudzić, co prawda poznał architekturę, obmyślił kilka planów ale by któryś wybrać i wykonać poprawnie, potrzeba jeszcze kilku elementów.

16
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 15 Kwiecień 2019, 22:15:03 »
- Na odchodne kilka danych technicznych. Widziałem fort, robi wrażenie. Jednak chciałbym poznać szczegóły.
Zaraz zacznie rozmyślać nad planami obrony, jednak już zawczasu złapał się za podbródek, jak to ma w zwyczaju. Nachylił się nieco nad stołem.
- Ilość armat, liczba wojska, flota w porcie, zasięg ostrzału, możliwość posiłków. Standardowe dane potrzebne do zorganizowania obrony.

17
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 15 Kwiecień 2019, 21:52:51 »
- Mamy aż dwustu ludzi.
Rzekł to w taki sposób, jakby ta dwusetka była warta dwóch tysięcy wojów. W sumie dla Themo była warta aż dwa miliony wojowników, jak nie więcej. Jednak bardziej go zaniepokoiła wieść o korupcji na tej małej wysepce.
- Bardziej bałbym się ataków z wewnątrz. Może po wszystkim macie ochotę na pojmanie zdradzieckiej szlachty?

18
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 22:49:13 »
- Spokojnie, znamy się na swoim fachu.
Podążał za jaśnie księżną Vrih. Po drodze rozglądał się po zabudowaniach fortu. Może i miał parę pytań, ale bardziej do wojskowych stacjonujących w tym forcie. Nie uważał, by dworska kobieta miała odpowiednią wiedzę odnośnie obiektów militarnych czy ogólnej strategii wojennej. Od tego miała doradców i żołnierzy. I gwardię, wyposażoną w prima sort zbroje. Obecni kowale muszą tu mieć raj biorąc pod uwagę bogate kopalnie. Nie dziwota, że wysepka jest tak łakomym kąskiem dla różniej maści samozwańczych zdobywców.

19
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 22:00:06 »
Obok biedaka porucznika zszedł Themo. Również się ukłonił, chociaż już nie tak nisko. Tyle lat na stanowiskach państwowych, tyle wypadów zagranicznych i krajowych a dalej nie przyswoił etykiety. Jemu dyplomacja wychodziła jedynie za pomocą mieczy. Starał się nie gapić jak wyposzczony prosiak na kobietę, więc omiótł wzrokiem jej gwardzistów. Ocenił uzbrojenie, lecz musiał się jakoś przywitać.
- Witam. Jestem Themo Kacmarus i dowodzę Bękartami.

20
Zakończone wyprawy / Odp: Braterska pomoc
« dnia: 14 Kwiecień 2019, 21:43:02 »
Po dwóch dniach słuchania tej ekipy i stania przy sterze aż podskoczył z radości, kiedy to usłyszał o lądzie. I nawet zrobiło się o wiele cieplej, niż kiedy wyruszali w hemisową porę Valfden. Z ochotą nakazał przygotować się do zacumowania w okolicznym porcie, a sam kręcił sterem w stronę portu. Przy czym podziwiał fort. Gwiazdowy, mielizna przy brzegu. Dobre miejsce do obrony. I te solidne armaty zdolne zatopić fregatę. Ciężko by było to zdobyć.

Strony: [1] 2 3 ... 159
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.