Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Narrator

Strony: [1] 2 3 ... 55
1
Dział Wypraw / Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« dnia: 02 Grudzień 2019, 16:28:44 »
Zaprowadzono xię na miejsce. Komnata była elegancka i przestronna.

2
Dział Wypraw / Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« dnia: 02 Grudzień 2019, 14:58:15 »
Dotarłeś.

3
Dział Wypraw / Odp: Tyrr i jego pieniądze
« dnia: 02 Grudzień 2019, 14:38:43 »


- Nie, ale będą w Garudze. Szczerze? Taką forse nie jest łatwo tam ukryć ot tak. Pstryknął palcami. - O ile nie wetknie tej skrzynki sobie w dupe, to raczej każdy w porcie zwróci uwagę na... no nietypowo ubranego typa z bielmem na prawym oku i sinymi zębami.

4
Dział Wypraw / Odp: Tyrr i jego pieniądze
« dnia: 02 Grudzień 2019, 14:21:53 »


- Wczoraj rano popłynął do Garugi, no co? List od Tyrra by go zatrzymać dostałem dziesięć minut po tym jak wsadziłem go na statek z partią Jelonka. Był tu z swoim dwunastoosobowym gangiem. Zwykłe chłystki. Miał ze sobą skrzynkę, płacił denarami. A wy macie farta, za godzine odpływa statek z "zbożem".

5
Dział Wypraw / Odp: Tyrr i jego pieniądze
« dnia: 02 Grudzień 2019, 11:00:26 »
Pierdafatka. Arafatke nosić to mogła i babcia Joachima. Jeden ze strażników poszedł po szefa znikając w innej części kanałów. Wrócił z szefem, człowiekiem tak przeciętnym z wyglądu że bardziej się nie dało.
- W sprawie Ingmara?

6
Dział Wypraw / Odp: Tyrr i jego pieniądze
« dnia: 01 Grudzień 2019, 17:48:15 »
- Jasne, weź tamten. Stajenny wskazał najbliższy furgon biorąc grzywny.

7
Krwawe Kruki / Odp: Stajnia
« dnia: 30 Listopad 2019, 19:09:28 »
- Tak, doskonały wybór - odparł stajenny. - Nie, żeby inne moje konie były złe, ale ten ewidentnie cię polubił. To widać po oczach. - Oczy konia były raczej końskie. Sam zaś koń zbliżył się do Watu, gdy stajenny otworzył zagrodę, i zębami skubnął jego arafatkę.
- Widzisz? Lubi cię! - Ucieszył się Antoine.

8
Krwawe Kruki / Odp: Stajnia
« dnia: 30 Listopad 2019, 18:56:41 »
-Witam, tak chciałbym kupić jednego wierzchowca, chyba będę pierwszym posiadaczek takiego ?

Nazwa wierzchowca: Koń ilusmirski
Udźwig ekwipunku postaci: 80 kg
Cena wynajmu: 30 grzywien/dzień
Cena kupna: 1000 grzywien

1000-10%= 900g
3050-900=2150g
3050-

Antoine uśmiechnął się.
- Ach tak, pierwszy chętny. Nasze konie są najwyższej klasy, więc i nie są tanie... No ale skoro jesteś naszym pierwszym klientem, mogę spuścić nieco z ceny. Myślę, że dziewięćset grzywien to bardzo uczciwa cena. - Zaśmiał się krótko, zapewne rozbawiony wzmianką o uczciwości. Wiedział komo obsługuje. - Proszę za mną, wybierzesz wierzchowca. A wierzchowiec wybierze ciebie!

9
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 29 Listopad 2019, 11:20:23 »
Muhmed westchnął cicho i przewrócił oczami. Wszedł do pomieszczenia. Wewnątrz znajdowały się drewniane stojaki, na których piętrowo ustawione były beczki. Stojaków było sześć, ustawionych po trzy pod ścianami po obu stronach komnaty. Na lewo i prawo od wejścia. Każdy stojak miał miejsce na sześć beczek, trzy na dole, trzy powyżej. Nie były one jednak zapełnione, dwóch beczek brakowało. W jednej umieszczony był kranik, po którym zaś stało wiadro ze szmatą. 

10
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 27 Listopad 2019, 13:19:14 »
Strażnicy minęli Imago i Muhmeda. Jeden z nich spojrzał kątem oka i tylko prychnął, ale nie zatrzymali się, poszli dalej. Mauren zaś poprowadził wampira na niższy poziom. Było tutaj nieco zimniej, nie było okien. W końcu dotarli do drzwi. Na zamku wisiała pokaźna kłódka. Muhmed wyciągnął jednak klucz i otworzył ją.
- Zapraszam do środka. - Gestem przepuścił Imago.

11
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 26 Listopad 2019, 12:48:38 »
Muhmed poprowadził więc Imago. Schodzili w dół, zapewne w podziemne, chłodniejsze części fortu. Po drodze jednak napotkali na grupkę trzech strażników. Przechodzili korytarzem, zmierzając w sobie tylko znanym celu.
- Cholera, to farad - szepnął Muhmed. Praktycznie niesłyszalnie, ledwie nadając brzmienie oddechowi. Zapewne wiedział, że czuły słuch wampira i tak to wychwyci. - Staraj się nie rzucać się w oczy - dodał i pewnie ruszył korytarzem, aby ich wyminąć.

// I poproszę o rzut kością 1d6.

12
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 20 Listopad 2019, 15:07:08 »
- Heh, składzik alkoholu - prychnął Muhmed. - To by na pewno odwróciło uwagę tej bandy. Albo może coś w stajni? Chociaż niespecjalnie cieszyłaby mnie możliwość skrzywdzenia koni. Jest jeszcze spiżarnia, magazynek, w którym służba trzyma rzeczy niezbędne do funkcjonowania fortu... - Muhmed zamilkł, zastanawiając się nad innymi potencjalnymi meijscami.

13
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 17 Listopad 2019, 21:25:35 »
- Chodźmy zatem - powiedział Muhmed i poprowadził Imago przez drzwi.
- Mogę cię zaprowadzić w dowolne miejsce w forcie, ale jeśli kogoś po drodze spotkamy... cóż, nie gwarantuję że zdołam ich okpić. Straż jest wierna Mohamedowi... I niespecjalnie za mną przepada. Przynajmniej część z nich... - Wyjrzał za róg, aby upewnić się, nie nie mówi właśnie o wilku. - Więc jaki masz plan na dywersję, nietoperku? - zapytał.

14
Dział Wypraw / Odp: Srebrem i ogniem część I - Rozpoznanie bojem
« dnia: 16 Listopad 2019, 15:52:05 »
W książce, którą otworzyła Patricia nie było niczego ciekawego. Ciekawe rzeczy stały się jednak z regałem, który zawierał książkę. Przesunął się on na bok, pozwalając przejść przez ścianę w jakiś korytarz. Co ciekawe, w korytarzu tym stał znajomy anioł. Przypadkiem Wielki Mistrz Bractwa Świtu.

15
Stare miasto / Odp: Karczma "Obieżyświat"
« dnia: 10 Listopad 2019, 18:28:47 »
Nagle dosiadła się do ciebie obca kobieta. Ot tak, znienacka, nie powiedziała nawet słowa, po prostu usiadła naprzeciw i uśmiechnęła się czarująco, jednocześnie gestem nakazując ciszę.
- Patrz teraz - szepnęła i wskazała na kontuar.

16
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 09 Listopad 2019, 18:47:01 »
Muhmed wstał zza biurka i skierował się w stronę drzwi. Kiwnął głową do Imago i przekroczył próg. Odetchnął głęboko nim postawił kolejne kroki. Do czego to doszło, że musiał zdradzać własnego pana, by żyło się lepiej?
- Mogą pojawić się niespodzianki, wampirku. Jesteś na to gotowy?

17
Stare miasto / Odp: Karczma "Obieżyświat"
« dnia: 09 Listopad 2019, 14:47:29 »
A ludzie rozmawiali że znowu na Hemis trza będzie drzwi na osiem zamków zamykać, że uważać bo dzikie wampiry jak co roku zejdą na żer. Że żona kowala Zygmunta to się kurwi z krasnoludzkim szlachcicem. Gadali o tym że Podskarbi wydał fortunę na galeon i wyruszył nim dookoła znanego świata, rozmawiano o aneksji nowych terytoriów. A dwóch krasnoludów rozpaczało nad problemami z transportem srebra w gminie Omas.

18
Dział Wypraw / Odp: Rodzinne interesy
« dnia: 08 Listopad 2019, 19:37:22 »

Mężczyzna ukłonił się płytko z delikatnym uśmieszkiem na ustach, najwyraźniej rozbawiony tajemnym hasłem Raymunda.
- Wybacz tę drobną, hm, konspirację - powiedział cicho gładkim, zaskakująco niskim głosem mężczyzna i zakręcił nieco wąsik, dumnie zdobiący jego twarz - Ale widziałem jak pięknie poradziłeś sobie z tym elfim złodziejem i muszę przyznać że musiałem cię poznać. Bowiem jestem w potrzebie pracownika, a coś mi się widzi żeś na tyle zdolny że spokojnie sobie z tym poradzisz. Zainteresowany? - spojrzał ci przenikliwie w oczy, lustrując reakcję.

19
Dział Wypraw / Odp: Rodzinne interesy
« dnia: 08 Listopad 2019, 09:23:24 »
Nim zdążyłeś się udać w drogę powrotną twoją uwagę przyciągnął nieznany ci bliżej jegomość, stojący oparty o ścianę budynku naprzeciw. Ubrany w skromny, szary kubrak i bawełniane spodnie prawie nie wyróżniał się z tłumu. Prawie, bowiem zauważalnie się uśmiechał i patrzył prosto na ciebie. Gdy tylko zwrócił twoją uwagę pomachał do ciebie.

20
Dział Wypraw / Odp: Rodzinne interesy
« dnia: 07 Listopad 2019, 14:38:00 »
- Niestety nie - strażnik pokręcił głową - Ale proszę zostawić swój adres, gdyby coś się pojawiło to z pewnością odwiedzimy. Sami rozumiecie, straż miejska rzadko ma pracę dla wolnych strzelców - mężczyzna bezradnie rozłożył ramiona. Dałby pracę gdyby mógł.

Strony: [1] 2 3 ... 55
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.