Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Khaleb

Strony: [1] 2
1
Pasje, hobby, o sobie / Najstarsi stażem userzy
« dnia: 22 Czerwiec 2012, 00:01:10 »
Witam Panowie i Panie!

Po 6 latach od mojej rejestracji na tym forum, stwierdzam, że czas na sprawdzenie czy ktokolwiek ze starej "ekipy" czasem się tu loguje.

Ja to robię już rzadko, co rok - bo seria gothic odeszła w zapomnienie wraz z Nocą Kruka.

Także pytania do Was: jak żyjecie, czy odwiedzacie ten portal, czy jakieś inne gry was podobnie zafascynowały jak Gothic? Mnie nie i myślę, że nigdy nie będę tak zaangażowany w granie, jak i społeczność związaną z grą.

Pozdrawiam ;)

2
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Problem z dzwiękiem!
« dnia: 17 Grudzień 2008, 19:05:42 »
Cześć. Mam problem z dźwiękiem, a mianowicie, gdy gra się włącza pojawia się intro JoWood i odgłos dwóch części, które się zderzają. I tu zaczyna się mój problem, bo go przy włączaniu nie słychać, i cała gra jest wyciszona, beż możliwości włączenia dźwięku. Co kilka uruchomień gry ( czytaj 5-6 ) czasem pojawia się ponownie i wszystko jest ok. Ale doprowadza mnie to do szału. Nie wiecie może, jak doprowadzić to do normy?

3
Wydarzenia i aktualności / Formuła 1
« dnia: 17 Czerwiec 2007, 20:56:06 »
Założyłem ten temat w celu przekonania się czy oglądacie wyścigi F1, oraz czy macie sowich faworytów. Ja mam, a jest nim Lewis Hamilton. Występuje on dopiero pierwszy sezon w tym sporcie, a już wyrasta na mistrza. Darzę go sympatią, bo jest uśmiechnięty i nigdy nie narzeka. Może pomogło mu w tym to, że trafił do McLarena.
Cieszy mnie również postawa Roberta Kubicy, żałuje jednak, że nie wystąpił w wyścigu w Indianapolis - ale rozumiem decyzje lekarzy. W samej formule 1 podoba mi się prędkość, emocje i rywalizacja o jak najlepszą pozycję. Czekam na wasze opinie!

4
Kącik kulturowy / Odwróceni
« dnia: 20 Maj 2007, 00:05:36 »
Na wstępnie:

Odwrócony to ktoś, kto przystaje na współpracę z wrogiem w zamian za pewne korzyści. Może to być przestępca, który współpracuje z policją, jak również  policjant, który dostarcza tajnych informacji gangsterom. Niezależnie, czy odwróconym jest stróż prawa, czy też bandyta zawsze jest to niebezpieczna gra, w której stawką jest życie!

A teraz do sedna.

Głównymi bohaterami „Odwróconych” są Paweł Sikora (Artur ÂŻmijewski), doświadczony policjant z Centralnego Biura ÂŚledczego oraz Blacha – Jan Blachowski (Robert Więckiewicz), gangster z najmocniejszej grupy przestępczej w Polsce. Osią serialu jest skomplikowana i niezwykle ryzykowna gra, jaka toczy się między jednym a drugim. Policjant próbuje przeciągnąć gangstera na stronę prawa. Gangster chce skorumpować policjanta. Ci dwaj mężczyźni stoją po przeciwnych stronach barykady, ale wiele ich łączy. To, czym się zajmują, niszczy ich rodziny. Obaj mają wspaniałe żony i obaj bardzo kochają swoje dzieci, ich życie dalekie jest jednak od ideału. W pojedynkę muszą zmagać się z niechęcią swoich środowisk i własną słabością. Obaj są rozdarci. Blacha pomiędzy miłością i troską o rodzinę, a lojalnością wobec grupy, z której się wywodzi. Sikora z kolei miedzy pacą a domem, dla którego ma zawsze za mało czasu. Desperacko próbuje być jednocześnie dobrym mężem i ojcem, oraz dobrym policjantem. Sikora i Blacha mają swoje zasady, których – wydaje się – nigdy nie złamią.
A jednak życie pisze dla nich swój scenariusz, w którym dla dobra wyższego, niektóre z zasad trzeba będzie złamać! Obok napięcia i ciągłej walki o przewagę, tworzy się stopniowo między nimi nić porozumienia.

To były czyste informacje z głownej strony.

Jeśli ktoś z Was ogląda ten serial, wie, że nie jest to byle jaki tasiemiec.
Ciekawi mnie, czy jakie są wasze opinie na temat tefałenowskiej produkcji?

Dla mnie serial jest świetny, zawsze czekam na kolejny odcinek, a gdy się zaczyna przechodzi mnie dreszcz.

Czekam na odpowiedzi.

5
Dział Wypraw / Zadanie Starszego Nowicjusza Wody Khaleba
« dnia: 29 Kwiecień 2007, 22:57:20 »
Gdy nastał świt wstałem i udałem się poraz kolejny do Madzi. Wiedziałem, że na dla mnie kolejne zadanie, tym razem trudniejsze. Gdy byłem na miejscu usłyszałem, że musze...

6
Dział Wypraw / Zadanie Starszego Nowicjusza Wody Khaleba
« dnia: 28 Kwiecień 2007, 21:24:26 »
Dzień był piękny i bezchmurny. Po zjedzeniu śniadania wstałem rano i udałem się do Madzi. Gdy byłem na miejscu usłyszałem, że...?

7
Kącik kulturowy / 2pac
« dnia: 30 Marzec 2007, 18:34:01 »
AMARU SHAKUR

       
        Dla mało wiedzących o rapie krótki wstęp.  2pac 'Tupac' Amaru Shakur urodził się w NY , 16 czerwca 1971 r. Jego matka Afeni Shakur, w trakcie ciąży odsiadywała wyrok za czynne wspieranie ruchu walczacego o wolnosc ludzi czarnych (Black Panters). Dwa m-ce przed narodzinami Paca wyszła na wolność. Amaru dorastał w cięzkich warunkach. Jego matka w pewnym okresie była uzależniona od narkotyków. 2pac wraz z matką często się przeprowadzali. W Bultimore, Pac zaczyna tworzyć jako "MC New York". Dopiero w Marin City w San Francisco Bay Area, Amaru poznaje życie uliczne, prawdziwy RAP. Zaczyna swoje "THUG LIFE" ... W krótce dołącza do grupy Strictly Dop.

A teraz do sedna sprawy. Czy według was jego morderstwo było prawdziwe czy to zwykły przekręt?
ÂŻeby udowdnić, że on żyje pokażę wam to co udało mi się znaleźć na pewnym forum:

Cytuj
To fragment jednego z wierszy 2Paca:
"you shall not cry for me, for i have gone underground to hide away for 7 years, but don,t shed a tear, for i will be back..."

1) Producentem wykonawczym "7 Day Theory" jest "Simon" (jest on nieznanym producentem rapu). W Biblii Simon (Szymon) był uczniem Jezusa, który zmienił później imię na Piotr. Szymon był jednym ze świadków Zmartwychwstania spisanego przez
ÂŚwiętego Pawła (1 Cor. 15:5).Czyżby Suge Knight miałby być "Simonem" który objawi
światu "Tupac ÂŻyje" ??

2) Dr. Dre w piosence "Been There, Done That" mówi "I left cause I Wasn't down for that Don Killuminati".Don Killuminati (środki oszukiwania)

3) Tytuł opisuje, Makaveli - ego (Tupaca), i na okładce "7 Day Theory " jest ukrzyżowany Tupac.

4) W nowym albumie nie ma nic że Tupac "RIP 1971 - 1996. To nie ma sensu zwłaszcza
że jest to pierwszy album po jego "ÂŚmierci"

5) Tupac zmarł w piątek 13.

6) Biały cadillac napastników nigdy nie został znaleziony. Jak to możliwe skoro Vegas jest w środku pustyni ??

7) Następny album Tupac nagrał pod pseudonimem Makavelli. Makavelli był włoskim wojennym strategiem który upozorował własną śmierć aby okpić swoich wrogów. Może 2Pac zrobił to samo ??

8) Na okładce albumu Tupac wygląda jak Jezus Chrystus. Czyżby planował swoje zmartwychwstanie ??

9) Ciało Tupaca zostało skremowane w tym samym dniu co zginął. Odkąd kremuje się się w dniu zgonu ? Tam nie było sekcji zwłok ani prób balistycznych.

10) Samochód 2Paca "dostał" 12 razy i żaden pocisk nie zranił Suge'a. Dlaczego Tupac dostał a Suge nie ?

11) Tupac nagrał dwa filmy i trzy płyty które nie zostały jeszcze wydane.

12) Nigdy nie wypuszczono zdjęć 2Paca ze szpitala.

13) Teledysk do "I Ain't Mad At Cha" został wypuszczony w dzień po jego śmierci. Tupac jest w nim przedstawiony jako anioł w Niebie w towarzystwie innych zmarłych gwiazd muzyki. Poza tym zostaje zastrzelony po wyjściu z teatru wraz z przyjacielem. Ta sytuacja bardzo przypomina jego prawdziwą śmierć.

14) W większości piosenek Tupac mówi o swoim pogrzebie. Dlaczego On rzekomo został skremowany w dniu "śmierci" ? Odkąd to kremuje się ciało w dniu śmierci ??

15) Tytuł albumu Makavelli jest "7 Day Theory". On był postrzelony 7 września, przeżył 7, 8, 9, 10, 11, 12, i "zmarł" 13. Stąd tytuł "7 Day Theory" (teoria siedmiu dni).

16) Album Tupaca "All Eyez On Me" został wydany 13 II 1996. Tupac "umarł" 13 IX 1996. To całkiem dziwne że te dwie daty oddziela akurat "7" miesięcy.

17) Dlaczego przed śmiercią zmienił imię z Tupac na Makavelli ??

1Cool Tupac w wywiadach opowiadał że ma już dosyć gangsterskiego życia i chciałby z tym skończyć ale fani nie daliby mu spokoju, więc najlepszym sposobem było upozorowanie
własnej śmierci.

19) W teledysku "Toss It Up" Tupac ma na sobie najnowsze buty z kolekcji Jordana, które za życia Tupaca nie były dostępne.

20) Tupac zawsze zakładał kamizelkę kuloodporną niezależnie od tego gdzie się wybierał. Dlaczego więc nie założył jej na tak zaludnioną imprezę jaką była walka Tyson'a z Seldon'em ?

21) Krąży pogłoska że Tupac został zabity przez Suge'a Knighta, właściciela DeathRow Records, który wyciągnął go z więzienia. Był przyjacielem Tupaca który dawał mu jedne z większych dochodów ze sprzedaży płyt. Mianowicie niedaleko miejsca zdarzenia były dwa szpitale, z czego jeden po przeciwnej stronie ulicy. Suge zawiózł rannego Tupaca do innego, bardziej oddalonego szpitala. Krąży pogłoska że zrobił to po to aby 2Pac się wykrwawił. A może zrobił to dlatego że w tamtym szpitalu miał zaufanych ludzi i wszystko było już przygotowane.

22) Okładka "The Don Killuminati" - Ukrzyżowany Tupac (odniesienie do Chrystusa, który zmartwychwstał), 5 dziur po kulach (Tupac został zastrzelony piecioma kulami).

Teoria liczby siedem:

W filmie "Gridlock'd" w menu w restauracji oglądanym przez Shakura litery "L" zastąpione są odwróconymi siódemkami. W "Gang Related" odznaka Tupaca ma numer 115 (1+1+5=7). Tupac czeka w pokoju nr &. W sobotę 7 września Tupac wyszedł z domu
wyjątkowo bez kamizelki kuloodpornej. "Umarł" o godzinie 4:03. Suma daje 7. Podtytuł
płyty "The Don Killyminati" to "7 Day Theory" co świadczy samo o sobie. Zginął mając 25 lat. (2+5=7)
 

I jaki jest teraz wasz pogląd na całą sytuację?

8
Dział Wypraw / VI zadanie Khaleba
« dnia: 01 Marzec 2007, 19:34:18 »
Poranek był chłodny, słońce leniwie wznosiło się wyżej i wyżej. W tym czasie Khaleb wstawał.

Wyszedłem szybko z klasztoru, a przed jego murami stał już arcymag Arkhan. Wielki magu, jakie masz dzisiaj dla mnie zadanie?

9
Zakończone wyprawy / Ruszamy na polowanie!
« dnia: 04 Styczeń 2007, 18:03:24 »
Wszyscy członkowie Czeladu Myśliwych mają stawić sie przed bramą miasta. Niedługo idziemy na polowanie więc oczekuję na was! O szczegółach powiem gdy się już wszyscy spotkamy.

10
Hello! Chciałbym abyście mi doradzili w wyborze telefonu. A mianowice myślę nad dwoma Samsungami: D600 i E900 oraz Sony Ericssonie W810i. Powiem szczerze, że najbardziej interesuje mnie telefon 2 i 3. Który z nich jest najlepszy? Może jest jakiś inny telefon, który pasuję cenowo i technicznie do wcześniej wymienionych? Proszę o wasze rady.

P.S

Jeden z tych telefonów chcę wziąć w abonamencie w Plusie. Na SE musze czekać około miesiąca, więc mnie to trochę nie bawi, ale może będzie warto poczekać...

11
Wydarzenia i aktualności / Obsługa w fast food'ach
« dnia: 02 Styczeń 2007, 23:49:06 »
Witam, chciałbym pruszyć temat ludzi pracujących w sieciach restauracyjnych typu : Mc Donald's, KFC itp.
A mianowicie byłem dzisiaj w Mc Donald's i zamówiłem sobie tego całego Big Tasty. Wszystko super, ale pani powiedziała, że muszę chwile poczekać bo jeszcze nie ma gotowych tych hamburgerów. Powiedziła również, że ktoś zaraz go doniesie, wszstko spoko więc usiadłem i czekałem. Minęło 5, 10 minut więc podchodze i się pytam o moją kanapkę. W odpowiedzi usłyszałem: przecież mówiłam panu aby pan przyszedł... W tym momencie nie wytrzymałem i zjechałem ją równo z ziemią! Byłem cholernie głodny to mi jeszcze coś takiego się trafiło. Biedna pani przeprosiła za całą sytuacje, powiedziała, że jej się pomyliło. Było tak chyba tylko dlatego, że stało dużo ludzi. Nie jestem pewien dlaczego mnie tak olała jako klienta, może dlatego, że mam 16 lat, a dla niej jeśli ktoś jest w tym wieku może być dyskryminowany jako osoba kupująca... Nie mam pojęcia.

A więc tu wychodzi moje pytanie: Czy przytrafiło się wam kiedyś coś podobnego? Może nie koniecznie w restauracji, tylko jakimś sklepie? Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam

12
Dział Wypraw / III zadanie Khaleba
« dnia: 26 Grudzień 2006, 23:37:36 »
Jak zwykle Khaleb wstał wcześnie rano i udał się prosto do Arkhana. Mistrzu słyszałem, że mogę zacząć szukać zgubionego amuletu! Nie wiesz przypadkiem gdzie mogę zacząć poszukiwania? Ja jakoś nie mam pomysłu...

13
Zakończone wyprawy / II zadanie Khaleba
« dnia: 23 Grudzień 2006, 18:13:16 »
Po upływie kilku dni od poprzedniego Khaleb udał się do Arcymaga Arkhana i zapytał sie go czy nie ma jakiegoś zadania do wykonania? Arkhan odrzekł: ależ oczywiście, udasz się do miasta i odbierzesz od kupca Zereka paczke dla mnie. Khaleb wziął miecz i miksture leczniczą po czym ruszył drogą przez las. Po wjeściu do miasta, Khaleb zaczął rozglądać się lecz kupców nie widział. Poszedł do paladyna i zapytał się go czy nie wie gdzie znajde kupców, a w szczególności kupca Zereka. On na to odparł...

14
Zakończone wyprawy / I zadanie Khaleba
« dnia: 20 Grudzień 2006, 21:15:08 »
Słońce leniwie wstało, a Khaleb już był na nogach. Zjadł kawałek chleba i ruszył powolnym krokiem w strone farmy. Po drodze, spotkał wędrownego kupca, który miał bawełne po bardzo niskich cenach...

15
Wydarzenia i aktualności / Nałogi
« dnia: 15 Grudzień 2006, 22:59:17 »
Witam, na wstępie chcę napisać, że do napisania tego tematu zainspirował mnie temat bodajże "nałóg telewizyjny". A przechodząc do sedna sprawy, czy macie jakieś uzależnienia? Obojętnie jakie, ja na przykład jestem jestem uzależniony od papierosów, palę przeszło 4 lata. Próbowałem rzucić wiele razy ale w końcu doszedłem do wniosku, że i tak kiedyś trzeba umrzeć, a jeżeli przyczyną mojej śmierci mają być papierosy to trudno. Lepsze to niż narkotyki. Wiem, że wielu jest tu młodych użytkowników, ale temat ten dotyka coraz to młodszych osób. Może ten temat wyda się wam głupi, lecz dla mnie jest normalny i każdy kto jest od czegoś uzależniony może się tu wypowiedzieć i to całkowicie anonimowo, prawda? Czekam na wasze odpowiedzi, mam nadzieje, że ktoś odpisze. Pozdrawiam

16
O grach i programach / Assassin's Creed
« dnia: 30 Listopad 2006, 13:34:36 »
Witam! Chciałbym  Wam przedstawić znakomicie zapowiadającą się grę, którą bez wątpienia będzie Assassin's Creed.Widziałem już sporo filmów związanych z tą grą i powiem szczerze że w pewnym momencie nie wiedziałem czy jest to część gry czy dalej trwa film...  Gra powaliła mnie pod każdym względem, jedynym jej minusem jest to, że będzie wydana tylko na X360 i chyba PS3, ale do PS nie jest pewien.
Tutaj zrzucę parę linków żebyście mogli ocenić, jeśli ktoś z Was jeszcze tej gry nie widział. Proszę o odpowiedzi.Pozdrawiam.

http://youtube.com/watch?v=GMOdpyTwQ8o&...ted&search=

http://youtube.com/watch?v=XIlUBMYjmZ4

http://youtube.com/watch?v=Efh-TmxXJIw&...ted&search=

Gdybym miał wolnego 1.5 tyś to kupiłbym X, żeby w nią zagrać, ale to się chyba nie stanie dopóki, dopóty konsola nie stanieje i to sporo...    


17
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Kto z Was ukończył grę?
« dnia: 28 Listopad 2006, 19:24:32 »
Witam, chciałbym się dowiedzieć ilu z Was ukończyło trzecią część Gothica? Powiem szczerze, że ja zrobiłem to na 2 sposoby.Jak sługa Innosa i Adanosa.Zaintrygowała mnie jeszcze jedna sprawa-brak żadnego filmu na końcu gry( taki spoiler) także się go nie spodziewajcie... Czy Wy także nie mieliście owego filmu?Proszę o odpowiedzi... Pozdrawiam

Khaleb

18
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / ALCHEMIA
« dnia: 23 Listopad 2006, 20:28:09 »
Witam, mam następujący problem. Mam wszystkie składniki potrzebne do wytworzenia "nordmarskiej straki", proszę mnie poprawić jeżeli źle napisałem nazwę; posiadam przepis i mimo wszytko nie mogę wytworzyć tego trunku... Wiecie może dlaczego? Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny...

Pozdrawiam

19
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Zuben
« dnia: 20 Listopad 2006, 22:55:34 »
Witam! Chcialbym sie od was dowiedziec czy rozmowa z Zubenem jest konieczna do przejscia trzeciej czesci Gothica? Jesli tak to czego sie od niego dowiadujemy? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi...

Khaleb

20
Witam.Mam wielki problem z odnalezieniem 5 klucza, na wykopaliskach swiatynnych! Na mapie jaka dostalem od Staurasa zaznaczone sa lokacje, ktore wszystkie przeszukalem, ale nie ma klucza w miescu zwanym "kwatery uzdrowicieli"-sprawdzilem dokladnie... Moze ktorys jest gdzies ukryty?Prosze o odpowiedz! Pozdrawiam:)

Strony: [1] 2
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.