Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Dragosani

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Zakończone wyprawy / Cień króla
« dnia: 06 Kwiecień 2019, 10:28:00 »
Nazwa wyprawy: Cień króla
Prowadzący: Fëanor Ihareg
Wymagania: rasa wampir, chęć zostania wampirem naczelnym
Uczestnicy: Dragosani- Na północ? - powtórzył Drago. - Zgaduję, że chodzi o Revar. Cóż innego mógłbyś mieć na myśli? W jakim celu mam się tam udać?

2
Dracoński teleport / Triumwirat Magii
« dnia: 18 Lipiec 2018, 10:37:22 »
Moi drodzy, zostałem poproszony o to aby przeprowadzić badanie dotyczące liczby potencjalnych kandydatów do członkostwa w organizacji magicznej Triumwirat Magii. Tak więc proszę abyście wpisywali się poniżej. Z góry uprzedzam jednak, że nie jest to jednoznaczne z zapisem tej lub innej waszej postaci. Na tę chwilę ma mieć to funkcję informacyjną, publicznie widoczną.

3
Zakończone wyprawy / W głąb Zapomnienia
« dnia: 09 Czerwiec 2017, 17:54:43 »
Nazwa wyprawy: W głąb Zapomnienia
Prowadzący wyprawę: Dragosani, Narrator
Wymagania do uczestnictwa: Zgoda prowadzącego
Uczestnicy: Dragosani, Marduke Draven, Emerick, Kiellon aep Kharim, Torstein Lothbrok, Gascaden, Themo, Kazmir MacBrewmann.

Maruke Draven i Emerick spędzali ten astasowy dzień w zupełnie różny sposób w zupełnie różnych miejscach. Nikt nie ingerował w ich sposób marnowania (tj. nie pracowania w służbie państwa) wolnego czasu. Zdarzyło się jednak coś, co połączyło ich losy tego dnia. Nadeszło wezwanie od Dragosaniego. Mieli stawić się wraz z wybranymi ochotnikami na placu przed Bramą Zachodnią Efehidon. Nadszedł bowiem czas wyruszać na omawianą wcześniej wyprawę. Dragosani wyraźnie zastrzegł w owych wezwaniach, aby członkowie ekspedycji przynajmniej częściowo postarali się ukryć prawdziwą profesję i upozorowali przynależność do kupieckiej karawany. Dodatkowo Marduke miał zabrać ze sobą furgon, który to dawno temu król mu wypożyczył.

@Eremick
@Makdurke

4
Zakończone wyprawy / Cień wiatru
« dnia: 12 Grudzień 2016, 20:54:38 »
Nazwa wyprawy: Cień wiatru
Prowadzący wyprawę: Licho
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: zaproszenie od Lucjusza do odwiedzenia pałacowych lochów
Uczestnicy wyprawy: Dragosani, LichoWampir zaśmiał się krótko.
- Nie powiedziałem, że mam na to ochotę. - Wstał. Poprawił trochę napierśnik, który miał na sobie. Gdy nie udzielał audiencji lub nie uczestniczył w jakiś ważnych wydarzeniach nie nosił płaszcza od Evening. Mógł być on ładny, ale niezbyt wygodnie jest go ciągnać za sobą. Szczególnie w lochach. - Chodźmy więc. Młodsi przodem. - Skinął Lucjuszowi aby prowadził. Drago doskonale znał drogę do lochów. W bardziej słoneczne miesiące bywał tam często i grał ze strażnikami w karty. Teraz po prostu nie miał ochoty wyrywać się do przodu.

5
Agora / VIII wybory do Izby lordów [uzupełniajace, wybory]
« dnia: 29 Wrzesień 2016, 18:25:11 »

Nastał czas wyborów uzupełniających do Izby Lordów. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie 24 godziny.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.Widzę że wieje tu pustką. Miałem z początku się nie zgłaszać, ale skoro chętnych brak, to zgłaszam sie.

To ja też się zgłoszę. A żeby wspomóc Izbę.

6
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Kanclerz Koronny [głosowanie]
« dnia: 29 Wrzesień 2016, 18:23:44 »

Nadszedł czas głosowania w wyborach nowego Kanclerza. Mamy dwóch kandydatów - Kiellona aep Kharima i Emericka. Do was należy decyzja który z nich zostanie nowym Kanclerzem Koronnym. Głosować może każdy, lecz tylko jedna postacią. Mile widziane będzie także przedstawianie argumentów, dlaczego wybraliście akurat tego kandydata. Głosowanie trać będzie 24 godziny.Zgłaszam się na kanclerza, a co mi tam.

To ja też się zgłoszę, co tam szkodzi, trza spróbować.

7
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Kanclerz Koronny [zgłoszenia]
« dnia: 22 Wrzesień 2016, 11:30:10 »

- Z racji licznych i często przedłużających się nieobecności obecnego Kanclerza Koronnego Szeklana z Tihios, zdecydowano o wyborze nowej osoby na to stanowisko. Stanowisko Kanclerza Koronnego jest ważne i wymaga sumiennego wykonywania obowiązków.
Tradycyjnie zaczynamy od zgłoszeń kandydatów. Kandydować może każdy mieszkaniec królestwa Valfden, który ma skończone 16 lat i nie pełni w chwili zbierania zgłoszeń funkcji Lorda Elekta, Radnego Królewskiego oraz nie sprawuje honorowo lub odpłatnie urzędu (np. Sąd Valfden) w służbie Królestwa Valfden. Zgłoszenia będą trwały do 29.01.25 (czwartek, 29.09.2016r.), do godziny 18:00.


Dodatkowe zasady zgłoszeń:
* Można kandydować tylko jedną postacią, ale żadna z pozostałych posiadanych postaci nie może być członkiem w Rady Królewskiej. Chcemy aby osoba będąca radnych skupiła się na stanowisku, które już posiada.

Do podstawowych zadań kanclerza koronnego należy:


    przyjmowanie nowych graczy do gry Marant
    opieka nad graczem w pierwszych krokach jego gry
    przyznawanie graczom grupy lord elekt, wielki lord elekt, radny królewski i najwyższy sędzia.
    prowadzenie zadań szkoleniowych u Respeva
    akceptowanie nauk u Viciousa
    akceptowanie nauk u Draig aep Kora
    akceptowanie nauk u Luinden
    akceptowanie nauk u FĂŤanora Iharega
    akceptowanie nauk u Jana
    akceptowanie nauk u Eleny
    opieka nad strażnicą Darm w Opactwie Vameth
    opieka nad Wielką Areną w Atusel
    zarządzanie karczmą Ukon Wacka w Ekkurend
    przydzielanie kont do grupy bohaterów niezależnych (NPC)
    przewodzenie Radą Królewską oraz zarządzanie jej obradami

8
Agora / VIII wybory do Izby lordów [uzupełniajace, zgłoszenia]
« dnia: 22 Wrzesień 2016, 11:24:05 »

Z racji małej liczny członków Izby Lordów, są obecnie w niej cztery wolne miejsca. Ogłasza się zatem wybory uzupełniające, mające na celu wyłonienie wystarczającej ilości kandydatów. Prawo do kandydowania ma każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

Wybory te są wyjątkowe, gdyż każdy może wziąć w nich udział. Niezależnie od stażu na Valfden czy pełnionych stanowisk.

Zgłoszenia trwać będą przez do czwartku (29.09.2016) do godziny 18:00.[/b]Tesarker vaaielcet zetgelearset'zarcet setiel, beroi zetartesleukerel Set'zpardazle'lm!

9
Agora / VIII wybory do Izby lordów [wybory]
« dnia: 21 Wrzesień 2016, 11:06:34 »

Nastał czas wyborów. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie 24 godziny.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.Zgłaszam się ponownie do Izby. Lubię pracować z obecnymi lordami. Trochę rzeczy się wprowadziło i poprawiło więc sądzę że źle nie jest. Zawsze może być lepiej i ciągle tego wszyscy próbujemy. Także liczę na dalszą pracę w tym celu

A ciul, zgłoszę się na następną kadencję.

To ja też się zgłoszę, bo nawet fajnie się pracowało.

10
Zakończone wyprawy / Sprzątanie świata
« dnia: 10 Sierpień 2016, 11:30:47 »
Nazwa wyprawy: Sprzątanie świata
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Zgłoszenie się w "Obieżyświecie", podstawowe umiejętności walki.
Uczestnicy wyprawy: @Torstein Lothbrok, @Malavon, @Silion aep Mor, @Themo, @Thoiran.Zbliżało się południe. W czasie hemis nie różniło się ono wielce od północy. Ot, słoneczna poświata lśniąca wokół jednego z księżyców Marantu, zapewniająca niewiele światła i ciepła. Było przez to chłodno. Prószył śnieg. Była to więc idealna pora na usunięcie ciał z niedawnej bitwy! Grupa pracowników porządkowych zebrała się przy bramach miasta. Szykowali wozy, niezbędne sprzęty. Sama grupa była dość duża, liczyła kilkaset osób. Ciał do spalenia było bardzo dużo. Potrzebowali jednak kogoś, kto ich obroni w razie potrzeby. Pola po bitwach też mogą być niebezpieczne.
Osoby, które się do tego zgłosiły zostały wezwane na miejsce. Mieli się tutaj stawić zanim grupa wyruszy, w przeciwnym wypadku nie będą brali udziału w tej nudnej i nieznaczącej misji.

11
Agora / VII wybory do Izby Lordów [uzupełniajace, wybory]
« dnia: 03 Czerwiec 2016, 18:11:55 »

Nastał czas wyborów uzupełniających do Izby Lordów. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie 24 godziny.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.Jeśli ktoś chce aby jego głos pozostał anonimowy może ukryć treść postu przed wszystkimi poza Kanclerzem Koronnym.

Zgłaszam się na lorda.

Nie mam raczej szans, ale i tak zgłaszam swoją kandydaturę. Ja, Mohamed wyrażam chęć na stanowisko Lorda. Staram się od jakiegoś czasu znów czynnie grać i bardzo chętnie wspomoglbym rozwój.

Z poszanowaniem, Mohamed

12
Agora / VII wybory do Izby Lordów [uzupełniajace, zgłoszenia]
« dnia: 29 Maj 2016, 13:24:04 »

Z racji dymisji części członków Izby Lordów, są obecnie w niej dwa wolne miejsca. Ogłasza się zatem wybory uzupełniające, mające na celu wyłonienie wystarczającej ilości kandydatów. Prawo do kandydowania ma każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

Wybory te są wyjątkowe, gdyż każdy może wziąć w nich udział. Niezależnie od stażu na Valfden czy pełnionych stanowisk.

Zgłoszenia trwać będą przez do piątku (3.6.2015) do godziny 18:00.[/b]Tesarker vaaielcet zetgelearset'zarcet setiel, beroi zetartesleukerel Set'zpardazle'lm!

13
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Marszałek Koronny
« dnia: 18 Maj 2016, 18:29:14 »

Na prośbę Marszałka Koronnego, Devristusa Morii, z dniem dzisiejszym (tj. 18.01.23 r.) ogłasza się nabór kandydatów na stanowisko nowego Marszałka. Podania proszę zgłaszać w tym temacie. Zgłoszenia trać będą do dnia 22.01.23 r (niedziela) do godziny 20:00 odwołania. Po tym czasie nowy Marszałek Koronny zostanie wybrany przez króla (lub jego zastępcę).

Dodatkowe zasady zgłoszeń:
* Można kandydować tylko jedną postacią, ale żadna z pozostałych posiadanych postaci nie może być członkiem w Rady Królewskiej. Chcemy aby osoba będąca radnych skupiła się na stanowisku, które już posiada.

Do podstawowych zadań Marszałka Koronnego należy:

- przyjmowanie nowych graczy do gry Marant
- opieka nad graczem w pierwszych krokach jego gry
- opieka nad ratuszem
- przyznawanie graczom grupy czeladnika
- opieka nad portalem do Mor Andor
- opieka nad stocznią w Atusel
- opieka nad stajnią w Efehidon
- zarządzanie karczmą Obieżyświat w Efehidion
- akceptowanie nauk u Haraan aep Kraiga
- akceptowanie nauk u Marcel Goldswer
- akceptowanie nauk u Dinrephun Dinrepwerjon
- akceptowanie nauk u Sellion Talval
- sprawdzanie propozycji w cechu rzemieślniczym i przygotowywanie gotowego wzoru nauki dla NPC
- opieka nad tartakiem w Atusel
- opieka nad kopalnią w Ekkerund
- opieka nad kronikami królewskimi w Efehidon
- opieka nad Uniwersytetem Valfdeńskim w Efehidon
- obowiązek wyznaczenia i nadzorowania efektywności pracy prokuratora w sądzie najwyższym
- przyznawanie graczom grupy adwokata
- przyznawanie graczom grupy prokuratora
- czuwanie nad poprawnym przebiegiem wypraw oraz ich zatwierdzanie po zakończeniu wątku w dziale wypraw
- opieka nad spisem talentów


14
Agora / VII wybory do Izby Lordów [uzupełniajace, wybory]
« dnia: 08 Maj 2016, 21:34:59 »

Nastał czas wyborów uzupełniających do Izby Lordów. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie do środy do godziny 20:00.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.Jeśli ktoś chce aby jego głos pozostał anonimowy może ukryć treść postu przed wszystkimi poza Kanclerzem Koronnym.

Zgłaszam swoją kandydaturę. Ostatnia moja kadencja poszła mi dobrze i chętnie ją powtórzę. Zawsze miło jest zrobić coś dla graczy. ÂŚwieża krew się tam przyda.
Marduke Znikąd.

Zgłaszam się. Byłem w poprzednich 2 kadencjach, więc można dalej pociągnąć jeszcze z tym składem

Ja również się zgłaszam.

15
Agora / VII wybory do Izby Lordów [uzupełniajace, zgłoszenia]
« dnia: 04 Maj 2016, 15:52:58 »

Po pierwszej turze wyborów w Izbie Lordów nadal pozostają trzy wolne miejsca. Ogłasza się zatem wybory uzupełniające, mające na celu wyłonienie wystarczającej ilości kandydatów. Prawo do kandydowania ma każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

Wybory te są wyjątkowe, gdyż każdy może wziąć w nich udział. Niezależnie od stażu na Valfden czy pełnionych stanowisk.

Zgłoszenia trwać będą przez do niedzieli (8.5.2016) do godziny 18:00.Tesarker vaaielcet zetgelearset'zarcet setiel, beroi zetartesleukerel Set'zpardazle'lm!

16
Agora / VII wybory do Izby Lordów [wybory]
« dnia: 29 Kwiecień 2016, 20:39:34 »

Nastał czas wyborów. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie 24 godziny. Z racji małej liczby kandydatów zorganizowane zostaną wybory uzupełniające.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.Zgłaszam się. Mam doświadczenie w tej pracy. Czy się nadaję, to już głosy obywateli zadecydują.
Themo Kacmarus

Zgłaszam swoją kandydaturę. Praca szła mi dobrze i chętnie to powtórzę.
Marduke Znikąd.

Też się zgłoszę, na pewno będę starał się by praca przebiegała i rzetelnie i szybko. Da się, bo Izba potrafiła tak działać. Po za tym chcę się wziąć za poprawę żeglarstwa bo kuleje, i dodać te nieszczęsne wozy o które prosimy wszyscy.
Melkior.

Boże błogosław Królową

Zgłaszam się na dalszą pracę w Izbie

Również proszę mnie uwzględnić w wyborach na Lorda Elekta. Z chęcią będę pracował nad rozwojem gry :)

17
Agora / VII wybory do Izby Lordów [zgłoszenia kandydatów]
« dnia: 25 Kwiecień 2016, 10:12:49 »

I tak minęła kolejna kadencja Izby Lordów. Mieliśmy w jej czasie trochę komplikacji, miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie tylko lepiej. Ogłasza się zgłoszenia kandydatów do następnych wyborów! Prawo do kandydowania ma każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

Wybory te są wyjątkowe, gdyż każdy może wziąć w nich udział. Niezależnie od stażu na Valfden czy pełnionych stanowisk. Zachęcam obecnych Lordów do powtórnego kandydowania.

Zgłoszenia trwać będą przez cały tydzień do piątku (29.04.2016) do godziny 20:00.
[/center]


18
Wielka arena / I walka z bossem Dragosaniego - Niedźwiedź
« dnia: 17 Kwiecień 2016, 12:54:34 »
Typ: walka z bossem
Przeciwnik: Niedźwiedź
Ilość przeciwników: 1
Wymagania: 5 wygranych walk
Nagroda: 111 grzywien


Drago prychnął, słysząc słowa zarządcy areny. Bohdan jak zawsze lubił się zgrywać. To pewnie przez to nazwisko. Antares ruszył więc przed kraty areny, swobodnie zakręcając wokół siebie włócznią. Wybrał tę broń, gdyż taką miał ochotę. Szabla została w domu. Walka włócznią na arenie mogła być całkiem widowiskowa, jeżeli dobrze się ją stoczyło. A wampir nie zamierzał zrobić tego źle. Stanął przed kratą, opierając trzonek włóczni o ziemię. Czekał. Czuł zza krat jak zawiewa hemisowym chłodem.

19
Agora / VI wybory do Izby Lordów [uzupełniające, wybory]
« dnia: 18 Marzec 2016, 20:20:01 »

Nastał czas wyborów. Liczba kandydatów jest skandalicznie mała, lecz wybory muszą być. Standardowo głosować może każdy, ale tylko jedną postacią. Głosowanie trwać będzie do niedzieli do godziny 20:00.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.

Jeśli ktoś chce aby jego głos pozostał anonimowy może ukryć treść postu przed wszystkimi poza Kanclerzem Koronnym.Ja, Mohamed Ibn Omar Khaled, zgłaszam swą kandydaturę. Dlaczego znowu próbuje, choć juz kilka razy zostałem odrzucony - zazwyczaj przez brak aktywności? Ponieważ widzę, że obecna Izba jest w rozsypce i kompletnym bezruchu. Wiem, są gracze, którzy nadają się do tego o wiele lepiej, bo mają większy staż, bo więcej umieją i lepiej znają się na tym wszystkim. I zdaje sobie też sprawę, że jestem tu raczej niezbyt lubiany - z tego braku aktywności właśnie, bo porzucam niektóre zadania tak o, nie dając żadnego znaku. A jednak... Chciałbym chociaż raz spróbować, co mam nadzieje, że kiedyś mi umożliwicie. Chce sprawdzić, jak sobie poradzę. I pokazać, że też chce dobrze dla Marantu. Może akurat uda się i będe mógł być pomocny?

Z poważaniem, Mohamed.

Również się zgłaszam. Swego czasu działałem w izbie a mechanikę gry szybko zrozumiałem, więc będzie mi łatwiej pracować. Liczę, że mój obecny zasób czasu pozwoli mi aktywnie działać. Osobiście nie chcę wprowadzać jakiś cudów na kiju (bo i tak nie mam pomysłów), a zająć się projektami graczy, propozycjami innych lordów i usprawniać obecny system.

Themo Kacmarus

Ja się zgłaszam również. Jasne, prościej byłoby to zrobić drugą postacią ale nie chce mi się co chwilę przelogowywać. Tak czy inaczej, zgłaszam się dla dobra Marantu.

Melkior Tacticus

Ja również zgłaszam się na Lorda Elekta. Myślę, że dobrze sprawdzałem się w tej roli oraz przyczyniłem się do zakończenia większości głównych projektów dotyczących poprawy jakości grania w Marant. Doświadczenie oraz znajomość mechaniki idą ze mną w parze, co oznacza bycie aktywnym uczestnikiem gry od praktycznie jej początków. Sądzę, że większość graczy potwierdzi te słowa :) Aktualnie nie mam swoich projektów, więc skupie się na projektach graczy i głównych;p

Ja również zgłaszam się do wyborów na lorda elekta. Pracowałem już raz i na mnie nie narzekali, więc być może i tym razem mi się uda nikogo nie zawieść. Projektów własnych również nie posiadam, ale mogę się przydać do tych, którzy nasi gracze zaproponowali.

Ja, Marduke Znikąd, wojownik Zartata, przyszły Rycerz Valfden zgłaszam swoją kandydaturę. Chcę przynajmniej spróbować, mogę być przydatny przy np. nadawaniu projektom ducha fantasy, może drobnych poprawek. Każdy obowiązek który się na nie zarzuci postaram się spełnić, nie wstydzę się poprosić o pomoc. Ludu Marantu, dla Ciebie!

Dubhenn haern am glǎndeal, morc'h am fhean aiesin
co znaczy
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy

20

Po pierwszej turze wyborów w Izbie Lordów nadal pozostają cztery wolne miejsca. Ogłasza się zatem wybory uzupełniające, mające na celu wyłonienie wystarczającej ilości kandydatów. Prawo do kandydowania ma każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powód, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

Wybory te są wyjątkowe, gdyż każdy może wziąć w nich udział. Niezależnie od stażu na Valfden czy pełnionych stanowisk.

Zgłoszenia trwać będą przez cały tydzień do piątku (18.03.2016) do godziny 20:00.
[/center]


Strony: [1] 2 3 ... 7
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.