Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kenneth

Strony: [1]
1
Zakończone wyprawy / Przeprawa łowcy - Kenneth
« dnia: 17 Lipiec 2019, 06:48:04 »
Nazwa wyprawy: Przeprawa łowcy - Kenneth
Prowadzący wyprawę: Rowan
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: ukończenie zadania szkoleniowego u Respeva
Uczestnicy wyprawy: Kenneth

- Wyruszę bezzwłocznie
Odparł Kenneth i ruszył w kierunku północnej bramy.
Kiedy oddalił się od dziwnego zakątka zamieszkanego przez elfa wbrew sobie ork poczuł ulgę. Nie mógł pozbyć się wrażenia, że jeszcze kilka lat wcześniej, Rowan mógłby go uznać za zwierzynę. Zbliżając się do bramy zaczął się zastanawiać jak on sam zareagowałby na widok elfa w poprzednim świecie. Wyszczerzył kły w przerażającym uśmiechu. Oczywiście spróbowałby go zabić i oskalpować razem z uszami, żeby pokazać braciom z jakim dziwnym człowiekiem mógł walczyć. Na widok przerażonych przechodniów zgasił uśmiech. Dobry humor towarzyszył mu jednak aż do granic lasu.
Las, przywitał go chłodnym wilgotnym objęciem cienia i świeżego mchu. Obserwując własne, głębokie ślady na tym miękkim gruncie ork uznał, że to doskonała pora na polowanie. Po około kilometrze las zgęstniał, odrobiny słońca które docierały do gruntu migotały zgodnie z ruchami liści na wietrze. Wciąż było wcześnie rano, rosa w lesie dopiero odparowywała. Człowiek, pewnie mógłby się zgubić w takim miejscu. Ale nie ork. Orkowie toczą większość wojen w małych, liczących po kilku osobników oddziałach rozproszonych po terernie wroga. Umiejętność precyzyjnego poruszania się po obcym terenie korzystając podświadomie z najmniejszych sugestii środowiska: kierunek zwrotu kwiatów, gęstość mchu, jasność i kąt padania światła jest uczona tak wcześnie w życiu orka i jest dla nich tak naturalne, że nieuważny badacz mógłby pomyśleć, że to cecha wrodzona.
Kiedy ścieżka zniknęła pod ściółką Kenneth poczuł znajomy dreszcz emocji. Łowy. Rozejrzał się uważnie. Jeszcze nie przekroczył niewidzialnej granicy. Wciąż jest w królestwie ludzi. Większość dzikich zwierząt nie zapuscza się tak blisko ludzkich siedzib. Mimo to, nałożył cięciwę na łuki strzałę na cięciwę. Ugiął kolana i zaczął poruszać się ostrożniej. Nazwanie tego skradaniem byłoby obrazą dla tej szlachetnej sztuki, ale przynajmniej przestał być toczącą się po lesie górą.
Kiedy dotarł na polanę nie było w nim już ani śladu nonszalancji z jaką opuszczał miasto. Był czujny jak za liniami wroga. Wciągnął głęboki wdech nosem. Doszedł go delikatny zapach krwi. Inne drapieżniki są niedaleko. Albo żerowały niedaleko niedawno. Zapowiadały się dobre łowy.
Kenneth ukląkł i usiadł na pięty jakieś dwa drzewa przed polaną. Nie miał wątpliwości, że Rowan go tu znajdzie, a wolał nie wystawiać się aż tak na widoku bez potrzeby. Położył łuk i strzałę na kolana. Zamknął oczy. Wyostrzył pozostałe zmysły.
- Przodkowie, poprowadźcie mnie przez tę misję ściężką honoru.
Tatuaże na rękach zaswędziały.
Przodkowie są zadowoleni.

2
Zakończone wyprawy / Zadanie szkoleniowe Kennetha
« dnia: 16 Lipiec 2019, 10:35:14 »
Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Kennetha
Prowadzący wyprawę: Patty
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: Kenneth

Kenneth strzelił kręgami szyjnymi, wyciągnął się i spojrzał na człowieka. Jak na razie obowiązywał go kredyt szacunku, którym wojownik obdarowuje drugiego wojownika. Trzymając neutralny ton spytał:
- co teraz?

3
Podgrodzie / Dom Kennetha
« dnia: 16 Lipiec 2019, 07:05:54 »
Imię: Ken'Nereth z klanu ognistego ducha. Kenneth dla Morr

Data urodzenia: klan ognistego ducha wierzy w reinkarnację przodków. daty urodzenia i śmierci są nieistotne. W tym ciele chodzi od prawie 40 wiosen

Tytuł:: brak
 
Stan cywilny:: Nie bądź wścibska morra... ile orkowych kobiet widziałaś przez ostatnie lata?

Portret z młodości. Obecnie łysy i więcej blizn:


O mnie:

Opis:
Ork jaki jest każdy widzi. Trochę ponad 2 metry wzrostu. 150kg żywej masy. Łysy. Ciemnobrązowa skóra z w dobrym świetle połyskuje zielenią. Biceps w najwęższym miejscu ma większy obwód niż udo przeciętnej morry, a udo... szersze od jej torsu. Twarz zdobi blizna po szarpanej ranie. Znawca medycyny będzie się zastanawiał kto tak paskudnie zszył skórę. Znawca zwierzyny będzie się zastanawiał gdzie żyją tak cholernie wielkie cieniostwory. Dłonie pokrywa gruby nawet jak na orka naskórek a nadgarstki i przedramiona pokryte są drobnymi kropkami wypalonych blizn. Znak rozpoznawczy orkowego kowala, który jest zbyt dumny by korzystać z rękawic. Symbole dawnego życia. Kenneth wygląda na typowego przedstawiciela swojej rasy: wielki, silny i krwiożerczy. Jeśli jednak ktoś tak pomyśli to dał się zwieźć pozorom. Przynajmniej w tej ostatniej kwestii. Będzie tak prawdopodobnie dlatego, że nie zobaczył błękitnych tatuaży pokrywających ręce orka. Symboli klanu ognistego ducha. Wywodzący się z wyspiarskich szczepów niegdyś rodzący najpotężniejszych szamanów klan, w którym starsi szczycili się umiejętnością spalenia przeciwnika bez rzucania kul ognia. Wzniecających "płomień ducha" bezpośrednio wewnątrz wroga. Klan popełnił jednak błąd. Stanął po stronie lokalnego bożka i ściągnął klątwe na wszystkie klany na swej wyspie. Po tym jak morry przepędziły bożka. Klan ognistego ducha rozpadł się i wmieszał w inne. Jedynie pojedynczy orkowie dalej kultywują tatuowanie rąk symbolizujące który raz reinkarnował się duch zamieszkujący obecne ciało, oraz filozofię: Walka przynosi chwałę, morderstwo przynosi hańbę. Ta filozofia w połączeniu w wiarę w reinkarnację ducha pozwoliła niektórym orkom z tego klanu na ostrożną, opartą na wzajemnym braku zaufania i niechętnym szacunku, koegzystencję z ludźmi. Do tych orków należał Kenneth, zanim przeszedł przez portal. Po przejściu został napadnięty i w głowach swoich napastników prawdopodobnie zabity. Nie po raz pierwszy będzie zaczynał od zera wśród ludzi.
Posiadane przedmioty:
brak


Strony: [1]
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.