Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Egbert

Strony: [1]
1
Zakończone wyprawy / Prosta, urzędnicza formalność
« dnia: 30 Lipiec 2016, 15:12:27 »
Nazwa wyprawy: Prosta, urzędnicza formalność
Prowadzący wyprawę: Themo
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Zgłoszenie się na fra ochotnika
Uczestnicy wyprawy: EgbertEgbert uniósł wysoko krzaczastą brew. Wówczas to nastąpiła chwila ciszy. W trakcie jej trwania mężczyzna beznamiętnie gapił się na swojego rozmówcę w oczekiwaniu na jakiś krzywy uśmiech, lub inny odruch oznaczający, że Samug żartuje. Niczego takiego rudobrody jednak nie odnotował, dlatego też bez słowa sięgnął po papier. Wyszedł za drzwi opuszczając miejsce rekrutacji i schował dokument do zużytej skórzanej teczki, którą trzymał przy sobie właśnie na takie okazje. Ową teczkę wetknął za pas i skierował się prosto w stronę urzędu. Zdążył już zaliczyć kilka spacerów po mieście, więc orientował się mniej więcej gdzie leżą najważniejsze budynki.

2
Zakończone wyprawy / Piechur
« dnia: 09 Lipiec 2016, 09:45:15 »
Nazwa wyprawy: Piechur
Prowadzący wyprawę: Rikka z Maer
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: BRAK
Uczestnicy wyprawy: Egbert, + ewentualni chętniZ samego rana Egbert postanowił wyruszyć w drogę. Jakby nie patrzeć od gminy Javemir dzieliło go wiele kilometrów, a za jedyny środek transportu miał obecnie własne nogi. Zabrał więc cały swój dobytek, na który składał się kiepski miecz, ubrania i odrobina żywności, po czym opuścił swoją chałupę na podgrodziu. Pewnie nie będzie go tutaj przez dłuższy czas, dlatego przed odejściem mężczyzna zdecydował się zabić drzwi kilkoma deskami. Nie żeby miał w środku coś wartościowego, albo jakoś specjalnie przywiązał się do nowego domu. Po prostu po powrocie do stolicy nie chciał spotkać w swoim mieszkaniu jakichś dzikich lokatorów.
Marszem pokonał sieć błotnistych alejek dzielnicy biedoty i wyszedł poza miasto. Smród podgrodzia szybko ustąpił typowym wiejskim zapachom, których źródłem były okoliczne gospodarstwa i farmy. Ten chłopski krajobraz byłby całkiem miły dla oka, sielankowy prawie, gdyby nie te zbiorowiska biedaków starających się uciec przed wojną. Uchodźcy, którzy nie znaleźli swojego miejsca za murami i bali się spędzić noc na podgrodziu, rozbili obozy właśnie tutaj. Wokół pełno było namiotów i na prędko skleconych szałasów. Patrząc na twarze tych wszystkich ludzi Egbert po raz kolejny doszedł do wniosku, że gdy już dochodzi do wojny, wbrew wszystkiemu, najlepiej być właśnie żołnierzem.

3
Zakończone wyprawy / Zadanie szkoleniowe Egberta
« dnia: 01 Lipiec 2016, 12:42:24 »
Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Egberta
Prowadzący wyprawę: Szeklan z Tihios
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: EgbertMężczyzna stał prosto czekając na pierwsze rozkazy. Ze swoim wzrostem znacznie przewyższał rycerza, a mimo zbroi Respev nie był od niego jakoś specjalnie szerszy czy bardziej barczysty. Jasne, blachy robiły swoje. Różnica nie była jednak aż tak widoczna. Egbert odkąd pamiętał cechował się dużymi rozmiarami. Gdy dorastał zawsze był większy od innych dzieciaków, a później zawsze patrzył na wszystkich z góry gdy stawał do walki. Posturą też dorównywał niejednemu orkowi i tak jak oni, wszystkie mięśnie posiadał świetnie rozwinięte. Może w tej chwili rudobrody nie miał przy sobie żadnej broni, ale jego wygląd, czujne spojrzenie, i zaskakująco szybkie przy takich gabarytach ruchy nie pozostawiały żadnych wątpliwości. To był niebezpieczny człowiek.

4
Podgrodzie / Dom Egberta
« dnia: 29 Czerwiec 2016, 19:10:30 »
Dane Personalne
Imię: Egbert
Data urodzenia: 31.04.26529 eI
Tytuł: brak
Stan cywilny: kawaler

Portret


O mnie
W przyszłości

Posiadane przedmioty

Nazwa: Wezwanie do uiszczenia opłaty za pomoc medyczną, zgodnie z art. 37 u. 12 § 4 poprawka 8 ustawy o służbie zdrowia na Valfden.
Opis: Świstek, z którym trzeba się zgłosić do urzędu.

Nazwa odzienia: spodnie wędrowca<br>
Rodzaj: spodnie<br>
Typ: ubranie<br>
Wytrzymałość: 1<br>
Opis: Uszyte z 0,03kg bawełny.<br>

Nazwa odzienia: buty wędrowca<br>
Rodzaj: buty<br>
Typ: ubranie<br>
Wytrzymałość: 1<br>
Opis: Wyrobione z 0,1kg skóry kreshara. Wyjątkowo elastyczny materiał.<br>

Nazwa broni: miecz obywatela<br>
Rodzaj: miecz<br>
Typ: jednoręczny<br>
Ostrość: 13<br>
Wytrzymałość: 15<br>
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.<br>Ukończone zadania/wyprawy/walki na arenie:
*Zadanie szkoleniowe Egberta
*Piechur
*Na zachodzie bez zmian I
*Na zachodzie bez zmian II - Wschodni Wiatr
*Prosta, urzędnicza formalność
*Na rozprostowanie kości
*Nieproszeni goście

Strony: [1]
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.