Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Marduk Draven

Strony: [1] 2 3 4
1
Wielka arena / XIII walka losowa Marduka Dravena
« dnia: 11 Kwiecień 2018, 16:44:33 »
Mściciel stanął przed kratą. Zmówił krótką modlitwę.

Rolled 1d12 : 5, total 5

Rolled 1d5 : 5, total 5

2
Wielka arena / XII walka losowa Marduka Dravena
« dnia: 08 Kwiecień 2018, 15:15:02 »
Mściciel przygotował broń, zebrał energię magiczną i zmówił krótką modlitwę.

Rolled 1d12 : 9, total 9

Rolled 1d5 : 5, total 5

3
Wielka arena / XI walka losowa Marduka
« dnia: 06 Kwiecień 2018, 16:15:55 »
Po raz kolejny stawił się na arenie. Przygotował broń i oczyścił umysł, by lepiej używać magii.

Rolled 1d12 : 9, total 9

Rolled 1d5 : 2, total 2

4
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Kanclerz Koronny[GŁOSOWANIE]
« dnia: 04 Kwiecień 2018, 20:12:20 »

Nadszedł czas głosowania w wyborach nowego Kanclerza. Mamy dwóch kandydatów - Patricię Morii i Melkiora Tacticusa. Do was należy decyzja kto zostanie nowym Kanclerzem Koronnym. Głosować może każdy, lecz tylko jedna postacią. Mile widziane będzie także przedstawianie argumentów, dlaczego wybraliście akurat tego, a nie innego kandydata. Głosowanie trwać będzie 24 godziny.

Zgłaszam się.

Gram w marant od prawie dekady, znam system i zasady na wylot, w radzie królewskiej już nawet byłem i ze swoich obowiązków wywiązywałem się zawsze bardzo dobrze. Z obowiązkami kanclerza się zapoznałem i wiem że dam radę. Cóż mogę dodać.

Vote for Nif, make Valfden great again.

By te wybory były wyborami zgłasza się na to prestiżowe stanowisko. Jako podskarbi wywiązuje się z obowiązków. Kanclerz - i Rada w ogóle - to nie tylko według mnie mechanika ale i fabularne obowiązki. O ile wolno mi tak powiedzieć. I też gram 10+ lat i sie nie chwale  ;[ I w ogóle to Patty twierdzi tym sloganem że Valfden obecnie nie jest wielkie ;[


Vote for Melkior, we make Valfden even greater than now!

5
Wielka arena / X walka losowa Marduka Dravena
« dnia: 30 Marzec 2018, 11:10:37 »
Marduk stawił się na arenie. Sprawdził jak miecz i sztylet chodzą w swoich pochwach. Założył hełm.

Rolled 1d12 : 9, total 9

Rolled 1d5 : 1, total 1

6
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Kanclerz Koronny[ZGŁOSZENIA]
« dnia: 27 Marzec 2018, 19:44:02 »
- Z zwiazku ze śmiercią Kanclerza Koronnego - Kiellona Silvertanka aep Kharima - z dniem dzisiejszym, tj. 27.03.29 ogłasza się  rozpoczęcie wyborów na stanowisko Kanclerza Koronnego. Tradycyjnie zaczynamy od zgłoszeń kandydatów. Kandydować może każdy mieszkaniec królestwa Valfden, który ma skończone 16 lat i nie pełni w chwili zbierania zgłoszeń funkcji Lorda Elekta, Radnego Królewskiego oraz nie sprawuje honorowo lub odpłatnie urzędu (np. Sąd Valfden) w służbie Królestwa Valfden. Zgłoszenia będą trwały do 04.04.29, do godziny 19:45.


odatkowe zasady zgłoszeń:
* Można kandydować tylko jedną postacią, ale żadna z pozostałych posiadanych postaci nie może być członkiem w Rady Królewskiej. Chcemy aby osoba będąca radnych skupiła się na stanowisku, które już posiada.

Do podstawowych zadań kanclerza koronnego należy:


    przyjmowanie nowych graczy do gry Marant
    opieka nad graczem w pierwszych krokach jego gry
    przyznawanie graczom grupy lord elekt, wielki lord elekt, radny królewski i najwyższy sędzia.
    prowadzenie zadań szkoleniowych u Respeva
    akceptowanie nauk u Viciousa
    akceptowanie nauk u Draig aep Kora
    akceptowanie nauk u Luinden
    akceptowanie nauk u Fëanora Iharega
    akceptowanie nauk u Jana
    akceptowanie nauk u Eleny
    opieka nad strażnicą Darm w Opactwie Vameth
    opieka nad Wielką Areną w Atusel
    zarządzanie karczmą Ukon Wacka w Ekkurend
    przydzielanie kont do grupy bohaterów niezależnych (NPC)
    przewodzenie Radą Królewską oraz zarządzanie jej obradami

7
Zakończone wyprawy / Test zaufania [Marduk Draven#1]
« dnia: 12 Marzec 2018, 08:09:34 »
Nazwa wyprawy: Test zaufania [Marduk Draven#1]
Prowadzący wyprawę: Melkior Tacticus
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Musk (muskuł mózgu) dowolna broń na 50%/dowolny czar
Uczestnicy wyprawy: Marduk Draven, Kiellon Silvertank aep Kharim, Toruviel

No i Draven wlazł do transportera. Usadowił się pośród innych wojaków. Nie było wśród nich członków Bractwa, a jedynie gwardia, elitarna gwardia i paru strzelców.
- Dla odmiany nie chodzi o demony i mutanty, a łamanie prawa.

8
Nazwa wyprawy: Bliżej boga - Święta pomsta #6 [Marduk Draven i Kiellon Silvertank aep Kharim]
Prowadzący wyprawę: Funeris Venatio
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: gotowość awansu na świętego mściciela w Bractwie Świtu
Uczestnicy wyprawy: Marduk Draven i Kiellon Silvertank aep Kharim

- Wybacz, Funerisie.- odrzekł aniołowi z pokorą. Delikatnie się uśmiechnął. Potem zaś stuknął pięścią o pierś, jakby w geście przeprosin i pokory.- Masz rację, choć takie latanie, może dawać trochę zły przykład innym członkom Bractwa.- wyjaśnił. Spauzował na chwilę. Przecież nie przybył do kapitularza tylko, aby upomnieć swawolnie latającego po kapitularzu anioła. Pamięć na szczęście go nie zawodziła. Wpierw pukanie do jego drzwi przy braku słyszalnych kroków. A potem ścieżka z piór, która prowadziła aż tutaj, do kapitularza. A kto mógł rozprowadzić te pióra, jak nie anioł? Zwłaszcza taki, z którym teraz właśnie rozmawiał.
Cała ta sytuacja napełniała go mieszanką zdziwienia oraz jakiejś nie swojskości. Tak jakby było to częścią czegoś innego, większego i ważniejszego. Czegoś, co nadciąga, o czym wkrótce się dowiedzą. Jego przeczucia odnośnie tego nie były najlepsze. Może to przesadny pesymizm? Na pewno nie defetyzm. Zawsze starał się być realistą. Widocznie nie zawsze wychodziło.
Draven spostrzegł również, że także i Kiellon pojawił się w sali. Czyżby obu tu wezwano w ten dziwny, a przy tym interesujący i zatrważający sposób? Zartat jeden i możliwe, że Funeris wiedzieli. Dlatego też kanclerz Bractwa Świtu postanowił przerwać ciszę.
- To ty nas tu sprowadziłeś w ten osobliwy sposób?- zapytał anioła.- Pukanie bez odgłosu kroków? Ścieżka stworzona z piór, prowadzących aż tutaj...- wyjaśnił. Choć wątpił, by musiał.
Zabawne. Był kanclerzem Bractwa Świtu, marszałkiem Koronnym, wyzwolicielem K'efir i możliwe, że najlepszym wojownikiem, jakiego widziała arena na Atusel, a mimo wszystko w obecności Funerisa Venatio czuł się jak proch. Pył, który strzepuje się z ramion. Mała, samotna mrówka postawiona przy wielkim chrabąszczu. Nigdy nie miał tak przy Evening. A ona też była przecież aniołem. Może ją po prostu lepiej poznał? Nawet Dragosani, król we własnej osobie nie wzbudzał w nim takiego uczucia...
Paladyn czekał cierpliwie na odpowiedź anioła.

9
Wielka arena / IV walka z bossem Marduka Dravena - Harsesis
« dnia: 04 Marzec 2018, 21:53:47 »
Nazwa: Harsesis
Wymagania: pokonanie Warga, 30 wygranych walk*
Nagroda: 444 grzywien

Marduk stanął przed kratą. To była ta walka. Jeden z najgroźniejszych przeciwników, z jakim przyjdzie mu walczyć. Nie jakiś niedźwiedź, ognik, czy też warg. Harsesis, stworzenie niemal że mityczne. Mitem jednak na pewno nie było to, jak groźne są te stworzenia. Zmówił krótką modlitwę do Zartata, sprawdził, czy broń płynnie wychodzi z poszew i uchwytów. Założył swój hełm. Wziął w rękę tarczę ze swoim herbem. Był gotowy.

10
Agora / Kanclerz Koronny[GŁOSOWANIE]
« dnia: 04 Marzec 2018, 21:16:09 »
Nadszedł czas głosowania w wyborach nowego Kanclerza. Mamy jednego kandydata - Kiellona aep Kharima. Do was należy decyzja czy zostanie on nowym Kanclerzem Koronnym. Głosować może każdy, lecz tylko jedna postacią. Mile widziane będzie także przedstawianie argumentów, dlaczego wybraliście akurat go wybraliście. Głosowanie trwać będzie 24 godziny.

11
Zakończone wyprawy / Wizytacja
« dnia: 03 Marzec 2018, 17:16:50 »
Nazwa Wyprawy: Wizytacja
Prowadzący: Marduk Draven/Narrator
Wymagania: Zgoda prowadzącego
Uczestnicy: Dragosani, Marduk Draven, Kiellon Silvertank aep Kharim, Melkior Tacticus, Funeris Venatio

Klik

Czekano tak już przeszło pół godziny. Równe rzędy paladynów oraz rycerzy, nawet gdzieś tam rekrutów stały na dziedzińcu twierdzy. Ich zbroje i broń w jak najlepszym porządku, wypolerowane na błysk. Sylwetki idealnie proste. Tarcze na wysokości piersi, wolne dłonie na wysokości broni, wsparte o nie. Hełmy i twarze nieme. Wiał lekki wiatr, liście, jeszcze nie wszystkie, opuszczały swe drzewa i spadały, bądź frunęły w powietrzu. Podczas gdy Kiellon trzymał wartę, Marduk wziął na siebie przywitanie króla razem z Bethrezenem. W pełnej, wypolerowanej zbroi, z hełmo-maską.
W końcu też kareta zajechała. Zatrzymała się i bokiem do zebranych. Woźnica zszedł i otworzył drzwi. Wpierw wyszli paladyni, ustawiając się w szeregach po prawej i lewej stronie. Potem wypuszczono zebranych. Wpierw oczywiście króla, potem anioła. Kanclerz Bractwa Świtu, jak i Hatton klęknęli na jedno kolano. Spuścili głowy, oczekując na króla.

12
Wielka arena / IX walka losowa Marduka
« dnia: 02 Marzec 2018, 16:50:53 »
Marduk zmówił krótką modlitwę. Założył hełm i przygotował się.

Rolled 1d12 : 8, total 8

Rolled 1d5 : 1, total 1

13
- Z dniem dzisiejszym, tj. 27.02.28 ogłasza się  rozpoczęcie wyborów na stanowisko Kanclerza Koronnego.
Tradycyjnie zaczynamy od zgłoszeń kandydatów. Kandydować może każdy mieszkaniec królestwa Valfden, który ma skończone 16 lat i nie pełni w chwili zbierania zgłoszeń funkcji Lorda Elekta, Radnego Królewskiego oraz nie sprawuje honorowo lub odpłatnie urzędu (np. Sąd Valfden) w służbie Królestwa Valfden. Zgłoszenia będą trwały do 04.03.28, do godziny 21:15.
Dodatkowe zasady zgłoszeń:
* Można kandydować tylko jedną postacią, ale żadna z pozostałych posiadanych postaci nie może być członkiem w Rady Królewskiej. Chcemy aby osoba będąca radnych skupiła się na stanowisku, które już posiada.

Do podstawowych zadań kanclerza koronnego należy:


    przyjmowanie nowych graczy do gry Marant
    opieka nad graczem w pierwszych krokach jego gry
    przyznawanie graczom grupy lord elekt, wielki lord elekt, radny królewski i najwyższy sędzia.
    prowadzenie zadań szkoleniowych u Respeva
    akceptowanie nauk u Viciousa
    akceptowanie nauk u Draig aep Kora
    akceptowanie nauk u Luinden
    akceptowanie nauk u Fëanora Iharega
    akceptowanie nauk u Jana
    akceptowanie nauk u Eleny
    opieka nad strażnicą Darm w Opactwie Vameth
    opieka nad Wielką Areną w Atusel
    zarządzanie karczmą Ukon Wacka w Ekkurend
    przydzielanie kont do grupy bohaterów niezależnych (NPC)
    przewodzenie Radą Królewską oraz zarządzanie jej obradami

14
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Kanlcerz Koronny[GŁOSOWANIE]
« dnia: 07 Czerwiec 2017, 23:39:04 »

Nadszedł czas głosowania w wyborach nowego Kanclerza. Mamy jednego kandydata - Kiellona aep Kharima. Do was należy decyzja czy zostanie on nowym Kanclerzem Koronnym. Głosować może każdy, lecz tylko jedna postacią. Mile widziane będzie także przedstawianie argumentów, dlaczego wybraliście akurat go wybraliście. Głosowanie trać będzie 24 godziny.

15
Wielka arena / XIX walka treningowa Marduke'a Dravena
« dnia: 07 Czerwiec 2017, 16:23:51 »
Paladyn stanął przed kratą.

Nazwa: Krwiopijca
Wymagania: 15 wygranych walk treningowych
Nagroda: 16 grzywien
Liczba przeciwników:
Suma nagród: 80 grzywien

16
Wielka arena / VIII walka losowa Marduke'a Dravena
« dnia: 06 Czerwiec 2017, 14:22:37 »
Paladyn stanął przed kratą, gotowy na nieznane.

Rolled 1d5 : 5, total 5

Rolled 1d12 : 6, total 6

17
Wielka arena / XVIII walka treningowa Marduke'a
« dnia: 05 Czerwiec 2017, 19:40:35 »
Paladyn przygotował się na komary.

Nazwa: Krwiopijca
Wymagania: 15 wygranych walk treningowych
Nagroda: 16 grzywien
Ilość: 5
Suma nagród: 80 grzywien

18
Wielka arena / VII walka losowa Marduke'a Draven
« dnia: 04 Czerwiec 2017, 18:40:58 »
Marduke stanął przed kratą, chcąc się przygotować na niespodziewane.
Rolled 1d12 : 4, total 4

Rolled 1d5 : 5, total 5

19
Agora / Wybory do Rady Królewskiej - Kanlcerz Koronny[ZGŁOSZENIA]
« dnia: 02 Czerwiec 2017, 21:14:33 »
- Z dniem dzisiejszym, tj. 02.02.25 ogłasza się  rozpoczęcie wyborów na stanowisko Kanclerza Koronnego.
Tradycyjnie zaczynamy od zgłoszeń kandydatów. Kandydować może każdy mieszkaniec królestwa Valfden, który ma skończone 16 lat i nie pełni w chwili zbierania zgłoszeń funkcji Lorda Elekta, Radnego Królewskiego oraz nie sprawuje honorowo lub odpłatnie urzędu (np. Sąd Valfden) w służbie Królestwa Valfden. Zgłoszenia będą trwały do 07.02.25, do godziny 21:15.


Dodatkowe zasady zgłoszeń:
* Można kandydować tylko jedną postacią, ale żadna z pozostałych posiadanych postaci nie może być członkiem w Rady Królewskiej. Chcemy aby osoba będąca radnych skupiła się na stanowisku, które już posiada.

Do podstawowych zadań kanclerza koronnego należy:


    przyjmowanie nowych graczy do gry Marant
    opieka nad graczem w pierwszych krokach jego gry
    przyznawanie graczom grupy lord elekt, wielki lord elekt, radny królewski i najwyższy sędzia.
    prowadzenie zadań szkoleniowych u Respeva
    akceptowanie nauk u Viciousa
    akceptowanie nauk u Draig aep Kora
    akceptowanie nauk u Luinden
    akceptowanie nauk u Fëanora Iharega
    akceptowanie nauk u Jana
    akceptowanie nauk u Eleny
    opieka nad strażnicą Darm w Opactwie Vameth
    opieka nad Wielką Areną w Atusel
    zarządzanie karczmą Ukon Wacka w Ekkurend
    przydzielanie kont do grupy bohaterów niezależnych (NPC)
    przewodzenie Radą Królewską oraz zarządzanie jej obradami

20
Wielka arena / XVII walka treningowa Marduke'a Dravena
« dnia: 01 Czerwiec 2017, 14:24:12 »
Paladyn się przygotował.

Nazwa: Krwiopijca
Wymagania: 15 wygranych walk treningowych
Nagroda: 16 grzywien
Ilość: 5
Suma nagród: 80 grzywien

Strony: [1] 2 3 4
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.