Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - GaroK

Strony: [1] 2 3
1
Gothic / Jakieś spolszczenie?
« dnia: 13 Luty 2015, 12:41:40 »
Udało mi się odpalić steamową wersję gry(nareszcie), teraz chciałbym pograć sobie na polskich modach, a jako że steam nie wspiera polskiej wersji Gothica, dziwnie mogła by ta mieszanina wyglądać.

Jakiś dobry link do spolszczenia który może mi nareszcie działać?

2
Gothic / Crash
« dnia: 16 Październik 2014, 17:50:39 »
Tuż po zainstalowaniu steamowej wersji, gra się wyłącza podczas wczytywania nowej gry. Win7

3
Wielka arena / 11 walka GaroKa na arenie - ścierwojady
« dnia: 25 Maj 2014, 12:11:33 »
- GaroK czeka już na arenie.

Cytuj
Przeciwnik: ÂŚcierwojad
Iloć Przeciwników: 1
Suma nagród: 12 grzywien

4
Wielka arena / Dziesiąta walka GaroK'a na arenie
« dnia: 21 Maj 2014, 20:46:51 »
GaroK czeka już na bestie.


Cytuj
Przeciwnik: ÂŚcierwojad
Iloć Przeciwników: 1
Suma nagród: 12 grzywien


5
Wielka arena / 9 walka GaroK'a na arenie
« dnia: 18 Maj 2014, 18:26:12 »
GaroK wchodzi na arene i zwyczajnie czeka na potwora.

Przeciwnik: Kretoszczur
Ilość przeciwników: 1
Suma nagród: 12 grzywien

6
Dyskusja o modyfikacjach / [ROZWIÂĄZANY] Returning - Wodny Krąg
« dnia: 15 Marzec 2014, 19:42:46 »
Jestem strażnikiem miejskim.
Wykonałęm misje zaginieni ludzie, jednak nie ma opcji dialogowej która porusza kwestie dołączenia do wodnego kręgu.
Niby trzeba jeszcze wykonać misje z dostawą broni dla bandytów, ale jej nawet nie dostałem. N szybko troche przechodziłęm i chyba coś musiałem pominąć.

7
O grach i programach / Risen 3 Titan lords - Dyskusja
« dnia: 22 Luty 2014, 12:25:48 »
Chciałem to napisać wczoraj, ale dzisiejszy komunikat na tej stronie mi o tym przypomniał :)
Już od dobrych kilkudziestu godzin wiadomo o nowej odsłonie Piranii. Risen 3: Titan Lords ma powrócić do bardziej mrocznego, średniowiecznego klimatu. No i tyle na razie wiadomo.
Ja się cieszę że Pirania postanowiła kontynuować tą serię, zamiast Gothica, gdyż nie zniósł bym cyfry pięć za napisem Gothic, gdyż nie ma szans żeby kontynuowali trójkę. Póki co jeśli Pirania ma wydać jeszcze jedną gre Gothic która nie otrzyma takich surowych ocen, to dodatek do G1, a coś się ostatnio o tym słyszało.

Risen 3 ma wrócić do klimatu średniowiecza, więc co się stanie z pirackim R2? jest parę opcji
Akcja będzie się dziać bardzo niedługo po R1.
R2 może zostać uznany za spin-off
Mogą zrobić zupełne inne uniwersum - raczej nie
Bezi cofnie się w czasie - niee, zapomnij. Nie czytałeś tego

EDIT: Właśnie pojawiły się pierwsze screeny. Lepiej skopiujcie url bo widzicie że za duże na spoilach.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.
nie można już zrobić działu dla R3 i ten temat tam przenieść?

8
O grach i programach / Team Fortress 2
« dnia: 04 Luty 2014, 19:45:15 »
Nie znalazłem takiego tematu więc...         
                                                                         Na początek:
Team Fortress 2 to popularna, darmowa wieloosobowa gra drużynowa firmy Valve z gatunku FPS wydana na Windows, Xbox 360, Playstation 3, OS X, Linux na platformę Steam. Kontynuacja Team Fortress Classic. Gra początkowo miała przypominać bardziej realistyczną wojnę(np Wolfenstein), lecz przez 9 lat produkcji ostatecznie zamieniono to na kreskówkowy, humorystyczny styl graficzny. Gra posiada 2 drużyny: Red i Blu(nie blue) oraz 9 zbalansowanych Klas do wyboru:
Klasy ofensywne:
http://www.tf2.com.pl/mini/skaut.jpg
Nigdy mnie nie trafisz! Nigdy nie trafisz mojej głowy! Taka jest mała! Jest cholernie... małą głową
Skaut - typowa rozmowa ze snajperem.
 
Skaut-Bardzo szybki młodzieniec, zabójczy na krótkim dystansie. Szybkość i możliwość wykonania podwójnego skoku(domyślnie, można max zrobić 4) czyni go bardzo trudnym celem do trafienia, jednak z powodu małego zdrowia łatwym do zniszczenia. Jego domyślne bronie to dybeltówka, pistolet i kij Baseboolowy.
 
http://www.tf2.com.pl/mini/zolnierz.jpg
Jeśli nie jesteś z hurtowni zupy pomidorowej lub nowym dostawcą mięsa... właśnie przeszedłeś przez drzwi bólu w mieszkaniu zguby, synu.
ÂŻołnierz wita gości.
 
ÂŻołnierz-Najbardziej inwazyjna jednostka, ze swoją rakietnicą bardzo skuteczny na każdą klase. Wbrew zdrowemu rozsądkowi może sobie Wpi*****ić rakiete prosto pod nogi(''rakietowy skok'') i dostać sie do miejsc niedostępnych dla innych, i stamtąd wykonywać bardzo skuteczny ostrzał. W miare żywotny, ale wolny oraz ponadprzeciętnie jebnięty(wystarczy przeczytać jakiś komiks). Jego standardowy arsenał to Wyrzutnia rakiet, strzelba i saperka(taka mała łopatka).
 
http://www.tf2.com.pl/mini/pyro.jpg
Mphhpm
Pyro o wszystkim i o niczym.
 
Pyro-Nic o nim/niej nie wiadomo, a jego wypowiedzi ograniczają się do słynnych ''Mphmh'', ''Mhmphm hmph mphmh''(prawdobodobnie z powody jego maski, lub naćpania się jego gazem). Podpalacz, bardzo zabójczy na krótkich dystansach, jednak wadą jest to, że już na średnich niemalże nieszkodliwy. w miarę szybki, i żywotny. Jego standardowe bronie to Miotacz płomienia, strzelba i topór strażacki.
Klasy defensywna:
http://www.tf2.com.pl/mini/demoman.jpg
Zamierzam udusic cię gołymi rękoma.
Demomanowi kończą się przestraszne groźby.
 
Demoman-Czarnoskóry szkocki cyklop z granatnikiem, pijak do tego. zwykle często wybierany przez newbie. Mimo że jest klasą defensywną to w miare opanowany może atakować. Troche wolny i posiada niecelne bronie, za to ma w miare dużo życia. Jak żołnierz może on robić bombowe skoki. Domyślnie jego bronie to Granatnik, wyrzutnia bomb samoprzylepnych i... butelka szkockiej gorzałki.
 
http://www.tf2.com.pl/mini/heavy.jpg
Vzzzzzt! Rahrahrahrah! Vrrrrr! Wahahahahaaaa!
Typowy gruby w akcji.
 
Ya-ta-ta-ta-da-ta-ta-ta  ya-ta-ta-ta-ta-ta-ta-ta duwodawahdawah-da Kaboom! Kaboom!
Typowy gruby w akcji 2
 
Pootis Spencer here!
Heaviego często można spotkać z takim okrzykiem, prawdopodobnie jego imie.
 
Gruby-Potężny,''Dobrze zbudowany'' Rosjanin z IQ odwrotnie proporcjonalnym do jego wagi, pożeracz kanapek. Z dobytym minigunem klasa hardkorowo destrukcyjna na bliskich i średnich dystansach. Zwykle z powodów bezpieczeństwa jest ostrzeliwany w pierwszej kolejności, a najchętniej przez snajperów( jeśli ma medyka koło siebie to czasem drugi). Najwolniejsza klasa w grze, jednak posiada najwięcej punktów życia i stanie z nim twarzą w twarz to samobójstwo, a w parze z medykiem i jego uberchargem mógłby rozdupcyć cały sejm. Jego domyślne bronie to potężny minigun, strzelba i pięści.
 
http://www.tf2.com.pl/mini/inzynier.jpg
Wysoki jak brzoza, głupi jak koza!
Wiejskie mądrości inżyniera.
 
Inżynier-Teksańczyk, najmniejsza klasa w grze, ale prawdobodobnie najmądrzejszy(niepotwierdzone). Praktycznie do zabijania niemal nigdy nie używa broni, używa automatycznie namierzających cel działek strażniczych. Może też wspiera drużynę budując odnawiające życie i amunicje zasobniki, oraz teleporty dzięki którym drużyna szybciej może dotrzeć na pole bitwy. Praktycznie z dala od swoich działek nieszkodliwy dla mocniejszych klas, ale ze snajperami, szpiegami medykami i nawet skautami może dać sobie rade sam na sam. Jego standardowy ekwipunek to strzelba, pistolet klucz do ulepszania i naprawiania konstrukcji, PDA budowy do wznoszenia konstrukcji oraz PDA destrukcjii do niszczenia ich.
Klasy wsparcia:
http://www.tf2.com.pl/mini/medyk.jpg
Jestem w pełni naładowany.
Medyk przed orgazmem aktywowaniem UberCharge.
 
Ha Ha! Nie mam pojęcia!
Medyk o wszystkim
 
Medyk-Trochę niewyżyty niemiec, który stracił prawo do wykonywania swojego zawodu przez to że pozostawiając pacjenta pod narkozą podpieprzył mu jego szkielet. Najrzadziej wybierana klasa, lecz bez niej drużyna nie przetrwa. Jego zadanie to leczenie towarzyszy jak z fantastycznego filmu Medigunem wymyślonym na szybko, jednak skutecznym. Gdy będzie leczył dość długo towarzyszy swoim medigunem naładuje się pasek ''ÜberCharge'' e który po aktywowaniu na swoim pacjencie(najlepiej gruby) staje sie nieśmiertelny na parę sekund(w zależności od mediguna efekt jest inny). Druga najszybsza klasa i w miare żywotna i posiada również regeneracje zdrowia. Zazwyczaj nie walczy gdyż będzie na polu bitwy chował sie za kolegami z drużyny i ich podleczał. Jego standardowy ekwipunek to karabinek wystrzeliwujący lecące niczym parabole strzykawki, Medigun leczący na średnią odległość, oraz piłę do kości. Druga klasa którą najdłużej gram.
 
http://www.tf2.com.pl/mini/snajper.jpg
Wiesz kto ma uczucia? Faceci tłukący swoje żony trofeami golfowymi. Profesjonaliści mają standardy.
Snajper o uczuciach.
 
Snajper-Jeżdżący vanem Australijczyk który wyszedł z buszu prawdopodobnie niedawno temu. Jako jedyny może strzelać Headshoty. Jego snajperka posiada pasek mocy, który po naładowaniu posiada znacznie większe obrażenia(pasek widoczny tylko podczas korzystania z celownika), a w połączeniu tego z headshotem, zabije każdą nadleczoną klase jednym strzałem. W starciach sam na sam niemal nieszkodliwy dla każdego, lecz po lepszym opanowaniu może zabić słabsze klasy. Jego standardowe bronie to snajperka, PM i kukri(taka maczeta). Dla mnie najlepsza klasa i gram nim niemal zawsze.
 
http://www.tf2.com.pl/mini/szpieg.jpg
Mogę pożyczyć twoje słuchawki? ''Tu mówi skaut, tęcze powodują że płaczę'' Odbiór!
Szpieg zdradza fakt, że skaut to brony.
 
Szpieg-ÂŻabojad mający romans z matką skauta. Jego zadanie to głównie sabotaż. Może przebierać się za wrogą drużynę, nie wzbudzjąc podejrzeń może zajść wroga od tyłu(!) i wbić mu nóż w plecy powodując natychmiastową śmierć każdej klasy. Może podkładać sapery na konstrukcje wrogiego inżyniera, i jeśli inżynier natychmiast nie interweniuje to budowle zamienią sie w kupę złomu. W starciu twarzą w twarz nieszkodliwy niemal dla nikogo. Jego standardowy ekwipunek to Rewolwer, nóż, saper do niszczenia budowli inzyniera oraz zegarek niewidzialności który może się szybko rozładować.
 
Gra posiada też różne niepotrzebne lecz popularne pierdoły wzbudzające respekt, na przykład gołąb na ramieniu, podkoszulek i górujące w tym gatunku czapki które z powodu swojej ceny oraz rzadkości są bardzo popularne. Te rzeczy i wszystko inne może zostać wymienione w handlu do którego dostępp mają tylko gracze premium(wystarczy raz coś kupić w sklepie mann co i premium 4ever).
 
                                                   Mann kontra maszyny
Twój miękki łeb ułatwia mi robotę.
Jeden z robotów.
 
Istnieje również tryb kooperacji, w którym nasze zadanie to bronienie pewnego punktu przed robotami, które noszą do niego bombę. W grze jest dostępny sklepik z ulepszeniami takimi jak błyskawicze przeładowanie czy szybsza regeneracja zdrowia, a pieniądze na to znajdziemy w robotak z których one wypadają. Tryb domyślnie dopuszcza 6 graczy.
 
Wymagania:
 
Minimalnie:
Procesor 1,7 GHz
512 MB RAM
Karta graficzna zgodna z DirectX8
Internet :D
Sugerowane:
Procesor 3 GHz
1 GB RAM
Karta graficzna zgodna z DirectX 9.
 
Mój nick Steam to Snake'u [PL] i zapraszam do grania!

9
Dział Wypraw / Spontaniczna misja
« dnia: 14 Wrzesień 2013, 19:14:27 »
Nazwa wyprawy: Spontaniczna misja
Opiekun: Mogul
Uczestnicy: Garok
Wymagania: głowa na karku

//powiedzmy że mało zrozumiałem ale...

GaroK wszedł do karczmy i spotyka tam Mogula.

10
Dział Wypraw / 8 walka GaroK'a na arenie- ścierwojad
« dnia: 09 Wrzesień 2013, 23:39:03 »
Nazwa: ÂŚcierwojad
Wymagania: 5 wygranych walk
Nagroda: 60 grzywien

GaroK wchodzi na arenę.

11
Dział Wypraw / 7 walka na arenie GaroK'a- ścierwojad
« dnia: 05 Wrzesień 2013, 19:23:03 »
GaroK wszedł już na arenę z wyjętym toporem.

12
Dział Wypraw / 6 walka GaroK'a na arenie- ścierwojad
« dnia: 03 Wrzesień 2013, 21:55:12 »
Nazwa: ÂŚcierwojad
Wymagania: 5 wygranych walk
Nagroda: 60 grzywien

GaroK czekał już na arenie.

13
Dział Wypraw / Piąta walka GaroK na. arenie - kretoszczur
« dnia: 29 Sierpień 2013, 15:47:57 »
Nazwa wyprawy:Piąta walka GaroK'a na arenie - kretoszczur
Prowadzący wyprawę:Elrond
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie:Brak
Uczestnicy wyprawy:GaroK


14
Dział Wypraw / Czwarta walka GaroK'a - kretoszczur
« dnia: 28 Sierpień 2013, 21:56:34 »
Na arenę wszedł już GaroK.

//Czy kretoszczur to wolne zwierzę ?

15
Kącik kulturowy / Mój pierwszy rap
« dnia: 26 Sierpień 2013, 17:59:28 »
ponieważ tematyke gothica i risena znam dobrze, to postanowiłem to napisać
poprzedni temat nie ma z tym nic wspólnego(on mnie nie zainspirował)
to mój pierwszy tekst więc trochę wyrozumiałości.                                                Epic Rap Battles of Game Story

                                                        No Name of Gothic
                                                                  vs
                                                        No Name of Risen


Tam gdzie jestem ja bezi, nikt nie przeżywa mej rzezi.
Orkowie w gacie robią
żaden z nich na mysl o mnie w spokoju nie usiedzi
Teraz mówią na mnie Rhobar trzeci
[Wchodzi diego i mówi) Tak to on
Strasznie nie znoszę śmieci, więc zmień do mnie lepiej ten ton.
Wypłynąłem z Irdorath zdmuchując orków przez nos, w dodatku ze smokami
nie mówiąc nawet o mały włos
Wypłynąłem z ziomkami do Myrtany,wioski, mając moc
idąc do wsi zajętej przez orków
zrobiliśmy tam z ich ciał wielki stos.
Tak to się robi sieroto.

Jestem z Risena idioto
nie mam też name'a motha(piiip)
Nie na darmo rąbłem ze statku po to
by sie nie podnieść jak jakiś zmarły ptak dodo.
Było wszystko cool
wyczyściłem wulkan z surianów
i to z EQ tytanów
też Inkwizytora i jego furiatów.
Rozwaliłem tytana, dostałem generała, pana
kończąc życie nie jednego chama
Na myśl o mnie żadna pała nie spała
czasem jakaś grupa i sraczki dostała.
Kapitanem zostałem
swoją załogę miałem
i jak teraz ciagle rapowałem
i wszystkie wyspy ze skarbów rabowałem.

I tak mam większy hajs
a ty tylko masz szajs
ja mam gnaty i graty co sa nice
nie tak jak ten twój fajans.
Twoje rymy są jak twój zgniły statek
tak jak twój na rzecz kościoła datek
w tym mnie nie pokonasz, jesteś na to za słaby
po prostu na to jaj nie masz
gdy słyszysz mój rym, dopada cie crash.

Wez nie poniżaj się chłopie
Mam cie w d***e
wyraźnie widać, że w twoich rymach coś chrupie
więc ci mówię nie zbłaźnij się nupie.
Jak żeś srał, tak żeś rymował
na luzie bym cię tym pokonał, bym spoko wygrał.
Bierz ten swój tekst, bo żałosny jest fest
Niech odlatuje jak balon, posłuży jako do krain głupoty bon
z którego skorzystał by wrzód, tak on.
Sorry gościu z gotyku, ale to twój wielki błąd.

16
O grach i programach / bios
« dnia: 26 Sierpień 2013, 13:09:28 »
wie ktoś gdzie wypakowywuje się biosy do emulatorów? w tym przypadku do nintendo 3ds

17
Gothic / Psucie się zapisu
« dnia: 25 Sierpień 2013, 10:27:07 »
czasem mam tak że karta z zapisem robi się biała i znikają informacje poniżej, do tego wszystkie ustawienia cofają się do domyślnych(grafika, konfiguracja itp) przy próbie wczytania tej karty wyskakuje jakis błąd.
Co prawda zapisuje grę na 2 kartach i w zasadzie poszkodowany teraz nie jestem, ale chciałbym zlokalizować źródło problemu, i może  jakoś to naprawić by nie zapisywać ciągle na 2 kartach.

18
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Nimord i ciężka skrzynia
« dnia: 13 Sierpień 2013, 20:31:54 »
 w internecie znalazłem lokazlizacje skrzyni nimordem, 2 różne i w dodatku w żadnej skrzyni z nich nie było. O co tym chodzi mam po kolei otwierać skrzynie żeby go zdobyć?

Mam QP 4

19
Dział Wypraw / 3 walka GaroK'a z Krwiopijcą
« dnia: 09 Sierpień 2013, 13:39:03 »
Nazwa: Krwiopijca
Wymagania: Brak
Nagroda: 50 grzywien

Na arenę wszedł GaroK, wypija swoją silną miksturę uzdrowienia(czy jakoś tak), wyciągnął topór, i gotował swoją siłę.

20
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Uszkodzony zapis?
« dnia: 08 Sierpień 2013, 18:56:04 »
Wczytuje zapis z Faring, patrze, jestem w ardei, są tam orkowie, żadnego powstania, mam wszystkie atrybuty w raz z obroną na dane obrażenia 100, nie mam ekwipunku i jeszcze mogę rozmawiać z Kosturem(jako Milten), łukiem(jako Diego), i toporem(jako Gorn).Co to ma być do cholery <poirytowany>!

Dodam że przed zdarzeniem wyskoczył mi taki BlueScreen(chyba tak to się nazywało), i musiałem gasić kompa(wstryczek od tyłu) to może mieć coś mieć z tym wspólnego.

Strony: [1] 2 3
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.