Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Szarleǰ

Strony: [1] 2 3
1
Zakończone wyprawy / O złotniku co złoto kradł
« dnia: 17 Listopad 2017, 11:59:58 »
Nazwa wyprawy: O złotniku co złoto kradł
Prowadzący: Longinus Podbipięta
Wymagania: Umiejętności złodziejskie
Uczestnicy: SzarlejKruk zaszedł do centrum Atusel zgodnie z instrukcjami starego Longinusa Podbipięty. Facet wywarł na nim wrażenie i choć zwykle Szarlej za nic miał sobie zdanie innych na swój temat, to w przypadku tego podstarzałego olbrzyma pojawiła się w nim zagadkowa chęć wywarcia dobrego wrażenia. Może ja się po prostu starzeję, plątało mu się po głowie, podczas rozpoznawczego spaceru. Odszukanie warsztatu złotnika nie powinno być trudnym i wymagającym zadaniem, postanowił więc zabrać się za to od razu. Przede wszystkim dlatego, ponieważ przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu przed przystąpieniem do działania mogło być i z pewnością było kluczowym aspektem wykonywania tego typu zadań.

2
Agora / V wybory do Izby Lordów [wybory uzupełniające; wybory]
« dnia: 15 Wrzesień 2015, 13:25:46 »

Na prośbę Wielkiego Lorda Elekta ogłasza się pierwsze wybory uzupełniające, mające wyłonić nowych Lordów z dwójki kandydatów. Zgłoszenia do Izby wciąż pozostają otwarte, gdyż nadal pozostaje jedno wolne miejsce. Wybór jest mały i nawet jeden głos pozwoli kandydatowi zasiąść w Izbie Lordów. Wybory trwają przez 24 godziny, a głosować może każdy.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.

Jesli ktoś chce aby jego głos pozostał anonimowy może ukryć treść postu przed wszystkimi poza Kanclerzem Koronnym.Poniżej, dla przypomnienia, umieszczono jeszcze raz wszystkie zgłoszenia wraz z obietnicami:
Zgłaszam się do Izby. W grupie projektowej czuję się znacznie lepiej niż samemu coś tworząc.

Niech będzie, zgłoszę się ale też nie obiecuje że będę 24h/dobę

3
Agora / V wybory do Izby Lordów [wybory uzupełniające; zgłoszenia]
« dnia: 02 Wrzesień 2015, 23:52:12 »

Po pierwszej turze wyborów w Izbie Lordów nadal pozostają 3 wolne miejsca. Ogłasza się zatem wybory uzupełniające, mające na celu wyłonienie wystarczającej ilości kandydatów. Prawo do kandydowania ma prawie* każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powod, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

* W wyborach może wziąć udział każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- członkom Rady Królewskiej i innym urzędnikom państwowym, bo powinni skupić się na swojej pracy
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

Zgłoszenia będą trwać do czasu, aż nie pojawi się wystarczająca ilość kandydatów.

4
Agora / V wybory do Izby Lordów [wybory]
« dnia: 01 Wrzesień 2015, 19:02:49 »

Nastał czas wyborów. Wybór jest mały i nawet jeden głos pozwoli kandydatowi zasiąść w Izbie Lordów. Wybory trwają przez 24 godziny począwszy od północy, a głosować może każdy.

Aby oddać głos należy odpowiedzieć na kogo chcemy zagłosować i dlaczego. Należy pamiętać, że każdy gracz ma do dyspozycji jeden głos. Niezależnie od ilości posiadanych postaci. Głosy oddane z innych kont nie będą brane pod uwagę.

Jesli ktoś chce aby jego głos pozostał anonimowy może ukryć treść postu przed wszystkimi poza Kanclerzem Koronnym.Poniżej, dla przypomnienia, umieszczono jeszcze raz wszystkie zgłoszenia wraz z obietnicami:

Tak, wiem, jestem zły i w ogóle, ale zgłaszam się.
Dlaczego? Po pierwsze, chciałbym dokończyć prowadzony właśnie projekt umiejętności nabywanych. Co potem? Zająć się specjalizacjami walki, atrybutami i karami i innymi tego typu elementami rozgrywki, które potrzebują zreformowania, zmiany zapisu, uaktualnienia do nowych, wprowadzanych na bieżąco zasad. Jeżeli starczy czasu, chciałbym zwrócić uwagę na projekt, który pojawił się w temacie propozycji uchwał dla Izby Lordów, mianowicie zblanasowanie i poprawienie kusz, łuków i/lub broni palnej.

Zgłaszam sie, pomimo że w najbliższym czasie ( w moim złym i okropnym roku szkolnym ) będę miał trochę mniej czasu na intesywne pisanie. Jeden obszerny post na dzień pełen obiektywnej krytyki i krzty mojego zdania spokojnie mogę obiecać. Nie wiem czy to dużo, jednak patrząc na ilość przeprowadzonych zmian będzie to w sam raz. Pewnie powoli będę rezygnował z gry jako gracz, a bardziej właśnie skupie się na prowadzeniu wypraw innym graczom, co ostatnio mi się bardzo spodobało, a w wolnych jeszcze chwilach chętnie podyskutowałbym w radzie. Jednak od razu przestrzegam, że w zasadzie nie jestem osobą poważną i nie umiem podchodzić do wielu spraw z należytą powagą. Gram tu, aby się bawić, a nie prowadzić sztywno i nudno dyskusje. Pewnie pewne osoby, by mnie za to skrytykowały w dosadny sposób na poziomie, jednak wierze, że moje swobodne komentarze w Izbie nie będą nikogo razić.

Tak wiem jestem be i w ogóle ale się zgłaszam.

Nadchodzi taki okres w roku w którym spędzam niemal 8 miesięcy w domu bo jest zimno itd. No wiecie, bo jestem chory. Mam więc taką ilość czasu że mogę ale przede wszystkim chcę pomóc i przy okazji wprowadzić kilka nowości do gry. Głównie do Ekkerund. Między innymi:

- Dzielnica mieszkalna, fabularny smaczek dla krasnoludów ale i dla reszty graczy nie mających co robić z grzywnami.
- Cech rusznikarski (!!!)

I takie pierdołki jak:

- WOZY I KAROCE czy coś
- Torby i plecaki

Z większych projektów to poprawa broni dystansowej i rozwinięcie rzemieślnictwa. Bo projekt (Lucasa?) leży i czeka.

No i pracować, bo już ogarniam wiki  ;p


5
Agora / V wybory do Izby Lordów [zgłoszenia kandydatów]
« dnia: 29 Sierpień 2015, 11:25:08 »

Nadszedł czas na rozwiązanie starej Izby Lordów i powołanie nowej. Prawo do kandydowania ma prawie* każdy obywatel Valfden, więc liczymy na mocne zainteresowanie tematem. Miejsce w Izbie Lordów daje wiele przywilejów, a także pełną możliwość wpływania na zmiany dotyczące całego Marantu. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powod, dlaczego to właśnie wy, macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

* W wyborach może wziąć każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- osób nieletnich, poniżej 20 roku życia, ze względu na brak doświadczenia
- członkom Rady Królewskiej i innym urzędnikom państwowym, bo powinni skupić się na swojej pracy
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

Zgłoszenia będą trwać 3 dni.

6
Agora / III wybory na stanowisko Najwyższego Sędziego [głosowanie]
« dnia: 22 Sierpień 2015, 14:15:23 »

Na stanowisko Najwyższego Sędziego zgłosił się Warcislaw. Aby oddać ważny głos należy odpowiedzieć czy waszym zdaniem kandydat powinien objąć funkcję Najwyższego Sędziego, czy też nie. Można głosować tylko jedną postacią. Głosowanie będzie trwało 3 dni.

7

Z powodu dymisji Salazara Trevanta z funkcji Najwyższego Sędziego, ogłasza się wybory, mające wyłonić odpowiedniego następcę.
Proszę zgłaszać się w tym temacie, argumentując w poście swoją kandydaturę. Czas trwania zgłoszeń wynosi 3 dni.

Zgłaszać się może każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- osób nieletnich, poniżej 20 roku życia, ze względu na brak doświadczenia
- członkom Rady Królewskiej, Izbie Lordów oraz innym urzędnikom państwowym, bo powinni skupić się na swojej pracy
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

8
Zakończone wyprawy / Pewnej mroźnej nocy
« dnia: 11 Sierpień 2015, 19:34:56 »
Cytuj
Nazwa wyprawy: Pewnej mroźnej nocy
Prowadzący wyprawę: Funeris Venatio
Zasady do uczestnictwa w wyprawie: bycie Szarleǰem
Uczestnicy wyprawy: SzareǰSzarlej czuł, że tego wieczora wydarzy się coś ciekawego. Dokończył zatem papierkową robotę w swoim biurze w pałacu i udał się do domu na podgrodziu. Nora przywitała go radośnie merdając ogonem i ocierając się o jego nogi, jak miała w zwyczaju.
- Chodźmy na spacer - zaproponował, po czym otworzył drzwi, by zwierzę mogło pobiegać na świeżym powietrzu. Sam również zabrał niezbędne rzeczy i wyszedł z domu.

@Funeris Venatio

9
Wielka arena / V walka treningowa Szarleja - Kretoszczury
« dnia: 11 Sierpień 2015, 12:52:25 »
Cytuj
Typ: walka treningowa
Przeciwnik: Kretoszczur
Ilość przeciwników: 5
Wymagania: brak
Suma nagród: 50 grzywienKanclerz stanął naprzeciw kraty i załadował kuszę. Co prawda pojawił się na arenie głównie po to, by poćwiczyć walkę kijem, jednakże z racji takiej ilości przeciwników pomyślał, że dobrze by było któregoś wyeliminować zanim dojdzie do starcia. Gdy był gotów dał znak Bohdanowi do otwarcia kraty.

10
Agora / Wybory uzupełniające do Izby Lordów [wybory]
« dnia: 10 Sierpień 2015, 19:08:51 »

Nastał czas głosowania. Będzie ono trwało do piątku, czyli 14.04. Można głosować tylko poprzez napisanie postu oraz tylko jedną postacią. Do Izby Lordów dostanie się jeden kandydat z najwyższymi wynikami głosowania.

Oto kandydaci:

Zgłaszam się. Może coś się ruszy i przyspieszy, a od pewnych przykrych zdarzeń minęło już dość czasu... Nic nie obiecuje po za tym że będę się starał pomagać w aktualnych projektach.

Też się zgłoszę. Wprowadzę więcej świeżości niż Brise Mini Spray Duo. Nie ma czasu na nowe projekty, trzeba wykończyć stare.

11
Agora / Wybory uzupełniające do Izby Lordów [zgłoszenia kandydatów]
« dnia: 07 Sierpień 2015, 18:56:22 »

Z racji usunięcia Armin z funkcji Lorda Elekta, ogłasza się wybory uzupełniające do Izby Lordów. Prawo do kandydowania ma prawie* każdy obywatel Valfden. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powod, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

* W wyborach może wziąć każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- osób nieletnich, poniżej 20 roku życia, ze względu na brak doświadczenia
- członkom Rady Królewskiej i innym urzędnikom państwowym, bo powinni skupić się na swojej pracy
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

Zgłoszenia będą trwać 3 dni.

12
Agora / Zgłoszenia na Archonta III [zgłoszenia]
« dnia: 17 Lipiec 2015, 14:02:24 »

- Z dniem dzisiejszym, tj. 17.03.21, z tytułu abdykacji Archonta II Progana, ogłasza się zgłoszenia mające wyłonić jego godnego następcę. Zgodnie z Konstytucją Valfden (r.III §1), Król wyłoni spośród chętnych odpowiedniego kandydata, zastrzegając sobie jednak możliwość nie wybierania żadnego z nich. Kandydować może każdy mieszkaniec królestwa Valfden, który ma skończone 16 lat. Zgłoszenia będą trwały do 20.03.21, do godziny 14.


Do podstawowych zadań archonta należy:

opieka nad kaplicą Rashera
opieka nad kaplicą Zewoli
opieka nad kaplicą Ventepi
opieka nad kaplicą Ellmora
opieka nad kaplicą Nalasa
opieka nad kaplicą Zartata
opieka nad muzeum
opieka nad szpitalem
opieka nad uroczystościami religijnymi
przyjmowanie nowych graczy do gry Marant
opieka nad graczem w pierwszych krokach jego gry
zarządzanie zajazdem Pod kroplą krwi w dracońskich tunelach w Ekkurend

13
Wielka arena / IV walka treningowa Szarleja - Kretoszczury
« dnia: 16 Lipiec 2015, 14:05:44 »
Cytuj
Typ: walka treningowa
Przeciwnik: Kretoszczur
Ilość przeciwników: 5
Wymagania: brak
Suma nagród: 50 grzywien
Modyfikuj wiadomośćSzarlej stanął naprzeciwko kraty, pod którą wysłał go Bohdan. Złapał za kuszę, załadował bełt na łożysko, naciągnął cięciwę i czekał na rozpoczęcie walki. Wsadził jeszcze w zęby kolejny bełt, by móc szybko załadować i oddać drugi strzał.

14
Agora / Wybory uzupełniające do Izby Lordów [wybory]
« dnia: 09 Lipiec 2015, 12:42:51 »

Nastał czas głosowania. Będzie ono trwało do poniedziałku, czyli 13.07. Można głosować tylko poprzez napisanie postu oraz tylko jedną postacią. Do Izby Lordów dostanie się 2 kandydatów z najwyższymi wynikami głosowania.

Oto kandydaci:

Ja się zgłaszam już raz byłem i dodatkowo raczej sędzią nie będę tak więc zgłaszam się :D

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Zgłaszam się na to stanowisko. Czemu? Ku chwale Valfden!

Zgłaszam swoją kandydaturę na lady elekt :)

1.Jestem dobrze zaznajomiona z zasadami gry i staram się opracować w organizacji trzecią ścieżkę rozwoju.
2.Nie mam problemów z porozumiewaniem się z graczami, chętnie współpracuję, nie sprawia mi trudności przyjmowanie krytyki.
3.Mam swoją wizję i chcę pomóc innym elektom w tworzeniu projektów, zwłaszcza że wymagają one spojrzenia na nie świeżym, kobiecym okiem, które dostrzeże błędy.
4.Chciałabym nabyć doświadczenie, nauczyć się nowych rzeczy oraz mieć swój wkład w tworzeniu gry.

''Przyszłość kobiecym okiem!''

15

Jako że Szeklan z Tihios zrzekł się swojego stanowiska Lorda Elekta, ogłasza się wybory uzupełniające do Izby Lordów. Prawo do kandydowania ma prawie* każdy obywatel Valfden. Kandydatów uprasza się o zapisanie w tym temacie, podając swoje imię, nazwisko i ewentualny ród, oraz treściwy powod, dlaczego to właśnie wy macie zasiadać w Izbie.

Informacje na temat Izby Lordów.

* W wyborach może wziąć każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- osób nieletnich, poniżej 20 roku życia, ze względu na brak doświadczenia
- członkom Rady Królewskiej i innym urzędnikom państwowym, bo powinni skupić się na swojej pracy
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

Zgłoszenia będą trwać 5 dni.

16
Agora / II wybory na stanowisko Najwyższego Sędziego [głosowanie]
« dnia: 02 Lipiec 2015, 20:07:09 »

Na stanowisko Najwyższego Sędziego zgłosił się Ukah i Salazar Trevant. Aby oddać ważny głos należy zagłosować w ankiecie na jednego z kandydatów, oraz odpowiedzieć kogo wybieracie na stanowisko Najwyższego Sędziego i dlaczego. Można głosować tylko jedną postacią i tylko przez 24 godziny.

17

Z powodu dymisji Salazara Trevanta z funkcji Najwyższego Sędziego, ogłasza się wybory, mające wyłonić odpowiedniego następcę.
Proszę zgłaszać się w tym temacie, argumentując w poście swoją kandydaturę. Czas trwania zgłoszeń wynosi 3 dni.

Zgłaszać się może każdy obywatel Valfden, oprócz:
- skazanych, gdyż ich nieprawość może zaszkodzić państwu
- osób nieletnich, poniżej 20 roku życia, ze względu na brak doświadczenia
- członkom Rady Królewskiej, Izbie Lordów oraz innym urzędnikom państwowym, bo powinni skupić się na swojej pracy
- osobom, którzy cieszą się obywatelstwem Valfden krócej niż miesiąc, niech lepiej poznają nasze państwo

18
Dział Wypraw / Przyjaciel
« dnia: 14 Czerwiec 2015, 15:44:08 »
Cytuj
Nazwa wyprawy: Przyjaciel (Test współpracy)
Prowadzący wyprawę: Traumata Malahar/Salazar Trevant
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie + Walka dowolnym orężem 50%
Uczestnicy wyprawy: Szarleǰ, Creed Canue

Szarlej przytaknął Traumacie i odszedł, by przygotować się do drogi. Wciąż jeszcze czekał na Creeda, który również deklarował swoją chęć uczestnictwa w zadaniu.


@Salazar Trevant @Traumata Malahar @Creed Canue

19
Dział Wypraw / Test kruka #23
« dnia: 17 Maj 2015, 16:56:10 »
Cytuj
Nazwa wyprawy: Test kruka #23
Prowadzący wyprawę: Anette Du'Monteau
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Logiczne myślenie, chęć dołączenia
Uczestnicy wyprawy: Szarlej

- A więc, co jest do zrobienia?

20
Zakończone wyprawy / Patrol 1
« dnia: 03 Grudzień 2013, 00:18:03 »
Cytuj
Nazwa wyprawy: Patrol
Prowadzący wyprawę: Aragorn
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: musk[muskuł mózgu]
Uczestnicy: Szarlej

Przygotowałem potrzebny ekwipunek i ruszyłem drogą w kierunku smoczej skały. Miałem spokojną głowę, mimo, że to Mor Andor, to w końcu szedłem się tylko rozejrzeć. Cóż by się mogło stać...

Strony: [1] 2 3
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.