Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Khaleb

Strony: [1] 2 3 ... 13
1
Pasje, hobby, o sobie / Najstarsi stażem userzy
« dnia: 22 Czerwiec 2012, 00:01:10 »
Witam Panowie i Panie!

Po 6 latach od mojej rejestracji na tym forum, stwierdzam, że czas na sprawdzenie czy ktokolwiek ze starej "ekipy" czasem się tu loguje.

Ja to robię już rzadko, co rok - bo seria gothic odeszła w zapomnienie wraz z Nocą Kruka.

Także pytania do Was: jak żyjecie, czy odwiedzacie ten portal, czy jakieś inne gry was podobnie zafascynowały jak Gothic? Mnie nie i myślę, że nigdy nie będę tak zaangażowany w granie, jak i społeczność związaną z grą.

Pozdrawiam ;)

2
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Odp: JoWooD ogłasza upadłość
« dnia: 10 Styczeń 2011, 12:23:46 »
No,w końcu JoWood odchodzi do historii. Chyba jedna z lepszych wiadomości dotyczących serii Gothic.
Mniej wyzysku,więcej zaangażowania,a nie byłoby tej sytuacji,ale chciwy dwa razy traci i w tym przypadku widać to jak na dłoni. Mam nadzieję,jak chyba każdy fan serii,że taki materiał na grę,jak tytuł Gothic,trafi szybko do na prawdę dobrego studia,gdzie położą większy nacisk na fabułę, bo dla mnie grafika to sprawa drugorzędna. Liczę na to,że znowu zagramy Bezimiennym, może w prequelu  ;)

Pozostaje mieć nadzieję i czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

3
Serwis / Odp: 5 lat Tawerny Gothic
« dnia: 29 Lipiec 2010, 00:58:01 »
Chyba każdy by chciał, żeby dawny klimat powrócił. Wtedy będzie się chciało częściej odwiedzać forum,bo co by nie było-trochę czasu się tu spędziło za małolata ;) Pozdrowienia dla wszystkich.

4
Wydarzenia i aktualności / Odp: Mój środek lokomocji to...
« dnia: 11 Kwiecień 2010, 16:08:21 »
W moim przypadku najczęściej poruszam się samochodem. Szkoła,praca a czas jakoś trzeba zagospodarować,co bez auta by mi się nie udało. Z buta jak idę na jakąś barówe albo ogólnie gdy mam się napić czegokolwiek z procentem.

5
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Odp: Duży Problem
« dnia: 20 Grudzień 2008, 13:05:41 »
Niewolników musisz szukać w sposób następujący: wychodząc z wioski idź prosto do lasu ( przejdź przez kładkę ). Nie wiem czy zabiłeś Grompela, ale to właśnie ta kładka, przez którą Cię przeprowadza zanim go zgładzisz. Jak już będziesz w tym lesie, to kieruj się pod górę, przeszukaj cały las i na pewno wszystkich znajdziesz. Jeśli dojdziesz do obozu buntowników, to będziesz musiał zawrócić, bo będziesz szedł w złym kierunku, przeciwnym do prawidłowego. A kodów nie znam.

6
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Odp: Problem z dzwiękiem!
« dnia: 20 Grudzień 2008, 12:59:27 »
Znalazłem rozwiązanie tego problemu. Jest bardzo proste, wystarczy przed każdym włączeniem przesunąć obojętnie, w którą stronę suwak na pasku głośności w Windowsie:)

7
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Odp: Problem z dzwiękiem!
« dnia: 18 Grudzień 2008, 15:27:08 »
Nie mogę tego zmienić, ponieważ jest napisane, że obecny sterownik nie pozwala na zmianę. Myślę jednak, że to nie jest powodem kłopotów z dźwiękiem. Spróbuję tej reinstalki.

8
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Odp: Problem z dzwiękiem!
« dnia: 17 Grudzień 2008, 23:01:46 »
Oczywiście, zainstalowałem na samym początku. Dodam, że wcześniej tego nie było... :/

9
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Problem z dzwiękiem!
« dnia: 17 Grudzień 2008, 19:05:42 »
Cześć. Mam problem z dźwiękiem, a mianowicie, gdy gra się włącza pojawia się intro JoWood i odgłos dwóch części, które się zderzają. I tu zaczyna się mój problem, bo go przy włączaniu nie słychać, i cała gra jest wyciszona, beż możliwości włączenia dźwięku. Co kilka uruchomień gry ( czytaj 5-6 ) czasem pojawia się ponownie i wszystko jest ok. Ale doprowadza mnie to do szału. Nie wiecie może, jak doprowadzić to do normy?

10
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Odp: Gothic IV - Fakty
« dnia: 13 Grudzień 2008, 18:19:04 »
Wcale nie przesadzam, jak się zrazisz raz i drugi z rzędu to nie oczekujesz cudów. Co do orków, to stanowczo wole tych z G I i G II. Przynajmniej nie posługują się mową ludzką, jakby była ich rodzimą. 

Ale liczę, że się przyjemnie rozczaruję i okaże się, że moje poglądy są niesłuszne:)

11
Dyskusja o grach studia Piranha Bytes / Odp: Gothic IV - Fakty
« dnia: 13 Grudzień 2008, 00:41:54 »
Gothic się już skończył, a to, co teraz powstaje to zupełnie inna gra oparta po na fabule z Gothica. Nikt nie odtworzy już klimatu, który towarzyszył nam od pierwszej części, bo ludzie z Spellbound mają inną koncepcję. Zresztą, nazwa Arcania to dramat, no bo z czym to się kojarzy? Tragedia.

12
Gothic 3 oraz Zmierzch Bogów / Odp: Recepta na nie zacinanie się ZB!
« dnia: 13 Grudzień 2008, 00:29:03 »
Sorry,że się wtrącę, ale kolega miał dobre intencje:) A poza tym, to ZB jest wielką porażką. Ten dodatek mi się tnie niemiłosiernie na detalach ustawionych na średnie, gdzie w G III chodziło w porządku. Coś tu jest nie tak, skoro wymagania miały być zoptymalizowane.

13
O grach i programach / Jaka gra do 60 złotych?
« dnia: 06 Styczeń 2008, 19:43:16 »
A ja Ci radzę zagrać w Aniens vs. Predator 2 + dodatek: Primal Hunt. :) Gra jest świetna, mimo, że ma już swoje lata. Może uważam tak dlatego, że lubię postać Predatora i ogólnie polowania na ludzi w grach komputerowych ( spokojnie, mam zdrowy umysł, ale to fascynacja tym produktem tak na mnie działa ). Widziałem, że można kupić tę grę w internecie, ale możesz ją sobie równie łatwo ściągnąć za darmo, z różnych stron internetowych. Gwarantuje Ci, że się w nią wciągniesz, bo drugiego takiego klimatu, jak w niej nie znajdziesz. Czasem, aż ciarki przechodzą gdy grasz w nocy, żołnierze, piechoty morskiej w widzisz jak na radarze jak zbliża się do Ciebie chmara obcych. Polecam i pozdrawiam.

14
Wydarzenia i aktualności / Euro 2012
« dnia: 05 Styczeń 2008, 13:10:54 »
Ja jestem całym sercem za tym by Euro się odbyło, ale rozum mówi mi coś innego. Popatrzmy na to z logicznej strony - Polska nie potrafi sobie poradzić ze sprawą szpitali, a jeszcze nie dawno problem związany ze szkolnictwem... Sport jest ważny, ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy szpitalem z lekarzami, a stadionem wybrałbym to pierwsze. Oczywiście, jeśli znajdą się pieniądze, których nie będzie trzeba zabierać "skądś", po to żeby było na budowę całej infrastruktury związanej z Euro, to jestem całkowicie ZA.

15
Dział Wypraw / Kierunek - Leyanoi
« dnia: 12 Październik 2007, 21:48:08 »
Do Megidda podszedł Khaleb, ponieważ stał on sam na warcie, a żeby było mu raźniej zaczął rozmowę - Co u Ciebie brachu? Nie lękasz się trochę czekających na walk z nieprzyjacielem? Mam nadzieje, że nic nie piłeś, bo musisz być czujny - zaśmiał sie Khaleb.

16
Dział Wypraw / Kierunek - Leyanoi
« dnia: 09 Październik 2007, 18:09:15 »
Uważam, że to nie czas na takie rozmowy - wtrącił się Khaleb. Jeśli będzie taka potrzeba, to będziemy o tym myśleć! Powinniśmy wyruszyć jak najszybciej, póki zwiadowcy wroga nas nie zauważyli - dodał.
I mam nadzieję, że nie tylko znajdziemy wodę przy jeziorze, lecz również jakieś jedzenie - rozważał w myślach.

17
Dział Wypraw / Kierunek - Leyanoi
« dnia: 08 Październik 2007, 21:36:58 »
Khaleb niepewnym wzrokiem oglądał się za siebie, nie wiedział co będzie czekać jego oraz towarzyszy broni w Leyanoi. Nikt nie wie co nas czeka na polu bitwy - powtarzał w myślach. Ciężko mu się przyzwyczaić ponieważ pierwszy raz płynie statkiem od bardzo dawna. Położył się na pokładzie i po cichu powiedział - niech będzie co ma być...

18
Dział Wypraw / Kierunek - Leyanoi
« dnia: 07 Październik 2007, 10:14:38 »
Umiejętości bojowe
- Strzelanie z łuku:
* poziom I
* poziom II
* poziom III
- Walka bronią jednoręczną
* poziom I
* poziom II
* poziom III

Pozostałe:
* Skradanie
* Obdzieranie zwierzyny ze skóry


Magia:
* ÂŚwiatło
* Sen
* Telekineza

Posiadana broń:

Nazwa - Czarna klinga
Typ - Jednoręczny
Rodzaj - Miecz
Wykonanie - Mistrzowskie
Poziom - III
Specjalne - Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż,
Opis - Kowal stapia razem mithril, magiczną rudę i żelazo. Tworzy się czarna mieszanka. Z tego wykuwany jest miecz. niebywałej ostrości nadaje mu ruda, wytrzymałości i odporności na zniszczenie - mithril, żelazo jest uzupełniaczem i wyważa broń. Bardzo silna trucizna z bagiennych topielców dodatkowo nadaje mocy tej broni. Ten oręż jest niezniszczalny i zadaje bardzo duże obrazenia.

Zbroi i nie mam, mimo, że armia powinna zadbać o wyposażenie wojska...

19
Wydarzenia i aktualności / Rasizm.
« dnia: 25 Wrzesień 2007, 22:08:40 »
Rasista? Dlaczego w dawnych czasach nie było czegoś takiego jak powszechnie rozwinięty rasizm? Dlaczego prześladowania religijne i etniczne zaczęły się, gdy świat zaznał trochę technologii i ogólnie postępującego rozwoju? Ja tego nie wiem, ale podejrzewam, że kiedyś nie było na to czasu, bo każdy musiał pracować by móc utrzymać siebie i swoją rodzinę przy życiu. Wszystko zaczynało się od ludzi mających władzę i wpływ na innych np. inkwizycja zbierała krwawe żniwo, ponieważ kościół zachęcał wręcz do nieiszczenia innych odłamów religii. Według mnie wszystko zaczyna się tam, gdzie ludzie są podatni na sugestie i da się nimi manipulować - tak było w Stancach Zjednoczonych, gdzie jeden szedł za drugiem, po to żeby zabić murzyna. A dlaczego!? Robiono tak, bo jeden psychopata nie polubił czarnego koloru skóry swojego brata, a inni ślepo za nim poszli...

20
Wydarzenia i aktualności / Jak poderwac dziewczynę.
« dnia: 24 Wrzesień 2007, 14:47:55 »
Twoje sposoby są ciekawe, trzeba to przyznać   ale jedynie, gdy podrywasz 14 - 15 latki? Taki jest chyba Twój przedział wiekowy, a takie " bajery " później się nie sprawdzają. Najlepszym sposobem żeby poderwać dziewczynę jest szczerość. Jeśli będziesz udawał głupka, to może pomyśleć, że taki jesteś cały czas i nie zechce mieć z Tobą kontaktu... Wystarczy, że powiesz jej o tym, że Ci się podoba i jeśli ona odwzajemni to odczucie to spotkanie gotowe, później po prostu trzeba się samemu wykazać i żadne sposoby nie pomogą.

Strony: [1] 2 3 ... 13
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.