Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Nikolaj

Strony: [1] 2 3 ... 47
1
Dzielnica obywateli / Odp: Dom Nikolaja
« dnia: 06 Wrzesień 2015, 09:48:13 »
Znowu spieprzył. Cisnął właśnie opróżnioną butelką w ścianę piwnicy. Przeczuwał, że ciężko będzie się teraz pokazać w Ekkarund.

// Tracę: 1 lit ludzkiej krwi.

2
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 12 Sierpień 2015, 09:05:34 »
- No i zajebiście... - burknął pod nosem. Szybko wyskoczył ze skrzyni i znalazł się przy schodach na górę.

// Jaka jest pora dnia?

3
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 06 Sierpień 2015, 22:01:32 »
Nikolaj tylko kiwnął głową. Jednym susem znalazł się w drewnianej trumnie. Wyciągnął nóż i ze skrzyżowanymi na piersiach dłońmi dał znak krasnoludowi, że może zamykać.
- A dziurka na powietrze jest?

4
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 06 Sierpień 2015, 09:35:31 »
- Szkoda tracić czasu. Prowadź.

5
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 05 Sierpień 2015, 18:38:23 »
- A nie mogę po prostu sobie grzecznie czuwać przez te dwa trzy dni? Nie jestem człowiekiem, nie muszę co chwila kupki i siku. Hibernacja ma to do tego, że się jest trochę wiesz. Jakbyś spał za dużo i obudził się na kacu po kilku dniach chlania. Taki nie do życia.

6
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 05 Sierpień 2015, 16:58:16 »
// Sorry, ale nie miałem czasu. Już jestem.

- Wysyłanie jednego, by znalazł drugiego, a do tego wysyłanie trzeciego by znalazł tego drugiego było trochę naciągane. Teraz wszystko się wyjaśnia. 50 ton złota przeszmuglować... Tak pod nosem... No nie powiem, jestem zaskoczony. A pływać lubię i umiem - pociągnął zdrowo ze szklanki.

7
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 28 Lipiec 2015, 09:52:38 »
- Oczywiście - odpowiedział. Domyślał się, że jego komnata ma stół i jakieś fotele. Usiadł na jednym. Może i miał młode, silne nogi, ale po tak długiej podróży trzeba było odsapnąć.

8
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 26 Lipiec 2015, 13:12:53 »
- Spore - skwitował jednym słowem. Ruszyli dziarskim krokiem w kierunku bramy. Wampira zastawiało, czy straże się na niego rzucą, czy może dadzą mu spokój ze względu na niższych kompanów. I jak tak dobrze ufortyfikowany fort był zaopatrywany w tak niedostępnych górach. Nikolaj rozumiał, że chronił przełęczy i w ogóle przed napadem z morza. Ale ile środków na niego płynęło, skąd ta kasa się brała i oczywiście, czy mógłby jej odrobinę skubnąć dla siebie. O część tych pytań miał zapytać towarzyszy później...

9
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 24 Lipiec 2015, 17:58:34 »
- Proszę więc prowadzić - powiedział schodząc z konia. W sumie nie wiedział czy krasnale mają wierzchowce i jak daleka będzie podróż, niemniej jednak trochę głupio by wyglądało, gdyby tylko on miał jechać.

10
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 24 Lipiec 2015, 13:31:58 »
- Ptaki latają kluczem - odpowiedział.
- Witam Panów w ten piękny dzień. Podobno byliśmy umówieni.

11
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 21 Lipiec 2015, 22:53:44 »
Nikolajowi wystarczyła ta krótka wymiana zdań by rozeznać się w całej sytuacji. Poleciał z powrotem do konia, odmienił się i wlazł na niego. Zaczął wolno jechać w kierunku domku. Bez żadnych zbędnych ruchów. Krasnoludy mieli może nerwy ze stali, ale nigdy nic nie wiadomo.

12
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 20 Lipiec 2015, 16:36:45 »
Zwiad. To była pierwsza myśl Wampira. Zszedł z konia i przywiązał go do drzewa. Wszystko oczywiście bardzo cicho. Następnie po prostu zmienił się w nietoperza, korzystając ze swoich umiejętności. Zaczął lecieć w kierunku chatki. Chciał usiąść sobie w jakimś dogodnym miejscu i podsłuchać rozmowę.

13
Dział Wypraw / Odp: Stare dzieje
« dnia: 19 Lipiec 2015, 22:10:39 »
Wampir miał mapę. I dobre chęci. A także wolę przetrwania i swoje zmysły. Jego sprawne oko łatwo wyłapało ścieżkę którą miał się kierować. Popędził konia. W miarę szybko, ale nie za, by nie zjechać z trasy.

14
Dział Wypraw / Stare dzieje
« dnia: 15 Lipiec 2015, 22:28:56 »
Cytuj
Nazwa wyprawy: Stare dzieje
Prowadzący wyprawę: Hagmar/Melkior
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: Musk (muskuł mózgu) dowolna broń na 50%/dowolny czar
Uczestnicy wyprawy: Nikolaj

Oczywiście Wampir wybrał najlepszą porę na podróż noc. Wyjechał wolno z miasta i rozejrzał się wokoło, starając przypomnieć sobie ukształtowanie terenu, jego nazewnictwo i te wszystkie kartograficzne rzeczy których potrzebował w podróży. W końcu miał błądzić po górach. A jak już błądzić to z głową.


15
Starówka szkarłatnej krwi / Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« dnia: 15 Lipiec 2015, 22:24:27 »
- Sknery - pomyślał wzruszając ramionami. Koniec końców to on sam do niego przyszedł więc nie było sensu się wykłócać. Jeszcze go pogna albo będzie chciał toporkiem sprawdzać. Nie widziało mu się prać krasnoluda w jego własnym mieście, wokół jego pobratymców. Nie byłby już tu mile widziany.
- Do rychłego.

16
Starówka szkarłatnej krwi / Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« dnia: 15 Lipiec 2015, 20:48:29 »
- Ekhem - odchrząknął.

17
Starówka szkarłatnej krwi / Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« dnia: 15 Lipiec 2015, 17:33:45 »
- Dobrze. No i ostatnia kwestia przed moim wymarszem. Zapłata za mój trud. Na ile się umawiamy?

18
Starówka szkarłatnej krwi / Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« dnia: 15 Lipiec 2015, 17:12:58 »
- Rozumiem. Gdyby coś mącił by mu pomóc to pomóc, czy zabierać się stamtąd z powrotem do Ciebie? Bo coś czuję, że nie będzie to podróż tam i z powrotem. Jeden niziołek się w taką wybrał. Okazało się że jego skarbu pilnował smok i jeszcze większość okolicznych tubylców chciała tego niziołka od skarbu odciążyć...

19
Starówka szkarłatnej krwi / Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« dnia: 15 Lipiec 2015, 16:04:35 »
- Tak, ale... Domenick nie odpłynął z Waszego portu tylko z naszego. To była nasza pierwsza osada na Numenorze. Wpierw musisz iś do Thor Tharim. To druga z trzech wzniesionych na Valfden krasnoludzkich twierdz, postawiona przed wiekami w czasach gdy jeszcze trwały - czy też dogasały - Wojny Nieśmiertelnych a o Numenorze zapomnianio na wiele długich zim. Potężna cytadela znajduje się w górach zwanymi Górami Ellmora lub z krasnoludzkiego szczytami Kazad Dran. Ciekawi spytają pewnie skąd się tam wzięła. Otóż gdy jakieś 300 lat temu okręty z Torgonu zboczyły z kursu przez burzę (po prawdzie to kapitanowie ostro popili) i trafiły w okolice wybrzeża dzisiejszej Gminy Sekon. Trudny górzysty teren nie zraził krasnoludzkich osadników, bardzo szybko zorganizowano miasteczko a 20 lat później ukończono budowę Bhar Bhuldur, pierwszej osady krasnoludzkiej na Numenorze. Po oczyszczeniu przełęczy "Białego Kła" z strzegącego ją wilkołaczego i wampirzego ścierwa zbudowano właśnie Thor Tharim. Przylegającą do górskiego szczytu masywną kupę granitu najeżoną taką ilością broni że arsenał Ekkerund to przy tym sklepik z asortymentem biednego kowala. W Thor Tharim znajdziesz przewodnika do Bhar Bhuldur.

- Co mam zrobić jak znajdę tego Domenica?

20
Starówka szkarłatnej krwi / Odp: Tyrr aep Nargoth [NPC] (Zadania)
« dnia: 15 Lipiec 2015, 09:37:12 »
- Ja z natury mało rozmowny jestem. A wygląd jak do tej pory skutecznie odstraszał wszystkich, którzy chcieli nawiązać bliższą znajomość. O to nie musisz się bać. Czyli mam płynąć na Zuesh odnaleźć Domenica...

Strony: [1] 2 3 ... 47
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.