Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Mohamed Khaled

Strony: [1] 2 3 ... 165
1
Agora / Odp: XV uzupełnające wybory do Izby Lordów [ZGŁOSZENIA]
« dnia: 12 Lipiec 2019, 22:56:10 »
Mohamed Khaled, rodu Khaled zgłasza swoją kandydaturę. Choć przyznaję, że jakiś czas nie grałem, od pewnego czasu znów wkręciłem się w klimat Marantu i chciałbym zrobić wszystko co w mej mocy by nam wszystkim grało się jak najprzyjemniej. A czuję, że przy pomocy Izby jest to możliwe.

2
Dział Wypraw / Odp: Uwolnić krucze skrzydła
« dnia: 10 Lipiec 2019, 18:31:47 »
Tymczasem w innym miejscu na wyspie, miejscu, do którego zbliżała się Krucjata złożona z dwóch wampirów i skrytobójcy, pojawił się czarnoskóry Kruk. Powoli, acz nieubłaganie zbliżał się do majaczącej w niedalekiej odległości twierdzy. Fort Harad, twierdza utworzona na początku dawnej wojny domowej z Sado Kherem. Od jakiegoś czasu służąca mu za gród rodzinny, miejsce, w którym mógł odpocząć i nabrać sił przed kolejnymi wyprawami w cztery strony świata. Usłyszał już dala krzyk strażnika z jednej z kilku wież strażniczych, a kilka chwil później dojrzał niewielki oddział konny wyjeżdżający w jego stronę. Na czele zauważył zaufanego doradce, mędrca i przyjaciela. Muhmed się zbliżał.
W końcu był w domu.

3
Podgrodzie / Odp: Dom Mohameda
« dnia: 05 Lipiec 2019, 21:40:37 »
Czarnoskóry w tym czasie sięgnął do jednej z nielicznych szafek i podał służce dwa zwoje zawierające mapy.
- Przekaż panience Antarii moje pozdrowienia

4
Podgrodzie / Odp: Dom Mohameda
« dnia: 27 Czerwiec 2019, 19:04:56 »
- Och, to miło, że pamiętała - zaśmiał się. - Wejdź do środka, nie będziemy tak rozmawiali przez próg. Coś do picia? Jak się miewa twoja pani?

5
Podgrodzie / Odp: Dom Mohameda
« dnia: 24 Czerwiec 2019, 16:49:44 »
Mohamed, który pakował się już przed wyjazdem do Fortu Harad otworzył drzwi. Uprzednio jednak podniósł mieszek, który dopiero co zobaczył. Uśmiechnął się nikle i schował go za pas. Z szerokim uśmiechem przywitał gościa.
- Witam, witam, piękna panienko. W czym pomóc?

6
Stare miasto / Odp: Herold [wypłaty z tytułu posiadania ziem]
« dnia: 23 Czerwiec 2019, 12:05:28 »
- Dzień dobry, Mohamed Ibn Omar Khaled. Przychodzę po swoją należność z tytułu posiadania gminy Leamis, gminy Vodaemin i Wsi Mirty. To będzie razem 243 grzywny.

399grz + 243 = 642grz.

7
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 21 Czerwiec 2019, 15:05:35 »
Brama jednak niespodziewanie się zamknęła, przy czym uderzyła w ciebie i spowodowała odrzut kilka metrów do tyłu. Miałeś jednak ogromne szczęście, bo skończyło się tylko na kilku małych siniakach. Nie pozostało wam nic innego jak przeszukać ostatnie pomieszczenie, w którym nic jednak nie znaleźliście. Zgodnie stwierdziliście, że czas na powrót i po kilku mniejszych trudach udało wam się odnaleźć wejście na powierzchnię. Wtapiając się w tłum uciekinierów zdołaliście wyjść poza obręby grodu. W zamczysku trwała rewolta.
Mohamed z Rikką zaś przeszedł cały kompleks bez problemów. Jeśli nie licząc dwóch strażników, którzy na widok łba wampira uciekli szczając pod siebie. Czarnoskóry po drodze zaszedł jeszcze do żony swojego zmarłego przyjaciela i odebrał należną zapłatę za zlecenie, a także małą premię za utłuczenie wszystkich odpowiedzialnych za śmierć Valkiriana. Razem wyszło 1200grz.

KONIEC:

Podsumowanie:
Mohamed poprosił trójkę swoich współpracowników z Kruków by pomogli mu w pewnym zleceniu. Razem wyruszyli w okolice Ereno, gdzie podobno mieli rozeznać się w sytuacji grodu podbitego przez rzeźmieszków. W trakcie podróży spotkali Sila, który jednak jakiś czas później ich opuścił, sami zaś dotarli bez większych problemów do wspomnianego grodu. Sytuacja na miejscu wyglądała jednak inaczej niż się spodziewali. Martwy członek Kruków nieopodal i cholernie dobrze wyposażony garnizon sprawiały wrażenie, jakby to było coś więcej niż zwykły podbój.
Krucza Rada rozdzieliła się. Rikka wyfrunęła w niebo i wkradła się do wieży, gdzie po boju z wampirzym Lordem i jego świtą znalazła stary dziennik z planami, Samir i Armin z kolei odbili karczmę i powędrowali pod ziemię, gdzie także przyszło im się zmierzyć z przeciwnikami. Zdobyli trochę informacji, w tym teczki z danymi osobowymi, zabili także małego wampira i odnaleźli wejście do "świątyni". Ta jednak zamknęła się przed nimi i już się nie otworzyła.
Mohamed z kolei zakradł się do zamku, gdzie po kolei mordował kolejnych przywódców. Z chęci zarobku, jak i zemsty za przyjaciela nie omieszkał sprawić im aż nadto bólu.
Koniec końców cała czwórka wydostała się z grodu i ruszyła do Kruczej Twierdzy. Wiedzieli jednak, że to nie koniec tej historii. To był dopiero początek...

Nagrody:

Armin:
300grz.

Nazwa przedmiotu: Teczka informacyjna
Opis: Dane osobowe Mohameda Khaleda

Nazwa przedmiotu: Teczka informacyjna
Opis: Dane osobowe Armin.Samir:
300grz + 32grz z trupów = 332grz.

6x Nazwa broni: uszkodzony miecz bandyty
Rodzaj: miecz
Typ: jednoręczny
Ostrość: 13
Wytrzymałość: 15
Opis: Wykuty z 0,94kg mosiądzu o zasięgu 0,9 metra.

12x Nazwa broni: uszkodzony sztylet bandyty
Rodzaj: sztylet
Typ: jednoręczny
Ostrość: 23
Wytrzymałość: 30
Opis: Wykuty z 0,62kg stali Valfdeńskiej o zasięgu 0,3 metra.Rikka:
300grz.
Nazwa: Księga z planami Wampirzego Lorda
Opis: Wielka księga oprawiona ludzką skórą należąca do już martwego Wampirzego Lorda. Zawiera w sobie wszystkie plany i przemyślenia nieśmiertelnego. Dane są zaszyfrowane i wymagają dogłębniejszej analizy.Mohamed:
300grz. + 15 z przeciwników = 315grz.

8
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 21 Czerwiec 2019, 14:17:22 »
- W sumie, to nie jest zły pomysł. Myślę, że da radę. Gorzej, jeśli zleci się ich więcej. Kupa śmierdzi, kupy nikt nie ruszy... - stwierdził i zaśmiał się do Rikki. - Chodź, idziemy. Mam dość tego przeklętego miejsca.

Samir i Armin:
Coś zaskoczyło w mechanizmach a przed wami otworzyło się jeszcze jedno pomieszczenie. Z dala już widzieliście, mimo panujących tam ciemności, że należy ono do większych pokoi w podziemiach i jest ozdobione jakby była co najmniej świątynią. Co spowodowało, że niespodziewanie się otworzyło, tego nie wie nikt.

9
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 13 Czerwiec 2019, 14:37:13 »
Samir i Armin:
Ciało wampierza spadło martwe na ziemię, zaś głowa odleciała kawałek dalej i uderzyła o ścianę znacząc ją krwistą posoką. Z całą pewnością był martwy.

Rikka i Mohamed:
- Nie mam pojęcia co z nimi. Mam nadzieję, że te cholerne podziemia są już przeczyszczone. - stwierdził krótko i rozejrzał się raz jeszcze po pomieszczeniu. Cieszył się, że nie musiał z Rikką walczyć podczas przewrotu. Nie miałby najmniejszych szans. - Tak, możemy uciekać. Tylko, cholera, jak? - zaśmiał się. - Nie uśmiecha mi się znowu skradać przez te cholerne piętra, a zakładam, że strażnicy już zorientowali się w sytuacji. A z tego co wiem, nie potrafię latać.

10
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 02 Czerwiec 2019, 10:48:28 »
Złapał książkę w locie i schował ją pod pachą. Rozejrzał się czujnie po pomieszczeniu, a na jego twarzy wykwitł nikły uśmiech. Spojrzał na Rikkę z podziwem i kiwnął głową na znak aprobaty.
- Nie, skądże. Niczego innego nie spodziewałbym się po jednej z Kruczych Lordów - zaśmiał się cicho. - Ciężko było?

11
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 31 Maj 2019, 21:31:18 »
Armin i Samir:
Wampirze dziecko wbrew pozorom nie zaatakowało, a uciekło do kąta i skuliło się ze strachu. Wszak to nadal było dziecko, nieprawdaż? Nieważnym był fakt, że posiadało wrażliwość na światło słoneczne i miało kły. Dalej było to dziecko.

Mohamed:
Czarnoskóry przed kilkoma chwilami zabił ostatniego z ludzkich przywódców i wykradł tym samym kilka teczek z informacjami. Cała ta sprawa zaczęła mu się coraz mniej podobać. W dokumentach wyczytał o planowanym ataku na kilka pomniejszych osad. Wychodziło więc na to, że to był dopiero początek ich zabawy.
Gonił teraz po schodach do wieży gdzie powinien ukrywać się wampirzy Lord. Zdziwieniem było dla niego zastanie kilku martwych ciał i wampirzego lorda, który został już zdekapitowany.
- Cholera...

12
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 26 Maj 2019, 21:23:56 »
Dziecko nie wykonywało żadnych ruchów, a wpatrywało się w ciebie oczami lśniącymi niczym tysiące gwiazd. Wydawałoby się jednak, że coś zrozumiało.

13
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 25 Maj 2019, 20:51:28 »
Przy ciałach nie znalazłaś nic wartościowego niestety. Za to książkę odnalazłaś bardzo szybko. Faktycznie oprawiona była w ludzka skórę, wielkością zaś dorównywala prawie połowie biurka. Niestety nie dane było Ci przeczytać zawartości bo była zaszyfrowana. Nie był to żaden ze znanych języków.

14
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 25 Maj 2019, 12:16:33 »
Armin i Samir:
Dziecko wam nie odpowiedziało. Nie wiadomo nawet czy znało słowa, czy cokolwiek rozumiało z tego co się do niego mówiło. Po twoich słowach zrobiło się jakby czujniejsze, a jednocześnie nadal wystraszone j nie pewne. W akcie odpowiedzi na zadane pytanie rozdziawiło szeroko buzię i pokazało wampircze kły. Chyba próbowało was wystraszyć i pokazać, że nie jest całkowicie bezbronne.

Rikka:
Twój umysł zalała fala wspomnień. Dojrzałaś ogromne zamczysko u podnóża góry i ludzi, którzy próbowali wytępić "osadę" wampirów. Widziałaś też klęskę wcześniej wspomnianych śmiertelnych, których w brutalny sposób wyrżnięto po nieudanym ataku. We wspomnieniach dostrzegłaś też ogromny stół przy którym stały wampiry. Wśród nich był ten, z którym dopiero skończyłaś walczyć. Nie był jedynym jak widać. Minęło ci kilka mniej ważnych wspomnień aż do czasów teraźniejszych. Dojrzałaś też miejsce ukrycia księgi, dziennika. Ostatni regał z książkami w pomieszczeniu po lewej stronie od wejścia, trzecia półka od góry, czwarta pozycja.

15
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 19 Maj 2019, 12:33:06 »
Mohamed:
Gdy kolejny z przywódców padł martwy od jego ostrza Mohamed przystanął na chwile w pomieszczeniu i odetchnął. Zostało ich jeszcze dwóch. Gac i Drake. O ile z tym drugim poradzi sobie bez problemu o tyle z tym pierwszym może mieć trochę więcej problemów niż by chciał. Wampirzy Lord z całą pewnością nie będzie prostym człowiekiem a on nie ma przy sobie nic czym zyskałby jakąkolwiek przewagę.
Skierował jednak swoje kroki na ostatnie piętro skrzydła mieszkalnego. Tam powinno być przejście do kwatery wampira i, co najważniejsze, ostatnie biuro przywódcy. Drake... Idę po ciebie, pomyślał i ruszył przez korytarze.

Rikka:
Na tą chwilę nie dosłyszałaś nic. Mogłaś więc na spokojnie, przynajmniej póki co, przeszukać pomieszczenie.

16
Dział Wypraw / Odp: Odrodzenie
« dnia: 18 Maj 2019, 18:42:18 »
Rikka:
Podstawiony wampirzy Lord nie miał nawet pojęcia z której strony nadejdzie atak. Chyba, a przynajmniej tak to wyglądało, że przez stres i oślepienie nie zwracał uwagi na swój nieludzki słuch. Stał bezradny na środku sali i obracał się we wszystkie strony trzymając miecz w dłoni z nadzieją, że jakoś to przetrwa.

Samir i Armin:
Dziecko w dalszym ciągu patrzyło na was, zaś w jego oczach kiełkował strach.

17
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 16 Maj 2019, 20:07:15 »
- A jeśli będziesz szukała "innej" pomocy w swoich sprawach to pamiętaj, że nie jesteś sama, Rikko.

18
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 16 Maj 2019, 18:09:56 »
A Mohamed zaczął już chwytać za krzesło i sprawdzać czy można nim rzucić.

19
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 16 Maj 2019, 17:19:22 »
- Widzę, Marduk, że odkąd przyodziałeś pierze stałeś się bardziej wyniosły i dumny - stwierdził oschle czarnoskóry przypatrując się aniołowi. - Zresztą, u większości aniołów które chodzą po wyspie można było to stwierdzić. Wytłumacz mi, czemu nie ufasz w tej sprawie Ricce? I czemu wypominasz Melkiorowi oddziały do walki z wampirami? Jak na moje oko to dobrze, że chociaż on się tym zajmuje. Północ odkad pamiętam była w rękach nieśmiertelnych i niech może tak zostanie? Wspomniane wcześniej słowa o posłuchu wśród Revarczyków też bardziej do mnie przemawiają. Jeśli ktokolwiek jest w stanie przemówić tym bardziej rozumnym w górskich kryjówkach to tylko ktoś, kto należy do ich rasy. Na ten przykład na pewno nie posłuchają się anioła. Ani nikogo z Bractwa Świtu. Krócej mówiąc, jesyem za. Masz moje poparcie Rikka. .

20
Agora / Odp: II sejmik ziemski 01.1.33
« dnia: 14 Maj 2019, 15:57:11 »
- Kwestia wampirów w Revar jest głęboka i szeroka jak Amertodon. Jak słusznie zauważono mógł się do tego przyczynić dekret uwalniający, nie zapominajmy jednak, że w górach od dziesiątek lat żyli dzicy bądź renegaci. Czy z dekretem czy bez niego nadal mielibyśmy z tym problem, choć najpewniej zdecydowanie mniejszy. Co do kampanii... Faktem jest, że szlachta Revar już dawno powinna wyłożyć swe kiese na kolejną wyprawę w celu oczyszczenia tych ziem. Tym razem raz a dobrze. I zmobilizować się, by postawić strażnicy w najbardziej... Hm... Okupowanych miejscach w których schodzą dzicy. By tak się jednak stało, ziemia Revar nie może być dalej w rękach hrabiego Gunsesa. Nie mówię, by odebrać mu przywileje szlacheckie bo tyle co on zrobił dla Valfden, połowa z nas nie osiągnie przez całe życie. Mimo tego jednak jestem za odebraniem ziem Cadacusowi i przekazaniu jej komuś innemu, kto zdecydowaną ręką pozbędzie się tego plugastwa.

Strony: [1] 2 3 ... 165
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.