Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Malavon

Strony: [1] 2 3 ... 32
1
Zakończone wyprawy / Odp: Echa przeszłości III - Arsil
« dnia: 25 Październik 2019, 10:40:35 »
Mag? Zabójca? Malavon sam nie wiedział jak się określać. Był przypadkiem wyjątkowym biorąc pod uwagę jego perypetie. Młodsi mieszkańcy mogli go nie znać, lecz ci którzy dłużej przebywali na wyspie znali go dość dobrze przez proces. Wobec tego nie witał się jakoś nazbyt widocznie z reszta załogi statku.

2
Port / Odp: Tawerna "u Tomiego" [gry, zabawy i hazard]
« dnia: 23 Październik 2019, 22:27:26 »
Do listy postanowił się także dopisać dawno nie widziany elf.

3
Zakończone wyprawy / Odp: Sprzątanie świata
« dnia: 14 Sierpień 2016, 13:38:49 »
Oczywiście okazało się że różne zwierzęta i bestie postanowiły urządzić sobie bufet na zwłokach poległych demonów. Było to nieco odrażające nawet jak na mój gust. Wilki były dość łatwym celem. Trzymają się w grupach, więc postanowiłem to wykorzystać. Wyciągnąłem przed siebie obie dłonie, skupiłem potrzebną mi energię i uwolniłem ją z pomocą słów celując w grupę.
-Anoshu ruash uphu grash! W miejscu gdzie stała grupka wilków pojawiła się spora bryła lodu, która pochłonęła trzech z nich. Został jeden, więc użyłem niemal podstawowego zaklęcia. Wystawiłem jedną dłoń a drugą skierowałem w kierunku ostatniego wilka.
-Izosh!
Zebrana przeze mnie energia przybrała formę lodowego sopla, którym cisnąłem prosto w bestie.

6x ÂŚcierwojad
0x Wilk

4
Zakończone wyprawy / Odp: Sprzątanie świata
« dnia: 11 Sierpień 2016, 21:02:32 »
-Za mocne na moją elfią głowę. - odparłem proponującym osobnikom. Częściowo była to prawda, a częściowo wynikało to z nawyków których nabyłem jeszcze w czasach Gildii. Co jak co, ale koncentrację mag musiał mieć nienaganną. Do wszelkich zbójów i bandytów również to pasowało o ile zajmowali się czymś naprawdę odpowiedzialnym.

5
Zakończone wyprawy / Odp: Sprzątanie świata
« dnia: 10 Sierpień 2016, 20:50:38 »
Ziewnąłem nieco znudzony całą oprawą wojskową i ustawiłem się mniej więcej koło reszty zebranych "ochroniarzy". Jeśli ci którzy padli od moich zaklęć byli podobni, to nie powinienem dostawać wyroku a nagrodę. Niestety pewnie nie wielu podzielało moje osobiste poglądy na takie sprawy.

6
Zakończone wyprawy / Odp: Sprzątanie świata
« dnia: 10 Sierpień 2016, 18:38:00 »
Stawiłem się w wyznaczonym miejscu nie zwracając zbytnio uwagi na resztę grupy.

7
Stare miasto / Odp: Karczma "Obieżyświat"
« dnia: 09 Sierpień 2016, 17:52:03 »
Również postanowiłem się zapisać. W końcu żadna praca nie hańbi, a może przy ciałach demonów i ich żołnierzy trafią się jakieś ciekawe fanty, które będę mógł sprzedać za odpowiednie sumki. Złota nigdy nie było za wiele.

8
Dracoński teleport / Odp: Dyskusja o grze
« dnia: 08 Sierpień 2016, 19:59:10 »
Szkoda że gazeta już nie funkcjonuje :(

9
Dracoński teleport / Odp: Dyskusja o grze
« dnia: 08 Sierpień 2016, 19:51:22 »
Taka metafora trochę. Wydaje się taki "wymuskany"

10
Dracoński teleport / Odp: Dyskusja o grze
« dnia: 08 Sierpień 2016, 19:47:24 »
Tak mhrocznie jak na twoim avatarze z błyszczącym wampirem? :)

11
Stare miasto / Odp: Karczma "Obieżyświat"
« dnia: 07 Sierpień 2016, 19:30:10 »
Postanowiłem przejść się do karczmy żeby sprawdzić czy ktoś nie ma niczego ciekawego do zaoferowania. Jako były mag miałem dość spory wachlarz możliwości. Być może był ktoś potrzebujący takich lub innych zdolności.

12
Jako że już nie byłem tak poszukiwanym banitą, postanowiłem przejść się na świeżo otwarty festyn. Zapewne cała śmietanka towarzyska już była na miejscu i zabawiała się w najlepsze. Gdy dotarłem na miejsce, dostrzegłem że praktycznie się nie myliłem. Jak zawsze zresztą. Byli członkowie Izby Lordów, przedstawiciele różnych organizacji...choć brakowało chyba tych leśnych dziadów i odludków należących do Mrocznego Paktu. Choć szczerze powiedziawszy wolałem unikać kontaktu z nimi. W moim kierunku szła jakaś młoda kobieta niosąc tacę a na niej piwo. Pochwyciłem czym prędzej jeden kufel i ruszyłem w poszukiwaniu jakiejś zakąski. Udało mi się gdzieś dorwać kurze udko. Piwo było średniej jakości, jak to przy takich imprezach idzie się w ilość a nie jakość. Jednak smak kurczaka ratował mój język przed zatraceniem. Rozejrzałem się jeszcze po tłumie szukając bratniej duszy, bo na wyspie wiele takich nie było.

13
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 14 Październik 2015, 16:40:31 »
//: Rezygnuję z misji. Brak kontaktu z prowadzącym.

14
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 13 Wrzesień 2015, 18:09:11 »
Taki wygląd budynku wcale mnie nie odstraszał. W swoim życiu widywałem duże gorsze rzeczy i nocowało się w bardziej nieprzyjemnych warunkach. Wystarczy przypomnieć sobie celę z kajdanami wykonanymi z czerwonej rudy. Postanowiłem więc z czystej ciekawości zajrzeć do owego budynku i przekonać się czy to faktycznie karczma.

15
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 11 Wrzesień 2015, 14:03:18 »
Przed wizytą w ratuszu czy innym równie ważnym miejscu postanowiłem zapewnić sobie jakiś pokoik. Zacząłem więc rozglądać się za jakąś oberżą.

16
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 31 Sierpień 2015, 13:28:41 »
-Dziękuje. Na pewno jeszcze tu wrócę. Szkoda by nie pokazać takiej widowni czegoś jeszcze. Ukłoniłem się teatralnie i przeszedłem przez bramę w wskazanym miejscu. Po drugiej stronie próbowałem dostrzec coś co mogłoby być ratuszem.

17
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 30 Sierpień 2015, 22:33:23 »
-ÂŻonglerka jest akurat prosta, ale jeśli to was uszczęśliwi. Wziąłem od nich butelki i chwyciłem je za szyjki. Całe szczęście elfy były zręczne, a w dodatku ja dysponowałem jeszcze psioniką. Butelki poszły w górę. Skoncentrowany na tej prostej sztuczce co rusz wyrzucałem butelkę i łapałem kolejną w dość zgrabnym tempie. Jeśli coś szło gorzej to pomagałem sobie delikatnie psionicznymi impulsami.

18
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 30 Sierpień 2015, 21:06:31 »
Powstrzymałem się od komentarza póki co i rozmazania ich na tej bramie jakimś zaklęciem.
-Jestem wędrownym kuglarzem i zastanawiałem się czy nie mógłbym zatrzymać się w tym mieście na trochę.

19
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 30 Sierpień 2015, 20:22:06 »
Nie przejmowałem się zbytnio brakiem towarzystwa. Jako dawny banita przywykłem do przebywania przez długi czas w samotności i właściwie nawet mi to pasowało. Podróż minęła i znalazłem się u bram miasta. Dostrzegłem strażników i zamkniętą bramę, więc postanowiłem dowiedzieć się o co chodzi.
-Dobry panowie. W co tam pogrywacie?

20
Dział Wypraw / Odp: Sabotażysta do wynajęcia
« dnia: 30 Sierpień 2015, 18:38:48 »
Podążyłem oczywiście od razu w kierunku Leamis. W Atusel byłem nie raz, a i nie miałem po co tam zmierzać. Wolałem z początku rozeznać się w miejscu pracy i wtedy wykombinować jakiś sposób aby zaradzić problemom tamtejszych ludzi. Rzecz jasną wykorzystując swoją unikalną metodę oraz garść sztuczek jaką dysponowałem.

Strony: [1] 2 3 ... 32
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.