Forum Tawerny Gothic - Marant

Królestwo Valfden => Atusel => Port => Wątek zaczęty przez: Stary Nelson w 01 Sierpień 2017, 20:36:16

Tytuł: Stary Nelson [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Stary Nelson w 01 Sierpień 2017, 20:36:16
Stary Nelson

(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/e/e2/Npc_stary_nelson.jpg)

Imię: Nelson
Płeć: mężczyzna
Rasa: człowiek
Mutacja: brak
Data urodzenia: Dawno temu

Nelson to stary pirat choć sam twierdzi że jest korsarzem, ma nawet list kaperski z pieczęcią Hovena Serquili, władcy Myrtany. kapitan fregaty "Wilgotna Anielica" przybył do Atusel szukając uzupełnień do załogi. Oferuje pracę niebezpieczną, niezbyt legalną ale ekscytującą i dobrze płatną. Sam Nelson jest człowiekiem o pogodnym i dobrym uosobieniu, mimo to posiada też cechy które są niezbędne w tym zawodzie. Przebywa w Tawernie u Tomiego.


///Zwykle nie ma listy questów, wystarczy przyjść i spytać. 
Tytuł: Odp: Stary Nelson [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Melkior Tacticus w 14 Sierpień 2017, 19:27:50
Melkior siedział w "ulubionej knajpie Bękartów" Ulubionej, bo to z niej można było najszybciej dotrzeć do ich pierwszej siedziby w kanałach. Na twarzy elfa pojawił sie uśmiech, miał z starym kurwidołkiem miłe wspomnienia. Przy stole siedział z nim Ashog, ork jak zwykle twierdził że musi ze względu na... "bla, bla, bla". Komandor nie chciał słuchać pierdół o starożytnych dokonaniach jego ojca i tym że służba u potomka Aragorna to zaszczyt. Rzygać sie chce gdy niektórzy nie dostrzegają jakim skurwysynem był... Z tych przemyśleń zaraz miał zostać wyrwany...
Tytuł: Odp: Stary Nelson [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Stary Nelson w 14 Sierpień 2017, 19:35:14
Przez Nelsona. Który potrzebował odpowiednich osób do pewnej roboty. Uzyskawszy wiedzę jak wygląda komandor Bękartów postanowił zaczekać aż pojawi się w Tawernie. A Nelson miał metody by wiedzieć kiedy. Podszedł do stolika.
- Komandorze. Skinął głową Melkiorowi - Jestem Nelson, kapitan "Wilgotnej Anielicy". Chcę pana zatrudnić, i pana ochroniarza. Jako moją osobistą straż.
Tytuł: Odp: Stary Nelson [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Melkior Tacticus w 14 Sierpień 2017, 19:53:24
- Aha? Odparł patrząc na staruszka. - Ktoś panu grozi?
Tytuł: Odp: Stary Nelson [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Stary Nelson w 14 Sierpień 2017, 20:00:25
- Nie... musze odwiedzić paru znajomych i kilka miejsc które nie są bezpieczne dla kogoś w moim wieku. A moja załoga... nie jest profesjonalnymi wojownikami. Oferuję udziały albo zapłatę w grzywnach. Rejs potrwa z dwa miesiące.
Tytuł: Odp: Stary Nelson [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Melkior Tacticus w 14 Sierpień 2017, 20:08:03
- Zgadzam się, o zapłacie porozmawiamy po robocie. Wszyscy wstali i podawszy sobie ręce na znak zawarcia umowy opuścili karczmę.