Forum Tawerny Gothic - Marant

Forumowy system RPG "Marant" => Opactwo Vameth => Archiwum Marantu => Lanar Helium => Wątek zaczęty przez: Mykaros w 18 Lipiec 2015, 22:21:47

Tytuł: Szara Wiedza [wiedza] (klimatyczne dyskusje)
Wiadomość wysłana przez: Mykaros w 18 Lipiec 2015, 22:21:47
(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/6/6b/Szara_wiedza.jpg)

W jednej z większych sal Lanar Helium, która połączona została z kuźnią w Atrium Certha powstała osobliwa rzecz, która w kraju taurenów jest na porządku dziennym. Sala kiedyś przeznaczona do wygłaszania tematów na temat rzemiosła, sztuki , magii czy flory i fauny, teraz zyskała dodatkową funkcję. Korzystając ze swojego doświadczenia taureńscy architekci i budowniczy przebili się przez grubą ścianę do kuźni, gdzie słuchacze mogli przerobić teorię w praktykę. Aktualnie miejsce to nazwano Szarą Wiedzę i można tu zdobyć nie tylko wiedzę na temat właściwości chemicznych i fizycznych większości metali i szarej rudy, ale także o metodach ich wytapiania, przerabiania i wytwarzania z nich. Na każdego rzemieślnika, który jest głodny tej wiedzy czeka Mykaros – mistrz metalurgii.

(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/7/78/Mykaros.jpg)

-  Chcesz abym zdradził Ci sekrety mojej sztuki? Chcesz poznać szybsze metody przerabiania metali i szarej rudy? Chcesz je poćwiczyć ze mną? Nie ma sprawy, ale najpierw udowodnij, że jesteś godny miana rzemieślnika, którego uczył Mykaros z Opactwa Vameth!


W tym miejscu po okazaniu glejtów od Madarona możesz uzyskać imienny certyfikat, który pozwoli Ci na skrócenie czasu wytwarzania przedmiotów z mosiądzu, stali Valfdeńskiej, szarej rudy i żelaza.

Wymagania:
- Aby napisać w tym temacie musisz wykorzystać trzy glejty, które uzyskujesz od Madarona.
- "Nauka" prowadzona jest we wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 10:00-20:00.
- Chcąc skorzystać z "nauki" zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie "nauki" nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.