Forum Tawerny Gothic - Marant

Królestwo Valfden => Garuga => Wątek zaczęty przez: Kapitan Kidd w 08 Lipiec 2015, 01:34:05

Tytuł: Zamtuz "Morska Muszelka" [informacje; klimatyczne dyskusje]
Wiadomość wysłana przez: Kapitan Kidd w 08 Lipiec 2015, 01:34:05
Zamtuz "Morska Muszelka"


(https://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/6/63/Morska_Muszelka.jpg)Każdy, kto wyrusza w morze, porzucając życie na lądzie na wiele miesięcy, skazany jest na morderczy celibat. To główny powód, dla którego na Garudze nie mogło zabraknąć "Morskiej Muszelki". Gdy wygłodniali żeglarze, wracający z rejsu dobiją do portu, w pierwszej kolejności kierują swe kroki właśnie do tego miejsca. Wszystkie dziewczyny są piękne, zgrabne i otwarte, a co najlepsze - nie cenią się zbyt wysoko.

Kiedy wchodzisz do środka zaczepia cię sprawująca pieczę nad przybytkiem, młodsza siostra Kapitana Kidda - Madame Lilin.
- Podejdź złociutki, chcesz się zapoznać z jedną z dziewczyn? A może szukasz informacji? - Za sprawą jej dużych gabarytów, ostrego makijażu i biżuterii liczonej w kilogramach, każdy potrafi rozpoznać w niej rasową burdelmamę.

Większość klientów, korzystających z usług "Morskiej Muszelki", poza zaspakajaniem swych popędów, pojawia się tutaj również po to, by zdobyć owe cenne informacje. Charyzmatyczne dziewczyny potrafią roztopić lód w sercach najbardziej skostniałych i skrytych piratów, i wydobyć z nich wszystkie tajemnice i sekrety. Jednakże często są to usługi wycenione na dużo wyższą kwotę, niż ciała tych pięknych dziewcząt.

Dziewczyny:

Imię: Mandy
Wiek: 22
Rasa: człowiek
Płeć: kobieta
Cena za godzinę: 35 grzywien

Imię: Julietta
Wiek: 26
Rasa: człowiek
Płeć: kobieta
Cena za godzinę: 35 grzywien

Imię: Laila
Wiek: 21
Rasa: elf
Płeć: kobieta
Cena za godzinę:  50 grzywien