Forum Tawerny Gothic - Marant

Organizacje na Valfden => Bękarty Rashera => Wątek zaczęty przez: Melkior Tacticus w 16 Grudzień 2014, 13:23:26

Tytuł: ÂŚcieżka najemnika (rangi i rozwój)
Wiadomość wysłana przez: Melkior Tacticus w 16 Grudzień 2014, 13:23:26
Poniższy spis zawiera rangi i specjalizacje określające stopień zaawansowania szkolenia w bękartach rashera. Rangi wprowadzają podział wiążący się przede wszystkim ze specyfiką wykonywanych zadań, umiejętnościami oraz doświadczeniem. Awans możliwy jest tylko poprzez spełnienie wymagań.


ÂŻółtodziób
(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/4/43/Najemnik_1.jpg)
ÂŻółtodziób jest to ranga przysługująca nowym członkom ugrupowania. Każdy z nich ma pod nosem przysłowiowe mleko. Dysponuje ubogim ekwipunkiem i nie jesat jeszcze gotowy do podjęcia poważniejszych wyzwań. Jednak zawsze może liczyć na wsparcie oraz radę w podjętych zleceniach udzielaną przez starszych rangą członków Bękartów Rashera. ÂŻółtodziób powinien przede wszystkim zatroszczyć się o pozyskanie podstawowego ekwipunku oferowanego przez organizację oraz podjąć się pierwszych zleceń w celu zdobycia gotówki, która jest niezbędna do dalszego rozwoju.

Specjalizacje do opanowania przez żółtodzioba:

          LUB
          LUB
          ORAZ
          LUB
          LUB
          ORAZ


Umiejętności do opanowania:


Najemnik
(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/a/a8/Najemnik2.jpg)
Po przyswojeniu elementarnych umiejętności oraz zdobyciu pierwszych szlifów w walce, żółtodziób dołącza do grona pełnoprawnych najemników. Od tej chwili okres ochronny związany z jego poczynaniami dobiegnie końca. Zadania przed nim stawiane będą charakteryzowały się wyższą skalą trudności, zarówno pod względem umiejętności jak i podejmowanych decyzji. Najemnik podczas swojego nieustannego szkolenia poświęci czas w znacznej mierze na zwiększeniu zdolności bojowych oraz zdobycie niezbędnych umiejętności pozwalających organizować różnego rodzaju zasadzki oraz udzielanie  pierwszej pomocy swym towarzyszom.

Specjalizacje do opanowania przez najemnika:

          LUB
          LUB
          ORAZ
          LUB
          LUB
          ORAZ

Umiejętności do opanowanie:


Weteran
(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/a/ae/Bekarty_weteran.jpg)
Weteran jest jednym z najbardziej doświadczonych członków organizacji. Należy on do jednych z najlepiej wyszkolonych wojowników w całym Valfden. Charakteryzuje się potężnymi zdolnościami bojowymi oraz wiedzą. Wiedzą na temat strategii prowadzenia walk zarówno grupowych jak i indywidualnych. W razie potrzeby wspomoże radą oraz swoim doświadczeniem nowych członków ugrupowania. Pomimo zahartowania w boju oraz wzmocnieniu swego ciała, weteran w dalszym ciągu dąży do doskonalenia swych umiejętności bojowych oraz fizycznych.

Specjalizacje do opanowania przez weterana:

          LUB
          LUB
          ORAZ
          LUB
          LUB
          ORAZ

Umiejętności do opanowanie: