Forum Tawerny Gothic - Marant

Królestwo Valfden => Atusel => Wielka arena => Wątek zaczęty przez: Dragosani w 30 Styczeń 2014, 21:48:31

Tytuł: Szósta walka Dragosaniego - ÂŚcierwojady
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 30 Styczeń 2014, 21:48:31
Przeciwnik: ÂŚcierwojady
Ilość przeciwników: 2
Suma nagród: 24 grzywien

Wampir udał się do korytarza, wiodącego na arenę. Stanął przed kratą i czekał.
Tytuł: Odp: Szósta walka Dragosaniego - ÂŚcierwojady
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 06 Luty 2014, 10:56:28
Krata przed tobą, jak i przed twoimi przeciwnikami otworzyła się. Walka się rozpoczęła.

2 x Scierwojad
(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/thumb/7/71/%C5%9Acierwojad.jpg/150px-%C5%9Acierwojad.jpg) (http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/index.php/%C5%9Acierwojad)

// Odległość od przeciwników wynosi około 35 metrów.
// Sorry, ale mam sporo roboty.
Tytuł: Odp: Szósta walka Dragosaniego - ÂŚcierwojady
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 06 Luty 2014, 13:00:07
Krata otworzyła się i wampir wyszedł na arenę. Zastanawiało go nieco, dlaczego jej trybuny są zawsze pełne. Nieważne jaka była pora doby, zawsze ktoś tam siedział i oglądał jak jakieś typy zabijają zwierzęta. Albo zwierzęta zabijają ich, to zależy. Czy ci ludzie naprawdę nie mają nic innego do roboty? Albo wręcz przeciwnie i to właśnie jest ich praca? Ktoś wynajmuje ich, aby tworzyli sztuczny tłum. Absurdalne i to dość mocno, ale kto wie? Lecz nie była to pora na tego typu teorie spiskowe. Rozmyślania wampira przerwał głośny i irytujący skrzek dwóch ścierwojadów. Ptaszyska, widząc intruza na arenie, wydały ów odgłos i natychmiast ruszyły do ataku. Były szybkie, szczególnie, że arena byłą otwartą przestrzenią. Szybko znalazły się blisko Draga, więc ten musiał działać. Podbiegł kawałek i odbijając się mocno od ziemi, wybił się w powietrze, wyskakując blisko cztery metry w górę. W powietrzy zrobił salto, coby popisać się przed elfkami na widowni i zręcznie wylądował już za ścierwojadami. Błyskawicznie odwrócił się i nim ptaki zorientowały się co się stało posłał w kierunku jednego z nich pioruny wyzwolone z demonicznej ręki. Ptak był w miarę blisko, więc niszczycielskie wiązki trafiły go i powaliły na ziemię. Ciałko ścierwojada nie wytrzymało temperatury piorunów. Zwierzę zaskrzeczało i zginęło od poparzeń. Jednak pozostał jeszcze drugi. Wampir szybkim ruchem wyciągnął miecz i odwrócił się i odskoczył , aby oddalić się od ścierwojada. Pokonał tak blisko dziesięć metrów. Wylądowawszy natychmiast ponownie zwrócił się w stronę ptaka. Podejrzewał, żę zwierz znów zaszarżuje, więc czekał na odpowiedni moment.
Tytuł: Odp: Szósta walka Dragosaniego - ÂŚcierwojady
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 08 Luty 2014, 17:17:42
Tak jak przewidywałeś, ścierwojad zaszarżował. Będąc od Ciebie oddalonym na kilka metrów wykonał sok w twoim kierunku z wyciągniętymi przed siebie szponami.
Tytuł: Odp: Szósta walka Dragosaniego - ÂŚcierwojady
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 08 Luty 2014, 17:44:11
Dragosani ustawił się w takiej pozycji, aby móc błyskawicznie zmienić miejsce pobytu. Po prostu, aby było mu wygodnie odskoczyć. Chwycił pewniej miecz i poczekał, aż ścierwojad się zbliży, oraz skoczy. To był odpowiedni moment. Gdy nielot był w powietrzy, wampir błyskawicznie odskoczył z miejsca, gdzie ptak miał wylądować. Dzięki temu wydostał się poza zasięg pazurów ścierwojada i mógł wykonać kontratak. Ptak wylądował, zaś Drago natychmiastowo zaatakował. Ciał szybko i pewnie, celując w długą szyje ptaka. Ostrze trafiło i bez problemów przeszło przez skórę, mięśnie i żyły zwierzęcia. Trysnęła krew, głowa odskoczyła na bok, wisząc na jednym ścięgnie i kawałku skóry. Nielot upadł na ziemię. Wampir zaś wbił jeszcze w niego miecz, aby się ptak się męczył zbyt długo. Wszak Draguś miał dobre serduszko.
Tytuł: Odp: Szósta walka Dragosaniego - ÂŚcierwojady
Wiadomość wysłana przez: Elrond Ñoldor w 11 Luty 2014, 10:52:51
Walka zakończona!

Dragosani: nagroda 24 grzywny