Forum Tawerny Gothic - Marant

Królestwo Valfden => Ekkerund => Starówka szkarłatnej krwi => Wątek zaczęty przez: Domenik aep Zirgin w 12 Październik 2013, 11:29:52

Tytuł: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 12 Październik 2013, 11:29:52
Domenik aep Zirgin

(http://marantwiki.tawerna-gothic.pl/images/b/b0/Portret_npc_domenik.png)

Imię: Domenik aep Zirgin
Płeć: mężczyzna
Rasa: krasnolud
Mutacja: brak
Data urodzenia: 24.02.26500, eI

Domenik, można rzec, zna krainę jak własną kieszeń. Wielokrotnie przebywał ją wzdłuż i wszerz tak sam jak i w doborowej kompanii. Jako przedstawiciel znamienitego rodu krasnoludów i tutaj, w Valfden, nawiązał dziesiątki kontaktów i rozpostarł dalekosiężne wpływy. Sam w sobie jest postacią społeczną, lubuje się w dobrym towarzystwie, zabawie i wędrówce. Często towarzyszy, tym którym zleca pracę, w podróży żeby tylko posłuchać historii, poczuć swąd ogniska i zaznać smaku suszonego mięsa w warunkach przywołujących wspomnienia i twarze sprzed lat.

Aktualnie mieszka w Ekkerund. Jego niewielka klitka, ulokowana przy Starówce Szkarłatnej Krwi, nie reprezentuje sobą niczego specjalnego. Szczególnie, że starzy znajomkowie krasnoluda spodziewają się wielkiego dorobku. Skromne jednak lokum mieści w sobie coś więcej. Poza arcyciekawym, nie zgłębionym jeszcze przez nikogo poza właścicielem zapleczem, mieści w sobie siedzibę pewnej organizacji. Organizacji do spraw beznadziejnych i skaz na historii.
///Zadania u tego NPC bardzo często dotyczą błahych problemów i, nie żebym odstraszał, nie polegają na napierdalaniu tysięcy smoków jak twardziel Geralt, rozkurwiania portali magicznych, odkrywania epickich zagadek wszechświata. Zadania u Domenica stawiają na klimat, pozornie proste zagadki (często lokalne), odszukanie drugiego dna wyprawy, zawiązanie więzi między postaciami i zagranie czegoś ciekawszego niż hack'n slash. Nie ma listy questów, wystarczy przyjść i spytać. Krasnolud często też sam poszukuje ofiar ochotników.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 14 Październik 2013, 11:39:36
Dowiedziawszy się że jego druh wrócił Aragorn czym prędzej wyruszył do Ekkerund. Tam odnalazł brodacza.
- Domenick mordo ty moja! Gdzieś ty był skurwysynu? - spytał z uśmiechem, co prawda krasnolud MÓGÂŁ nie poznać Aragorna bo ten zmienił się w wielkiego czarnego dracona.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 14 Październik 2013, 13:57:00
-Pirszo sprawa to jest kim żeś kurwa, a druga, żebyś pokazał lepi tą mordę, bo cosik mi świta- brodacz zwalił się łokciami na dębowe krzesło swojej klitki na piętrze. Przyglądał się przybyszowi uważnie, spomiędzy zwałów zmarszczek i włosów wierciły jedynie dwa małe, ale jakże żywe, ślepia. Krasnolud pamiętał. Nie wiedział skąd ale pamiętał. Nawet wieloletnia podróż po kontynencie nie wymazała tych wspomnień.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Mogul w 14 Październik 2013, 15:42:39
Słysząc o pojawieniu się nowej persony w mieście jak i z samych nudów ork postanowił udać się do stolicy krasnoludów. Po jakimś czasie szukania znalazł w końcu "leżę" Domenica. Spotkał tam dodatkowo Aragorna, co nie było zaskoczeniem wielkim dla Mogula, bowiem wiedział o najlepszym alkoholu na Valfden, który sam smok posiadał największe zapasy.
- Witaj Domenicu, Aragornie. Też idziesz zarobić, czy odświeżasz kontakty? Zapytał hrabiego po czym rozejrzał się po dostępnych zadankach.
- Opowiedz mi o tym mości krasnoludzie. Rzekł do Domenica wybierając jedno zlecenie


Cytuj
Zapomniany keg
MG: Domenic aep Zirgin
Ilość wykonujących: 1
Wymagania: Musk (muskuł mózgu)
Nagroda: 50 grzywien, przy dobrym zagraniu: pierwszeństwo w uczestnictwie w kontynuacji
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 14 Październik 2013, 17:42:23
-Roboty szukamy, he?- przyjrzał się brodacz kolejnemu wizytatorowi. Zawiesił na nim oczy na kilka sekund po czym wyprostował się i założył ręce za siebie. Spacerował po klitce, w końcu zniknął w jednym z tylnych pomieszczeń. Po chwili szamotaniny i podejrzanych dźwięków jakaś świeca zamajaczyła w głębi. Zebrani z zaciekawieniem zajrzeli do środka. Równie szybko jak nachylili głowy to je cofnęli, bo z ciemnego korytarza dało się usłyszeć ciche sapnięcie. W jednej sekundzie centymetry od nich przeleciała kopnięta krasnoludzkim butem beczka. Mały keg.
-Zdarzyło mje się razik, że karczmarz, co mu na serduchu interes leżał wiochy jednej, ciężko spamiętać na sucho jej miano, przybił do mje cobym mu chwatów wysłał, bo interesy robić chciał. Furda to i gunwo, bo sprawa poważniejsza niźli mjodu boćka być musiała, a wiadomym jest, że i boćka mjodu poważną- tutaj przytaknął sobie sam w myśli kiedy dreptał do pokoju gdzie stali przybysze. Nie czekał na potwierdzenie, to są wszak rzeczy oczywiste.
-Nu i tak się zdarzyło, że karczmarz ten z ÂŁukon Waka- tutaj krasnolud, gwoli łatwości opowiadania, nie wiadomo skąd przytulił do bandziocha flaszkę piwa, które po chwili znalazło się już w bandziochu po krótkim postoju w gardzieli. -Do Chylicy, tak jej kurwie było.. A nawet kurwom Chylicą, bo dwie to wiochy- żywiej snuł opowieść -wysłał kilku chłopa coby języka zasiungneli, na spytki wzieli tamojszego piwoleja i ynteresy obgadali.- skwitował.
-Mje się to ani widziało, ani nie, ale mieszek sie musi zgadzać tom i po znajomków poleciał. Sam żem rzyci nie ruszył, bo w ciul roboty było przy renowacyji Ekkerundzkich paro..- tutaj ugryzł się w język -No, w ciul roboty żem miał, godem-.
-Co zaś do tej boćki i Twoi roboty.- oblizał wargę i wąs. Znaczy wąs na pewno, wargę pewnie też, ukrytą pod wąsiskami.
-Te beczułkę mje karczmarz dał za roboty sprawienie, ale ani on ani chopy mi nie rzekli co za hazard i jako się to skończyło. Ale cuchnie mi to, bo morowo chodzili kilka dni, a tamten też troche struty.-. Zrobił efekciarską pauzę.
-Weźmisz ją, gorzałą napełnisz i do ÂŁukon Waka pójdziesz. Karczmarza na stronę i pozdrowienia przekaż. I dowiedz się co za burda wyszła. Ino mordy bardzo nie obij jakby przyszło, bo chłop swój i wody do kufla nie leje..- już poważnie powiedział krasnolud.


///Jeśli się piszesz to zakładaj temat.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 14 Październik 2013, 18:47:57
- Odświeżam Mogul, a tera morda. Pamiętasz Domenicku jak ponad 5 lat żeś służył w XVI Komturii Kruczego Bractwa? Pod dowództwem pewnego skurwiałego elfa Aragorna Tacticusa? To ja. Powiedzmy że ewoluowałem... - Powiedział stawiając na stole 2 krowy wódki.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Mogul w 14 Październik 2013, 20:22:58
Gadaj jeszcze mniej wyraźniej, to cię zrozumiem. Nie zrozumiał wszystkiego, ale cóż, improwizować czasem trzeba. Jednak po to język ma, coby dopytać się dla pewności.
- Skąd ty chcesz bym tą beczułkę napełnił? I mówisz o Ukonie Wacka, tak? Zaakcentował słowa dla pewności.
- A ty waż na słowa Aragornie. Warknął do niego.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 14 Październik 2013, 20:40:37
-Współczuję kurwa- powiedział krasnokud do Aragorna i chwycił żyrafę za szyję. Wygrzmocił kilka dobrych łyków -Naprawdę- po czym załamał spojrzenie. Po chwili uniósł oczy i uśmiechnął się do starego znajomka.
-Mam nadzieję, że się nie zarażę..- powiedział i wyciągnął dłoń. Jednak w jego oczach zaświeciły się dwa ogniki, mocna odmiana, powiedziałbym, kurwiki. Kiedy tak sterczał z dłonią w powietrzu nie wstrzymał wspomnień i przypadł do Aragorna. Chwycił jak imadło i podniósł. -Pogadamy..- z nie małym uśmiechem dodał. W końcu zwrócił się do orka, który niecierpliwił się i dopytywał.
-Cosik wymyślisz... I tak, chodzi o Ukon Wacka- ostatnie powiedział udając orka usiłującego przekształcić na język wspólny lokalną gwarową nazwę Ekkerund.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 14 Październik 2013, 20:53:41
Dracon usiadł, pociągnął z gwinta i rzekł: - Ciieszy mnie niezmiernie kurwa żeś pamięci nie stracił druhu. Pogadamy, bo i jest o czym kurważ mać... szukam roboty, ale takiej na której zyskam kilka tysięcy grzywnów. Mam kurewsko wielki dług w Banku Ekkerund. Pieniądze były na zakup najemników na kampanie przeciw rebeliantom... buntowniki nadal są, gorzej z forsą bo procenty - i to nie te we flaszce - mnie zjedzą.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Mogul w 14 Październik 2013, 21:12:52
//: zaklepuję :P

- Nie tylko w banku Aragornie. Wyszczerzył kły złośliwie.
- Domenicu, w ciągu dwóch dni powinienem zjawić się u ciebie ponownie, lecz teraz przypomniałem sobie o tej herbacie w mojej  <ignorant> co zostawiłem w domu na palniku włączoną i nie chce by nic spłonęło. Oczywiście zełgał, przecież nie powie na głos, że chce porozmawiać z nowym kandydatem na bestie.
- Do zobaczyska.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 15 Październik 2013, 00:10:40
-Staw sie u mnie orku jak bydziesz gotowy- powiedział krasnolud i pożegnał przybysza.
-Złe miejsce, zły czas Aragorn..- odpowiedział do znajomka -Jest wiela spraw, które wciąż cuchną- dodał widząc minę rozmówcy.
-Musza sie zorintować co oni chcieli od Chyliczan i co się tam prawdziwie działo.. Sam ni mogę, co ci byda tłumaczył.- zwierzył się i pociągnął kolejny łyk. -Z racyji zaś za wspólne nasze historyje rzekne- zawiesił głos i z uniesioną prawą ręką na wysokości piersi, palcem wskazującym wycelowanym w niewiadomy punkt powiedział -Pomoga ci ten dług spłacić... ale daj mje troche czasu.. Cosik wykoncypuje- dodał.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 15 Październik 2013, 11:59:32
- Chylice... sprawa tak stara że ja nawet nie pamiętam o co tam chodziło. - nalał sobie wódki i wychylił jednym haustem. - Słabe coś... nie wybrałbyś się ze mną i moją kompanią opierdolić pare łbów pod magicznym kondonem? W sumie to taka zemsta by była...
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 15 Październik 2013, 17:44:04
-Wisz żebych pirszy mordy szedł lać.. z Tobą, jakkolwiek twoja morda paskudnaby nie była. Ylfa żem zniósł to i teraz zniosa- szczerze przyznał krasnolud. Spojrzał przez okiennice swojej klitki na ulice starówki Ekkerund.
-Ale tutaj mje teraz być trzeba, tukej problemów mam siła... Ale nie zapomne o tym cożeś rzekł. O tym, że Ci pieniądza trzeba..- dodał poważnie. Już nawet rysował sobie w owłosionej głowie plan.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 15 Październik 2013, 19:23:18
//Jako NPC możesz z nami łazić i pokazywać się gdzie chcesz :)

- Dzięki Zirgin. - powiedział wychylając kolejny kieliszek wódki. Wstał i podszedł do okna. - Tylko namyśl się w miarę szybko. Mam interesy w Mor Andor.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Adaś w 16 Październik 2013, 08:23:05
-Dzień dobry.-Powiedziałem wchodząc do budynku. Dowiedziawszy się że w Ekkerund pojawiła się osoba, o której tyle się słyszało, nie mogłem sobie odpuścić odwiedzenia jej. Rozejrzałem się po wnętrzu budynku, po czym powiedziałem widzą siedzącego krasnala z Aragornem:
-Widzę że tu ładną imprezę tu macie. No ale ja w sprawie zarobku, ponoć jakieś zlecenie tu można pobrać. Prawda to?
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 16 Październik 2013, 13:03:59
Krasnolud skinął głową jak ujrzał nowego wizytatora.
-Ano wódke pijemy- powiedział spoglądając najpierw na flaszki, a później na flaszki.
-Robote?- puścił oko do Aragorna -To kurwa zawsze znajdziesz, trzeba tylko chenci mjeć i dume w but schować- niby poważnie oznajmił, po czym, widząc nie zmieszaną minę postaci w drzwiach uśmiechnął się życzliwie.
-Jako by to poeta oznajmił- podjął udając mądrego -wysypisko historyji do zbadania jest- sentencjonalnie niemal.
-A po naszymu to trza kilka "zapomnianych" - i zapomnianych ujął również w fizyczny, palcowy cudzysłów - informacyji poszukać. Rade Niedźwiedzia odwiedzić, biblioteke gdzie ksiąg wiela i gdzie to tyż powiedzie cie nos. Zrobisz to?- zapytał krasnolud.

Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 16 Październik 2013, 13:39:55
- Na mne pora. - rzekł wychylając ostatni kieliszek wódki. - Jakbyś miał robote, ale taką dobrze płatną to daj znać. Bywaj druhu. - powiedziiał i chwiejnym krokiem opuścił klitke.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 16 Październik 2013, 14:11:11
-Być se słusznym- rzucił za wychodzącym Aragornem
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Adaś w 16 Październik 2013, 18:57:19
-Oczywiście że biorę. Powiedz mi co konkretnie szukać, a znajdę to.-Powiedziałem spokojnie do krasnala.
Tytuł: Odp: Domenic aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 16 Październik 2013, 23:31:49
-Trza mje wiedzieć wszystko o tym kto rządził w Chylicy Dolny i Górny. Chca wiedzieć wiela tam luda mieszkało, żołnierza, a i z kim handlowali. Wszystek w domenie prawno-ekonomicznej. Od bajań i historyj już mam człowieka.. Orka. Nie odwiedzaj tedy karczmy.- powiedział krasnolud do przybysza.

///Zakładaj temat kiedy uważasz.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 17:26:11
Tak się złożyło że Aragorn odkąd sześć i pół roku temu uratował wraz z Kruczym Bractwem Ekkerund przed demonem spędzał ostatnie dni roku u króla Agrromora. W tym roku jednak dracon postanowił wpierw odwiedzić starego druha. Zapukał do dzrwi klitki.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 17:27:55
-Znowu ty?- z meliny wystawała brodata facjata Domenika.
-Na sucho czy o polityce?- zapytał nim wpuścił do środka.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 17:41:03
- O polityce. - powiedział wchodząc do środka, pierwsze na co zwróciłeś uwagę to dwie flaszki w rękach dracona, drugą rzeczą była kolczuga z herbem Kruczego Bractwa. Pytanie czemu nosił taką? Innej nie miał. Trzecią rzeczą była drobna zmiana w jego anatomii. Brakowało mu skrzydła.
- Co tam słychać Zirgin. Powiedział polewając wódki do szklanek.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 17:49:07
-Stare kurwy nie chcą zdychać- odpowiedział machinalnie krasnolud rozpoznając starą i wyświechtaną grę słowną.
-Widze, że ciekawie- rzucił spojrzenie na braki w uskrzydleniu i wzniósł kieliszek. Na stole stały nieśmiertelne ogórki.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 18:02:31
- Zajebiście wręcz. Radze nie pić wody. Na południu szaleje zaraza...- zrobił przerwe na popicie ogóra i zagryzienie wódki - Robi z ludzi mielone, i mówie ci to tylko dlatego boś mój druh i przyjaciel. A skrzydło upierdoliła mi kula ognia... Za dużo ich było i o. Masz. Z dobrych wieści, spłaciłęm dług i jeszcze na tym zarobiłem.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 18:21:07
-Jo żech zawszie wiedzioł, żeś ty obrotnyj- odparł krasnolud.
-Lubie mielone z ogórkiem. Ale przebijam wódką- wzniósł ponownie szklanicę. Zza fotela, w którym siedział, wyciągnął flaszkę czegoś co wyglądało jak najpodlejszy spirytus wypalany w tejże butelce co korkowany, a źródłem ognia była smocza paszcza.
-Jesteś przelotem czy coś chcioł żeś ogadać?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 18:25:07
- W sumie przelotem, króla tutejszego nawiedzić chcę jako że my dobre druhy są. No i mam przeczucie że coś się spierdoli. Aragorn przeczucie miewał raz na kilka lat, albo zawsze gdy coś miało się spierdolić.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 18:29:42
-Matulo- Domenik sprawdził czy aby na pewno stół, na którym flaszki stały, nogi miał równe i nie chwiał się zbytnio. Wszystko było w porządku, a więc odetchnął z ulgą.
-Cosik ciekawego czy zwyczanje pierdolenie?- zapytał.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 18:33:45
- Krąży plotka jakoby resztki armii buntowników miały zaatakować miasto. Po prawdzie jestem tu by te plotki pomóc wycyiąć w pień. Prawdopodobieństwo ataku jest spore. Widziano sporo podejrzanych ludzi na szlakach.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 18:37:47
-Tako zdesperowani, by na najlepi chroniony fort na kontynencie napadać?- zdziwił się brodacz. -Jako i przyjdo to pewnikiem nie zdążę butów wdziać nim ich roznioso...- zaśmiał się.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 18:41:25
- Ich jest ze 20 tysięcy Domenick. 11 dokładnie. - poprawił się zaglądjąc wgłąb pamięci i popił wódki - No i nie mają pojęcia na co się piszą. Hehehe
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 18:46:52
-My cheba też- spojrzał na flaszkę przepalanki.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 20:23:58
Krasnolud i dracon jednak podołali przepalance. Butelka poszła szybko a Aragorn był lekko wstawiony. I wtedy zaczęło się wszystko pierdolić. W całym miecie zaczęły bić dzwony, alarmy i rogi. Zupełnie jakby... jakby coś się działo. Wstawiony nekrus wyjrzał przez okno i zobaczył wojsko ganiające po starówce.
- A szo oni tak latajo?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 20:40:43
-Jok cie znam to sie wiela zastanawiać nie bydziesz nad pytaniem chować sie czy bić..- powiedział krasnolud zbierając topór z haków nad kominkiem. W ogóle zaskoczeniem było, że w tym domu jest kominek.
-Idziesz?-
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagmar w 22 Grudzień 2013, 20:45:01
- Pytasz jeszcze? Tylko skocze szybko po nowe pistolety i wiadro prochu. Znajdziemy się. Chlapnął jeszcze wódki i wyszedł.

//Założę zaraz temat
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 22 Grudzień 2013, 20:48:56
-Mnie szukaj przy chorągwi.. Tej co zdobęde!
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Melkior Tacticus w 30 Grudzień 2013, 12:56:03
- Słyszałem że robotę oferujecie panie Zirgin. Odrzekł wchodzący do klitki elf.

Ballada o Hemis
MG: Hagnar Wildschwein
Ilość wykonujących:4+1 (rezerwacja dla Adaśka, chyba, że zrezygnuje)
Wymagania*: Musk (muskuł mózgu) + walka dowolną bronią 50%, NIE-Wampir, zgłoszenie się w tym temacie.
Nagroda: 400 grzywien
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 30 Grudzień 2013, 13:04:01
-Ta- podniósł się z fotela Domenik. Zmierzył przybysza wzrokiem. Normalnie wyrzuciłby elfa za drzwi, tak samo jak w gruncie rzeczy każdego nie krasnoluda, ale.. ale cholera jasna przyda im się łucznik. I, druga cholera, trochę ciemniejsza, ja tylko płacę.
-Dobre, niech się zbierze reszta.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Lutmir w 04 Styczeń 2014, 17:09:15
Domenic aep Zigrin. Trochę słyszałem o tobie, ale jakoś nie było okazji spotkać. Jestem Lutmir aep Farim, ponoć macie pracę.

Ballada o Hemis
MG: Hagnar Wildschwein
Ilość wykonujących:4+1 (rezerwacja dla Adaśka, chyba, że zrezygnuje)
Wymagania*: Musk (muskuł mózgu) + walka dowolną bronią 50%, NIE-Wampir, zgłoszenie się w tym temacie.
Nagroda: 400 grzywien
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 05 Styczeń 2014, 16:07:54
-A i nie było, racja..- ocenił wchodzącego do klitki Domenik. Wchodzący wyglądał na porządnego chłopa. -Cosik by się znalazło, nie da sie ukryć.-
Szczególnie dla kogoś ze smykałką do robienia pieniędzy.. uśmiechnął się w duchu.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Gorn Valfranden w 08 Styczeń 2014, 21:00:34
witaj domeniku słyszałem że posiadacie prace

Ballada o Hemis
MG: Hagnar Wildschwein
Ilość wykonujących:4+1 (rezerwacja dla Adaśka, chyba, że zrezygnuje)
Wymagania*: Musk (muskuł mózgu) + walka dowolną bronią 50%, NIE-Wampir, zgłoszenie się w tym temacie.
Nagroda: 400 grzywien

*Mag będzie baaaardzo ograniczony (więc zgłaszając swojego overpowered spellcastera licz się z tym, że nie poczarujesz),

Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Gordian Morii w 08 Styczeń 2014, 21:44:40
-Pójdę i ja. Bo przecież ktoś się wami musi opiekować. I dbać byście się w piwie nie potopili - powiedziałem.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Hagnar Wildschwein w 10 Styczeń 2014, 13:47:25
-Witajcie!- powiedział krasnolud. Szczególnie ucieszył go widok Gordiana, przyjaciela sprzed lat. Dobrze, że będzie się nimi opiekował.. Przyda im się ta opieka.
-Jest robota do zrobienia, czekam jeno na informatora co nakreśli cosik więcej niż ja wiem..- stwierdził Domenik widząc, że zebrała się ferajna, która za niedługo ruszy... Ruszy gówno, które niemalże przestało śmierdzieć.


//Adaś założy temat. Zaczniecie tutaj, w klitce Domenika. Dowiecie się wszystkiego (albo przynajmniej tyle ile zreferuje Wam Adaś). Jest to kolejny mój eksperyment jeśli chodzi o wyprawy, poprzednie wychodziły bardzo dobrze. Sprawdźcie PW!
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Sitis aep Eorith w 27 Kwiecień 2016, 17:10:51
-Bracie... Krzyknołem uradowany widząc twarz innego krasnoluda od dawna -Słyszałem że macie tu jakieś zadania do wzięcia
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 27 Kwiecień 2016, 17:20:02
- Piersze primo, sie puka kurwa. Po drugie primo coś za jeden? I po najważniejsze... gdzie wódka?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Sitis aep Eorith w 27 Kwiecień 2016, 18:37:59
-Wybacz z przejęcia zapomniałem się przedstawić jestem Sitis i niedawno tutaj przybyłem. Po czym sięgnąłem za pazuchę i wyjąłem flaszkę. -Mówisz masz
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 27 Kwiecień 2016, 19:25:54
- To żeś nowy to widze, wpadasz mnie do domu jakbym miał nad łbem świconcy wykrzyknik oznajmiający "On ma questy". Cokolwiek słowo "quest" znaczy, ale tak mówio. Me imie znosz boś tu wloz, no winc... od dawna tu jesteś?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Sitis aep Eorith w 27 Kwiecień 2016, 19:32:56
-Jo tu dopiero piąty dzionek jestem ale po szkoleniu zaczęła mi nuda w czy zaglądać, a narazie żadna z tutejszych organizacji mnie nie przekonuje tak więc stwierdziłem że, się popytam tu i tam czy ma coś ktoś do roboty. I w ten sposób dowiedziałem się że u Ciebie coś może być
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 27 Kwiecień 2016, 20:01:32
- Nu do na przykład magów to raczyj nie nam. Ale ja znoł jednego czarodzieja krasnoluda. Mom ja pywną robote.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Sitis aep Eorith w 27 Kwiecień 2016, 20:10:21
-Co to za robota i rozumiem że tajne przez poufne przez ja nic nie wiem idź Pan w chuj. A mag krasnolud o kilku słyszałem za dzieciaka ale żodnego ni spotkałem
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 27 Kwiecień 2016, 20:41:38
- Nie poufne, o tym zara chuczeć byndzie całe Valfden... Ze prywatnego konta Aggromora skradziono 50 ton złota. Wiemy kto, ale nie wiemy jak.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Sitis aep Eorith w 27 Kwiecień 2016, 20:47:56
-Hmm... Dawno się to stało? Jak ktoś mógł buchnać tyle złota hmm... A może tak Są dwie możliwości jedna to że mag jakiś maczał w tym swe paluchy, a drugi hmm... jaki kształt ma ten skarbiec?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 27 Kwiecień 2016, 21:38:46
- Nie no, po prostu ktoś wyprowadzał pewne kwoty. W Ekkerund mielim przewrót... ale sie przewrócił. Bardziej mie ciekawi jak taka forsa opuściła samo miasto. Lubisz ty morskie podróże?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Sitis aep Eorith w 27 Kwiecień 2016, 21:50:57
-Nic przeciwko nie mam, a i dowiedzieć też bym się chciał
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 27 Kwiecień 2016, 22:05:23
- Cieszem siem, jednakowoż wpierw chcę byś w Ukonie Wacka pokręcił przy bandzie łysego. To jeden z ludzi biorących udział w kradzieży, czemu jeszcze żyje, nie wiem. Widoczne po próbie przewrotu nie wyłapano wszystkich. Widzisz... Dzieje Ekkerund są skomplikowane. Zwłaszcza najnowsza historia.


//Nazwe wyprawy sam wymyśl
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 25 Maj 2016, 21:10:03
Zapukał. Wlazł. Znalazł Domenika, którego twarz pamiętał skądś. Usiadł.
-Dobry. Robota się znajdzie?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 25 Maj 2016, 22:43:47
- Znamy siem? Bo nie wydaje mie sie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Torstein Lothbrok w 25 Maj 2016, 22:48:25
-
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 25 Maj 2016, 22:50:07
-Przelotnie. Obudziliście się u mnie w domu, po jakiejś popijawie czy cuś.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 25 Maj 2016, 22:52:00
- Aaa... Poczekaj. Poszedł do kuchni, wrócił z woreczkiem z solą i srebrnym tasakiem rzeźnickim, przeżuwał kawałek czegoś. Położył woreczek na stoliku.
- Racz włożyć rękę do woreczka.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 25 Maj 2016, 22:54:28
-Ja z Bractwa. Plugastwa się mnie imają.- odrzekł pewnie.
Taaaak...
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 25 Maj 2016, 22:59:41
- A ja jestem Matka Funera z Atusel. Wkładaj! Ryknął, aż właściciel kamienicy z dołu podskoczył w wannie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 25 Maj 2016, 23:19:13
-Czy sługi Zartata by się doczepił demon?!- ryknęła demonica która zapanowała nad rycerzem.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 25 Maj 2016, 23:23:25
Dragosani był przypadkiem w Ekkerund, więc postanowił odwiedzić kilku znajomych. Wszedł więc do kwatery Domenika. Wcześniej nawet zapukał.
- Hej, stary capie - powiedział krasnoluda. Zauważył też członka Bractwia. Krasnolud zaś miał woreczek soli w garści. - Oo... - skomentował. Ledwo dostrzegalnie dłoń powędrowała mu do pistoletu. Usłyszał dość.
- Udowodnij, że nie - powiedział. Słyszał coś ostatnio od Bohdana o jakimś Bracie, co rzucał sambirami na arenie samą siłą umysłu.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 25 Maj 2016, 23:26:57
- A kurwa tak! Bogowie mają nas we dupie! A Zartat to duch, martwy bezużyteczny bóg! Ogarnij się zakuta pało! I wtedy wszedł Drago. Chwała Przedwiecznemu Bimbrownikowi! - O, cześć Drago.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 25 Maj 2016, 23:29:33
-Samiście panowie tego chcieli.- demonica wstała i ściągnęła rękawice z prawej ręki i wepchała palec Rycerza w sól. Człowiek,  a raczej demon ryknął przeraźliwie z bólu, lekko się zachwiała na nogach. Popatrzyła wściekle po obydwu i potęga mortokinezy pchnęła krasnoluda. Jednak nie ze skutkiem śmiertelnym. Jedynie poleciał dupą po podłodze. Tak jakby coś powstrzymało ją. Może ktoś. Uwagę skierowała na wampira. Prawą dłoń, pulsującą z bólu położyła na mieczu. Druga była gotowa do użycia mortokinezy.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 25 Maj 2016, 23:44:17
Wampir nic nie powiedział. Nie było takiej potrzeby, wiedział już co musi robić. Skoczył przed siebie, wprost na opętanego. Złapał jeszcze woreczek z solą Domenika. Był szybki. Nocna pora jeszcze go wzmacniała. Zbliżył się do ofiary demona, wiedząc że musi działać szybko. ÂŻeby nie dać demonowi czasu na skupienie mocy. Machnął przed sobą woreczkiem, rozsypując sól, prosto w twarz opętanego. Musiał wywołać u niego ból, aby utrudnić demonowi koncentrację. Chociaż na krótką chwilę. Zerwał z lewej ręki rękawicę, ukazując demoniczną tkankę. Demon w Marduku mógł ją poznać i wiedzieć co go czeka. Jednak będąc w ciele człowieka nie mógł równać się w szybkością wampirzego pół-demona. Drago złapał, dość brutalnie, za czoło opętanego. I zaczął czynić swoją powinność. Skupił wolę na wypędzeniu pasożyta. Uderzył zdescyplinowanym umysłem w plugawą jaźń demona. "Ulegnij" rozkazywał. Z każdym mentalnym impulsem mroczne macki demoniczną jaźni pękały, uwalniając umysł Marduka.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 25 Maj 2016, 23:54:15
Demon ustępował, acz jeszcze mówił. Jednak nie były to słowa groźne, bowiem Pazuzu wiedziała że już przegrała.
Marduke! Odbiorą Ci mnie! Twoją moc!- jęknęła bezradnie
Rycerz jednak pojął co się dzieje. Pojął istotę demona, pojął kim jest. Sługą Zartata. Miał nosić światło, a sam miał w sercu mrok. Wspomógł wampira w batalii. Jego wola także wypędzała demonicę.
Idź precz, demonie. Będę niósł światło Zartata, na pohybel Tobie i każdemu innemu!
Nie!- demonica krzyknęła rozpaczliwie, a krzyk ten jakby cichł, jakby demonica spadała niżej i niżej. W końcu spadła. Pazuzu została wygnana.
Marduke odzyskał świadomość i przewrócił się na plecy. Chwilę miał ciemno przed oczami, potem rozjaśniło się. Stał przed nim... ktoś. Tylko kto? Wstał, acz powoli.
- Kurwa...Co? Kto? Gdzie jestem? Kim ty jesteś?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 26 Maj 2016, 00:03:20
Dragosani westchnął. Takie sytuacje zaczynały go męczyć. ÂŻycie jedynego aktywnie działającego egzorcysty na wyspie było ciężkie.
- Kimś, kto właśnie uratował ci duszę - powiedział. I usiadł sobie. - Dragosani Antares - przedstawił się. - Widzieliśmy się przynajmniej raz, chociaż możliwe, że tego nie pamiętasz. Byłeś opętany - wyjaśnił. Już któryś raz ostatnimi czasy.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 26 Maj 2016, 00:07:11
-Co kurwa?- spytał siadając, po czym spoważniał.-Pamiętam jak chlałem z... tamtym co leży. Ale to nie mój dom... Nie ważne. Ile się zmieniło? Co o działo się ze mną przez cały ten czas?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 26 Maj 2016, 00:14:01
Antares spojrzał na krasnoluda. Wstał i podszedł do niego. Poklepał po twarzy. Brodacz żył, ale chyba był nieprzytomny.
- Poszukaj jakiejś wódy - polecił Mardukowi. - To go ocuci - wyjaśnił. - Przez ten czas byłeś pod władzą demona. Cholera wie co robiłeś. Pewnie ruchałeś kozy.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 26 Maj 2016, 09:55:02
-Już wolałbym by wpakował mnie do izby lordów.- odparł po czym zaczął przeszukiwać pokój. Wódkę znalazł w jednej z szafek. Sam wpierw upił łyk. Podszedł i podał ją Antaresowi. Sam zaś usiadł. ÂŁeb ostro go jeszcze bolał.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 26 Maj 2016, 09:59:04
Drago odetkał butelkę z wódką i podsunął jej szyjkę pod nos brodacza. Instynkt pijacki Domenika powinien wyczuć zapach alkoholu i zbudzić paskudę.
- Właściwie to macie niedługo naradę - odezwał się do Marduka. - Pracujecie nad nową ustawą. Liczę na szybkie efekty, abym mógł ją wprowadzić w życie - powiedział, zdradzając tym samym i członkostwo Marduka w Izbie jak i swoją rolę w państwie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 26 Maj 2016, 10:27:52
-To ja się lepiej tam udam.- odrzekł, po czym szybkim krokiem wyszedł.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 26 Maj 2016, 11:16:59
- Kurwa... dzięki Drago. Niech Wódka będzie z Tobą. To kto nam został jeszcze z pasożytem? Spytał wstając.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Dragosani w 26 Maj 2016, 11:22:38
Drago odstawił butelkę na stół.
- Chwilowo nie wiem - odpowiedział. - Nie miałem czasu, aby pogadać z tym tutaj. Ale się dowiem. - Podniósł rzucona wcześniej rękawice i nałożył ją na rękę. - Na przyszłość postaraj się zbadać podejrzanego trochę dyskretniej. On by cię zabił, gdybym tutaj nie wpadł - poradził. - Ale będę zdupcał chyba. Dogonie tego rycerza i wypytam go dokładnie. Może coś pamięta. Trzymaj się! - pożegnał Domenika i poszedł sobie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 28 Maj 2016, 22:19:58
Zapukał po czym wszedł i przywitał się.
-Wybaczcie że was tak obiłem, ale no wiecie. Teraz jestem czysty. I szukam roboty.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Maj 2016, 11:29:55
- Aha. Zabijałeś już wampiry?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 29 Maj 2016, 11:49:50
-Nie.- odparł.-Ale chętnie się spróbuję. O co chodzi?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Maj 2016, 12:18:12
- Trzeba jednego zabić, nie lubiem ich. Zwłaaszcza takich co uważajo sie za lepszych od innych. A ten... ma na sumieniu paru dobrych ziomków. Jest tak bezczelny że przesiaduje w Mielinie i sie chwali tym jak rucha kozy i szcza do mleka.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 29 Maj 2016, 13:00:21
-Gdzie jest ta Mielina?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Maj 2016, 13:12:29
- W zagłębiu mieszkalnym.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 29 Maj 2016, 13:27:11
-Biore. Tylko powiedzcie mi, jak tam dojść.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Maj 2016, 13:33:35
- Na dolnych poziomach. Niższa dzielnica mieszkalna maluje się niemal jednakowymi domkami, które zamieszkują niemal jednakowi obywatele Ekkerund. To tutaj głównie ulokowali się pracownicy dzielnic specjalistów, wojskowi i wszyscy ci, których nie stać na dom w Dzielnicy Wyższej.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Marduk Draven w 29 Maj 2016, 13:36:47
-Dobra. To idę.- odrzekł i wyszedł.

//Staty questa sam wymyśle.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Torstein Lothbrok w 29 Lipiec 2016, 14:33:08
Torstein po wojnie nie miał nic do roboty. Mówiąc wprost, nudził się. Pieniądze też by się przydały. Pozoga zostawiła dużo ludzi w potrzebie.
Ekkerund było zdewastowane, domy płonęły, czasami miast domów były ruiny. Czasami płonące ruiny i ciała. Wszędzie krew i śmierć.
Wiking był zaskoczony, gdy nie znalazł siedziby Domenika. A może znalazł, to co z niej zostało. Na ulicy była masa krasnoludów, chwile wojownikowi zajęło znalezienie tego właściwego.
-Domenik? Tak, to ty. Burdel tu został. Potrzeba Ci pomocy z czymś?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Lipiec 2016, 14:39:02
- Wszystkim. Spierdalaj wampirzy śmieciu! Odwarknął przy okazji wampirowi chcącemu pomóc przy przewalaniu gruzu.
- Jak ja się cieszę że zdechły wszystkie odpowiedzialne za to! Bo za siebie bym nie ręczył...
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Torstein Lothbrok w 29 Lipiec 2016, 14:44:41
Wiking zaczął pomagać przy przewalaniu gruzu.
-Nigdy nie myśleliście, by wygonić je z Ekkerund?- zapytał Domenika.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Lipiec 2016, 15:03:54
- Myśleliśmy, ale na myśleniu się skończyło. Teraz... teraz nie ma to sensu. Ocalało nas ledwie 6 tysięcy...
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Torstein Lothbrok w 29 Lipiec 2016, 15:08:03
Wiking położył rękę na ramieniu Domenika w geście współczucia.
-Co mogę zrobić by pomóc?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Lipiec 2016, 15:12:53
- W zasadzie... nie wiem. Chodź, udamy się do Thor Tharim. To jedna z nieruszonych twierdz. ÂŚciągniemy posiłki do pilnowania porządku.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Torstein Lothbrok w 29 Lipiec 2016, 15:32:25
-Więc chodźmy. Ale powiem Ci, że ja bym wyrzucił krwiopijców. Tak prewencyjnie. Hemis się zbliża, nic im się nie stanie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Lipiec 2016, 15:38:36
- Rada Niedźwiedzia nie istnieje, jeszcze. Przysłali ze stolicy jakiegoś pierdołe... to już nie jest wolne miasto... Chodź.

//Załóż temat "Przywracanie porządku I - Ekkerund"
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 29 Lipiec 2016, 15:40:54
Po ulicach Ekkerund przechadzał się Kermos. Miast brać czynny udział w wojnie pilnował lasów. Teraz, kiedy wszystko ucichło postanowił w końcu wyjść z leśnej głuszy i pomóc poszkodowanym w sposób, jaki umiał. Zaczął więc od Ekkerund, które ucierpiało najbardziej. W końcu, po minięciu niezliczonej ilości ciał i gruzów napotkał kogoś, kto mógłby go pokierować z robotą.
-Witaj krasnoludzie. Przekazałbym wyrazy współczucia, ale one nikogo nie wskrzeszą. Dlatego lepiej będzie, jeśli zaoferuję swoją pomoc.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 29 Lipiec 2016, 16:01:52
- To chodź z nami.


//Rere kumkum  rere kumkum  była sobie żabka mała...
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 17:29:17
Ekkerund. Dawno tu nie był. Kermos chciał zobaczyć jak to miasto odbudowało się po wojnie. I jak sobie radzą krasnoludy. I czy nie mają problemów z wampirami. Powolny spacer był do tego wręcz idealny.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 18:10:56
Chujowo se radzą. Znaczy Domenik. Krasnolud jak zawsze o tej porze siedział w swej klitce. A Kermosa zaciekawiła Tajemnicz Kamienica, jedyna nie nosząca śladów wojny.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 18:26:04
Przystanął obok niej i wpatrywał się nieco dłużej. Jak widać była silnie broniona.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 18:43:48
Do twych nozdrzy dotarł zapach kaszanki, dochodził z wnętrza klatki schodowej.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 18:48:34
I nie wytrzymał. Musiał wejść. Głównie wiedziony zapachem tradycyjnej kuchni. Będąc już w kamieniczce próbował podążać za zapachem.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 18:59:39
Dotarł aż na poddasze, pod jedyne i obdrapane drzwi. Tu zapach był najsilniejszy.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 19:05:24
Trochę poniszczone drzwi stanowiły kontrast w tej dobrze zachowanej kamieniczce. Nie zastanawiając się nad ich losem, zapukał w nie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 19:09:11
A te wpadły do środka. - Kurwa mać! Dało się słyszeć z głębi ciemnego pokoju, wypełnionego dymem i zapachem kaszanki.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 19:24:28
-Ja niechcący...
Próbował się tłumaczyć drobną usterką.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 19:31:57
- Nieszkodzi, one od zawsze wypadają. Wejdź, kimkolwiek jesteś. Mówił głos z wnętrza meliny.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 19:40:48
ÂŻabolud skorzystał z zaproszenia. Jednak kamienica nie była aż tak dobrze zachowana, jak mu się wydawało.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 19:45:52
Albo po prostu gospodarz był skąpym dziadem, w pokoiku przy stole, na przeciw dającego słabe światło kominka, siedział krasnolud jedzący - niespodzianka - kaszankę.
- Jestem Domenik aep Zirgin. Witam w mej rezydencji.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 19:49:58
-Kermos. Miło poznać. Smacznego.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 19:55:56
- Dzięki. Częstuj  się. Co cię sprowadza do mnie? Spytał wskazując miskę z kaszanką.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 20:09:20
- Podziękuję. Nie przepadam za takim jadłem.
Przysiadł się do stołu krasnoluda.
- Właściwie to zwiedzałem sobie miasto i instynkt mnie skierował tutaj.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 20:12:28
- Ha! - Tutaj? Do "Miasta Duchów"? (https://www.youtube.com/watch?v=RRYmVb33VU0)
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 20:22:32
- Do końca nie wymarło.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 28 Luty 2018, 21:54:52
- No, dalej jest tak samo gówniane jak wtedy. I za to je kocham. Ale co żabolud robi Pod Górą?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 28 Luty 2018, 22:17:01
- Nic nie robi. Zwiedza miasto, bo nie ma nic do roboty, a lasy mi się trochę znudziły. Czasami turdnaszan potrzebuje nieco ciasnej przestrzeni i towarzystwa innych istot.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 01 Marzec 2018, 12:44:55
- A nie lepsza byłaby sadzawka? Spytał krasnolud, kończąc swoją kaszankę. - Szukasz może zajęcia?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 01 Marzec 2018, 16:27:22
-Bardzo śmieszne. Zajęcia mówisz? Z chęcią.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 01 Marzec 2018, 17:13:20
- Tylko... co ty potrafisz?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 01 Marzec 2018, 17:31:45
-Na faunie i florze się znam. Trochę czarować umiem. Z łuku szyć też potrafię.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 01 Marzec 2018, 19:54:55
- A polować?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 02 Marzec 2018, 12:41:39
-Też potrafię. Coś gdzieś grasuje?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 02 Marzec 2018, 19:07:57
- Nie, nie wiem. Ale zawsze chciałem mieć niedźwiedzia. Zbobądź mnie młode.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Kermos z Baźin w 17 Marzec 2018, 18:46:20
- Jak dobrze, że nie będę musiał daleko szukać. Szykuj nagrodę.
I poszedł.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Quinn w 20 Marzec 2019, 21:21:26
Nieco zmęczony po całym dniu pracy i nauk Quinn postanowił odwiedzić krasnoludzkie miasto Ekkerund. Wiele o nim słyszał, ale nigdy jeszcze dotąd nie miał okazji go odwiedzić. Żałował że nie widział go przed wojną, kiedy to miasto było wolne i kwitło. Słyszał ze w czasie wojny zmarło wielu znamienitych krasnoludów. Na to jednak nikt nie mógł poradzić. Zwiedzając tak Starówkę Szkarłatnej Krwi usłyszał o Domenicu, który zapewniał przybyszom pracę. Będąc w pilnej potrzebie pieniędzy i nie mając za bardzo chęci zapylania sobie płuca w kopalni lub zapychania ich trocinami w tartaku elf zaszedł do jego kanciapy.
- Dobry wieczór - powiedział, wchodząc do środka - Słyszałem ze tu pracę dają.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 20 Marzec 2019, 21:39:37
- Nojapierdole! Zakrzyknął krasnolud robiący w fotelu pewne rzeczy rękoma. Odłożył na stoliczek gacie które cerował. Wstał. Spojrzał na ylfa, nie znał go.
- To nie Zuesh, tu się puka. Ktoś ty, i od kogo słyszał.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Quinn w 20 Marzec 2019, 21:42:41
- Nie wiem co to Zuesh - odpowiedział zgodnie z prawdą elf - Pan wybaczy, wydawało mi się że pukałem. A od kogo to trudno powiedzieć, ludzie na mieście gadają.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 20 Marzec 2019, 21:48:17
- Aha. Rzucił krótko. - Czyli to pewnie ten uszaty najemnik, Melkior kurwa jego mać Tacticus. Nie zrozum mnie źle, to swój chłop. Jego nie-świętej pamięci ojciec zapewnił nam niezależność przez lata. Nawet pomnik ma na Bruku Bohaterów. Dobraa, to szukasz pracy. A kim ty jesteś w ogóle?
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Quinn w 20 Marzec 2019, 22:14:02
- Nazywam się Quinn - odpowiedział elf i skłonił się płytko, na elanoiską modłę - Aspiruję do zostania myśliwym i należę do Konkordatu Puszczy i Kniei, stowarzyszenia myśliwych i druidów. Lub, jak wolisz lub tak słyszałeś, do stowarzyszenia tych "świętojebliwych co to za mocno kochają drzewa". Aczkolwiek preferuję pierwsze sformułowanie.
Tytuł: Odp: Domenik aep Zirgin [NPC] (Zadania)
Wiadomość wysłana przez: Domenik aep Zirgin w 20 Marzec 2019, 22:19:43
- Świętojebliwi to są ludki z Bractwa Świtu. Znam ja kilka osób od was. I w sumie to tam tylko taki stary dziad, Progan, za bardzo lubił drzewa. I po cholere mie się kłaniasz. Dobraaa, Pomożesz mnie w jednej sprawie, ktoś mi wisi forse.

//Załóż temat o dowwolnej nazwie. Zaczynamy tutaj w klitce