Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kiellon aep Kharim dnia Dzisiaj o 08:13:52 »
- Ja już jestem gotów. Odparł Emerickowi, chowając naładowany pistolet do kabury, także mógł już sobie solidnie postrzelać do tego jeszcze Marduke zgodził się na rozmowę, więc udał się za nim. - Nie wiem czy pamiętasz, ale kiedyś przeglądałem kroniki w naszej bibliotece i taka podobna sytuacja miała miejsce jak kiedyś. Zebrało się stado fanatyków, przywołując do naszego świata prastarego demona, którego pokonał jeden z naszych a zarazem ten sam człowiek, doprowadzający mego ojca do obłędu i samobójstwa. Dlatego mam dziwne wrażenie, że demon chce sobie kogoś przywołać do naszego świata za pomocą porwanych ofiar. Wcześniej nic nie mówiłem, bo o tym zapomniałem. Mam dziwne wrażenie, że historia się powtórzy, nie? Jednak w jego głosie zauważyć się dało zmartwienie problemem, ale czy na pewno powinien się obawiać?
2
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marduke Draven dnia Dzisiaj o 07:00:44 »
- Jak tam uważasz.- odrzekł krasnoludowi.- Chociaż mogłeś podzielić się nimi przy Drago.- dodał jeszcze.-Chodź, gadajmy.- rzucił i przeszedł do jakiejś pustszej sali.
3
Dział Wypraw / Odp: Kłopoty przy kotwicy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Longinus Podbipięta dnia Dzisiaj o 06:54:26 »
- Przysłał Cię ten wąsacz Podbipięta?- spytał.- Tak... pewnie tak skoro tu jesteś.- odpowiedział sam sobie.- Jest ich trzech. Przychodzą o różnych porach, jednak najczęściej wieczorem. Chleją, awanturują się i nie płacą, często zabierają za to pieniądze.- wyjaśnił.
4
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Emerick dnia Wczoraj o 20:05:50 »
Emerick słysząc krasnoluda jebnął się serdecznie w czoło. Pomasował się jeszcze trochę, ale w końcu zszedł do brodacza.
- Się domyśl krasnoludzie, już poleciał zacząć wykonać swoją robotę. Zresztą wy też powinniście się szykować!
5
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kiellon aep Kharim dnia Wczoraj o 19:04:01 »
- Ja! Kurwi synu! Gdzie się podział władca? Bo jak rozumiem nie poleciał po ciepły posiłek, także gadaj waść! Obelga za obelgę, a że trochę stagnacji było i do walki daleko, to trzeba o czymś pogadać choćby i o dupie Maryny. Natomiast kąśliwej chyba uwagi Marduke pominął, bo tak! W międzyczasie brodacz zapomniał, że nie dawno wystrzelił z jednego pistoletu dlatego rozpoczął proces ładowania. Wszak brak jednego wystrzału może nieco popsuć plan zdobycia fortu oraz uratowania obywateli, ale może już dla nich za późno? Ofiara złożona z ich ciał może odblokować zakleszczony wymiar i bum, pojawi się prastary demon. Kiellon nie chciał tutaj wyrokować, ale lepiej pogadać o obawach z pożal się Zartat przełożonym. - Marduke jak hetman coś rzecze to chciałbym porozmawiać w cztery oczy, da się to zrobić przed akcją? Mam jakieś dziwne obawy. Krasnolud wolał powiedzieć, o co chodzi niż ktoś pomyśli, że paladyn chce romansować z kolegą.
6
Dział Wypraw / Odp: Kłopoty przy kotwicy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Elaren dnia Wczoraj o 18:48:32 »
Podszedłem do szynkwasu i spojrzałem na karczmarza. -Witaj, podobno masz problem z jakimiś ludźmi, którzy czasami tu przychodzą, chciałbym pomóc.
7
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marduke Draven dnia Wczoraj o 15:58:43 »
- I co? Miałby z nim za burtę wyskoczyć i polecieć?- spytał sarkastycznie i kąśliwie Marduke.
8
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Emerick dnia Wczoraj o 14:07:29 »
Nagle skądś dobiegł hałas jakby coś się waliło i niszczyło.
- Czego kurwa chcecie, skurwysyny?!
Krzyknął, ale bardziej do siebie i w końcu pokazał się na pokładzie, na mostku. Akurat zdążyło się schować słońce.
- Kto mnie kurwa woła?
Wydarł się do wszystkich.
9
Dział Wypraw / Odp: W głąb Zapomnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dragosani dnia Wczoraj o 13:28:44 »
Statek sobie płyną krasnolud krzyczał, a nad wodami oceanu zapadał zmrok. Słońce chowało się za horyzontem. Ostatnie promienie zniknęły, pogrążając świat w gęstniejącym półmroku. Dragosani był na zewnątrz, czekając na tę chwilę. W końcu jednak nadeszła noc, jego naturalny czas. Podszedł do burty i stanął na relingu. Pokład chwiał się w rytm fal, jednak dla zwinnego wampira nie było to problemem. Spojrzał jeszcze za siebie i kiwnął głową do stojącego gdzieś tam Galahada. Potem skoczył i przemienił się. W ciemność budzącej się nocy pomknął nietoperz i poleciał w stronę brzegu.
10
Dział Wypraw / Odp: Kłopoty przy kotwicy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Longinus Podbipięta dnia Wczoraj o 11:38:25 »
Gości było sporo, gdyż panował wieczór. Oberżysta zaś, jak nie trudno się domyślić był za szynkwasem. Wycierał wyszczerbiony gliniany kufel.
Strony: [1] 2 3 ... 10
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.