Autor Wątek: I Zadanie Shairrak'a  (Przeczytany 1180 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

I Zadanie Shairrak'a
« dnia: 09 Wrzesień 2007, 13:22:57 »
Zleceniodawca/Opiekun: Canis
Wykonujący: Shairrak
Opis: Wykonujacy ma za zadanie iść do lasu i nazbierać roślin jakim jest len. Osoba owa będzie maiła za zadanie dojść na polanę gdzie znajdują się owe roślinki. pode drogą napadną go bandyci. dojdzie do polanki zerwie z KG Lnu i będzie to tawszczył do zakłądu krawieckiego. podedrogą co jakiś czas bedzie spotykał po cieniostworze. później elegancko do zakłądu.
Nagroda: 40 szt. złota po bandytach. umowa z krawcem dla klanu Ohsi, zapłata od krawca za przyniesienie towaru.
Wymagania: Walka bronią II;

Czekałem pod domem Canisa aż ten udzieli mi głębszych informacji nt. gdzie mam szukać tego lnu no i jak on wyglonda...

Ekwipunek:

Nazwa Broni: Ostrze Zagłady (2x)
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Amatorskie
Poziom: I
Dodatkowo: Zatruty Oręż
Opis: Długość ostrza waha się w granicach od 90 do 140 cm. Miecz ten jest najczęściej widywanym wyposażeniem poszukiwacza przygód. Mówią o nim uniwersalna maszyna do zabijania i mają rację. Podczas produkcji użyto silniejszego rodzaju trucizny pochodzącej od Bagiennego Topielca.

Nazwa: Zbroja Skórzana
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: II
Jakość wykonania: Profesjonalne
Opis: Ta zostałą wykonana o wiele staranniej. Jest wykonana bardziej, ze skór rozpruwacza, co czyni ją bardziej wytrzymałą dla noszącego. Daje średnią obronę przez bronią białą i średnią przed strzałami.

Umiejętności:
Broń jednoręczna:lvl amatorski..
2 miecze:ll lvl

Canis

  • Gość
I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2007, 08:14:45 »
Więc klanowiczu. oto księga w której masz położenie owego lnu, tam gdzie zagajnik Gelrothu, na jego obrzeżach. twoje zadanie to przywlec mi do zakładu krawieckiego aż 20 Kg Lnu. Jakies pytania? - zapytał Canis, nieuzyskawszy odpowiedzi pozegnał się z Shairrakem, który ruszył w drogę.

Wyszedł z miasta i pokierował się prosto do lasu. po niedługim czasie spaceru usłyszał szelest za sobą. Staną i spojrzał za siebie. niczego nieujrzał. Spojrzał do produ i zobaczył trzech lekko uzbrojonych bandytów, najwyraźniej zmęczonych, albo wstawionych. Zbliżali sie aby zaatakowac...

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2007, 08:14:45 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2007, 14:08:30 »
No nie ledwo żem zaczął tu mieszkać a już jacyś szmaciarze do ukatrupienia...Pomyślałem i wyciągnąłem swoje dwa miecze. Pierwszy bandzior ruszył do ataku, zamachnął się mieczem, sparowałem cios jednym a drugi miecz wbiłem lekko pod rzebro, bandzior jęknął i przewróciwszy się zaczął konać od trucizny zawartej w ostrzu...Tym czasem pozostali dwaj ruszyli do ataku, pierwszy spróbował ciachnąć mnie mieczem, sparowałem cios i przejechałem mu drugim mieczem po brzuch tworząć głęboką śmiertelną ranę, ostatni zaatakował dość mocno, parując cios upadłem na ziemie, przeciwnik znowu zaatakował, sparowałem cios i kopniakiem odepchnąłem bandziora, podbiegłem do lężącego i wbiłem mu dwa miecze w serce, przeszukałem ich i udałem się dalej w wskazanym kierunku....

Canis

  • Gość
I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2007, 14:35:31 »
Szłeś dalej co jakiś czas spoglądając na mapkę która jest zamieszczona w księdze. dotarłeś na miejsce i zacząłeś zrywać Len. po pewnym czasie miałeś aż zerwane 20 Kg. Włożyłeś wszystko do paknunków które poto wziąłeś. Zacząłeś nieść na plecach worek pełen roślin. Przeszedłeś 10 mętrów, gdy ujrzałeś śpiącego cieniostwora. Zrobiłeś krok w tył, lecz stwór usłyszał to i zaczął sie budzić. Położyłeś towar na ziemię i wyjąłeś miecze, a cieniostwór już kierował swe piękne dorodne łapy oraz piękny włochaty, a co najważniejsze z ostrymi zembami łep w twoją stronę...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2007, 14:55:35 »
Piękna bestia...trzeba będzie pomyśleć o nauce zdejmowania futerek...cieniostwór zaatakował swoją wielką łapą..odskoczyłem w bok i podbiegając do niego z boku wbiłem 2 miecze w bok bestii...stwór zaczął się strasznie miotać, ale dawka trucizny była zbyt duża by bestia to przeżyła.."Szkoda że musze futro zostawić"....
Wziąłem wór z lnem na plecy i ruszyłem dalej...
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2007, 15:35:21 wysłana przez Shairrak »

Canis

  • Gość
I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień 2007, 15:38:53 »
Idąc z lnem przystanołeś pod jednym drzewem. Odpoczywając spadł ci na głowę jeden orzech. podrapałeś sie w owe miejsce gdzie cie uderzylo. chwilę później zaczeły w twoją strone lecieć z dużą prędkością żołędzie, które żucały w ciebie wiwiórki. Zacząłeś uciekać z tym lnem. biegłeś truchtem gdy usłyszałeś ryk cieniostwora przed sobą. ponownie ułożyłeś len na ziemi i wyjołeś swe miecze...

Forum Tawerny Gothic

I Zadanie Shairrak'a
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień 2007, 15:38:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything