Autor Wątek: Khorinis vs. najemnicy  (Przeczytany 35825 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fulkim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #60 dnia: 28 Październik 2007, 17:07:29 »
Ruszyli by w nocy zasypując paladynów z łuków.Wszysy strażnicy nie byli by przygotowani na atak.Pamiętacie jak to tuzin strażników rozgromił liczniejsze wojska najemników gdy SO zdobyl kopalnie NO?

Offline Wutras

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Październik 2007, 18:50:36 »
Moim zdaniem Lee by prowadził walkę podjazdową , by plądrował farmy , napadał na kupców następnie pod osłoną nocy by ruszył do ataku , a strażnicy i paladyni byli by zbyt słabi(z braku jedzenia) i Lee by wygrał i wbił na pal głowę Hagena

Forum Tawerny Gothic

Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #61 dnia: 29 Październik 2007, 18:50:36 »

Offline Kanior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #62 dnia: 26 Listopad 2007, 19:44:17 »
Najemnicy nie mają dużych szans.
Przede wszystkim, nie uda im sie niezauważonym wejść do miasta, przecież to nie małe chłopczyki, a chłopiska w zbrojach, i jak tu wcisnąć szatę jakiegoś wieśniaka?
Po cichaczu tez ciężko zabić, po pierwsze, zgodnie  z realiami(a nie jak w grze) bramy  miasta są zamykane na noc, wiec klapa. A jeśli brać pod uwagę realia gry , to strażników przy bramie jest dwóch, a nikt przecież nie ginie po cichu, zawsze jakiś krótki jęk choćby sie z gardła wyrwie, który może zaniepokoić innych, a bramę zamyka sie dość szybko. Nawet jeśli najemnicy dostali by sie do miasta, to zostanie podniesiony alarm, , palą sie latarnie, i w miarę jako tako widać, strażnicy stoją,a w nocy zawsze jest cicho i niespodziewane dźwięki głośniej dzwonią w uszach. Przy pierwszym alarmie, zamyka sie cytadela, czyli górne miasto. Wraz z zapasami żywności i wszelakimi mieszkańcami.
Ponadto koszary, same w sobie sa dobrym miejscem do obrony, jest tam paru strażników i paladynów, na szczycie schodów, przecież stoi strażnik który zauważy wejście  do miasta, szybki okrzyk, paladyni wyklinając na czym Innos stoi wstaną z wyrek , chwycą za miecz i na szczycie schodów zatrzymają na długo sporą grupę najemników. Mając przewagę wysokości ( nieocenioną w walce) , i swoje gardła.
Wszak, w tamtych czasach gardła to podstawa,
A pomysły z katapultami i innymi takimi, są całkowicie nie realne, takie rzeczy buduje sie po kilka dni, przy pomocy wielu narzędzi, drzew, po prostu nie da sie tego nie zauważyć.
Głodem miasta tez sie nie da zdobyć, wystarczy zobaczyć sobie zamek w GD, oni sie tam bronią od dawna, i jakoś jedzą coś, każde miasto ma magazyny z żywnością.  
Zdobycie takiego miasta, samymi siłami najemników, nawet połączonych z łowcami Smok. jest niemożliwe. Zdobycie Górnego miasta nie wchodzi w grę, a jak wiadomo z góry lepiej sie strzela niż w górę. Spójrzcie  tylko na mapę miasta, ile tam jest baszt, a jedna baszta w której zamelinuję sie jeden dobry kusznik czy łucznik + 2 kolesi od trzymania drzwi, równa sie niezłe spustoszenie.
To mniej więcej tyle ode mnie , patrząc chłodnym okiem stwierdzam, ze Pałki i Strażaki wygrywają, a najemnicy, gniją w ciupie albo gryza ziemie. A matki straszą swoje dzieci tym złym Lee ......

Offline gorn99

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #63 dnia: 26 Listopad 2007, 20:32:56 »
nie zgadzam się z przedmówcą moim zdaniem najemnicy mieli by spore szanse na zdobycie Khorinis. Po 1 ktoś wspomniał o znajdujących się tam magach - Constantino, Inghar [czy jakoś tak] i kto dalej? To są alchemicy i oni dużo by nie pomogli. Poza tym każdy kto grał w Gothica 2 dobrze wie, że paladyni nie cieszą się dobrą opinią wśród ludu, więc i tutaj ludzie lorda Hagena nie mogli by szukać pomocy. Po 3 ludzie tacy jak Lares czy Cavalorn znajdujący się w mieście, mogli by działać jako 'ukryte podziemie' i np. nocą otworzyć bramę, czy załatwić ukradkiem kilku strażników miejskich. Poza tym w 5 akcie jak widać lord Hagen przymierzał się do wysłania jednostek na pomoc w górniczej dolinie, wówczas gdy opuściłyby one miasto na posterunku pozostało by rapotem kilkunastu Paladynów.

Dla mnie najemnicy spokojnie poradzili by sobie z paladynami, jeżeli ci 2 nie poprosiliby o pomoc magów ognia.

Offline dsfsdfsd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #64 dnia: 02 Grudzień 2007, 15:08:43 »
Najpierw spójrzmy na to z kilku stron:
1. Statek odpłynął
2.Lee odpłynął razem z statkiem
3.Paladyni udali się do Górniczej Doliny

Wszyscy piszą tu o różnym czasie i miejscu akcji, może wybrać jeden?
I nie mówcie mi tu o jakiś realiach.
Jeśli Paladyni udali się do Górniczej Doliny, to z Lee lub bez, najemnicy NIE przejeli by miasto, Paladynów by ubyło, ALE wielu najemników wybrało żywot łowcy smoków (szanse obu stron są zmiejszone). Gdyby został powieszony Bennet, a Lee rzucił się by zdobyć miasto, choćby jakiej nie wiem taktyki użył, ZOSTANIE POKONANY.

Offline Defender

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #65 dnia: 04 Grudzień 2007, 19:45:53 »
Po pierwsze gdyby Lee był jednym z najlepszych generałów na kontynencie, zna zarówno możliwości, uzbrojenie i liczebność swoich ludzi jak i obrońców miasta ponieważ ma w nim swoich ludzi, gdyby rzeczywiście mógł spokojnie opanować miasto, po co siedział by na farmie?
gorn99 twierdzi, że w mieście nie ma wielu magów, ale tak naprawdę wystarczy tylko jeden, ponieważ jak ktoś wcześniej już zauważył, Daron mógłby bez problemu teleportować się do klasztoru i w mgnieniu oka sprowadzić posiłki, wtedy klęska Najemników byłaby pewna. Więc jeśli jakikolwiek atak miałby zostać przeprowadzony maga trzeba wyeliminować (bądź unieszkodliwić;)) w pierwszej kolejności, co zresztą mógłby zrobić na przykład Lares (po cichu oczywiście).
Jeszcze jedna uwaga odnośnie postu gorn'a99 (mam nadzieję, że się nie obrazi;)). Piszesz, że ponieważ Paladyni nie cieszą się dobrą opinią wśród mieszkańców, nie pomogą oni bronić miasta, zastanów się więc jaką opinią cieszą się Najemnicy (zdecydowana większość z nich to byli więźniowie, czyt. mordercy i złodzieje) i buntujący się chłopi. Jako mieszkaniec wolałbyś przemęczyć się pod rządami aroganckich lecz pobożnych i w miarę sprawiedliwych Paladynów czy oddać władzę "bandytom"?
Wydaję mi się, że Lee mimo wszystko nie chciałby dokonywać rzeźi i wolałby zmusić miasto do poddania, zająć wszystkie farmy i cierpliwie czekać, może to czasochłonne rozwiązanie, bo przecież miasto ma magazyny, ale w końcu żywność zacznie się kończyć a wtedy Paladyni musieli by opuścić dobrze ufortyfikowane miasto i wyjść na otwarty teren by odbić farmy, które wcześniej Lee na pewno dobrze by do odparcia ataku przygotował i wtedy moglibyśmy zastanawiać się nad tym kto w tym starciu miałby większe szanse:)
Troszkę szybsza metoda? Wydaje mi się, że dobrą taktyką było by przemycenie paru ludzi do miasta, po to by zostali obywatelami i przyłączyli się do straży miejskiej, mając paru ludzi w koszarach byłoby zdecydowanie łatwiej je opanować.
Nie można zapominać o tym, że Lord Hagen to nie żółtodziób i również zna się na swojej robocie, a mając do dyspozycji (z czym wszyscy się przecież zgadzamy:)) znacznie większą "armię" nie ułatwił by Najemnikom tego zadania.
I nie wierzę w to, że po cichu można zdobyć całe miasto.
AVE

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Grudzień 2007, 07:23:27 »
MOJA WIZJA:

Lee, podzielił by ich na dwa oddziały:

1>)Grupa: Lee, wraz z Torlofem, Gornem, Kahledem i jeszcze trzema zwykłymi najemnikami.

PANCERZE GRUPY:
Lee, Torlof, Gorn, Kahled, N1 = Ciężki pancerz najemnika. (x5) (N1, to ten najemnik, który stoi przy barze koło Thekli.)
N2, N3 = ÂŚredni pancerz najemnika.(x)

2>) Grupa: Cord, Patrik, Cipfer, Rod, Buster, Sentenza, Wilk, Raul i jeszcze czterech zwykłych najemników.

PaNcERZE GRUPy
Cord, Sentenza - Ciężki pancerz najkemnika.
Rod, Wilk - Zwykły pancerz najemnika.
N1, N2, N3, N4, Patrix (:)), Raul, Cipfer - Lekki pancerz najemnika.

OPIS WALKI:

Najemnicy szli zaatakować miasto. Gdy już dochodzili do farmy Akila, Generał Lee -powiedział tak:
- Ja wraz ze swym oddziałem się oddzielam. Idę zaatakować miasto od bramy, tam gdzie ścierzka do tej ogromnej wierzy. Waszym zaś, dowódcą jest Cord. Nie marnujmy czasu ruszajmy.

Mówiąc to, Lee poszedł od bramy od strony Lobarta i Xardka.

Najemnicy zaś, byli już ustawieni. Cord wydał rozkaz ataku. Najemnicy ruszyli, zdobywając Targowisko.

- Nie damy rady, zdobyć koszar!!! Czekamy na Lee!!! - Krzyknął Cord.

Leee zaś, miał bardo łatwą drogę. Zdobył on sklep Mattea i Bospera, rzekomo ich mordując, a Regisa z kopa do portu ;-). Szybko przebiegli przez plac świątynny do targowiska, gonieni przez trzech paladynów. Połączyli się już z oddziałem, który zajął się paladynami.

- Musimy zdobyć koszary!!! Tam jest jeden z paladynów. Może to Lothar?! Do Ataku!!! AEEEEEREEEEE!!!!!!

Najemnicy, rzekomo mordując Wulfgara i strażników, zabili Andre. Koszarty zostałe oficjalnie zdobyte.

- Na górne miasto - powiedział Lee uwalniając Benneta.

Najemnicy bylijuż w mniejszej grupie, ponieważ jeden z nich (zwyky) zginął w walce(W lekkim pAnCeRzu:-).).

Ruszyli na gm, mordując paladynów. Strażnicy miejscy i dwóch pozostałych palków, poszło do ratsza. Na ratusz - wydał komende lee.

Paladyni zabili LH i P, zdobywając w ten sposób całe Khorinis.

(Może to i było takie jak by trochę naciągane, ale najemnicy by zwyciężyli).


Wielkie sorry za błędy.

Arthas

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #67 dnia: 31 Grudzień 2007, 13:25:18 »
Ja kibicował bym najemnikom. Choć sądze że by niestety przegrali. CHoć jak wiadomo Lee był generałem i zna pewnie słabe strony Paladynów więc kto wie... może jakąś sprytną strategią by ich wyrolował i wygrali by najemnicy  

pozdr all

Offline dracon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #68 dnia: 31 Grudzień 2007, 13:39:00 »
ja to bym obszedł miasto wskoczył do wody i przez morze płynął do portu i potem zaatakował magazyn wykorzystał przedmioty i zaatakował i potem bitwa o kmoszary a następnie bym zaatakował górne miasto  i bitwa a następnie bym przekupił magów żeby nie powiedzieli magom w klasztorze     [font="Book Antiqua"][/font][size="4"][/size]

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #69 dnia: 07 Styczeń 2008, 16:00:35 »
Hmm....ciężka sytuacja.
Dla Najemników najlepszym wyjściem byłoby wkradnięcie się do miasta i wywołanie zamieszania i z ukrycia powybijać obrońców miasta.
Gdyby tak było to najemnicy mieli by większe szanse na zwycięstwo niż Paladyni chociaż mają twardą zbroję

Dla Paladynów najlepszym wyjściem byłaby otwarta walka, a w razie kłopotów wycofanie się i kontratak na drugi dzień i zaatakować Farme Onara.


Paladyni +=-siła , zgranie , zbroja ,
             -=jednak ta zbroja za ciężka trochę , walka na dystans

Najemnicy  +=morale , lekka twarda zbroja , walka w zwarciu
                 -=obrona , rozproszenie podczas walki

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #70 dnia: 07 Styczeń 2008, 17:43:29 »
Widzę że nie którzy nie doceniają siły najemników;D Jest ich o wiele więcej niż się wydaje.Przebywają na innych farmach albo w lasach.Nie można zapominać o takich świrach jak Sylvio czy Bullko sądzę że jeśli straż miejska by się nie mieszała to najemnicy dali by radę w końcu na ich czele stałby sam Generał Lee, który jako świetny strateg, dowódca jak i wojownik poprowadził by swoich ludzi tak że Paladyni nawet by się nie zorientowali obecności najemników;]

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #71 dnia: 20 Styczeń 2008, 15:29:14 »
Moim zdaniem atak odbył by się nocą. Lee jako doświadczony wojownik, generał armii królewskiej zaatakowałby w nocy. Nie atakowałby górnego miasta, lecz zrobiłby szybki wypad w kierunku koszar. Odbiłby Benneta i zarządził odwrót! ÂŚpiący w koszarach strażnicy zostali by pokonani jeszcze na łóżkach. Paladyni zanim by wstali lub przetransportowali się z portu Lee razem z ludźmi już dawno by nie było!

Offline Misiek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #72 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:27:24 »
I Paladyni nie domyslili by się kto ich zaatakowal? Odwet gotowy... a farma nie jest zbytnio przygotowana do obrony i padlaby po kilku chwilach... musieliby się wycofac do obozu bandytow a Oni by im tego nie ulatwili... wiec zadne odbicia i odwroty nie wchodza w gre... Ataki w nocy uniemozliwia straz ktora pilnie strzeze bram i nie wpusci nikogo bez przepustki a na noc bramy się zamyka...

Offline darek7109

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Luty 2008, 08:16:37 »
hehehe po pierwsze wygra miasto ich jest wjęcei sam się tego przekonałem zamieniłem się w smoka w biały dzień to w kilka minut mnie zabili a co do piero najemników hehehehe

Offline Akasemis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Luty 2008, 09:51:00 »
1.Magów nie da się przekupić...
2.Vatras byłby sam (prawdopodobnie leczyłby ludzi bo jets kapłanem...)ponieważ jest wyznańcem Adanosa
3.KTO POWIEDZIAÂŁ ÂŻE BRAMY SÂĄ NOCÂĄ ZAMYKANE ? wcale nie sa zamykane !!! idz sobie noca pod bramy i zobaczysz ze nie sa !!
4.powinni wpuścic tam kilku swoich ludzi żeby zostali obywatelami/strażą miejską i podczas bitwy to by im ułatwiło sprawe
Co prawda lepsi najemnicy są :P  

Sry za bledy

Moc Innosa

  • Gość
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Luty 2008, 11:11:52 »
Zdenerwowaly mnie niektore posty...
Chodzi o Magow.Oni potrafia tylko wyrabiac wino i siedza cicho i bezpiecznie w klasztorze.Jezeli ktos dokladnie slucha w grze slyszy ze Magowie Ognia to tylko Kaplani Innosa a to PALADYNI sa jego wojownikami.Klasztor by nie walczyl oni się nie nadaja do walki i się boja.Magow nie maja za duzo najemnicy w liczebnosci by ich zalatwili.
To mowcie sobie wtedy o nowicjuszach a was wysmieje.Zwykly stroj nowicjusza to zadna ochrona z luku się go zalatwi zanim dojdzie.A bron?Pika haha istna kleska!Ale przejdzmy do rzeczy.
Moim zdaniem Najemnicy by wygrali.
1.Bennet jest najlepszym kowalem w Gothic 2 i by wykul dla kazdego bronie takie do ktorych paladyni nie maja dostepu to samo ze zbroja.
2.Jezeli ktos ma slaba zbroje najemnika to by się postaral o plyty pancerzy pelzaczy i Wilk tez by cos wykul.
3.Lee byl generalem i ZAWSZE ma jakis plan.na pewno noca by zaatakowali miasto.A wlasnie noca miasto jest bezbrone,czemu?Bo najemnicy maja szpiega w meiscie moga jeszcze paru oni po cichu zalatwia straznikow bram.A potem to tylko kwestia czasu wszyscy w lozkach to tylko się zakrasc i wbic im miecz.
4.Najpierw najemnicy by mogli poczekac az paladyni zdechan z glodu.
5.Zapominacie ze wiesniacy się buntuja.Oni by mogli zaatakowac miasto wiem ze by ich zabito ale miasto by oslabili do tego stopnia ze najemnicy by mieli szanse.
6.Lee by zrobil tak ze podbija cale miasto oprócz Gornego i poczekaja az paladyni tam zdechan i sami zejda i się ich zabije.
7.Najemnicy nie maja dobrej reputacji ale nie jest malo ludzi ktorzy ich popieraja.
8.Maja takie asy jak Lee,Sylvio,Bullko,Cord,Torlof...
9.Najemnicy by mogli poczekac az paldyni wyjda z miasta i wtedy reszte podbic albo zastawic pulapke na przeleczy.

Offline Feomathar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #76 dnia: 10 Luty 2008, 11:09:31 »
Zdecydowanie najemnicy.
Plan IsentoR'a jest bardzo dobry, ale ja mam inny, który może się sprawdzić.Ten plan nie może się równać z planem IsentoR'a, ale jest niezły.A ot on:
W mieście stacjonuje Lares.Najemnicy mogą się z nim skontaktować, i przekazać wiadomość o ataku, instrukcję zadania i inne szczegóły.Lares mógłby co noc mordować po jednym wojowniku, aż zostałaby tylko garstka najsłabszych strażników i obywatele.Lares poinformowałby innych najemników o gotowości, a oni zaatakowaliby tylną bramą(nie wiem jekie to są bramy, więc podaję z której strony miasta są).Lares pomagałby w walce, ale tylko kilku słabszych najemników,np.Cipher, Rod, Dar, atakowałoby z tamtej strony.Reszta zakradłaby się do drugiej bramy, słabo strzeżonej.Uwaga mieszkańców byłaby odwrócona, a najemnicy lepsi od tamtych,,przynęt'', wybiliby wrogów z łatwością.Widać, plan przemyślany, a Lee-jak mówił IsentoR-jest mądrym dowódcą.To plan do zwycięstwa.Ale IsentoR też ma dobbry pomysł.Jak widać, najemnikom poszłoby jak po maśle.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #77 dnia: 10 Luty 2008, 11:32:12 »
Cytat: Feomathar
Zdecydowanie najemnicy.
Plan IsentoR'a jest bardzo dobry, ale ja mam inny, który może się sprawdzić.Ten plan nie może się równać z planem IsentoR'a, ale jest niezły.A ot on:
W mieście stacjonuje Lares.Najemnicy mogą się z nim skontaktować, i przekazać wiadomość o ataku, instrukcję zadania i inne szczegóły.Lares mógłby co noc mordować po jednym wojowniku, aż zostałaby tylko garstka najsłabszych strażników i obywatele.Lares poinformowałby innych najemników o gotowości, a oni zaatakowaliby tylną bramą(nie wiem jekie to są bramy, więc podaję z której strony miasta są).Lares pomagałby w walce, ale tylko kilku słabszych najemników,np.Cipher, Rod, Dar, atakowałoby z tamtej strony.Reszta zakradłaby się do drugiej bramy, słabo strzeżonej.Uwaga mieszkańców byłaby odwrócona, a najemnicy lepsi od tamtych,,przynęt'', wybiliby wrogów z łatwością.Widać, plan przemyślany, a Lee-jak mówił IsentoR-jest mądrym dowódcą.To plan do zwycięstwa.Ale IsentoR też ma dobbry pomysł.Jak widać, najemnikom poszłoby jak po maśle.

I myślisz, że Hagen jest taki głupi i by się nie połapał? Gdyby się okazało, że ktoś morduje jego strażników, na pewno ustawiłby liczniejsze patrole, które stacjonowałaby w grupkach, np. 3 strażników na raz. Nie wiem czy Lares dałby sobie radę z dobrze wyszkolonymi żołnierzami. Chociaż dobrym miejscem ze strony najemników byłoby ochronić farmerów i odciąć dostawy żywności do miasta. Chociaż to i tak by nie wypaliło, bo paladyni są w zdecydowanej większości i jakby na to nie patrzeć, lepiej wyszkoleni i uzbrojeni od najemników. Nawet jeśli najemnikom by się udało, to ponieśliby ogromne straty.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Luty 2008, 11:49:47 »
według mnie najemnicy mogliby oblegac zamek Lee jest byłym generałem armi króla wiec wymyśliłby plan zagłodziłby miasto nastepujacym planem

wysłałby 3 najemików aby spalili zapasy paladynów w porcie i magazyn nastepnie by odcieli drogi zaopatrzenia  (paląć farme lobarta zabicie lub zabranie owiec i zapasow zywnosci zniszczyłby pola uprawne w miescie spaliłby karczmy zabiłby paladynów przy przełeczy i obstawiłby przełecz aby paladyni z zamku nie przybyli na pomoc kiedy głod zaczołby meczyc paladynów Hagen wysłałby oddział aby zdobyc  zasady wtedy LEE zorganiwałby zasadzke i zmasakrowałby paladynów magowie by się mie mieszali by paladyni by płaci za ich towary wiec mieliby zysk a Hagen musiałby oddac miasto     jakby zaczeli mdleć z głodu to kapitulacja miata

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Luty 2008, 12:10:46 »
Cytat: jureus
według mnie najemnicy mogliby oblegac zamek Lee jest byłym generałem armi króla wiec wymyśliłby plan zagłodziłby miasto nastepujacym planem

wysłałby 3 najemików aby spalili zapasy paladynów w porcie i magazyn nastepnie by odcieli drogi zaopatrzenia  (paląć farme lobarta zabicie lub zabranie owiec i zapasow zywnosci zniszczyłby pola uprawne w miescie spaliłby karczmy zabiłby paladynów przy przełeczy i obstawiłby przełecz aby paladyni z zamku nie przybyli na pomoc kiedy głod zaczołby meczyc paladynów Hagen wysłałby oddział aby zdobyc  zasady wtedy LEE zorganiwałby zasadzke i zmasakrowałby paladynów magowie by się mie mieszali by paladyni by płaci za ich towary wiec mieliby zysk a Hagen musiałby oddac miasto     jakby zaczeli mdleć z głodu to kapitulacja miata

Ha ha ha! No to się uśmiałem czytając tego posta  Pierwsza rzecz: jakim cudem najemnicy w ogóle dostaliby się do portu żywi? Do farmy Lobarta nie dojdą nie idąc przez miasto. Gdyby zniszczyli pola uprawne, to sami nie mieliby co jeść. Co im to da, jeśli obstawią przełęcz, skoro Garond i tak nie wyszedłby z zamku? Paladyni są lepiej uzbrojeni, wyszkoleni od najemników no i jeszcze potrafią się magią posługiwać. A gwarantuję Ci, że Hagen na pewno nie dałby się tak łatwo załatwić.

Ja chcę więcej!

Forum Tawerny Gothic

Khorinis vs. najemnicy
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Luty 2008, 12:10:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top