Ankieta

Kto jest najlepszym przywódcą w Kolonii?

Cor Angar
156 (22.4%)
Gomez
41 (5.9%)
Lares
24 (3.4%)
Lee
476 (68.3%)

Głosów w sumie: 677

Autor Wątek: Najlepszy przywódca koloni karnej ???  (Przeczytany 95046 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karool

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #160 dnia: 20 Luty 2008, 21:33:14 »
Lee jest najleprzy;)) Poniewaz jest spox ziomkiem i dobrze walczy;) No i fajny ma topor  
Cor Angar tez jest fajnym ziomem ale najleprzy jest Lee  
Lee rzadzi  

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #161 dnia: 20 Luty 2008, 21:54:41 »
Moim zdaniem liczą się tylko Cor Angar i Lee, bo tylko oni umieja utrzymac wszystko w należytym porządku.Y'Berion tez powinien się tam znaleźć, chociaż umarł ale magowie Wody dazyli do dużym szacunkiem,bo "to był dobry  przywódca, nie tylko umial rzadzic ale tez inni mimowolnie szli za jego osobą"                                                      "Niech Innos ma was w swej opiece  "

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #161 dnia: 20 Luty 2008, 21:54:41 »

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #162 dnia: 20 Luty 2008, 21:59:25 »
Cor Angar to mój faworyt (zawsze go lubiłem)                                          "Niech światłość Innosa zawsze nas chroni..."

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #163 dnia: 15 Marzec 2008, 22:59:59 »
Wybór pomiędzy Lee i Cor Angarem nie był łatwy, ponieważ obaj są urodzonymi przywódcami i mają doświadczenie w dowodzeniu wojskami.Ostatecznie oddałem swój głos na Lee ponieważ:
  • Jest opanowany i potrafi zarządzać swoimi ludźmi
  • Był generałem królewskiej armii, więc ma doświadczenie w dowodzeniu ludźmi
  • ÂŻądza zemsty na Królu Rhobarze daje mu dodatkowe siły w walce przeciwko królewskim żołnierzom
  • Potrafi się sam bronić, a nie tak jak Gomez prowadzi za sobą armię siepaczy

Gomeza wcale nie brałem pod uwagę, ponieważ jest zarozumiałym typkiem i nie liczy się z żadnym innym zdaniem oprócz swojego. Lares nadawał by się na przywódcę ale uważam, że jest on zbyt porywczy oraz zbyt ryzykowny o czym może świadczyć jego decyzja o tym aby napadać konwoje Starego Obozu.

___________________________________________
"Chroń nas Innosie"

Offline Najemnik Bogów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #164 dnia: 16 Marzec 2008, 00:43:29 »
Moim zdaniem ranking powinien  być taki
1.Lee-ma największe doświatczenie bojowe dzęki temu może zaapanować nad NO
2.Cor Anngar-jest spokojy nawed w czassie poważnych kryzysów.
3.Lares-lubi ryzykowć przesto  łatwo móże wpaść w kłopoty
4.Gomez-dba tylko o siebie

Offline BuryZenosław

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #165 dnia: 30 Marzec 2008, 10:10:54 »
W kolejności to  by było tak:

1. Lee- jest niewinny i na królewskim dworze widział nie jedno i ma najemników ,którzy są dobrymi i w miare uczciwymi ludźmi ,a sam jest świetnym wojownikiem i ma poparcie magów wody

2. Cor Angar- Jest dobrym człowiekiem i ma najlepszych wojowników w koloni ,potrafiłby wszystko dobrze zorganizować.

3. Lares- Jest złodziejem ale można z nim wytrzymać chociarz za jego rządów w koloni zapanowałoby bezprawie

4. Gomez- Jest zarozumiałym kretynem chowa się za magnatami i strażnikami zamordował magów ognia i niech idzie do diabła

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #166 dnia: 09 Kwiecień 2008, 16:39:00 »
Cytat: BuryZenosław
W kolejności to  by było tak:

1. Lee- jest niewinny i na królewskim dworze widział nie jedno i ma najemników ,którzy są dobrymi i w miare uczciwymi ludźmi ,a sam jest świetnym wojownikiem i ma poparcie magów wody

2. Cor Angar- Jest dobrym człowiekiem i ma najlepszych wojowników w koloni ,potrafiłby wszystko dobrze zorganizować.

3. Lares- Jest złodziejem ale można z nim wytrzymać chociarz za jego rządów w koloni zapanowałoby bezprawie

4. Gomez- Jest zarozumiałym kretynem chowa się za magnatami i strażnikami zamordował magów ognia i niech idzie do diabła


Owszem, mimo to jednak to Cor Angar jest najlepszy, bo jest nieporuszony na zło Kaloma, a poza tym
1) Lee przy życiu trzyma zemsta
2) Lares to podły złodziej(potem dopiero jest spox)
3) Gomez, no cóż....
Czyli Cor Angar is champion!

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #167 dnia: 09 Kwiecień 2008, 18:53:31 »
A ja jestem (mimo wszystko) za Gomezem. Nie był on sympatyczny, nie pomagał, nie lubiłem go za bardzo ale na dowódce nadawał się jak najbardziej. Był on w pewnym stopniu dyktatorem ale tylko tak można zapanować nad zgrają więźniów. Przecież zobaczcie sami. Gdzie panował największy ład? W SO. A poza tym trzeba chyba mieć dość umiejętności dowódcy by utworzyć taki obóz gdy każdy więżeń może założyć swój własny.

Mówicie że chowa się za magnatami. A jak wy byli byście na jego miejscu to nie posiadali byście żadnej ochrony tak?
Ja zrobił bym tak samo. Jestem szefem mam przywileje, nie?

Zabił magów ognia. Bo przeszkadzali mu w jego planach. To kolejny przykład że jest zdolny do wszystkiego i dąży do swojego celu niezależnie na środki (cel uświęca środki:D).

O Gomezie można powiedzieć wiele złych rzeczy ale nie to że nie umiał rządzić. Jego ludzie byli zdyscyplinowani i gotowi na wszystko (szczególnie strażnicy). Z czterech wymienionych większe umiejętności dowodzenia miał Cor Angar ale on nie mógł swoich umiejętności za bardzo wykazać.
Lee może i był dobrym generałem ale z więźniami sobie nie radził (według mnie).

No i chyba tyle.

Pozdrawaim

Offline Marcines

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #168 dnia: 09 Kwiecień 2008, 19:09:36 »
Mi też trudno było wybrać między Lee a Cor Angarem bo obaj są swietnymi wojownikami.. ale do rzeczy!
1)Lee- jest dobrym wojownikiem ale przy życiu trzyma go tylko zemsta..
2)Cor Angar-Hmm tak dobry wojownik,opanowany,radzi sobie w trudnych sytuacjach noi ogólnie jest spoko ziomek   .I właśnie temu na niego oddałem glos
3)Lares-może i jest "podłym" złodziejem ale idzie z nim wytrzymać  
4)Gomez-Moim zdaniem to zwykły pupek i go nie lubie
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2008, 19:23:56 wysłana przez Marcines »

Offline Wutras

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #169 dnia: 11 Kwiecień 2008, 20:52:15 »
Lares.Dlaczego?Bo ma wszystko gdzieś wysyła swoich ludzi do walki z zaskoczenia,napada itp.A że jest szalony to dobrze

Offline Rygo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #170 dnia: 14 Kwiecień 2008, 23:04:21 »
Pytanie z cała pewnościa dotyczy reali koloni a tam według mnie najlepszym przywódcą był Cor Angar. To on powstrzymał rozpad obozu na bagnie po śmierci Jaśnie Oświeconego to on był doskonałym wojownikiem (wzó dla swoich ludzi co jest bardzo ważne) i to on budził wielki respekt wśród wszystkich strażników.

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #171 dnia: 18 Kwiecień 2008, 13:08:40 »
moim zdaniem to Lee jest najlepszy

1.Gomez mysli tylko o sobie co powiedziala wiele osob w koloni
2.Lares to raczej zlodziejaszek a nie przywodca
3.Cor Angar  hmm... tez móglby byc,ale on to raczej chce mieć swiety spokoj od wojaczki
4. a Lee byl generalem i wie jak się rzadzi

Stanowczo Lee

Offline szymon(bezimieny)

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #172 dnia: 26 Kwiecień 2008, 21:26:45 »
a uwarzam ze najlepszy jest gomez nieda sobie dmuchac w kasze i jest najsilnieszy w cale koloni dla tego nikt z nim nie ma szans a po drugie zonidzi nawienkszym w wszystko zaopatrzonym starym obozem i ma kontakt z swiatem zewnentrznym

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #173 dnia: 19 Maj 2008, 15:14:32 »
Jak dla mnie, to najlepszym przywódcą jest Gomez. Mimo, iż chowa się za zgrają strażników i magnatów, którzy ochraniają go i pilnują, aby nic mu się nie stało, to jest to jednak wielka postać i prawdziwy przywódca. Gomez, jak wiemy był więźniem w kopalni, jeszcze przed powstaniem Bariery. Szybko zaskarbił sobie poparcie i przyjaźń innych, następnie wszczął bunt i został okrzyknięty nowym przywódcą obozu. Nie wszyscy się z nim zgadzali, lecz na tym przykładzie możemy zaobserwować jak silny i władczy jest to człowiek. Umiejętnie kierował poczynaniami obozu, wybierał otaczających go ludzi i dyrygował nimi niczym prawdziwy władca. Zapewne jest niezgorszym wojownikiem i niejednemu to pokazał, niestety, jak każdy ma też wady - jest porywczy, wybuchowy i gwałtowny, aczkolwiek ma w tym swój cel i pragnie jak najlepiej dla swoich ludzi i mu się to udaje.
Pozdrawiam,

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #174 dnia: 04 Czerwiec 2008, 21:40:57 »
Zdecydowanie dobrym przywódcą jest Lee gdyż:

1.Był najlepszym generałem armii króla Rhobara
2.Zna się na wojaczce
3.Dobrze zorganizował Nowy Obóz(Jescze z Laresem - przywódcą szkodników oraz z Saturasem - Najwyższym magiem z Kręgu Wody)
4. Jest Uczciwy

Offline diego10

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #175 dnia: 12 Czerwiec 2008, 17:33:38 »
Jak prawie wszyscy tutaj...Lee gdyż dobrze zna się na bitwie i należy do magów wody..Ogólnie też pomagał :D

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #176 dnia: 21 Czerwiec 2008, 15:38:13 »
niewiem czemu ja się przywiązałem już do gomeza i chiba tak już zostanie:) Wiem że Lee jest lepszymm przywódcą ale gomez jakoś tak groźniej brzmi i dlatego w ankiecie wybrałem gomeza

Offline Crash

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nikt mi nie podskoczy
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #177 dnia: 23 Czerwiec 2008, 15:07:46 »
Wybrałem Lee, nieźle walczy, jest opanowany i potrafi zarządza swoimi ludźmi, nic dziwnego że był kiedyś generałem. Nie potrzebuje do obrony goryli jak robi ten palant Gomez, sam umie o siebie zadbać.
Po nim wybrał bym Cor Angara, po nim Laresa, a po nim,  nie wiem ale na pewno nie Gomeza. 

Offline Croc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • I kto mi podskoczy
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #178 dnia: 23 Czerwiec 2008, 17:51:13 »
Jak zagłosowałem tak uwazam  moim zdaniem najlepszym przywódcą jest Lee ,ponieważ dobrze walczy i strategicznie myśli.Lee nie jest szurnięty na punkcie rudy jak ten palant Gomez.Po Lee dobrym przywódcą  jest Cor Angar,po nim Lares 

Offline Bury Zenosław

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #179 dnia: 25 Czerwiec 2008, 17:20:41 »
Waszym kto powinien władać całą kolonią karną ??  (bez bezimiennego)

Moim zdaniem Lee. Po prostu zna się na rzeczy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najlepszy przywódca koloni karnej ???
« Odpowiedź #179 dnia: 25 Czerwiec 2008, 17:20:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top