Autor Wątek: Problem ze smokami.  (Przeczytany 1586 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emilem1990

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Problem ze smokami.
« dnia: 02 Sierpień 2007, 19:35:29 »
WITAM.
Mam wielki problem natomiast niemoge zabic 2 smoków chyba gra sie zje... tearz napisze co zrobiłem Poszedłem do bagiennego smoka zabiłem go i przeteleportowałem sie do zamku naprawiłem oko i poszedłem do Gorna powiedziałem ze zabiłem smoka bagiennego potem tak samo zrobiłem ze smokim ognistym ale po tym jak wziołem zabiłem smoka ognistego wyskoczyło "zabiłem wszystkie smoki" i kliknołem w to może to jest tego przyczyna niedostałem za tą ostatnią wypowiedz nic EXP pewnie cos nietak sie zrobiło teraz ja ide do smoka kamiennego czy lodowego to siekam w niego ile sie da mieczem kusza czrami a jemu nic to nierobi prosze pomocy czy to nieodbije sie na dalszej grze?? Z góry wielkie dzięki za wypowiedzi najlepiej jakby ktos cos wymyslił zeby było można te smoki pozabijać... moje GG 766970 na wszelki wypadek.
POZDRAWIAM!
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2007, 21:15:33 wysłana przez Trivet »

Offline Resio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Problem ze smokami.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2007, 19:40:17 »
Również miałem takiego buga , ale nie ma co przecież mozesz isć dalej . Gothic 2 jest łatwy te kilka tys EXP nic nie zmieni , pozabijaj orków wokół zamku w Gorniczej Dolinie  

Forum Tawerny Gothic

Problem ze smokami.
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Sierpień 2007, 19:40:17 »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Problem ze smokami.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2007, 08:34:50 »
Miałem taki problem, ponieważ wpierw poszedłe do bagniennego, później ognistego, a gdy zabiłem lodowego to również wyskoczyło mi zabiłem wszystkie smoki. Nie masz się czym przejmować ten bug nie wpłynie na dalszą grę(no chyba tylko że nie nabijesz exp). W późniejszym rozdziale i tak trochę po zabijasz poszukiwaczy i orków, to wszystko Ci się szybko zwróci.

Chyba z tym problemem nie uda Ci się już nic zrobić. Strata kilku tysięcy doświadczenia nie sprawi, że Gothica nie da się skończyć, więc po prostu graj dalej. Temat zamykam - Triv
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 12:48:10 wysłana przez Trivet »

Forum Tawerny Gothic

Problem ze smokami.
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Sierpień 2007, 08:34:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything