Autor Wątek: Wyprawa do Sierocińca  (Przeczytany 1717 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« dnia: 03 Lipiec 2007, 18:26:08 »
Dotarliśmy wraz z Travisem do sierocińca znajdującego się na obrzeżach miasta przywitał nas dyrektor ośrodka.
Dyrektor - Witajcie panowie, szybko musicie coś z tym zrobić w sierocińcu dzieją się straszne rzeczy.
IsentoR - Dobra, dobra masz złoto ?
Dyrektor - Tak proszę oto umowne 500 sztuk złota.
IsentoR - Daj klucz do budynku i zejdź nam z drogi.

Udaliśmy się do środka... Nie spotkaliśmy jednak żadnych opętanych dzieci. Więc postanowiliśmy udać się na pierwsze piętro. Tam na końcu korytarza zauważyliśmy stojącego mężczyznę. Travis krzyknął do niego lecz ten nie reagował. Uderzyłem więc kosturem o podłogę, mężczyzna odwrócił się. Trzymał w ręku siekierę jego oczy były białe a głowa lekko wykręcona do góry. Bez wątpienia wyglądał na opętanego. Powoli zaczął się do nas zbliżać ciągnąc za sobą siekierę...

W tym samym momencie zza ściany znajdującej się za nami wyłoniły się dwie zjawy. Z początku przycupnęły pod drzwiami czając się na coś. Długo to jednak nie trwało zaraz wpadły w szał. Unosząc się w pomieszczeniu niszczyły ściany oraz przedmioty znajdujące się w środku za pomocą błyskawic.

Uniosłem swój kostur lekko w górę układając go w poziomie a następnie wystrzeliłem serie pocisków telekinetycznych. Jedna ze zjaw oberwała, uderzona od czaru wpadła w ścianę i zniknęła...



[img]http://img105.imageshack.us/img105/940/isentornecrook5.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Umiejętności Bojowe
- Walka Kosturem Poziom III
- Odbijanie Zaklęć Kosturem
- Walka Bronią Jednoręczną Poziom III
- ÂŁuk - Poziom II

Umiejętności Magiczne
- Magia Ogólna
- Magia Ognia
- Magia Wody
- Magia Natury
- Nekromantacja


Nazwa Broni: Oddech Mortis
Typ: Dwuręczny
Rodzaj: Kostur
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Błogosławiony Oręż, Magia ÂŚmierci

Nazwa Zbroi: Płaszcz Krwi
Typ: Całkowita
Rodzaj: Szata
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Błogosławiona Zbroja, Mistrzowska Zbroja, Magia ÂŚmierci
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 18:27:13 wysłana przez IsentoR »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2007, 18:59:58 »
Travis postanowił użyć runy paraliżu na opętanym człowieku. Wziął ją zza pazuchy do ręki. Na jego dłoni zaczął połyskiwać czarną magią, przedmiot, za pomocą którego miał go unicestwić. Miał to dać
psychopacie na twarz... Zaczął szybkim krokiem iść w jego stronę. Po chwili już był i dał mu runę na twarz. Ten krzyknął przeraźliwie, gdy po chwili upadł na ziemię, sparaliżowany, wraz z duchem, który go opętał. Patrzał się wrogo, z nienawiścią na Travisa, lecz Adept nie zwracał na to uwagi...
Ekwipunek:
Nazwa: Zew ÂŚmierci Beliara
Typ: Dwuręczny
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: I
Dodatkowo: Błogosławiony Oręż, Magia ÂŚmierci

Zbroja:
Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród
Typ: Zbroja
Jakość Wykonania: Mistrzowska
Poziom: I
Dodatkowo: brak
Opis:Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.

Umiejętności:
Walka Mieczem ( Amatorski ),
Walka kosturem Poziom I,
Walka kosturem Poziom II
Walka bronią jednoręczną, Poziom I,
Walka bronią jednoręczną, Poziom II
Pozyskiwanie trucizny z Krwiopijców,
Skradanie się Poziom I (chód),
Skradanie się, Poziom II (bieg),
Skradanie się, Poziom III
Walka Dwoma Ostrzami - Poziom I,
Walka Dwoma Ostrzami - Poziom II
Negocjacje ÂŁowcy, Poziom I ( +5% nagrody )
Obdzieranie ze skóry,
Walka mieczami jednoręcznymi, Poziom I
Pozyskiwanie trucizny z Bagiennych Topielców
Wytrzymałość na ból

Zaklęcia:
Rój,
Stworzenie Drzewca,
Ognista Strzała,
Ognista Aura,
Kula Ognia,
Lekkie Leczenie,
Mała Burza Ognista,
Kontrola nad zwierzęciem,
Leśna Ochrona,
Korzeń,
Zabójcze pnącza,
Telekineza,
ÂŚwiatło,
Sen,
Spirytyzm,
Tworzenie Ożywieńca,
Przywołanie Zombie,
Mroczna aura

Inne:
Mikstura Leczenia x1
Mikstura Regenerująca siłęx1
Odtrutka x3


« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 20:18:54 wysłana przez Travis »

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2007, 18:59:58 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Lipiec 2007, 20:40:07 »
Podbiegłem szybko do leżącego na ziemi opętanego człowieka dotknąłem jego czoła i uwolniłem od opętania. Gdy odwróciłem się do Travisa drugi duch już na nas nacierał, energicznie odskoczyłem unikając jego ataku błyskawicą. A następnie potraktowałem go pociskiem zła.
Idziemy dalej ja pójdę na poddasze ty przeszukaj całe to piętro i nie waż się wracać jeżeli tego nie zrobisz.

Powolnym krokiem pokonywałem coraz to kolejne stopnie schodów byłem już prawie na poddaszu gdy jeden z duchów złapał mnie za nogi. Upadłem na schody, zjawa lekko wyłoniła się zza stopni i ukazała mi swoją twarz. Wykorzystałem to i szybkim ruchem sięgnąłem po zwój z runą śmierci. Przytknąłem ją do twarzy ducha a ten znikł. Wszedłem na górę w korytarzu panował spokój wiec wszedłem przez jedne z dwóch drzwi. W pomieszczeniu znajdowała się około 25 opętanych ludzi, głównie dzieci...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Lipiec 2007, 20:58:24 »
Travis, poszedł przeszukać piętro, zgodnie z rozkazem IsentoRa. Pomieszczenie było mroczne, napawała je silna, czarna magia. Elf nigdy się z takim czymś nie spotkał, ale stanął i obejrzał się wokoło. Nagle zauważył, że ze ściany wyłoniły się dwa duchy... Zaczął obmyślać plan, jak ich pokonać. Zdecydował, że najpierw wypuści trochę pocisków Telekinezy ze swojego Kostura, aby je trochę "zdezorientować", a następnie szybko podbiegnie i spróbuje chociaż jednego zabić runą. Zaczął przywoływać zaklęcie. Po chwili, malutka salwa poleciała w stronę zjaw. Trafiła, co na chwilę je "ogłuszyło". Adept ruszył z runą ÂŚmierci i przyłożył ją do twarzy jednego z duchów. Ten padł "martwy" na ziemię...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Lipiec 2007, 21:30:45 »
Opętańcy zauważyli, że wszedłem do pomieszczenia, skierowali na mnie jedynie swój wzrok stojąc w bezruchu. Uderzyłem kosturem o podłogę wywołując wokół siebie aurę lisza. Opętani ludzie zerwali się ze swojego transu i zaczęli iść w moją stronę. Jeden z nich znajdujący się blisko mnie podszedł i wbił mi w nogę sztylet. Przeszył mnie okrutny ból, w złości potraktowałem go trzonem kostura w twarz...odrzuciło go na małą odległość. Zamknąłem oczy i zacząłem wymawiać magiczne zaklęcie po raz kolejny uderzyłem kosturem o podłogę wywołując Eksplozje Zła. Fala uderzeniowa od wybuchu przeszła przez wszystkich opętanych znajdujących się w pomieszczeniu raniąc demony siedzące w ich ciałach. Bestie powoli ulatywały do innego wymiaru a ich ofiary odzyskiwały przytomność...
Wyrwałem z nogi sztylet wbity przez jednego z nich po czym uleczyłem ranę zaklęciem leczenia.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Lipiec 2007, 21:40:19 »
Po zabiciu jednego ducha, jego pobratymiec się ocknął i zobaczył ponownie Adepta. Użył zaklęcia Telekinezy i rzucił go o ścianę. Następnie ponownie użył tego zaklęcia, tym razem rzucając w brzuch maga stołkiem. Travis jęknął, lecz spróbował się szybko podnieść i go ogłuszyć pociskami. Wypuścił znowu z Kostura małą salwę, lecz zjawa uniknęła ciosu i rozpoczęła zaklęcie Błyskawic...
- O cholera... - mruknął, gdy zjawa rzuciła pocisk. Cudem go uniknął i zaczął przygotowywać znowu zaklęcie Telekinezy. Rzucił je na ducha. Nareszcie trafił, wykorzystał to i z lekkim trudem podbiegł do niego i dał mu na twarz runę śmierci... Zjawa syknęła przeraźliwie, a po chwili padła i zniknęła... Poszedł, a z ciemności wyłoniło się trzech opętanych ludzi...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Lipiec 2007, 21:58:06 »
Zostańcie tu rzekłem do dzieci oraz ich opiekunów. Wyszedłem z sali i zamknąłem za sobą drzwi następnie skierowałem się do drugiego pomieszczenia. Złapałem za klamkę lecz ta nawet nie drgnęła, uderzyłem w drzwi z buta lecz te nadal były zamknięte. Skierowałem na nie swą dłoń i wystrzeliłem pociskiem telekinezy. Nie zdążyłem dobrze przejść przez próg gdy spostrzegłem, że naciera na mnie demon, w fizycznej formie. Zapewne to on za wszystkim stał - pomyślałem. Wziął mnie na rogi i zrzucił ze schodów... Gdy sturlałem się już na pierwsze piętro i próbowałem powstać zobaczyłem, że zbiega ze schodów chcąc powtórzyć czynność...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Lipiec 2007, 22:26:52 »
Travis, po unicestwieniu ducha miał teraz stoczyć walkę z trzema opętanymi ludźmi. Jeden wyciągnął miecz i ruszył na Adepta. Elf przywołał zaklęcie Korzenia, aby go unieruchomić. Gdy to zrobił, podszedł w pogotowiu z przygotowanym kosturem. Ten chciał go jeszcze zranić mieczem, ale Mag przyblokował to trzonkiem kija i szybko dał na jego tarz runę ÂŚmierci. Zaraz potem wyłonił się duch, upadając na ziemię i znikając. Opetany padł na ziemię. Mag chciał tak zrobić z pozostałymi, lecz oni już byli koło niego. Zadali mu kopniaka w brzuch. Adept upadł, lecz z całej siły walnął w jaja schylającego się do niego, a drugiego podchaczył Kosturem. Zaraz po tym, szybko wyciągnął zza pazuchy runę, przyciskając jednego swym kijem. Nałożył mu na twarz kamień paraliżu. Chwilę potem wyłonił się sparaliżowany duch. Lecz nagle poczuł uderzenie w plecy i ból w lewej nodze. Popatrzył, a tam była rana i stojący nad nim opętaniec. Już szykował się do ciosu od góry, ale Travis przeturlał się w bok i wziął swoją broń. Podchaczył nią człowieka i spróbował wstać. Nie udało się. Więc ponownie się podczołgał do człowieka, dał mu w mordę i przyłożył runę Paraliżu. Stało się to samo, co z poprzednim... Wypił miksturę leczenia, wstał i zobaczył przerażający widok. Był to demon w postaci astralnej, nacierający na niego... Walnął kosturem o ziemię i przyblokował jego cios telekinezą. Następnie pobiegł na koniec pomieszczenia i zwabił tam demona. Później załadował pocisk Telekinetyczny i rzucił go na demona. Ten uniknął ciosu i rzucił nim o ścianę. Travis, jęcząc z bólu, nie poddał się, podpiął się na kosturze i wystrzelił kolejną salwę. Ta trafiła w niego i go odrzuciła. Podszedł do demona o resztach sił i przyłożył runę wygnania. Zły duch wygnał z ciała na zawsze. Potem padł zmęczony, bez braku sił...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Lipiec 2007, 22:42:25 »
Spojrzałem w prawo zauważyłem, że leży tam mój kostur więc szybko po niego sięgnąłem, demon był już niemal przede mną. Chwyciłem kostur w dwie ręce przygotowując się do bloku, bestia natarła zablokowałem jej głowę trzonem laski. Sięgnąłem po zwój śmierci i próbowałem przytknąć go do twarzy demona. Lecz ten niespodziewanym ruchem podparł mnie swymi rogami i wyrzucił w powietrze... Przeleciałem kilka metrów po czym uderzyłem o podłogę w korytarzu. Zauważyłem, że w pobliżu znajduje się jęczący z bólu Travis. Wstałem i wymówiłem formułę zaklęcia pasożytniczej więzi a następnie użyłem na sobie czaru leczenia lecząc również Travisa po czym zerwałem więź. Demon przygotował się do kolejnego ataku tym razem miał zamiar zaatakować rękoma używając dość ostrych pazurów...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Lipiec 2007, 22:48:22 »
Uzdrowiony, wstałem i czym prędzej pobiegłem do Nekromanty. Zadałem cios w demonowi kosturem w plecy. Po uderzeniu, bestia ryknęła i całą swą uwagę zwróciła na mnie...
- Dobrze, że ten nie jest astralny - mruknąłem. Gdy demon podszedł do mnie, przyblokowałem cios pazurami kosturem, lecz on odepchnął mnie i przewrócił. Nie miałem żadnego zwoju, musiałem tylko odwrócić uwagę demona, podczas gdy IsentoR go zabije zwojem w twarz. Podniosłem się i spróbowałem podchaczyć demona. Udało się na szczęśćie. Krzyknąłem do Nauczyciela:
- Królu, teraz !

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Lipiec 2007, 23:01:35 »
Leżący na podłodze demon wpadł w furię i uderzył w twarz Travisa łamiąc mu nos. Następnie skoczył na ścianę i zaczął pełznąc po niej do IsentoR'a.
Stałem spokojnie czekając na pierwszy ruch bestii gdy ta podeszła do mnie na tyle blisko by skoczyć zrobiła to wystawiając swoje pazury. Czekałem aż zbliży się na tyle bym mógł umieścić na jej czole zwój śmierci, gdy była na tyle blisko wykonałem unik przyklejając demonowi do czoła runę. Bestia zaryczała a następnie eksplodowała...brudząc nieco pomieszczenie.

Travisie jak tam inne pomieszczenie ?

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Lipiec 2007, 23:13:25 »
Oczyszczone, spotkałem dwa duchy, trzech opętanych i jednego demona. Po długiej walce, jakoś udało mi się ich wszystkich obalić. Zużyłem wszistkie runy Paraliżu i Zabicia, zostały mi jeszcze trzy... A u Ciebie, królu ?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Lipiec 2007, 13:47:08 »
Miałem drobne problemy ale jak widzisz poradziłem sobie z nimi...


Zadanie Wykonane


Za wykonanie zadania otrzymujesz:
- 500 sztuk złota
- zakończenie szkolenia spirytystycznego
- 3 punkty reputacji
- możliwość nauczenia się 2 zaklęć nekromantacji

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Sierocińca
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Lipiec 2007, 13:47:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything