Autor Wątek: IV zadanie Thralla  (Przeczytany 1031 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
IV zadanie Thralla
« dnia: 28 Czerwiec 2007, 15:44:54 »
Ekwipunek:
Bandycki miecz dwuręczny.

ÂŁuk Ohsi(używany)

Nazwa: ÂŁuk Ohsi
Jakość wykonania: mistrzowska
Poziom:I
Opis: ÂŁuk wykonywany na specjalne zamówienie dla braci z klanu Ohsi. Może z niego korzystać każdy, jednak jasne jest chyba to, że potężniejszą bronią stanie się w rękach wyborowego strzelca, niż nowicjusza.

Umiejętności:
Walka Dwoma Ostrzami - Poziom I
Strzelanie z ÂŁuku - Poziom I
Walka Bronią Jednoręczną - Poziom I

Zaklęcia:
Telekineza.
ÂŚwiatło.
Sen.
Lodowa lanca.

Zlecająca:Metztli

Thrall przyszedł do Metztli po swoje trzecie i ostatnie zadanie.
-Witaj, przyszedłem po swoje trzecie zadanie.
-Dobrze mam tu coś dla ciebie. W pobliskiej wsi mają problem z szczurami.
-Zajmę się tymi pasożytami.
-Cieszę się ,człowiek który mnie poprosił o unicestwienie ich powie ci co masz dokładnie zrobić.
-Jak go rozpoznam?
-Nosi długą spiczastą czapkę.
-Jest czarodziejem?
-Nie skąd, nosi tę czapkę bo podobno mu jest w niej do twarzy tak mi przynajmniej powiedział.
-No to...do widzenia.

Po tej rozmowie Thrall ruszył do wioski. Przez całą drogę nie spotkał żadnych przeszkód.Gdy doszedł do wioski nie oglądając pięknych wiejskich krajobrazów postanowił poszukać mężczyzny.Po kilku minutach dopytywań znalazł człowieka o którego mu chodziło miał długą spiczastą czapkę tak jak mówiła mu Metztli, Thrall szybko podszedł do mężczyzny i rozpoczął z nim rozmowę
-Witam.
-Czego nie widzisz że jestem zajęty-odparł mężczyzna.
-Przepraszam ja tu jestem z polecenia Metztli mam się zająć szczurami podobno pan wie gdzie mogę je znaleźć.
-Dobra już mówię....    

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
IV zadanie Thralla
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2007, 16:56:03 »
- Musisz panie iść tą drogę prosto, do końca... Na końcu są pola... I prosze, weź to - powiedział podając Thrallowi paczkę - To jest trucizna, zabije wszystkie szczury... Bo to by była bezowocna praca wybijać wszystkie mieczem - powiedział i wrócił do swojego zajęcia... Thrall ruszył na pola, już na samym początku zauważył kilka szczurów... Większość była mała i uciekła na jego widok, dwa, wielkości dużego kota nie wystraszyły sie nadchodzącego człowieka...

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Thralla
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Czerwiec 2007, 16:56:03 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
IV zadanie Thralla
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2007, 19:07:42 »
Thrall wiedział że wszystkich szczurów mieczem nie wybije bo jest ich tysiące ale dwa to żadne wyzwanie więc wyciągnął swój miecz i czekał aż jego wrogowie pierwsi zaatakują.Szczury zbliżały się bardzo szybko, pierwszy pasożyt próbował ugryźć Thralla w nogę lecz wojownik wbił w niego miecz tak samo z drugim szczurem.Po tej  krótkiej walce Thrall ruszył dalej aby znaleźć główne siedlisko szczurów i tam zostawić truciznę.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
IV zadanie Thralla
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2007, 22:27:36 »
Thrall kręcił się po polu, nagle poczuł potworny smród rozkładu... Podszedł w tamtym kierunku i ujżał niewielką jamę, przednią leżało rozkładające sie i na wpółzjedzone ścierwo, nie mozna było określić czym było przed tą okrótną śmiercią... Wokół roiło sie od mniejszych i wiekszych szczórów... Tych ogromnych było cztery.... Wpatrywały sie w wojownika czerwonymi ślepiami...

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Thralla
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2007, 22:27:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top