Autor Wątek: V zadanie Travisa  (Przeczytany 1191 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
V zadanie Travisa
« dnia: 26 Czerwiec 2007, 20:14:33 »
Travis wszedł do domu momo i zapytał się Grega:
Hej, stary, podobno masz dla mnie jakieś zadanie... ?
- Tak, musisz pójść do pewnego farmera, któremu przeszkadzają krwiopijcy, są na jego polach...
- Dobra, załatwione... - powiedział Mag, po czym udał się na farmę...

Ekwipunek:



Mikstury:
Mikstura lecznicza 1
Odtrutka 3x
Mikstura regenerująca siłę 1x





Nazwa: Miecz Pustyni
Typ: Jednoręczna
Rodzaj: miecz
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom: II
Specjalne: Zatruty Miecz, Błogosławiony Miecz
Opis: Powoduje trudno gojące się rany, gdyż kowal traktuje stal na wykonanie tego miecza piaskiem, co nadaje jej chropowatość i przy ranie kłutej uszkadza tkankę bardziej niż zwykłe ostrze.
Surowca: 1 sztuka żelaza
Cena: 80 sztuk złota

Zbroja:
Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród I
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: I
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Koszt: darmowa (dla nowych łowców) (Gildia płaci 50 sztuk złota za jedną sztukę pancerza)
Czas Wyrobu: 12h
Składniki: 5 kłów, 2 skóry rozpruwacza, 1 wilka.
Opis: Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.

Umiejętności: Walka Mieczem ( Amatorski ),
Walka kosturem Poziom I,
Walka bronią jednoręczną, Poziom I,
Walka bronią jednoręczną, Poziom II
Pozyskiwanie trucizny z Krwiopijców,
Skradanie się Poziom I (chód),
Skradanie się, Poziom II (bieg),
Walka Dwoma Ostrzami - Poziom I,
Walka Dwoma Ostrzami - Poziom II
Negocjacje ÂŁowcy, Poziom I ( +5% nagrody )
Obdzieranie ze skóry,
Walka mieczami jednoręcznymi, Poziom I

- Ognista strzała,
- Ognista Aura,
- Kula Ognia,
- Telekineza,
- Sen,
- ÂŚwiatło
- Rój,
- Lekkie Leczenie,
- Kontrola nad zwierzęciem,
- Mała Burza Ognista,
- Stworzenie Drzewca,
- Korzeń,
- Leśna Ochrona,
- Zabójcze Pnącza.


« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 20:28:09 wysłana przez Travis »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

V zadanie Travisa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2007, 20:32:45 »
Gdy Travis doszedł do farmy rolnik przywitał go z otwartymi ramionami.
-O witaj. Pan Od myśliwych czyż nie?
-Tak od myśliwych- odpowiedział Travis. To w czym tkwi pana problem?
-Otóż wiesz. Moj problem tkwi w krwiopijcach, które bardzo upodobały sobie moje pastwisko. Do tej pory te podłe insekty zabiły juz dwie z moich krów. Zostały mi tylko 3. A musze jeszcze sie z czegoś utrzymywać prawda?
-Dobrze. Postaram się tym zająć. Niech mi pan pokaże to Pastwisko...

Forum Tawerny Gothic

V zadanie Travisa
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Czerwiec 2007, 20:32:45 »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
V zadanie Travisa
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2007, 20:35:56 »
Travis udał się za wieśniakiem... Pomyślał sobie " Ile ich będzie, mam nadzieję, że dużo, bo muszę przetestować me nowe zaklęcia... ", pomyślał. Po krótkim czasie doszli na pastwisko...

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

V zadanie Travisa
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwiec 2007, 20:44:25 »
Prosiłbym Cię Travise abyś edytował post wyżej i wzbogacił jego treść.  

Travis patrzył na rozległe pastwisko, na którym farmer zazwyczaj wyprowadzał krowy. Była to swego rodzaju polana gdyż ze wszystkich stron otaczały ją drzewa owocowe.
-To tutaj panie myśliwy. To tutaj są te cholerne bestyjki zabijajęce moje krowy.
Travis gestem dłoni kazał odejść farmerowi, a sam wkroczył na teren pastwiska i już po chwili zobaczył kilka krwiopijców latających okok padłej krowy.
-Teraz wam mam- powiedział Travis po czym ruszył do ataku...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
V zadanie Travisa
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:27:28 »
Krwiopijców było 10. " No to się zabawimy ", pomyślał. Bestyjki były ułożone po 3 grupki, w każdej po 3, tylko w ostatniej po 4... Przywołał czar Durzej Burzy Ognistej i rzucił zaklęcie na liczącą 4 osobników, grupkę. 3 bestie zostały doszczętnie spalone, a czwarta upadła, została jedynie draśnięta. Wtedy krwiopijcy się zorientowali i zaatakowali dwoma grupami, a ten draśnięty upadł na ziemię. Travis, tym razem stworzył Zabójcze Pnącza na jednym potworze. Ten, wijąc się, był ciągle raniony kolcami. Zostało jeszcze pięciu. Travis, ocenił szybko swe siły i miał jeszcze siłę na zaklęcie Kuli Ognia. Potworek spalił się doszczętnie... Po rzuceniu tego zaklęcia, wyjął swe miecze. Czekał na krwiopijców... Pierwsze dwa, zaczęły lecieć szybciej i gdy były już blisko elfa, ten zadał jednemu cięcie w bok, odcinając mu przy tym szkrydło, a od machnięcia żądłem drugiego zrobił unik. Następnie szybko przeciął uderzeniem z góry bestię. Ta, która została ranna, wiła się z bólu. Mag nie miał czasu jej dobijać, postanowił zostawić to na później. Dwa pozostałe krwiopijce, rzuciły się na Myśliwego, ale jeden z jednego boku, drugi z drugiego. Udało im się. Elf został ukąszony, ale lekko ochroniła go zbroja, wtem dał szybko na ziemię jeden miecz irzucił krwiopijcem Telekinezą o najbliższe drzewo, a drugiemu chciał zadać cięciu od dołu. Niestety, nie udało się, krwiopijca zrobił unik i użądlił Travisa w rękę. Tym razem elf został na dobre ukąszony, ale ostatkami sił rozciął bestię na pół. Potem, schował miecz i szybko wziął odtrutkę. Po chwili poczuł się lepiej i wrócił z powrotem do farmera...

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

V zadanie Travisa
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:44:18 »
-Ho, ho! Toś im pokazał panie. 10 krwiopijców na jednego. Dla mnie jesteś bohateream- powiedział podekscytowany farmer.
-Dziękuję. Krwiopijcy juz raczej nie powinny pana niepokoić.
-Tak rozumiem. Jeszcze raz dziękuję. To było naprawde dla mnie ważne. Nawet nie wiesz jak ważne. Wzamian dam Ci te oto 30 sztuk złota. Oraz codziennie wasza gildia będzie odemnie otrzymywać 1 l mleka. To co dla mnie dzisiaj zrobiliście było bardzo ważne tak więc nigdy wam tego nie zapomnę.
-Dobrze, dziękuję i dowidzenia- powiedział Travis po czym odszedł w stronę miasta.


Zadanie wykonane!

Nagrody:

30 sztuk złota dla ciebie

1L mleka dziennie dla gildi(na zawsze)

Forum Tawerny Gothic

V zadanie Travisa
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:44:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top