Autor Wątek: Oceń Poprzednika 3  (Przeczytany 41869 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #80 dnia: 20 Sierpień 2007, 22:47:40 »
No to czas na mnie :)

Nick: Lees... hmm całkiem niezłe, choc ciekawe i chyba coś ukrywające w sobie :)
Avatar: Vegeta, w sumie, nie oglądałem dużo DB, a Vegeta nie był moim ulubionym :)
Sygnatura: UB'ek, a reszta to nic takiego :)
User: Osobiście go nie znam, nigdy nie rozmawialiśmy, ale widac że stara się chłopak :)
Dlaczego go lubię: bo jest na forum :)
Dlaczego go nie lubię: bo go nie znam :D
Co się nam kojarzy z userem?: lees... hmm leecher? :D
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum: nie wiem xD
Stosunek do innych userów na forum: tego też nie wiem :)
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: na TG widziałem gdzieś jego posta, który był napisany dośc sensownie :)

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #81 dnia: 20 Sierpień 2007, 23:22:27 »
Hakner:
Nick: Hakner... Szczerze mówiąc nigdy nie miałem styczności z takowym, dlatego też uważam to za plus. Moim skromnym zdaniem... Jakoś kojarzy mi się za Anime... nie wiem, dlaczego. Ogólnie, całokształt jest udany, a poza łatwo go zapamiętać, jak i również wymienić. 10/10

Avatar: O ile się nie mylę, jest to postać z jakiegoś anime... Przypomina mi maga... Co tu więcej mówić ? 9/10

Sygnatura: Obrazek z Xfire... Przynajmniej wiem, w co gra ;) Drugie... hakner Templariusz, dowódca wodnego kręgu... W sumie daje rade, ale mogłeś się bardziej wysilić ;) 5/10

User: Kiedyś spamował, etc. ale poprawił się znacznie. Teraz, codziennie wchodząc na forum, widzę zawsze znacznik ostrzeżeń na zero. Tak trzymaj ! Ponadto, pisze zroumiałe posty oraz udziela się na forum. Czego więcej chcieć ?

Dlaczego go lubię: Ponieważ jest miły, przyjacielski oraz ma duże poczucie humoru. Ogólnie, spoko człek...

Dlaczego go nie lubię: Bo nie daje swoich for na FBL co sekundę xD

Co się nam kojarzy z userem ?: Nie wiem... Hakuś xD

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://img104.imageshack.us/img104/3913/5903560915263iw5.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

(XD)
Stosunek do innych userów na forum:
Jeśli potrzeba, to pomoże... nie obraża :]

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił:
Hmm, raz zauważyłem jego post w Marancie i zobaczyłem, że dość sensownie pisze.


 
« Ostatnia zmiana: 20 Sierpień 2007, 23:23:52 wysłana przez Travis »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #81 dnia: 20 Sierpień 2007, 23:22:27 »

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #82 dnia: 20 Sierpień 2007, 23:42:16 »
Nick:Travis... bardzoi łatwy do zapamiętania... kojarzy sięz koszykówką i moimy tygodniami spędzonymi przed NBA 2004 :P 8/10
Avatar:ukochany Kobe... pamietam jak godzinami spędzałem czas przed kompem zachwycając się jakie wstady potrafi ten koleś :P 10/10
Sygnatura:z tym bardzo by musiał siępoprawić :p 4/10
User: pisze dość zwięzłe posty.. podoba mi siętaki styl pisania...
Dlaczego go lubię:  ogromny szacun ;)
Dlaczego go nie lubię: a nie ma czegoś takiego
Co się nam kojarzy z userem?: koszykówka :P
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum: a nei mam jestem zbyt krótko żeby prześledzić całą jego działalnośc żeby mi się coś skojarzyło
Stosunek do innych userów na forum: chyba pozytywyny :P
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: chyba gdzieś w wielkiej i rozległej krainie 'dyskusji' :P

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #83 dnia: 21 Sierpień 2007, 10:11:58 »
Rotten

Nick
Bardzo mi się kojarzy z panem Roter'em. Hmmm dziwnie przychodzi mi na myśl nazwa jakiegoś batona, gdy widzę ten nick... Baton "Rotten" - najwięcej orzechów! Dobra starczy tych moich skojarzeń :P
Aha no i ciekawostka. Wpisałem "Rotten" w google w szukanie stron i mi wyskoczyło coś takiego:
Cytuj
www.rotten.com - Paranormal
Dużo obleśnych zdjęć.
Hmmmm.... ;]

Avatar
Z początku myślałem, że to Witch King z trylogii "Władca Pierścieni", ale po dokłądnym przyjrzeniu się tej rysunkowej postaci doszedłem do wniosku, ze to jakiś wojownik ubrany w kolczastą zbroję i trzymający topór (chociaż bardziej mi to podchodzi pod halabardę) w dłoni.Hmmraczej fajny jest ten ludzik.

Sygnatura
Profil z X Fire... Jedynym skomentowaniem może być tutaj onomatopeja - "Pfffffffffff....."

User
W tydzień wyprodukował 40 postów. Czy to jest jakieś osiągnięcie? Hmmm nie wiem. Nie wierzę, że jest rok starszy ode mnie... Prawdę mówiąc jego temat "Bractwo" był na poziomie 10 latka, którego pierwszą grą na kupionym mu pierwszym komputerze nie był "Tymoteusz" albo "1000 zagadek Matematyki od sowy Heli i Jeża Kleofasa", tylko "Gothic"... Spójrzmy na jego zainteresowania. O i co my tu mamy... Muzyka.. gitara... i... Bezimienny? Lol. (Homoseksualista czy co?)  

Dlaczego go lubię?
Neutralny jestem w stosunku do niego.

Dlaczego go nie lubię?
Neutralny jestem w stosunku do niego.

Co się nam kojarzy z userem?
Człowiek, który pierwszy raz zagrał w Gothica, zobaczył ÂŚcierwojada i wpisał kill, z przerażeniem na twarzy.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum
[img]http://forum.opcg.net/templates/subSilver/images/ranks/maly_gracz.gif\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów
Eee...

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
W temacie "Bractwo" i zniechęcił mnie swoją głupotą.

Z komunistycznym pozdrowieniem
T. Kozłow




Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #84 dnia: 21 Sierpień 2007, 11:11:21 »
Kozłow:

Nick: Kojarzy mi się z jakimś... Komuchem xD Ogólnie, jak czytam tą "ksywę" , to myślę, że po drugiej stronie znajduje się Kozioł, Koziołek XD Tak naprawdę, to nick śmieszny, humorzasty i łatwo go zapamiętać :D Ponadto, jest świetnie dobrany do zachowania oraz jego charakteru. 10/10

Avatar: Gdy na początku go zobaczyłem, bardzo mi się spodobał. Przedstawiał jakiegoś nie wiem kogo, ale mi się spodobał xD Ten super wyraz twarzy... :D 10/10

Sygnatura: Znowu jakiś tam komunistyczny obrazek... Tak naprawdę, to niech sobie go ma, bo lubi, ale mi się nie podoba... Po prostu nie toleruję komunizmu... Sorry, koziołku, ale :] 5/10

User: Na TG, bo ja wiem... nie aż tak bardzo długo, a już ma na liczniku 900 postów, nie ma ani jednego warna, może tamtego w historii, ale to przeszłość. Każdy jego post jest rozległy, rozbudowany i mądrze wypowiedziany, a co najważniejsze, brak błędów... Czyli spoko koleś.

Dlaczego go lubię:  Jest humorzasty, miły, przyjacielski, można z nim pogadać, pośmiać się... Jeszcze mi podał link to takich dwóch filmików, że umarłem ze śmiechu XD

Co się nam kojarzy z userem ?: Kojarzy mi się to, że przed komputerem siedzi Lenin, a nad nim stoi cała rosyjska armia, a on wydaje rozkazy xD

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:

[img]http://img400.imageshack.us/img400/3443/kozlovivanyx5.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


Stosunek do innych userów
Zarąbisty XD

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
Zaimponował mi tym, jak się bronił dzielnie w temacie o Komuniźmie.

Z poważaniem
Mały Gówniarz XD
[/center]  

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #85 dnia: 26 Sierpień 2007, 15:30:45 »
Najmocniej przepraszam, ale chciałbym coś powiedzieć... Jak oceniłem poprzednika, w tym przypadku Altair'a, to po dodaniu odpowiedzi byłem pierwszy. Ok, spoko... Ale potem pojawił się pod moim postem post Beli, a Bela, zamiast go edytować, czekał, aż ktoś go oceni. A zasady chyba są jasne, że jeżeli ktoś tamtego uprzedzi, to tamten ma obowiązek go zedytować ? Ale tutaj to zrobiono inaczej, może to lenistwo, albo nie wiem, co, ale ja po prostu chcę wiedzieć, dlaczego zostałem zignorowany... Czyżby przez mój wiek ?

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #86 dnia: 26 Sierpień 2007, 16:17:49 »
Travis... już mam serdecznie dość twoich fochów i kompleksów. Na każdym kroku podkreślasz, jaki jesteś głupi i przepraszasz za wszystko - rozumiem to, coś w stylu psychicznego masochizmu, rozumiem też, że czujesz się gorszy przez swój wiek. No ale popadasz już w paranoiczny kompleks mniejszości, o wszystko masz pretensję i dostałeś jakiejś manii, że wszyscy traktują cię gorzej, bo jesteś młodszy. Weź idź napij się melisy, porzadnie się wyśpij i zastanów się nad swoim postępowaniem. Aha, no i takie rzeczy załatwia się na PW, chyba, że napisałbyś jeszcze ocenę kogoś...

A co do oceny:

Khaleb

Nick - był chyba w Gothic 2 taki najemnik na farmie Onara. Stał chyba niedaleko Lee i sprzedawał różne śmieci tak? No cóż, nick jak nick, dość oryginalny (wzięty z gry jak mój :)), w każdym razie innego Khaleba nie widziałem. Dwusylabowy, czyli łatwy do zapamiętania.

Avatar - bardzo ładny wybuch przedstawiający słynnego "fuckersa". Avatar jest oczywiście humorystyczny, co jest dużym plusem. Nie ma tu super extra hiper ultra giga bajerów, ot prosty obrazek. I właśnie dlatego mi się podoba :).

Sygnatura - grafika najwyżej średnio mi się podoba. Wykonanie dość prostackie, jednak nie powiem, że jest do kitu. Po prostu, prosta sygnatura... Co do userbara, to bardzo mi się podoba. Podkreślasz nim własne poglądy i umiesz wyrażać własne zdanie, co jest dużym plusem. Ten tekst z Respevem... nie wiem jak go rozumieć, więc pozostawię go bez komentarza.

User - 525 postów... redaktor. Tak dużo postów, a ja tak rzadko je widzę/czytam. Nie wiem dlaczego. No i z tego powodu ciężko mi cię ocenić, ale 0% warna mówi samo za siebie. Widziałem jednak kilka twoich postów, ale nie można oceniać książki po okładce :].

Dlaczego nie lubię? -

Dlaczego lubię? - bo jest w redakcji :p

Z czym mi się kojarzy - nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z Falloutem...

Obrazek:
[img]http://friends.bbb.ch/fuechi/fallout/fallout301.gif\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych - nie mam zielonego pojęcia, ale uważam, że raczej jest miły dla normalnych ludzi...

Gdzie go spotkałem - to chyba jasne, że na Tawernie... no i niczym mi nie zaimponował, ani nie zniechęcił.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 16:18:51 wysłana przez Altair »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #87 dnia: 26 Sierpień 2007, 16:52:16 »
Altair

Nick - wątpliwości nie mam, że został zaczerpnięty z gry Assasin Creed, która niedługo będzie dostępna. Nie jest to jednak ważne. Dobrze komponuje sie na forum, jest charakterystyczny no i nie przypominam sobie bym spotkał w internecie kogoś z podobnym nickiem.

Avatar - jak zwykle avatar Altaira czymś się wyróżnia. Misio na niebieskim, śnieżącym ekranie, który sprawia wrażenie przepotężnego...no tego to chyba jeszcze nie widziałem. Ciężko się nie zachwycić, bo całość jest naprawdę bardzo dobrą robotą i jeśli z tym avatarem startował by na obecnie dobiegający końca konkurs na avki to sądzę, że by go bezapelacyjnie wygrał.

Sygnatura - podobnie jak Roter wstrzelił się w ostatnio gorący na forum temat, czyli masturbacje. Okienko windowsowe może stylistycznie do najpiękniejszych nie należy, ale spełnia swoje zadanie idealnie. Udana satyra, która wyróżnia się na tle innych sygnatur.

User - 223 posty wydają się być już pokaźnym dorobkiem. Tym bardziej, że w wielu przypadkach pochodzą z tych rozleglejszych tematów. Z tego co pamiętam był redaktorem przez pewien okres, ale chyba mu się znudziło.  Posty nie zawszę na temat, ale zawszę z sensem.

Dlaczego nie lubię? - Ma być szczerze - będzie. Impulsywność i zadziorność. Z pewnością było w naszych stosunkach kilka sytuacji w których zachował się inaczej niż oczekiwałem. Czasem piszę bez przemyślenia.

Dlaczego lubię? - bo pomimo tak długiego okresu naszej znajomości w internecie wciąż mogę go nazwać przyjacielem, wciąż mogę z nim pogadać i się pośmiać. Różnie to bywało, ale zwykle było wesoło i mam szczerą nadzieje, że tak wciąż pozostanie. Poza tym robi świetne sygnatury i avatary.  

Obrazek:
 

Stosunek do innych - raczej nieprzewidywalny, choć często bezpardonowy.

Gdzie go spotkałem - stare czasy...i znów musi paść ta śmiszna nazwa - Gothic Net.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #88 dnia: 26 Sierpień 2007, 17:15:26 »
Trivet:
Nick: Nigdy go jeszcze nie spotkałem, interesujący i oryginalny, na dodatek taki klimatyczny... mm, podoba mi się :].

Avatar: Avatar mi siętak szczerze nie podoba. Nie lubie anime czy mangi, ale czcionka dobrana bardzo dobrze. Fajnie, bo pasuje do koloru forum i ogólnie, gdyby nie to że podobają mi się teraz bardziej śmieszne avatary niż te zwykłe, to mógłbym powiedzieć że jest idealny (napis troche niewyraźny)

Sygnatura: ten sig od Altaira z tego co kajrze. Fajnie wykonany, ale jak wyżej, to już nie to ;]. Userbary niektóre nie za ciekawe ale całość nawet ładnie sięprezentuje.

User: Moderator i to dobry. Tak samo dobry kupel, i tego się trzeba trzymać, ma podobny gust muzyczny do mojego, zawsze się z nim można pośmiać, chociaż takszczerze powiedziawszy to ostatnipo nie mogę go złapać na gg. Poza tym jest aktywny ;].

Dlaczego lubię?: Za wszystko, za styl bycia, za inteligencje, za to że lubi heinekeny, za to że jest pedałem... nie wróć... tego nie może tutaj być, skreślić, wyrzucić. Jest przyjazny, miły i cierpliwy.

Daleczego nie lubię: -

Obrazek: http://krainanwn.terramail.pl/obraz/postacie/krasnolud.gif

Z czym się kojarzy: Z małym obleśnym, Trivetowy krasnoludem :D. Niestety nie znalazłem tego starego, dobrego i sławnego, więc dałem takie cuś.

Stosunek do innych: jak macie wyżej,miły i przyjazny.

Gdzie go spotkałem: tym razem napisze: na tym, jak to określił Trivet, śmisznym GN ;].
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 17:16:55 wysłana przez Roter »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #89 dnia: 26 Sierpień 2007, 23:02:59 »
Roter

Nick: Wydaje mi sie orginalny gdyz nie spotkałem sie z podobnym kiedykolwiek wcześniej. Sam w sobie nawet fajny.

Avatar: No... ten avek powienien dostać oscara. Animacja poprostu bezbłędna. Naprawde fajny i śmieszny. Bez wątpienia jeden z najbardziej fikuśnych w tej chwili na TG.

Sygnatura: Tutaj po raz kolejny próbka humoru tegoż usera. Najpierw zamazany obrazek informujący czym grozi głaskanie bajcura, a potem animacja emotek, która strasznie przypomina mi pracę wykonywaną przez Codename 47. Naprawde wielkie brawa za poczucie humoru.

User: Nie znam Rotera co musi sie niedługo zmienić ale widzę iż jest konkretnym gościem lubiącym się pośmiać. Nie spami, nie pisze bzdur i wypowiada się mądrze (choć czasami z ewidentnym przymrużeniem oka).

Za co nie lubię: Jeszcze za nic :P

Za co go lubię: Bo wydaje się zadziorną cholerą, a do tego mamy podobny gust muzyczny.

Obrazek: [img]http://img410.imageshack.us/img410/5918/58226hx1.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Z czym mi sie kojaży: Z gościem wstającym rano z łóżka aby komuś dopiec na forum choć to tylko schizofremiczny wymysł mego ego...xD

Stosunek do innych: Wydaje się neutralny choć potrafi być naprawde niemiły gdy coś lub ktoś go wkurzy.

Gdzie go spotkałem: LOL. Tak jak wszystkich... na forum.


Izrael

  • Gość
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #90 dnia: 27 Sierpień 2007, 12:05:54 »
Kapitan Greg

Nick:Hmm... niezbyt orginalny, pochodzi z Nocy Kruka, ale i tak lepszy niż "Greg13597982", czy coś podobnego. 5/10

Avatar: Jakiś rycerz chyba z zbroi, wokoło niebieska mgła i podpis Greg. Niby mało ale bardzo fajny avatar. 10/10

Sygnatura: Sygnatura autorstwa Altaira z hiperłączem do rekrutacji do ÂŁowców. 5/10

User:Spoko gościu dobrze sie z nim gada na gg. Jak się o coś pyta to wytłumaczy. Tylko wysyła trochę dużo emotek na gg.

Za co go nie lubię?:Jak narazie za nic.

Za co go lubię?:Zawsze można z nim pożartować czy nawet pogadać.

Obrazek:[img]http://images26.fotosik.pl/69/ef75a74b97166a1f.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Z czym mi się kojarzy?:Z gościem, który wyłącza gg, żeby wszyscy myśleli, że ma kompa wyłączonego.

Stosunek do innych userów na forum:Fajny user, zawsze pomoże i nie odrzuci.  

Gdzie go spotkałem?:A gdzie go mogłem spotkać? Na forum.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Sierpień 2007, 18:24:10 »
Izrael

Nick: Trzeba mieć sporą wyobraźnię żeby dać sobie na nick nazwę państwa Izrael. Nie wiem skąd wziął się na to pomysł, ale jest całkiem ciekawy, mimo, że jest to dość dziwne.

Avatar: Nic szczególnego, może chciałeś wyrazić tym obrazkiem swoje emocje, lub po prostu Ci się on spodobał. Nie wiem i nie wnikam, ale mi do gustu nie przypadł, mogłeś się bardziej postarać przy jego doborze.

Sygnatura: Eh... Tak szczerze, to mało mnie interesuje jakiej muzyki słuchasz i nie wiem jaki jest sens w dodawaniu listy utworów, jako swoją sygnaturę. Jakaś dziwna moda nastała   . Co do drugiego, a raczej pierwszego w kolejności obrazka, to jakże dobrze wszystkim znana reklama Samotnych ÂŁowców. Ale cóż, czasem nie trzeba mieć ciekawej sygny żeby sie wyróżniać.

User: Pierwszy raz go widzę, może dlatego, że nie było mnie długi okres czasu na forum. Wiele nie mogę o nim powiedzieć, ale jak na razie nie sprawia złego wrażenia. Tak trzymać.

Za co go lubię: Za to, że jest na forum i się na nim udziela.

Za co go nie lubię: Nie wiem, aktualnie nie mogę powiedzieć, że go nie lubię.

Obrazek: [img]http://www.piotbula.republika.pl/fotos/izrael/izr28.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Z czym się kojarzy: Z żydkiem, ale tylko dlatego, ze ma taki nick.

Stosunek do innych: Nie wiem.

Gdzie go spotkałem: Na Tawernie.

Izrael

  • Gość
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #92 dnia: 28 Sierpień 2007, 19:18:03 »
Khaleb

Nick:Gdy go po raz pierwszy usłyszałem skojarzył mi się z Khaledem. Teraz jak tak myślę nad tym nickiem doszedłem do wniosku, że zmieniłeś ostatnia literę aby było bardziej oryginalnie.

Avatar:Ogień z wulkanu, który ułożył się w dłoń z wystawionym środkowym palcem(przynajmniej mi się tak zdaje). Niby nic takiego, ale wyróżnia sie wśród innych.

Sygnatura:Rycerz, obok niego napis Khaleb, a z tyłu wieża i jeszcze ledwo widoczny miecz. Bardzo mi się podoba. Widać, że chłopak ma wyobraźnię.

User:Widziałem go kilka razy na forum, nie pokazuje się zbyt często na forum, o czym sam powiedział. Miał jednego warna, ale się poprawił. Stara sie być pomocny.

Za co go lubię:Jeszcze nie miałem okazji go poznać.

Za co go nie lubię:Też nie mogę nic tutaj powiedzieć.

Obrazek:[img]http://images13.fotosik.pl/55/49a96dd2bd6aa28d.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Z czym mi się kojarzy:Z Khaledem z G2.

Stosunek do innych:Stara się być pomocny.

Gdzie go spotkałem:Na Tawernie.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #93 dnia: 28 Sierpień 2007, 20:10:02 »
Nick: Najpierw był nick bohater gothica. Niby orginalny ale lekko irytujący :P. Teraz zmieniłeś na Izrael... hmmm... nie wiem co powiedzieć. Z nickiem takim nigdy się nie spotkałem. No bo rzadko kto ma nazwę państwa w nicku :P. Nawet mi się podoba :P.

Avatar: Jakiś komputerek. Szczeże mówiać avek nie za bardzo mi sie podoba. Poprzedni był lepszy gdzyż parodiował naszych kochanych polityków. Radzę szybką zmianę avku na inny.

Sygnatura: "Rekalma" łowców autorstwa Anacondy. Bardzo dobrze, że nosisz sygne ze swojej/naszej gildii. Pod spotem jakiś rycerz. Zapewne z jakiejś gry... Zdaje mi sie, że widziałem gdzieś taki render :P

User: Izrael to takie dobre dziecko TG. Nie wypowiada sie za często ale gdy juz to zrobi to jego wypowiedzi stoją na przyzwoitym poziomie. Bardzo pomocny. Nie żebym prosił go o pomoc ale w marancie jest bardzo uczynny i rwie sie do pracy za co duży plus :)

Za co go lubię: Tak ja wyżej do tego nawet spoko sie z nim rozmawia na gg.

Za co go nie lubię: Wolałbym aby czasami zagadał o czymś innym niż o tym ile mam napisanych zadań :P

Obrazek: http://img208.imageshack.us/img208/852/imagesdv8.jpg

Z czym mi sie kojaży: Z Aushwitz.

Stosunek do innych: Otwarty stara sie być pomocny i dosyć miły.

Gdzie to spotkałem: Na forum, a dokładniej w Marancie kiedy przyłączył sie do gildii łowćów.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2007, 20:14:07 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #94 dnia: 31 Sierpień 2007, 19:07:16 »
Nick:

Ten nick jest taki w sobie dobry. Nie za długi, nie za krótki, taki w sam raz. Wydaje mi się jednak że został z czegoś ściągnięty i dostawiłeś albo przemieniłeś jedną literkę.

Avatar:

Postać jakiegoś obcego. Wprawdzie grafika nie stio na najwyższym poziomie to i tak podoba mi się ten avek. taki lekko mroczny, czyli to co lubię...

Sygnatura:

Pffff.... nędzna, ot co. Jakiś kolo z czegoś tam trzymający potrójne ostrze, podobne spotkałem w którejś z trzech części Blade'a ... totalna kicha, reszty nie będę opisywał bo mnie coś w żołądku się przewraca jak nadal spoglądam na ta sygnę.

User:

Ot tak normalny user jakich setki na tym forum. Z moich doświadczeń furomowych mogę powiedzieć tylko że jest aktywny na Marancie. Aha i najważniejsze, ma już ponad 100 postów i nie dostał żadnego ostrzeżenia...

Z czym mi się kojarzy:

Z niczym, tak po prostu z normalnym userem.

Za co go lubię:

n/c

Za co go nie lubię:

n/c


Obrazek:

[img]http://nemerle.org/~eldevarth/gfx/me3.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów:

...raczej koleżeński...


Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #95 dnia: 31 Sierpień 2007, 19:42:22 »
Elrond  

Nick: Czy muszę mówić jaka jest moja reakcja na ten nick? Rozumiem, że lubisz książkę/film/grę czy co tam z Władcą Pierścieni, ale mogłeś się postarać o coś, oryginalnego, własnego. Ogólnie postać Elronda z książki mi się podoba, ale jako nick używać tego? Nie, absolutnie, nie podoba mi się.

Avatar: Wielka niewiadoma   Nie wiem co to jest, ale ładnie wygląda. Jest to moim zdaniem jakiś duch, bądź kosmita. :p Podoba mi się nawet, ponieważ nigdy wcześniej takiego nie widziałem, ale lubię avatary z jakimś napisem.

Sygnatura: Fajne oczka są. :P Same oczy mi się podobają, są wręcz cudowne, ale całość mi się nie podoba. Jest słaba, zero inwencji twórczej. Kiedyś miałem inny avatar i wtedy miałeś całość jakiejś postaci, z której jest sygnatura. Podsumowując oczy same w sobie ładne, ale sygnatura jako grafika słaba.

User: Nigdy nie zwracałem na niego uwagi wielkiej, ale ostatnio spoglądam na niego z boku. Jest nawet aktywny, postów ma dużo, które są przemyślane i większość z nich (ale nie wszystkie) są naprawdę dobre. Nie ma żadnego wpisu w poziomie ostrzeżeń, co dobrze o nim świadczy. Nic do niego nie mam, powiem nawet, że może z nim pogadam bo z nim nie gadałem jeszcze (chyba). Ot taki nie wychylający się użytkownik zbytnio.

Za co go lubię:
Jest aktywny, jego posty są dość dobre. Wszystko napisałem wyżej.

Za co go nie lubię:
Nie mam za co.

Z czym mi się kojarzy:
Z Władcą Pierścieni.

Obrazek:
Obrazek

Stosunek do innych userów na forum:
Nawet przyjazny, ale w większości obojętny lub neutralny.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy:
Spotkałem go po raz pierwszy na Tawernie Gothic, a dokładniej w Marancie.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #96 dnia: 31 Sierpień 2007, 23:39:51 »
Crisis

Nick
Trzeci raz oceniam jeden i ten sam nick i zapewne w przyszłości ( w kolejnych edycjach) to samo mi pozostanie. Crisis - kojarzy się z kryzysem, grą Crisis oraz imienię Krzysztof w języku Niemieckim. Dokładnie to nie wiem, jak do niego podchodzić. Z moich domniemań jest to zapewne miks pierwszej oraz trzeciej opcji, gdyż masz na imię Krzysiu oraz w pewnym etapie miałeś kryzys. Nick mi się podoba i trudno się spotkać z podobnym na forum. Nie trudno się go wymawia i jest łatwy do zapamiętania. Nie jest to także kolejny Bezimienny, Xardas lub Diego... Moja ocena raczej nigdy się nie zmieni, chyba że na lepsze, a to za sprawą jego pozostawienia bez zmiany. Jak na razie otrzymujesz 9+, a za pewien dłuższy okres na pewno będzie ta dziesiątka...

Avatar
Again. Zero zmian, dalej ta ciemna maska z czerwonymi oczami, które raz mi się przyśniły. Szczerze, to nie wiem i nie domyślam się, skąd ten obrazek pochodzi, ale powiem, iż pasuje do Ciebie i bardzo się do niego przyzwyczaiłem (jak do nicku). Samą pracę przyozdabia napis, który przekłada się na Twój nick oraz na... obrońca ,,sajtu". W zasadzie to drugie psuje trochę efekt - sam pseudonim jeszcze bym zniósł, ale reszta... Niestety, ale lekko zmniejszy to ocenę, którą jest... 8+/10. Mam nadzieję, że nie zmienisz go jeszcze bardzo długo.

Sygnatura
Jeden obrazek bez zbędnego tekstu ani żadnych migających userbarków. W sumie można znieść i już na samym początku wystawić dobrą ocenę. Ale żeby nie było, że bez żadnego słowa szastam ocenami powiem, iż sama praca przypadła mi do gustu - postać dobrze jest wtopiona w tło, co ma się tak samo z napisaem Crisis. Sygnatura jest bez żadnych ceregieli, co dość dobrze na nią wpływą. Tu bez żadnych oporów wstawiam dziesiątkę.

User
Oczywiście napiszę tutaj, jakim jest użytkownikiem forum, a nie jak go postrzegam prywatnie. Mogę powiedzieć, że user bardzo aktywny, który dodatkowo dość niedawno objął stanowisko moderatora, na którym bardzo dobrze się sprawuję. Swoją przeszłość ma, którą mu większość osób wybaczyła i wręcz znalazła z nim wspólny kontakt. Jego posty są bardzo długie i zalicza się do elity, dla której liczy się jakoś, a nie ilość napisanych postów, która poprzekłada się na licznik. Jest uczynnym użytkownikiem i obowiązkowym. Nie olewa zadań, które mu się wyznaczy i w razie czego potrafi działać. Spędza na forum bardzo dużo czasu - prócz moderatorstwu poświęca go także forumowej zabawie Marant, gdzie także wczuł się w rolę i bawi się znakomicie.

Za co go lubię
Pomysły, które są znakomite, acz czasami nieprzemyślane. Jest dobrym znajomym zawsze chętnym do pomocy mimo Naszych pewnych sprzeczek w zabawie. Pomocny i zaradny, jak i elokwentny.

Za co go nie lubię
Upartość, która doprowadziła do kłótni między Nami.

Co się nam kojarzy z userem?
Tutaj najbardziej przychodzą mi na myśl dwie pierwsze opcje wymienione przy nicku tego użytkownika. Są to kryzys oraz sama gra Crisis. Ma to zapewne bardzo duży wpływ przez sam pseudonim, ale nic na to nie poradzę. Dodatkowo kojarzy mi się z nim rozwaga, długie posty i Kronika Elfa.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum
[img]http://img.interia.pl/encyklopedia/nimg/czarny15.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
[a dokładniej to Czarny Czwartek]

Stosunek do innych userów na forum
Dość przyjazny. Jest tolerancyjny i szanuje ludzi, ale w zamian oczekuje tego samego. Zapewne jako moderator jest także pomocny i służy radą, co na pewno wychodzi mu na plus.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił
Jako jednego z Jaszczuroczłeków z pustyni, na której siedzibę ma teraz Klan Oshi, który nagle przeobraził się w człowieka, który został Samotnym ÂŁowcą. Ogólnie to zaimponowały mi jego wypowiedzi, które byly długie i wolne od błędów (chociaż jest dyslektykiem).

With respect
Boba Fett
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2007, 23:41:43 wysłana przez Boba Fett »

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #97 dnia: 01 Wrzesień 2007, 00:44:31 »
Ale fajnie Fetta będę oceniał  

Nick: Bardzo fajny nick. Nie wiem czy sam go wymyślił ale bardzo mi się podoba.

Avatar: Bardzo pasuje do nicku jak i do sygnaturki. Od taki sobie rycerzyk naszych czasów ;)
Sygnaturka: Dobry, ogólnie przedstawiający pojedynek Boby i Predatora. Pracka staranna i donrze pomyślana.

User: Skarb każdego forum. Na temat do którego starczy parę zdani jest wstanie napisać opowiadanie ;) Stara się o estetykę swoich postów. Są one pozbawione błędów i czyta sie je z przyjemnością. ÂŚwietny user.

Za co go lubię: Zyskał u mnie przy bliższym poznaniu.

Za co go nie lubię: Ale ja go lubię ! ;)

Co mi sie kojarzy z danym userem: Doskonałość, talent do rysowania...

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
http://img213.imageshack.us/img213/1316/ad...lndgsijnuc4.jpg (błagam nie bierz tego na serio)

Stosunek do innych userów na forum: Bardzo przyjazny, pomocny. Wiem bo mi też nie raz pomógł...

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: Spotkałem go na TG. Zaimponował mi podejściem do każdej sprawy a także talentem do rysowania.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2007, 01:21:28 wysłana przez IsentoR »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #98 dnia: 02 Wrzesień 2007, 20:17:45 »
Chabacik

Nick: prawdę mówiąc jest to jedna z tych ksywek, które równie szybko wpadają do głowy, jak z niej znikają. Ciężko z czymkolwiek ten nick skojarzyć. Osobiście jedynie co mi przychodzi na myśl to stary, wychudzony i słabowity koń, czyli chabeta.

Avatar: psychiczny smiley bawiący się w hipnotyzera nie jest może najciekawszym obrazkiem jaki możemy ujrzeć na TG, ale z pewnością ma tam jakieś walory estetyczne, które przykuwają oko na ułamek sekundy. Taki forumowy średniak nie wyróżniający się niczym szczególnym.

Sygnaturka: Nie działający link do obrazka(?) oraz drugie hiperłącze tyczące się Marantu nie jest akurat tym co chciałoby się oglądać w kółko. Tak właściwie to gdyby nie ten podpunkt to bym pewnie nawet nie zauważył.

User: Nie wiem czy słowo średniak jest dla ciebie obraźliwe, ale to jedyny wyraz, który przychodzi mi na myśl gdy chce cię określić. Sprawia wrażenie miłego i bezkonfliktowego, aktywny co kilka dni, głównie w Marancie. Od czasu do czasu pokwapi się o post w dziale z Gothicami, lub w jakimś konkursie. User jakich na tym forum wielu, aczkolwiek możliwe, że jest to tylko mój punkt widzenia, bo w końcu jeśli ktoś go zna, to pewnie nie jest mu już tak obojętny jak mnie.

Za co go lubię: Bo jest. Ludzie tacy jak on napędzają forum. Większym sentymentem go nie darze, bo i za co?

Za co go nie lubię: ÂŻeby kogoś nie lubieć, najpierw trzeba tego kogoś znać...

Co mi sie kojarzy z danym userem: szary Kowalski, lub inny Nowak, ewentualnie słabowity koń, co znowu sprowadza na myśl nowe skojarzenie - Giertych.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://republika.pl/blog_ph_965083/1969160/tr/dekalog1.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
(żeby nie było - ten koń śpi)

Stosunek do innych userów na forum: niezbyt aktywny/widoczny przyjemniaczek.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy: W pewnej gotyckiej tawernie.
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 20:18:29 wysłana przez Trivet »

Offline Rajca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #99 dnia: 02 Wrzesień 2007, 20:18:30 »
Trivet
Nick: Trivet, nie jest "trivialny". Ot zawsze mi się z kolegą Czaka Norisa kojarzył. Mimo wszystko nie znaju innego Triveta więc mos plusa ode mnie.
Avk: Onizuka, onanizuje się zua ka. Nie lubię anime za bardzo(dobra, widziałem 5 odcinków Naruto!), czy mangi, nie znam się na tych nazwach. Nie podoba mi się gostek, za to za napis i jego historię daję maksa.
Sig: Animek ubek. Kilka z tych userbarów bym sam chętnie kiedyś mu podwinął, więc jest ok. Sygna duża, no Gordon, ogólnie jest zjadliwa, ale mam po dziurki w nosie brushy, a ten Gordon na pierwszym planie taki poprzecierany pasuje tam jak banan do dupy. A napis ledwo widać. Buuu
User: Moderatornia, Wujek dobre serce :D I nadal się trzyma. Pomocny, na forumie stara się być sprawiedliwy, nie ponoszą go nerwy. Zrównoważony i wyważony. Ot, dobre człowiecze.
Dlaczego go lubię: Bo dzielimy wiele poglądów, zainteresowań. Dużo dyskutujemy. Ot człek w dobrym tonie.
Dlaczego go nie lubię: Bo go lubię.
Co się kojarzy: Uśmiech, spokój i rozwaga. Także zielona butelka Heinekena.
Focia: Jestem opanowany, ale jak mnie wku*sz to łeb upie*lę!
[img]http://lh5.google.com/rajcaa/Rtqty6kv5CI/AAAAAAAAAB8/7CTQy6Klnqw/s288/Dragonlance-86.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Stosunek: Stosunków o ile wiem nie zażywa z forumowiczami, a jak się odnosi? Zależy, ale to człowiek znający szacunek i wyrozumiałość, no i nie tępi wszystkich.
Gdzie spotkany: Na GN...
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 20:20:44 wysłana przez Rajca »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #99 dnia: 02 Wrzesień 2007, 20:18:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything