Autor Wątek: Podróż do Varrok  (Przeczytany 2877 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Czerwiec 2007, 16:42:53 »
-A no może Lees. Wtrącił Aragorn.
-Pamientam jak w 350... ale to stare dzieje, według mojej rachuby dpołyniemy do Gnur'ga za 2 dni, a teraz proponuje udać się do kajut panowie. Rzekł elf. I tak minęły 2 długie [i nudne] dni drogi, aż w końcu statek dopłynął do portu, Gnur'ga dość spore miasto portowe, było dużo ładniejsze niż Bagrim. Gdy wędrowcy znaleźli się na nabrzerzu pierwszy odezwał się Aragorn.
-No i jesteśmy.. chodźcie do karczmy, postawie wam po szklaneczce Kragu..
-Czego? spytał Lees.
-To najlepszy orkowy trunek, a tera chodźcie, tylko koni nie zapomnijcie. Podróżni weszli do karczmy, Aragorn podzedł do baru:
-He, kaiyeri krag, perkat..
-Heg'mar, kayeri raki.
-Heg'mar. Elf wziął trunki i podszedł do stolika postawił alkochol na stole i usiadł.
-Radze wypić to za jednym pociągnięciem bo wam gardła przepali. Poczym sam wziął łyk nawet się nie krzywiąc.
-Do mojej ''rezydencji'' są jakieś dwie godziny drogi, ale tym zajmiemy się za moment, wpierw trza się ''zaklimatyzować''. Rzekł Aragorn.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Czerwiec 2007, 16:55:03 »
-Aragornie, to może wynajmiemy jakieś łóżko, jutro pójdziemy do tej twojej "rezydencji"? Tak będzię nam najlepiej. Przecież wszyscy są zmęczeni bo tej podróży. To co Aragornie, jutro tam pójdziemy? A i weź mi jeszcze postaw ze dwa takie trunki. Bo dla mnie jeden to za mało.
Aragorn odpowiedział...

Forum Tawerny Gothic

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Czerwiec 2007, 16:55:03 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Czerwiec 2007, 19:33:24 »
-Masz racje Daed. Rzekł Aragorn, podszedł do baru i zakupił całą butle kragu, chwilę porozmaiwał z barmanem, poczym wrócił do stolika stwaiając butle na stole.
-Są dwie spray, 1 nie płaciłem za krag, druga to to że pokoje są tu kilku osobowe, nam przypadł pokuj 4 osobowe. Rzekł elf.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Czerwiec 2007, 20:11:38 »
- Czyli co zrzuta? A Aragorn zapomnieliśmy o koniach, marzną tam biedaki na dworze, trza by było je zaprowadzić do stajni. Barman zna wspólna mowę?
- Coś najpierw próbowałem się dogadać, ale lepiej mu idzie we własnym języku...
- Dobra idę, może sie z nim dogadam.
Elf wstał, nie lubił orków, tej woni którą wydzielają, tego ich nienawistnego spojrzenia, ich oddechu, sposobu poruszania... zabijania... wszystkiego. Powoli podszedł do barmana.
- Hej ty zielony! Mam sprawę. Widzisz tam - wskazał konie przez okno.
- Eee... co ty chciał?
- Spójrz - wskazał konie - schować je w "stajnia" - i narysował w powietrzu dach.
- Aaaa... Ulg! Ulg!
Ku zaskoczeniu elfa w drzwiach pokazał sie młody, niski ork, cuchnęło od niego końskim łajnem. Barman powiedział coś do stajennego. i zagadał do elfa.
- Idź - wskazał palcem na stajennego.
- No jasne - Elrond podążył za stajennym. Wyszli z karczmy. Elf skazał konie. Ork zwinnie poprowadził wierzchowce do stajni za karczmę. Po robocie wyciągną łapę do elfa.
- A ta masz - i sypną mu dziesięć sztuk złota.
Szybko wrócił do towarzyszy.
- Dobra konie schowane, co z tym noclegiem?

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:51:34 »
-Ale jak są tylko 2 łóżka i ja z kimś będę musiał spać to się powiesze. Przecież ja nie jestem gejem. Już wole spać na ziemi, byle tylko nie z jakimś chłopakiem. No jakby była jakaś kobieta, to i owszem bym mógł się z nią przespać  . Aragornie. Jaka dobra jest ta Orkowa Wóda. Ale to nie to samo co nasz alkohol na Marancie. O chłopaki. Już się zaczyna robić ciemno. Niedługo będziemy musieli iść spać, bo mamy nam będą kazały  .

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Czerwiec 2007, 12:54:37 »
-Daed, ty idioto, ten krag chyba do łba ci strzelił, w tych pokojach są cztery łużka, a jak chcesz kobiety to w tej mieścine był gdzieś burdel, a tera panowie idziem spać. Rzekł lekko podchmielony Aragorn. Kiedy wędrowcy kładli się spać, do drzwi ktoś zapukał, Aragorn podszedł, otworzył.. W drzwiach stał ork z tacą pełną jedzenia i picia.
-Ja przynieść kolacja, dla szanownych panów. Powiedział nieskładnie w elfim języku ork. Aragorn podziękował dał orkowi 10szt. złota.
-No panowie mamy kolacje... Rzekł elf.  

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Czerwiec 2007, 13:52:56 »
- No w końcu, już umierałem z głodu. - elf czapną pierś kurczaka. - Tylko to im dobrze wychodzi.
Po długim posiłku wszyscy poszli spać, jutro mieli dalej wędrować do starego domu Aragorna.
Następnego dnia wszyscy wstali ze wschodzącym słońcem. Elrond przetarł oczy i rozmyślał nad snem w którym widział swoje dawne państwo...
- No, towarzysze, trza się pomału zbierać. - rzekł Aragorn

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Czerwiec 2007, 14:30:46 »
Podróżni ubrali się, zeszli na dół zjedli śniadanko, poszli po konie i wyruszyli w stronę ''rezydencji'' Aragorna, jechali dwie godziny aż dotarli do małej wioski w której znajdowała się ''chacjenta'' elfa, niestety oczom wędrowców ukazały się tylko ruiny dawnego domu Aragorna..
-Trudno się mówi panowie, przynajmniej zrobiliśmy sobie wycieczkę, wacamy do domu. Rzekl Aragorn, inni nic nie mówili, po paru dniach drużyna dotarła do Leyanoi...




WYPRAWA ZAKOńCZONA!!
łupy z wyprawy: 3 konie i 200szt. złota.

Elrond dostaje-Konia i 25szt. zlota
Daedagor dostaje-Konia i 25szt. złota
Lees.. dostaje-10sz. złota
Aragorn dostaje-Konia i 40szt. złota.
Pozostałe 100szt. złota idzie na zakon

Prosze o zatwierdzenie
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 14:31:38 wysłana przez Aragorn »

Forum Tawerny Gothic

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Czerwiec 2007, 14:30:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top