Autor Wątek: XVII Zadanie Lorda Sado  (Przeczytany 1320 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
XVII Zadanie Lorda Sado
« dnia: 23 Czerwiec 2007, 22:06:28 »
Saod ponownie zawitał do domu Travisa.
- Witaj. Mam andzieję, ze jesteś zadowolony ze znalezienia tego psa ;]. Słyszałem podobno że masz dla mnie kolejną robotę, coś o bandytach
- Tak, mam coś...
- Może mnie z tym bardziej zapoznasz....


---


Nazwa Broni: Płomienny ÂŁuk Barona
Typ: Dwureczny
Rodzaj: ÂŁuk
Jakość wykoania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Magiczny, Aura Ognia
Opis: ÂŁuk został wykonany mistrzowsko. ÂŚwietnie pasuje do ręki. Jego długość jest dopasowana do właściciela. Ta sztuka ma akurat 140 cm. długości. Jego cięciwę mogą napiąć jedynie bardzo dobrzy łucznicy, lecz jeśli już opanują tę sztukę mogą strzelać z niego bardzo szybko. Niedawno został zaklęty magicznymi bryłkami. Został otoczony bardzo silną Aurą Ognia oraz został umagiczniony. Właściciel teraz z łatwością oddaje celne i szybkie strzały, gdyż pomaga mu w tym zaklęta w łuku moc.



Nazwa Broni: Szpon Smoka
Typ: Jednoręczny
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Miecz Ognia, Mistrzowski Oręż, Błogosławiony Oręż
Opis: Długość ostrza waha się w granicach 1 do 1.5 metra. Ostrze zostało wyważone niemal bosko. Został wzmocniony przez kowala klanu Ohsi. Władać nim mogą jedynie mistrzowie w swym fachu. Został on otoczony Aurą Ognia. Jej moc łączy się z mocą właściciela. Przy produkcji użyto bardzo silnej trucizny z bagiennego topielca.


Zbroja

Nazwa: Stara Mithrilowa Zbroja
Rodzaj: Mithrilowa
Typ: Całościowa
Poziom: II
Jakość Wykonania: Profesjonalne
Opis: Pancerz wykonany z mithrilu. Kuł go świetny kowal dla przeklętego wojownika. Kiedy rycerz go założył, zbroja także została przeklęta, lecz po jego śmierci znów odzyskała dawne barwy i świetność. Jest lżejsza od lekkiej zbroi skórzanej, co czyni ją uwielbianą przez elfy.
Dodatkowo: ---


Czary

- światło
- telekineza
- sen
- wir
- lodowa lanca
- mała błyskawica
- lekkie leczenia
- aura ognia
- ognista strzała
- Kula Ognia
- Pirokineza
- Mała burza ognista
- ÂŚrednie Leczenie
- Duża Kula Ognia
- Lodowa Strzała
- Sopel
- Lodowa Kula
- Sztylet Lodu
- Zamieć
- Błyskawica
- Miecz Wody
- Ostrze Błyskawic
- Lodowa Błyskawica
- Lodowy Wir

Umiejętności:

Strzelanie z łuku IV
Wędkarstwo II
Skradanie się II
Wytrzymałość na ból
Wytrzymałość na mróz
Wytrzymałość na gorąco
Wytrzymałość na zmęczenie
Zbieranie mięsa II
Zbieranie trofeów
Pozyskiwanie Trucizny II (z Krwiopijców i Bagiennych Topielców)
Obdzieranie ze skóry
Obdzieranie z futra
Otwieranie Zamków II
Walka mieczem jednoręcznym III
Spuszczanie Krwi II
Umiejętne Blokowanie Ciosów II
Władanie Tarczą III
Potężniejszy strzał z łuku
Walka Sztyletem III
Negocjacje

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 13:45:09 »
Tak, tak, otóż, masz się dowiedzieć, gdzie bandyci mają obóz lub swoją siedzibę od ich takiego jakby "szpiega". Ten koleś wie, gdzie oni się ukrywają i szpieguje dla nich. Znajduje się gdzieś w lesie, ponieważ idzie do nich, dać im raporty. Tak więc, czym prędzej masz ruszyć i z niego wydusić, gdzie się znajdują bandyci. Tylko go nie zabijaj ! A teraz idź, zanim on tam dotrze...

Forum Tawerny Gothic

XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 13:45:09 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2007, 13:59:23 »
Sado kiwnął głową i szybko wyruszył. Wiedział co zrobić z takim szpiegiem. Unieruchomi go lodową kulą i weźmie ze sobą. Wolał nie używać swojego ognistego miecza, więc wyczarował "Miecz Wody". Wyruszył przed siebie, trzymając w prawej ręce zaczarowane ostrze. W drugiej ręce wyczarował "Lodową kulę". Skradając się przez las usłyszał jakiś dźwięk.
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 14:11:06 wysłana przez Lord Sado »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:13:58 »
Było to krakanie... Nagle zza krzaków wyszły trzy ścierwojady, które wyglądały na bardzo głodne... Ruszyły na Lorda Sado...

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:23:42 »
Sado westchnął.
- Brak jakiejkolwiek zabawy - rzekł po cichu
Mag Bojowy wyczarował zaklęcie "lodowy Wir", lecz by się "pobawić" ze swoimi przeciwnikami, rzucił je tak, by je odrobinę zraniło. Jeden ze ścierwojadów wpadł wprost na wir, w którym "latało" pełno lodowych, ostrych kolców i kul lodu. Po chwili wir wyrzucił ścierwojada prosto w drzewo. Kiedy potwór opadł na ziemię, widać było, że jest całkiem zamrożony i tak bardzo poharatany, że nie można było poznać gdzie głowa, a gdzie dupa. (xD) Kolejnego Sado zaatakował "pirokinezą". Bestia uniosła się do góry i zapłonęła. Gubernator zaśmiał się szyderczo i opuścił ją. Po chwili rzucił w nią "Dużą Kula Ognia" i patrzył ja się spala. Następną bestię uderzył ze swego wyczarowanego ostrza. Klinga "naznaczyła" ją długą raną na twarzy. Myśliwy kolejnym ciosem odciął nogę bestii. Zawyła ona i upadła. Sado dobił ją tym razem swym ognistym ostrzem. Zmęczony rzucaniem czarów, poczuł, że jego moc magiczna gwałtownie osłabła, więc sprawił, że miecz wody znikł, a przypominając sobie o je głównym celu, poszeł szukać dalej.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:27:46 »
Sado szedł i szedł wzdłuż lasu, szedł, szedł, ale po jakimś czasie chciał sobie to podarowac, bo nigdzie nie mógł znaleźć zdrajcy. Zrezygnowany postanowił, wrócić do Siedziby. Nagle zobaczył ogień, po swojej lewej stronie... Poszedł to sprawdzić i zauważył pewnego człowieka, który trzymał w ręku jakiś list, a jego zbroja wyglądała na zbroję bandyty... Szybko podkradł się na dobrą odległość do szubrawcy... Po krótkiej szarpaninie, bandyta wisiał na drzewie.
- Gadaj, gdzie się znajdują bandyci !
- Eheheee... Są na północ od Ombros ! A teraz, błagam, daruj mi życie, ja jestem tylko szpiegiem !
Sado kazał się natychmiast wynosić, a jak tamten coś bandytom wygada, to go zabije... Gubernator przeszukał obozowisko i wrócił do obozu:
- Dowiedziałeś się ?
- Tak.
- ÂŚwietna robota !
ÂŁupy:
75 sztuk złota / 10 sztuk złota na Skarbiec / razem dostajesz 65 sztuk złota.
Paczka strzał

Zadanie wykonane
Travis

Zadanie wykonane
Travis
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2007, 14:52:02 wysłana przez Travis »

Forum Tawerny Gothic

XVII Zadanie Lorda Sado
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:27:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top