Autor Wątek: II zadanie Beli  (Przeczytany 838 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
II zadanie Beli
« dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:05:51 »
Bela był umówiony z Metztli niedaleko bramy miasta, jednak gdy już nieco spóźniony dotarł na miejsce, wampirzycy nie było. Nieco zdezorientowany rozglądał się dookoła. Z zamyślenia wyrwała go jakaś kobieta:
- Witaj nieznajomy, twoja pani nie mogła się wstawić osobiście, ale dała mi do przekazania list z instrukcjami dla ciebie, proszę oto on.
Bela otworzył list w którym pisało:

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
II zadanie Beli
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:49:07 »
Wybacz że nie mogłam przyjśc osobiście, ale niestety pewne sprawy zatrzymały mnie w domu. Domek zielarki jest na wschód od zamku. Napewno trafisz, tylko lepiej nie zbaczaj ze ścieżki.
Powodzenia
Metztli


Bela ruszył w kierunku chatki zielarki... Szedł wyznaczoną ścieżką, wsłuczortąc sie w śpiew ptaków... Po chwili wszystko ucichło i ujżał na drodze dwa gobliny, uzbrojone w pałki które chichotały parszywie...

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Beli
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:49:07 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
II zadanie Beli
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Czerwiec 2007, 15:26:12 »
Wiedziałem, że nie może być tak pięknie - powiedział elf gdy ujrzał paskudne facjaty goblinów, wyjął swój miecz i oczekiwał ataku ze strony goblinów. Wiedział, że mogą być dla niego trudnymi przeciwnikami, w końcu to bardzo zwinne i ruchliwe stworzenia. Wiedział też, że nie maja zbyt wiele siły i pozbawione swoich pałek nie wiele zdziałają. Analizując w ten sposób sytuacje postanowił właśnie w ten sposób je wyeliminować. Schował więc miecz i wziął z krzaków solidny drąg. Chwycił go mocno w obie dłonie i zaczął powoli sie przysuwać do goblinów. Jeden z nich, wdać mniej cierpliwy rzucił się do ataku. Biegnącego goblina z całej siły walnął kijem w łeb. Goblin padł, wyglądał na wykluczonego z rozgrywki, jednak dla bezpieczeństwa bela wziął jego pałkę i wyrzucił daleko w krzaki. Na drugiego goblina już poszedł z mieczem. Goblin ruchliwy ranił go raz w rękę, ale Bela zamachnął się na goblina, czym go lekko odstraszył, korzystając z jego chwilowego "zamotania" wytrącił mu lagę z ręki. Bezbronnego goblina położył martwo dwoma ciosami - od boku i z góry. Już miał zwycięsko się oddalić, gdy z ziemi podniósł się oszołomiony pierwszy goblin
- Oż psia twoja mać twardą masz czaszkę! Trzeba ją jeszcze raz poddać próbie! i goblina pozbawionego wcześniej swojej pałki powalił kopniakiem na ziemię i dobił mieczem. Po udanej walce, ranny w rękę, lecz zadowolony ruszył dalej w stronę chaty zielarki.

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Beli
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Czerwiec 2007, 15:26:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top