Autor Wątek: Podróż do Varrok  (Przeczytany 2856 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« dnia: 20 Czerwiec 2007, 20:44:22 »
Spakowany Aragorn był już gotowy do drogi, elf poszedł jeszcze do stajni po konie, i rzwawym krokiem wraz z dwoma wierzchowcami ruszył pod północną bramę miasta gdzie czekał na resztę uczestników.....  


Umiejętności:
kusz: P. 1
Miecz jednoręczny:P.II

Ekwipunek:Zatrute Ostrze
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Amatorskie
Poziom: I
Dodatkowo: Zatruty Oręż
Opis: Dość krótkie (50-70 cm) dwusieczne ostrze, używane zarówno do pchnięć jak i cięć, dodatkowo nasączone trucizną Krwiopijcy.


Nazwa: Zbroja Elfa
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzano-futrzana
Poziom: III (w obydwóch)
Wykonanie: Mistrzowskie
Wyroby: 3 skóry i futra płomiennych wilków, 4 kły, 1 pazur, 1 skóra rozpruwacza
Opis: Zbroja jest pokryta wieloma wastrwami skóry płomiennego wilka, co daje jej ochronę przed ogniem, oraz strzałami i bronią białą. Dodatkowo została wzmocniona mocną skórą rozpruwacza. Zbroja została wykonana Mistrzowsko. WIele osób pozazdrościłoby takiej



Sakiewka:245szt.




Uczestnicy:
Aragorn,
Elrond,
Daedagor,
Lees







Tera troche zasad:
-NIE ROBIC z siebie super bochaterów
-NIE pisać że znacie język orków

Każdy ma zamieścić tu staty swojego ekwipunku,
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2007, 20:45:43 wysłana przez Aragorn »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2007, 20:51:57 »
Lees podszedł do Aragorna i powiedział:
-Witaj.Jestem spakowany i gotowy do drogi.


Ekwipunek:
Nazwa Broni: Kordelas
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: ----
Opis: Kordelasy to najczęściej używana broń piratów.
Kordelasy są zakrzywionymi
mieczami. Mają długość ok. 1,5 metra i pozłacaną rękojeść.
Są przydatne w walce i łatwo nimi walczyć ,
ale są nieporęczne i trudno je schować.
Ktoś kto lubi żeglować po oceanach powinien zaopatrzyć się
w tą broń ponieważ budzi respekt wśród piratów.

Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród I
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: I
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Koszt: darmowa (dla nowych łowców) (Gildia płaci 50 sztuk złota za jedną sztukę pancerza)
Czas Wyrobu: 12h
Składniki: 5 kłów, 2 skóry rozpruwacza, 1 wilka.
Opis: Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.

Umiejętności:
Walka bronią jednoręczną poziom III,
Wytrzymałość na ból,
Skradanie sie I (chód),
Pozyskiwanie trucizny II,
Negocjacje łowcy III,


Czary:
-ÂŚwiatło
-Telekineza
-Sen

Forum Tawerny Gothic

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Czerwiec 2007, 20:51:57 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Czerwiec 2007, 21:00:00 »
Nastał kolejny mroźny poranek. Elf spakował to czego potrzebował, prawdę mówiąc było to tylko złoto, miecz tarcza, zbroję miał już na karku. Przestąpił próg domu i zamkną za sobą drzwi. Alejką wyszedł na drogę i udał się w kierunku północnej bramy. Gdy dotarł do niej zobaczył Aragorna i Lees'a. - Witajcie przyjaciele. To po to ta nauka jazdy. - Elrond pogłaskał jednego wierzchowca po nozdrzach - Daedagor jeszcze nie stawił się?



---------------------------------------------------------------------------------

Ekwipunek:

493 sztuki złota

Używana Zbroja:

Nazwa: Zbroja Elfa
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzano-futrzana
Poziom: III (w obydwóch)
Wykonanie: Mistrzowskie
Wyroby: 3 skóry i futra płomiennych wilków, 4 kły, 1 pazur, 1 skóra rozpruwacza
Opis: Zbroja jest pokryta wieloma warstwami skóry płomiennego wilka, co daje jej ochronę przed ogniem, oraz strzałami i bronią białą. Dodatkowo została wzmocniona mocną skórą rozpruwacza. Zbroja została wykonana Mistrzowsko. Wiele osób pozazdrościłoby takiej.


Używany Miecz: Kordelas

Nazwa Broni: Kordelas
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Profesjonalne
Poziom: II
Dodatkowo: ----
Opis: Kordelasy to najczęściej używana broń piratów.
Kordelasy są zakrzywionymi
mieczami. Mają długość ok. 1,5 metra i pozłacaną rękojeść.
Są przydatne w walce i łatwo nimi walczyć ,
ale są nieporęczne i trudno je schować.
Ktoś kto lubi żeglować po oceanach powinien zaopatrzyć się
w tą broń ponieważ budzi respekt wśród piratów.


Używana Tarcza: Okrągła Tarcza

Nazwa: Okrągła Tarcza
Typ: Mała tarcza
Rodzaj: Drewniana I
Jakość wykonania: Profesjonalne
Poziom: I
Dodatkowo: ----
Opis: Jest to mała okrągła tarcza niczym się
nie wyróżniająca, powinna sparować każdy atak
jednak trzeba uważać na duże miecze i topory
bo mogą ja roztrzaskać.



Umiejętności:

Czary:
"Przemiana w Kruka"
"Telekineza"
"Światło"

Posługiwanie się bronią jednoręczną p. I
Posługiwanie się bronią jednoręczną p. II

Skradanie Się I (Chód)

Jazda Konna p. I
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2007, 21:26:26 wysłana przez Elrond »

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwiec 2007, 21:17:10 »
Daedagor podszedł do Aragorna i powiedział:
-Witaj. Jestem spakowany i gotowy do drogi.

Ekwipunek:
Nazwa Broni: Miecz Assasyna 2x
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż

Nazwa: Elitarny Pancerz Assasyna
Rodzaj: Skórzano-żelazna
Typ: Całościowa
Poziom: Skórzana III ÂŻelazna II
Wykonanie: Zaawansowana
Opis: Zbroja jest tak zaprojektowana, aby jej posiadacz szybko się nie męczył gdy biega po piaskach pustyni. ÂŻelazna cześć która chroni tułów jest doskonale stworzona do tego żeby łamać o siebie włócznie. Ze skór wilka stworzona jest dolna cześć zbroi i zasłona na głowę, a to dlatego że skóry wilka nie są zbyt grube i nie krępują ruchów, co daje przewagę w trakcie walki z okutymi po zęby przeciwnikami.

Umiejętności:
Kusza I
ÂŁuk III
Walka 2 mieczami III (max)
Walka jednym mieczem II
Skradanie się I

Nauczone Czary:
Telekineza, ÂŚwiatło i Sen.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2007, 21:24:34 wysłana przez Daedagor »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Czerwiec 2007, 21:32:22 »
-Dobra ''ludzie'', wszyscy są to idziemy,mam nadzieję że macie przynajmiej po namiocie, ale dość gadania Elrond Lees wy jedziecie konno. Po kilku minutach pakowania wędrowcy byli już za bramą....
-...Obiecywałem wam nieco szczegułów, a więc idziemy do Varrok poto by sprawdzić czy moja dawna ''rezydencja'' jeszcze stoi, narazie wam wystarczy. Powiedział Aragorn, wędrowcy powoli zbliżali się dp przełęczy łączącej Elanoi z północą.....

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Czerwiec 2007, 21:43:53 »
- Dobra a jak mamy się tam dostać? Jaka jest trasa? Poinstruuj nas. A tak w ogóle to co będziesz zamierzał zrobić z tą rezydencją? Sprzedać? Czy założyć  w niej naszą siedzibę? Znasz moje zdanie i moje zamierzenia do nie odkrytych jeszcze krain.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Czerwiec 2007, 21:55:05 »
-Do Varrok dopłyniemy statkiem wypływającym z Bargid, to miasto leżące na północnym wybrzerzu Terenów neutralnych, musimy przejść całe Terany by tam dojść, a mój dom jeśli stoi mam zamiar sprzedać. Rzekł Aragorn. Elf spojrzał na niebo, słońce powoli zmierzało ku zachodowi.
-Elrond Lees, popędzcie konie, chcę przejść przełęcz jeszcze przed zmrokiem, zatrzymamy się na nocleg po drugiej stronie...

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec 2007, 13:02:50 »
- Jasne - odparł Elrond - Wiecie, dajcie nam swoje bagaże, nie wszystkie oczywiście, nie wiem czy te szkapy wytrzymają. Ja z Lees'em puścimy sie przodem, i zaczniemy robić małe obozowisko dla nas.
- Właśnie - rzekł Lees - Dajcie nam te wasze bagaże.
Po krótkiej krzątaninie ÂŁowca i Kapitan galopowali przez przełącz. O dziwo nie spotkali żadnego stworzenia które mogło by im zagrozić i po paru minutach znajdowali się na małej polance po drugiej stronie przełęczy. Konie objuczyli i przywiązali do grubego dębu.
- No to idę pozbierać jakiś kijów na rusztowanie mojego namiotu. - rzekł elf...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec 2007, 13:19:50 »
Po chwili zza przełeczy wyszli Aragorn i Daedagor, elf podszedł do koni wziął swój bagaż i po chwili rozłożył namiot.
-Lees, gdzie Elrond?
-Po kije do namiotu poszedł..
-Dobra rozpalmy ognisko i coś zjedzmy, mam w plecaku trochę żarcia. Po kilku minutach krzątaniny wędrowcy  siedzieli przy ognisku i zajadali kolacje, nagle zza krzaków wyszedł Elrond niosący kije pod namiot..
-No nareście.. Trza było wcześniej przygotować sobie kijki Elrondzie, słuchajcie panowie, jesteśmy na obcej ziemi, nie radze mówić czym się zajmujemy...Rzekł Aragorn.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwiec 2007, 13:38:46 »
-Dobrze szefie- rzekł Lees - gęby na kłódki i ani słowa  nie zdradzimy.
- I to mi sie podoba,  musimy być czujni nie wiadomo gdzie czyha niebezpieczeństwo.- odpowiedział Aragorn.
Drużyna kończyła kolację i miała zamiar pójść spać.
- Ja z Lees'em pierwsi obejmiemy wartę-powiedział Elrond.
-Zgoda, potem ja i Deadagor was zmienimy-powiedział Aragorn.
Wszyscy zajęli się swoimi obowiązkami

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwiec 2007, 14:16:46 »
Noc minęła bez problemów, rano, po śniadaniu podróżni zaczęli zbierać się do drogi..

-Elrond! Zawołał Aragorn.
-Tak szefie?
-Wiem że potrafisz zmienić się w kruka, dałbyś radę polecieć wzdłuż dorgi, na północ sprawdzić czy nie ma w pobliżu jakiejś wsi? Spytał elf...

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwiec 2007, 14:38:34 »
...Jasne. – odrzekł elf. Po chwili przed Strażnikami stał kruk. Wzbił się w powietrze i wzleciał nad drzewa. Leciał wzdłuż drogi w kierunku północnym. Miły powiem wiatru przelatywał mu pomiędzy piórami, "ÂŚwietne uczucie" pomyślał Elrond. Po paru minutach elf przemieniony w kruka zobaczył dym unoszący się nad małą wioską. "Co do jasnej..." Wioskę oblegali bandyci... Jeden... Dwa... Siedmiu... liczył elf. "Kurczę, trzeba wracać do towarzyszy". Po paru chwilach wylądował zmęczony w małym obozowisku.
- I co? Jest ta wioska?
- Tak, oblegana przez jedenastu bandytów, szybko musimy pomóc tym wieśniakom!

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwiec 2007, 19:24:44 »
-Dobra "ludzie", Elrond Lees, na koń, ja i Daed idziemy pieszo, ruchy, ruchy!! Krzyczał Aragorn. Po paru minutach stali przed wsią, bandyci robili swoje nie zwracając na nich uwagi, Aragorn zaatakował pierwszy, pierwszego elf wykorzystując element zaskoczenia, ciął po brzuchu tak że jego wnętrzności znalazły się na drodze, drugiemu elf przebił plecy gdy ten dobierał się do chłopki, dopiero teraz bandyci zdali sobie sprawe że nie są tu sami....

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwiec 2007, 20:28:59 »
Daedagor szybko zdał sobie sprawę z tego, że ci Bandyci są silni. Więc szybko wyciągnął swoje 2 miecze i zaczął nim zabijać Bandytów. Miecze były zatrute, błogosławione i mistrzowsko wykonane plus jeszcze umiejętność walki dwoma mieczami na poziomie mistrzowskim było to zabójcze duo. Daedagor zabił jednego bandyte z zaskoczenia. Drugiego zabił wbijająć mu miecze w brzuch, a trzeciego odcinająć mu głowe. Reszta walczyła dalej z bandytami, a Daedagor ruszył w wir walki.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Czerwiec 2007, 21:24:19 »
Elrond z Lees'em rozpoczęli szarżę na bandytów. Elf pogonił konia, kilku bandytów próbowało uciekać, jednak nie mogli sie mierzyć z masą i szybkością konia. Dwóch stratował elf, Lees załatwił pozostałych swoją klaczą. Został tylko jeden przypominający herszta. Elrond wyskoczył z konia i podszedł do niego wolnym krokiem. Wyciągną swój Kordelas i tarczę, chodziarz wiedział tylko jak ją złapać żeby nie ześlizgnęła mu sie z ręki.
- Zginiesz śmieciu! - krzyknął napastnik.
Elf chłodnym wzrokiem popatrzył na rywala, ten zaczął na niego biec. Bandyta był coraz bliżej, wszędzie było słychać odgłosy walki, mieszkańcy coś krzyczeli, bandyci wyzywali. Elrond się tym nie przejmował, skupił uwagę na przeciwniku, który biegł z wyciągniętą w górze bronią. Gdy ten był już o krok, elf przykucną i podbił go do góry przez ramię. Szybko do niego podbiegł i klingą walnął go w głowę, efekt był natychmiastowy -herszt stracił przytomność.
- Może nam się przydać, ciekawe co wie. Aragornie, mógłbyś go przepytać?

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Podróż do Varrok
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Czerwiec 2007, 10:15:00 »
Herszt Bandytów leżał nie przytomny. Daedagor szybko podszedł do niego i powiedział do wszystkich:
-Może go gdzieś przeniesiemy, tam go spróbujemy obudzić to może nam wszystko wyśpiewa. Co wy na to? A jak nic nam nie powie to go wyślemy do Królestwa Beliara, ok?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Czerwiec 2007, 13:03:29 »
-Jasne, Elrond. Aragorn podszedł do bandziora i zaniusł go pobliskiej chaty, odwrócił na plecy i kopniakiem ocucił.
-"Ne! Wargi,  e ke hatri?". Powiedział w miejscowym języku elf.
-**** ty ****. odpowiedział bandyta. Aragorn walnął go w twarz.
-"Patrzcie go... Gadaj dla kogo pracujecie?"
-"G**no o demnie wyciągniesz."
-"Powiedz to może daruje ci życie... Mineło jakieś poł godziny bez owcnego przesłuchania, Aragorn odesłał banite do królestwa Beliara..... Gdy wojacy wychodzili z chaty podszedł do nich jakiś chłop.
-Witajcie jestem sołtysem tej wsi, dziękujemy wam szlachetni wojownicy, gdyby nie wy....
-Nie musicie nam dziękować, to nasz obowiązek pomagać słabszym....
-Kim wy jesteście?
-Nie długo się dowiesz..
-Wy napewno musicie iść w dalszą droge, ale nie puścimy was bez nagrody..... Po chwili sołtys wrócił z szkatułką i...... 3 końmi.
-W tej szkatułce jest 200 złociszy, i nie prubujcie nam odmówić, żegnajcie Emha'ra..
-Dziękuje Ci za ten dar, nie zapomnimy was, żegnajcie.
Podróżnicy uzupełnili zapasy i wyruszyli w dalszą drogę....




Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Czerwiec 2007, 13:58:21 »
- Hej kompania! A obóz? Pod gołym niebem nie widzi mi się spać. Daedagor'u i Lees'ie wróćcie po nasze rzeczy. My z Aragornem będziemy sie po woli kierować tą drogą - pokazał ręką - Dogonicie nas, oczyścimy drogę ze zwierząt jak się przytoczą.
- Ej, ty tu wydajesz polecenia? Myślałem że Aragorn. - odburkną klanowicz.
- Przypomnij sobie kto jest drugim Mistrzem naszej organizacji. A teraz do roboty, nie ociągać się. A i przy okazji, Lees, poucz go trochę techniki jazdy - elf spojrzał na Daedagora - bo jak na niego patrzę to mam wrażenie że spadnie ze swojego wierzchowca.
- Jasne - zaśmiał się łowca.
Elrond z Aragornem jechali dalej drogą na północ, nie spotkali żadnych drapieżników, nie licząc lisa i stada jeleni.
- Co oni tak sie guzdrają? - zagadał Aragorn.
Nagle dało się usłyszeć stukot końskich kopyt.
- Masz - i podał pakunek elfom - wasze namioty.
- Co się tak guzdraliście? - spytał jeden z mistrzów.
- Mam narwistego konia - rzekł zarumieniony klanowicz - dobra nie gadajmy już o koniach tylko jedźmy dalej.
Grupka poczęła poruszać sie dalej w kierunku wyznaczonym przez Aragorna...

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:13:23 »
Kompaniia jechała dalej na połnoc, jeszcze dwa długie dni.. W końcu podróżnym ukazało się nie zaduże miasto portowe Bagrim, towarzysze zbliżali się do bramy, której pilnowali dwaj.... orkowie...
-Spkojnie, to miasto zamieszkują różne rasy. Powiedizał Aragorn. Po kilku minutach znaleźli karczme przy której mogli zostawić konie, weszli do środka i usiiedli przy stoliku....
-No i jesteśmy, niech ktoś się kopnie do portu i sprawdzi kiedy wypływa statek do Gnur'Ga. Rzekł Aragorn.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:31:01 »
- Dobra ja idę. Jak patrze na tego barmana i tych "ludzi" to mi sie niedobrze robi. Ktoś idzie za mną?... Nikt?... Wasza sprawa.
Elf wyszedł z obleśnej karczmy na świrze powietrze. " Ahh... morska bryza..." Zaciągną sie Elrond. Zaczął iść główną ulicą miasta. Miasto nie było za duże ale tętniło życiem. Elfowi wydawało się że widzi prawie wszystkie rasy. Małe krasnoludki XD ganiały dzieci orków, kupcy coś krzyczeli, kilka strażników goniło złodzieja. "Miasto jak miasto, tylko że portowe" pomyślał. Po jakimś czasie dotarł do portu. "Znowu pełno orków". Elf podszedł do jednego zielonoskórego.
- Ej ty! Stój! To statek do Gnur'Ga i jeszcze nie odpływa. - burkną jeden.
- A kiedy? Dzisiaj?
- Tak dzisiaj, za dwie godziny. A co taki ktoś jak ty szukać będzie na pokładzie?
- Taki jak ja? Jestem elfem i przez takich jak ty musiałem zawędrować na ten kontynent. A co ciebie to obchodzi?
- Uważaj co mówisz bo mogę ci buźkę poharatać. - burkną drugi ork.
- Gońcie się świniopasy. - elf odwrócił się na pięcie i udał się w kierunku karczmy. Po paru chwilach był na miejscu.
- Koledzy - powiedział - statek niedługo odpływa, możemy sie zbierać...

Forum Tawerny Gothic

Podróż do Varrok
« Odpowiedź #19 dnia: 22 Czerwiec 2007, 14:31:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything