Autor Wątek: Canthar czy Sara?  (Przeczytany 102844 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« dnia: 10 Wrzesień 2006, 20:49:23 »
Kogo wpakowujecie do więzienia?Ja zawsze wpakowuje do więzienia Sare ponieważ później Canthar
ma lepsze bronie niż sara w w dodatku obiecałem  mu to a ja obietnice dotrzymuję...
A wy kogo dajecie za kratki??

Offline Driver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2006, 12:13:58 »
Sarę, gdyż nawet jak wpakujemy Canthara to on i tak potem się wydostanie z pudła i będziemy musieli mu jeszcze sporo zapłacić, aby powiedział o nas coś dobrego na targowisku (inaczej nikt z tamtych okolic nie będzie chciał z nami nawet rozmawiać)

Pzdr

Forum Tawerny Gothic

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Wrzesień 2006, 12:13:58 »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2006, 15:59:43 »
Ja wpakowałem Canthara, był łotrem i oszustem zasłóżył se. A w dodatku Sara to przecież kobieta, trzeba mieć jakiś honor.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Wrzesień 2006, 16:16:43 »
Ja tak na zmianę raz Sare potem Cantathara:
Sara - kiedy jestem zły
Canthar - kiedy jestem bardzo zły.


Offline Btmm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Wrzesień 2006, 16:27:34 »
hmm, ja do więźenia wsadzam Canthara. :P Po prostu uwazam ze to co chcial  
zrobic do mnie nie pasuje, wiec nie moglem mu pomoc ;]

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Wrzesień 2006, 17:05:49 »
a ja wsadzam zawsze sare tylko dlatego ze jest to gra i nie mozemy tak wszystkiego brac do siebie. Cantarh nam pomaga z kolei w dostaniu sie do miasta wiec nalezy mu sie cos w zamian. A jezeli by to bylo w realu to napewno bym usadzil tego cfaniaczka =] ale jak mowilem gra to gra i nie mozna brac wszystkiego na powaznie trzeba robic tak zeby miec korzysci

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Wrzesień 2006, 18:24:33 »
Ja zawsze wsadzam Sarę do paki. Canthar daje nam broń, którą możemy pozniej mu ja sprzedać i nieźle na tym zarobić, poza tym zarobimy u Lorda Andre 100 szt złota, to bedzie z 180, no i zyskać pozytywna opinie u Canthara. A co do rzekomego "papieru" , wstepu do miasta...cóż nie musimy tego robić. Wystarczy pójść w ubraniu rolnika i powiedzieć strażnikom ze przynosimy equwipunek do naprawienia.


Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Wrzesień 2006, 18:26:04 »
Ja, gdy gram w Gothic 2 prawie zawsze wydaję Lordowi Andre Sarę, ale nie dlatego, że muszę dotrzymać części umowy, dzięki której dostaję od Canthara glejt (nigdy go od tegoż handlarza nie biorę, bo są inne, łatwiejsze i lepsze sposoby na dostanie się do miasta), tylko dlatego, że po wsadzeniu Sary możemy otrzymać od przebiegłego handlarza topór marynaraski - możemy go sprzedać, a poza tym wówczas Canthar nie wydaje nas i nie rozgłasza pogłosek o naszej przeszłości.

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Wrzesień 2006, 16:46:54 »
Ja zawsze wpakowuje za kratki Sarę ponieważ nawet jakbym wpakował Canthara to i tak by sie wydostał i jeszcze bym mu płacił 500szt.zł za to, żebym mógł coś sprzedawac i kupowac.

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Wrzesień 2006, 19:31:57 »
Ja też tak na zmiane ! zalezy kim zostaje    
- magiem ognia : wsadzam Canthara
- Paladynnem :  Wacham sie ale ze pall jest bogaty wsadzam Canthara
- łowcą smoków : wsadzam sare :P bo na początku jestem baardzoo biedny :P

Cytuj
Ja zawsze wsadzam Sarę do paki. Canthar daje nam broń, którą możemy pozniej mu ja sprzedać i nieźle na tym zarobić, poza tym zarobimy u Lorda Andre 100 szt złota, to bedzie z 180, no i zyskać pozytywna opinie u Canthara. A co do rzekomego "papieru" , wstepu do miasta...cóż nie musimy tego robić. Wystarczy pójść w ubraniu rolnika i powiedzieć strażnikom ze przynosimy equwipunek do naprawienia.


Za wsadzenie Canthara dostajemy również 100sztuk zlota oraz od sary fajną broń :] ktorą można sprzedać jeszcze drożej  ! Zresztą pózniej na pewno jest nas stać na zaplacenie cantharowi !

  A co do tego Canthara i papieru ( najlepiej jest od niego nie brać ) :/ zachował sie hamsko chcąc wykopać sare tylko dla własnego biznesu !

Offline Jasio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Wrzesień 2006, 07:52:50 »
Ja wsadzam do więzienia Sarę, przecież zabrała stragan Cantharowi, to jest jego stragan. A poza tym Canthar ma fajniejsze bronie.

Offline treblu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #11 dnia: 24 Wrzesień 2006, 13:56:41 »
Tutaj liczy sie czysty zysk, a nie sentymenty... Dlatego zazwyczaj wsadzam Sare, zamiast Canthara, bo poprostu bardziej sie oplaca i tyle. A gadanie, ze to niewlasciwe, bo Sara to kobieta, a dla Canthara liczy sie tylko zysk, wcale mnie nie rusza. To jest gra, a Sara to zlepek polygonow    I tyle...

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Wrzesień 2006, 14:06:06 »
Cytuj
Tutaj liczy sie czysty zysk, a nie sentymenty...

Chodzi Ci o pieniądze, które dostaniesz za jej wsadzenie? Jeżeli tak, to jak Canthara wsadzisz, to też dostaniesz te upragnione (szczególnie w Nocy Kruka) 100 sztuk złota.

A co do mojego wyboru:
Ostatnio gdy gram, to zawsze wkopuję Canthara.
Jest kilka powodów, dla ktorych to robię. Jednym z nich to to, że jak pomożemy Sarze, to ona daje nam w nagrodę Piracki Kordelas, który na początku gry bardzo się przydaje.
Mówicie, że jak się wyda Canthara, to dzięki niemu sprzedawcy nie będą chcieli z nami handlować? Zależy, jak będziecie grać. Na początku nie wolno wziąść od niego jego glejtu. Wtedy, gdy jesteśmy w mieście, bez przeszkód możemy go wkopać, bez obaw, że utracimy względy jego i innych kupców.
Wiem to, bo właśnie gram w Gothic 2 i jakoś na razie wszyscy ze mną handlują bez słowa skargi (od razu mówię, że nie musiałem nikomu płacić kasy, by ze mną wymieniali się rzeczami).

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Wrzesień 2006, 21:41:08 »
Ja zawsze wkopuje Canthara, ponieważ od pierwszego spotkania wydawał mi się oszustem który wykorzystuje ludzi byle wyjść na swoje. Sara wydawała się w porządku więc po rozmowie z nią zaczołem żałować, że pomagam Cantharowi, także jak zobaczyłem, że moge wybrać od razu zdecydowałem się na Canthara.

Ps: Nie wiecie przypadkiem co się dzieje z Sarą kiedy Canthar już wyjdzie z więzienia?

Offline Najemnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Październik 2006, 08:01:21 »
ja wpakowuje sare dzięki temu od Canthara.
moge dostac dobrą broń i zwięksy mi sie mieszek ze złotem

Offline Vaturas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Październik 2006, 12:47:23 »
Ja zawsze działam impulsywnie ! Nigdy nie wiem kogo właduje, ale częściej Sara ląduje w więzieniu. Mamy do wyboru - Kordelas lub 500 szt. złota w przyszłości. O 100 szt. złota nie mówie, gdyż to dostajemy od Lorda Andre, gdy kablujemy u niego na którąś osobę !

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Październik 2006, 01:57:38 »
Ja zawsze pakuje Sare, ponieważ jeśli wpakujemy Cathara to po powrocie z Gurniczej Doliny okaże się, że  wydostał się z więzienia i opowiedział wszystkim kupcom że jesteśmy byłym skazańcem. Nikt nie chce z nami handlować. Można to naprawić tylko zapłaceniem mu 500 sztuk złota. Więc lepiej wpakować Sarę, bo i za nią i za niego dostaniemy tyle samo kasy.


Z poważaniem
Garret

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Październik 2006, 07:17:12 »
Osobiście wrabiam Canthara. W grze jestem raczej tą dobrą postacią, a Canthara nie lubię. Nie wrabiam Sary, ponieważ jest to dość miła osoba i szkoda jej . Poza tym przez taki uczynek zyskamy więcej doświadczenia. To że Canthar później będzie chciał od nas kase - ech... później mamy jej pod dostatkiem.

Offline Nefarius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Październik 2006, 13:01:38 »
Ja zazwyczaj wpakowywuje sarę, gdyż jak wpakujemy canthara czy jakos tak, to mamy niewykonane zadanie, niechodzi o kase czy względy moralne ... mi chodzi głównie o wykonane porawnie zadania ...

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Październik 2006, 16:03:18 »
Cytat: Driver
Sarę, gdyż nawet jak wpakujemy Canthara to on i tak potem się wydostanie z pudła i będziemy musieli mu jeszcze sporo zapłacić, aby powiedział o nas coś dobrego na targowisku (inaczej nikt z tamtych okolic nie będzie chciał z nami nawet rozmawiać)

Pzdr
Zgadzam się z Driverem bo co z tego że Canthar jest trochę zrzęldliwy to popierwsze
Wpakujemy Canthara to i tak on póżniej wyjdzie i będziemy musieli mu zapłacic
500 stuk złota a on powie innym kupcom o nas dobre słowo.

Ja też pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

Canthar czy Sara?
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Październik 2006, 16:03:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything