Autor Wątek: Wyprawa do Numenoru  (Przeczytany 22344 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #220 dnia: 11 Czerwiec 2007, 17:22:26 »
Wszyscy, którzy umieli wyrywać pazury, ściągać skóry, etc. zabrali się do pracy. Odgłosy odrywanej skóry i  wyrywania pazurów, odbijały się o ściany. Po długim męczeniu się, wreszcie skóra została zdjęta, a pazury oderwane. Wilkołak, pozostał goły w bibliotece...
- Dobra, towarzysze! Zbierać manele, idziemy stąd! - krzyknął IsentoR.
Wszyscy zaczęli się przygotowywać do odejścia. Po 5 minutach, cała grupa ruszyła dalej korytarzem. Lekki zapach powietrza był coraz silniejszy...

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #221 dnia: 12 Czerwiec 2007, 09:14:31 »
Darkon nie zaprzestawał i ciągle czuł zapach złota. Podszedł do kowala

- Pamiętasz, kto brał te trofea? Zrobimy sobie od nich małą wycieczkę, bierzmy co nasze! Dla dobra miasta, bo nie jeden z tych bubków dzięki temu, że nam odda dostanie świetną broń! Przypomnij sobie i zrobimy do nich małą wycieczkę

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #221 dnia: 12 Czerwiec 2007, 09:14:31 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #222 dnia: 13 Czerwiec 2007, 22:44:02 »
Ustawiłem się przed Travisem. Jak wcześniej uzgodniliśmy miałem osłaniać maga. Lekkim gestem dłoni scisłem klingę Zemsty Nenmorenu.
W myślach przbiegały mi cięcia jakich nauczyłem się wcześniej i poraz kolejny pomodliłem się do Adanosa " Adanosie Bogu równowagi. Prosze cię o błogosławieństwo dla mnie i dla moich towarzyszy " Tymczasem lewą ręka chwyciłem z torby zwój leczenia i dałem go Travisowi mówiąc "Weź go przyda ci się a ja i tak nie umiem go uzyć tak szybko jak ty" Elf odparł twierdząco. Tymczasem...

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #223 dnia: 13 Czerwiec 2007, 23:00:02 »
Kozłow stanął obok swego towarzysza z klanu. Odpiął pasek od topora i chwycił ręką za jego nasadę. Trwał w gotowości.
- Tak... Jak ja dawno nie miałem mojego młotu w ręku. Ahh... A co do bimbru, to coś za bardzo się z nim do mnie łasisz.... Tylko do mnie  - kowal uśmiechnął się - Ale tak czy siak może kupię. A ciebie z kolei zapraszam do kuźni, bo coś patrzę, że ci się nieco mieczyki stępiły.
Kowal popatrzył na tubylców, którzy z coraz większą podejrzliwością wpatrywali się w wojowników.
"Przydaliby się niewolnicy do kopalni" - pomyślał ohsiańczyk. "Ale cóż... Zobaczymy jak się sprawy potoczą". Czekali na sygnał...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #224 dnia: 14 Czerwiec 2007, 08:13:00 »
Crisis postanowił stanąć na tyłach odcinając tubylcom potencjalnie najlepszą drogę ucieczki. Wódz mówił do swoich ludzi już przez jakiś czas. Czekanie zdawało się wieczne. ÂŁowca Nagród zastanawiał się co zrobiłby jeśli wziąłby sobie jednego niewolnika. Po chwili postanowił, że nie będzie brał sługi - nie potrzeba mu tego, bo niby po co? Crisis sam radzi sobie bardzo dobrze i nie będzie brał do czarnej roboty jakichś niewolników, poza tym jego żona - Aurora by go zabiła gdyby wziął (:P). Crisis nadal czekał na znak Króla.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #225 dnia: 14 Czerwiec 2007, 12:50:22 »
Darkon jak to Darkon ciągle nie zapominał o korzyściach

- A pomyśl jakie korzyści z tego będziemy mieli! Nie dość że niewolnicy w kluczowych dla gildii i miasta miejscach będą, to jeszcze złoto, skarby miasta, a kuznie przecież widzieliśmy! To będzie nie mała gratka - uśmiechał się Darkon - No, ale dobrze myślę, że już dość ci namarzyłem. Idę się przygotować

Po czym schował się za kilkoma skrzyniami porozstawianymi przy chacie i wyciągnął kuszę. Znalazł sobie odpowiednią lukę i już był gotowy do walki.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #226 dnia: 14 Czerwiec 2007, 13:12:14 »
Aragorn stał w gotowości tak jak kazał IsentoR, wiedział że zaraz postąpi wbrew swoim zasadom i nie tylko swoim, nie nawidził się za to, z drugiej strony elfowi było potrzebne złoto, dużo złota. Złapał delikatnie za klinge miecza i czekał....

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #227 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:09:57 »
Wojownicy wsi zaczęli szeptać do siebie. Trzymali się kurczowo włóczni. Coś podejrzewali. Assasyn starał się nie wyjmować jeszcze mieczy. Niecierpliwił się. W końcu IsentoR podniósł ręce i wydobył z siebie głos.
- Na nich! - krzyknął
Mieszkańcy wioski nie wiedzieli co się dzieje. Byli otoczeni przez uczestników wyprawy. W końcu, gdy król rozbił swoim kosturem głowę wodza, dało to do zrozumienia mieszkańcom osady, że zostali wciągnięci w pułapkę. Wojacy wyjęli swój oręż i z okrzykiem bojowym rzucili się na grupę. Doszło do starcia. Jeden z wieśniaków zaatakował Assasyna swoją włócznią. Dyplomata Ohsi parował kolejne ciosy. W końcu swym mieczem odciął grot włóczni pozostawiając mieszkańca bezbronnego. Nie miał litości dla wroga i szybkim cięciem pozbawił go życia.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #228 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:14:36 »
Idioto! Krzynkął IsentoR oni mają być żywi martwi się nam do niczego nie przydadzą za każdego zabitego tubylca obetnę wam po premii. Następnie uderzył w tył głowy stojących przy nim wieśniaków a w grupkę nieopodal rzucił czar snu...

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #229 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:20:27 »
Drago spokojnie podszedł do kilku wieśniaków. Chłopi od razu skierowali ostrza włóczni w jego stronę. Wampir uśmiechnął się chłodno i sięgnął po magię.
- Lepiej będzie jak pójdziecie z nami. I rzućcie broń.- rzekł do ludzi, wspomagając się zaklęciem Mesmeruzmu. Wieśniacy popatrzeli dziwnie na Wampira po czym rzucili włócznie na ziemię i pokornie ruszyli za Wampirem. Drago powtórzył sztuczkę jeszcze kilka razy. Wokół niego zebrałą się już całkiem spora grupka, rozbrojonych wieśniaków, gotowych by pójść za uczestnikami wyprawy.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #230 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:23:32 »
Travis, widząc króla i Assasyna, który zabił wieśniaka przywołał zaklęcie Snu. Assasyn stał zmieszany. Mag rzucił czar na małą grupkę wieśniaków. Ci, zobaczyli czar dopiero wtedy, kiedy miał w nich uderzyć. Nie zdążyli uciec - padli na ziemię uśpieni. Inni próbowali się bronić, lecz nadaremno. Dobrze wyszkoleni, niektórzy wojownicy, parowali ciosy wieśniaków i czekali na usypiające zaklęcia.
- Ci którzy umieją czary Snu, niech je rzucają ! - krzyczał król. Niektórzy właśnie tak robili. Po jakimś czasie, liczba uśpionych wieśniaków zaczęła wzrastać...
« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2007, 14:32:04 wysłana przez Travis »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #231 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:25:17 »
'Jasna cholera' - pomyślał klanowicz - 'Trochę mnie poniosło'. Spojrzał na kawałki po tubylcu. Kijami od włóczni nie zdziałałby wiele, nie miał ochoty ryzykować w razie gdyby ktoś go zaatakował. W końcu przypomniał sobie. Pałki, którymi ćwiczył z Artim! Mógł nimi łatwo uderzać i napewno tylko ogłuszyłby potencjalnego niewolnika. Odbiegł na chwilę od grupy. Miecze schował, a do rąk wziął przedmiot swych ćwiczeń. Zaczął się skradać. Dotarł za plecy kolejnego z wojowników, który szukał właśnie kogoś do walki. Wszędzie słychać było krzyki, więc nawet nie domyślał się, że ktoś może się zakraść do niego. Dyplomata Ohsi uderzeniem pałek w głowę ogłuszył wroga.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #232 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:41:11 »
Na Arti'ego rzuciło się dwóch tubylców. Kiedyś za młodu ćwiczył walkę wręcz i wiedział, gdzie jest czułe miejsce w które uderzenie powoduje zemdlenie. Jeden z tubylców zamachnął się włócznią, która lekko otarła o prawe ramie klanowicza.  - Cholera.... Mają ostre włócznie. Mam nadzieje, że nie są otrute. - powiedział i uniknął kolejny cios. Jeden z przeciwników wprowadził tchnienie włócznią, ale Arti go unik i wyrwał włócznię z ręki tubylca. Drugi przeciwnik też zaatakował, ale Arti wykonał odpowiedni unik i kopnął dzikusa w brzuch, a ten zajęczał z bólu. Drugi był wciąż przytomny i pałał gniewem. Arti postanowił już wykonać cios na miejsce. Miał wciąż drewnianą włócznię. Gdy tubylec wprowadził atak pięścią, Arti go unik i silnym ciosem uderzył tubylca w kark. Ten padł nieprzytomny.

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #233 dnia: 14 Czerwiec 2007, 14:53:05 »
Drago nawet nie wyciągnął miecza. Ze stoickim spokojem podchodził do kolejnych tubylców, sugerując im, by sopkojnie dali się z nim do Ombros. Słabe umysły wieśniaków nie były w stanie oprzeć się magii Wampira. Gdy Namiestnik zebał już sporą grupę, rzekł do nich uzywając Mesmerytyzmu.
- ÂŚpijcie. - wszyscy "złapani" przez nigo wieśniacy padli na ziemię. Zasneli. Część z nich nawet chrapała. Wampir ułożył śpiących chłopów w jednym miejscu i ruszył pomóc towarzyszom...

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #234 dnia: 14 Czerwiec 2007, 16:33:55 »
-Nareszcie trochę ruchu-mruknął Lees do Aragorna.Wyciągnął swój kordelas i razem z przyjacielem ruszył na Numenorczyków."Nie zabijać,nie zabijać" powtarzał sobie ÂŁowca.Wziął zaatakował dwóch tubylców, którzy wyglądali na niezłych wojowników."To się zabawimy"-pomyślał Lees.Ogłuszył mieczem jednego i przygwoździł go do ziemi.Z drugim było trudniej.Blokował on ciosy i robił uniki.Zdenerwowany swoją nieporadnością ÂŁowca uderzył mocno przeciwnika,lecz ten skontrował.Lees dostał cios w głowę i zachwiał się ale uderzył jeszcze tubylca.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #235 dnia: 14 Czerwiec 2007, 17:00:18 »
No to już chyba wszyscy skuć ich ja tym czasem pójdę coś sprawdzić...
Członkowie ekspedycji zaczęli skuwać jeszcze śpiących bądź ogłuszonych tubylców IsentoR w tym samym czasie udał się do namiotu wodza. Wrócił po kilku minutach w tym czasie wszystkich dzikusów zdążono już zakuć w kajdany, w ręku trzymał duży wór. Patrzcie co znalazłem powiedział król po czym upuścił wielki worek   a oczom zebranych ukazały się złote przedmioty.
Po przetopieniu to na sztuki złota będzie tego z 3000-5000 tysięcy.
Następnie zwinął przedmioty i zapakował wór z nimi do swojej torby. Gdy wszyscy tubylcy odzyskali przytomność udaliśmy się w stronę statku. Szliśmy około dwóch godzin i bez większych komplikacji dotarliśmy do celu.
Załadować więźniów do ładowni, tylko dobrze ich przykuć...


Proszę o zgłaszanie się na statek wypływamy dzisiaj o godzinie 22:00 mam nadzieję, że wszyscy będą gotowi. W między czasie możecie ewentualnie coś jeszcze załatwić...

- Darkon

- LONYSARD
- MeGorT








- Tkoron
- Kapitan Greg



« Ostatnia zmiana: 14 Czerwiec 2007, 21:33:33 wysłana przez IsentoR »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #236 dnia: 14 Czerwiec 2007, 17:16:03 »
Lees ciągnął dwóch niewolników."Mocni ci Numenoryjczycy,będą dobrymi niewolnikami"-pomyślał.
Przykuł więźniów do ładowni, wrócił na pokład i powiedział:
-Jeśli o mnie chodzi to możemy odpływać.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #237 dnia: 14 Czerwiec 2007, 17:53:23 »
- Cholera jasna.... Darkon zbieraj te rzeczy, bo jak będziemy w domu, to sie wszyscy rozbiegną po kątach i nic nie będziemy mieli - powiedział kowal do swego czeladnika. Był nieco zdenerwowany faktem, że nie zdążył złapać żadnego niewolnika, ale mimo wszystko ciągnął cudzych na statek. Jedni sie opierali, inni nie. Tych pierwszych Kozłow "zachęcał" pięścią w brzuch. Zobaczył króla, stojącego u wejścia na trap.
- Witam melduję, że jestem.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #238 dnia: 14 Czerwiec 2007, 18:03:24 »
Travis, podszedł do króla i powiedział:
- Jak dla mnie, to możemy płynąć, a ja jedynie załatwię jeszcze parę spraw i będę gotów... - powiedział Mag, po czym spojrzał z wielką radością na wór, a następnie udał się do towarzyszy...

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #239 dnia: 14 Czerwiec 2007, 18:03:34 »
Wkroczyłem na statek ciągnąc jednego niewolnika. Miotłem nim o pokład i spojrzałem ostatni raz na Numoren. Przypomniały mi się wszystkie sceny z tutejszej wyprawy. W chwili smutku mieszającej się z radością wykrzyczałem " Chłopaki błogosławieństwo Adanosa dla wszystkich!! " poczym usiadłem na ławce

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa do Numenoru
« Odpowiedź #239 dnia: 14 Czerwiec 2007, 18:03:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything