Autor Wątek: Ulubiona misja  (Przeczytany 60638 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skarpetus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #100 dnia: 10 Sierpień 2009, 11:56:06 »
Moje ulubione zadanie to poszukiwanie sześciu chromaninów . Wedłud mnie jest to najtrudniejsze zadanie w grze.. Długo się namęczyłem zanim znalażłem wszystkie księgi. Najtrudniej było mi znaleźć drugą a najłatwiej piątą.

Offline Radeq

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #101 dnia: 24 Sierpień 2009, 18:56:56 »
Szukanie kamieni jest super, poniewaz duzo expa sie dostaje za sztuke i do tego nie trzeba sobie radzic samemu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #101 dnia: 24 Sierpień 2009, 18:56:56 »

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #102 dnia: 24 Sierpień 2009, 21:57:49 »
W g1 to moja ulubioną misja jest szukanie chromaninów. Czemu? jest odskocznia od sztucznej fabuly w grze, mozna tez zabawić sie w detektywa. Szczegolnie na koncu, gdy odkrywamy, że naszym "zleceniodawcą" był zbieracz, i że zginął ;)

Offline Atsui

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #103 dnia: 03 Październik 2009, 13:57:39 »
Dla mnie najlepszym zadaniem, a raczej trzema najlepszymi zadaniami, lub jeszcze dokładniej - trzema ZBIORAMI najlepszych zadań, były :
-zadania na dołączenie do Starego Obozu.
-zadania na dołączenie do Nowego Obozu.
-zadania na dołączenie do Obozu Sekty.
Dlaczego? Lubię wykonywać tego typu krótsze i dłuższe questy, i patrzeć jak mam coraz więcej szacunku w danym obozie, aż w końcu odbywam rozmowę z jakimś ważnym gościem (Gomez / Cor Calom / Lester) na temat mojego dołączenia i wreszcie dostaję się do obozu :D

Offline Aridan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #104 dnia: 25 Listopad 2009, 14:34:14 »
Mi przypadła do gustu misja z kamieniami ogniskującymi dlatego że zwiedzamy całą kolonie i spotykamy wszystkich przyjaciół.

Offline Pinguin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #105 dnia: 12 Grudzień 2009, 21:27:37 »
Zdecydowanie odbijanie wraz z Gornem kopalni z rąk Gomeza ;) Eksplorowanie kopalni, niełatwe wybijanie strażników, pełzaczy, chodzenie po ciemnych korytarzach i... spotkanie z gadającym orkiem Ur-Shakiem ;) Niezapomniane momenty z Gothic'a.

Offline Leogas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Degenerationx Army- nasi Wrogowie zostaną zdeptani
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #106 dnia: 01 Luty 2010, 18:38:18 »
Ja tam lubię wszystkie misje ale jak mam już wybierać to moja ulubiona misja to ta w której trzeba znaleźć kamienie ogniskujące.Zwiedzamy wtedy całą kolonie i dostajemy za to masę PD(Najwięcej ze wszystkich misji o ile się nie mylę)
« Ostatnia zmiana: 01 Luty 2010, 18:41:55 wysłana przez Degeneratiox »

Offline Kamil1210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miecz Prawdy
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #107 dnia: 11 Luty 2010, 21:43:44 »
Dla mnie najlepszą misją było poszukiwanie Kamieni ogniskujących Dlatego że każdą misję robimy z jednym z przyjaciół a nie sami. Każde zdobycie kamienia jest ciekawe (np zmiana w chrząszcza). Wtedy Doskonale poznaje się Górniczą Dolinę.

Offline Kamil1210

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Miecz Prawdy
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #108 dnia: 11 Luty 2010, 21:47:41 »
Dla mnie najlepszą misją było poszukiwanie Kamieni ogniskujących Dlatego że każdą misję robimy z jednym z przyjaciół a nie sami. Każde zdobycie kamienia jest ciekawe (np zmiana w chrząszcza). Wtedy Doskonale poznaje się Górniczą Dolinę.

Offline KrZyChU7777

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #109 dnia: 01 Marzec 2010, 19:03:39 »
Moją ulubioną misją w gothicu 1 jest poszukiwanie kamieni ogniskujących ponieważ można wtedy dobrze poznać kolonię i przyjaciół którzy nam pomagają. ;)

Offline Sairus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #110 dnia: 21 Wrzesień 2010, 19:02:17 »
Moją ulubioną misją jest też poszukiwanie kamieni ogniskujących. Właśnie to chodzenie po całej kolonii jest tam bardzo ciekawe i fajnie, że pomagają nam w tej misji dobrzy znajomi.

Offline Dev

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #111 dnia: 07 Maj 2011, 20:13:45 »
Myślę, że misja Chromanin ;) Co prawda nie wnosi nic do głównego wątku gry i nie dostajemy za nią sporo doświadczenia, ale zawsze jest satysfakcja z odnalezenia wszystkich 6 ksiąg, co samemu jest niezwykle trudne ;) Ja bynajmniej musiałem się sporo nagłówkować, aby rozwiązać te zagadki :>

Aneuthanasia

  • Gość
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #112 dnia: 14 Czerwiec 2011, 13:01:08 »
Ulubiona misja to Dołączenie do Starego Obozu, wtedy nie jesteśmy jeszcze tak silni jak w dalszych etapach gry, aż chce się wtedy grać ;D.

Offline Noorex Jr.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wdycham bagienne ziele
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #113 dnia: 12 Lipiec 2011, 10:59:45 »
Dla mnie najlepszą misją jest szukanie kamieni ogniskujących. Poznajemy naszych przyjaciół i zwiedzamy ciekawe miejsca jak krypta czy forteca górska. Zawsze jest to napięcie bo nie wiesz czego się spodziewać  ;)  Ogólnie jedna z ciekawszych misji no i wszelkie próby dołączenia do każdego z obozów bo początkowi gracze mogą poznać ogólnie kolonie, zwyczaje czy wielkie szychy.

Offline Cezus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #114 dnia: 12 Lipiec 2011, 15:04:26 »
Dołączenie do poszczególnego Obozu było fajne. Taki jakby test.  Fajną misją było odzyskiwanie kamieni ogniskujących, ponieważ trzeba było się nachodzić. NO i jeszcze można było na tym nabić pare lvl. Fajnym wątkiem był także Chromanim. Trzeba sie było trochę nachodzić żeby znaleźć poszczególne części a doświadczenia za do wiele nie było. Ten wątek mógłby być bardzo fajny, lecz nie został w pełni wykorzystany.

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #115 dnia: 23 Lipiec 2011, 21:44:55 »
moja ulubiona misja jest szukanie xardasa :D

Offline Lollo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #116 dnia: 24 Lipiec 2011, 10:20:07 »
Ja lubie szukanie kami ogniskujących, ponieważ można zwiedzić kolonie oraz zdobyć sporo doświadczenia.

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #117 dnia: 28 Lipiec 2011, 13:32:32 »
ja najbardziej lubię misje w której trzeba szukać kamieni ogniskujących bo można zwiedzić kolonie zdobyć dużo PD i poznać nowe cechy twoich najlepszych kumpli z gry czyli: Miltena Gorna Diego i Lestera :) :D :)

Offline Mag Ognika

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 2
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #118 dnia: 27 Sierpień 2011, 09:01:11 »
Moją ulubioną misją jest misja, gdzie należy znaleźć kamienie ogniskujące. Gdy pierwszy raz ją przechodziłem, poznalem większą część Górniczej doliny, a także umiejętności "Paczki" przyjaciół.

Offline Alinathimpha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 3
Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #119 dnia: 15 Wrzesień 2011, 19:04:02 »
Dołączenie do poszczególnego Obozu było fajne. Taki jakby test.  Fajną misją było odzyskiwanie kamieni ogniskujących, ponieważ trzeba było się nachodzić. NO i jeszcze można było na tym nabić pare lvl. Fajnym wątkiem był także Chromanim. Trzeba sie było trochę nachodzić żeby znaleźć poszczególne części a doświadczenia za do wiele nie było. Ten wątek mógłby być bardzo fajny, lecz nie został w pełni wykorzystany.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ulubiona misja
« Odpowiedź #119 dnia: 15 Wrzesień 2011, 19:04:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top