Autor Wątek: V Zadanie Crisisa  (Przeczytany 1271 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
V Zadanie Crisisa
« dnia: 24 Maj 2007, 21:16:25 »
Crisis wybrał zadanie sprawdzenia pobliskiego cmentarza, jako swoją pierwszą misję na drodze do stania się wampirem. ÂŁowca Nagród wprost z punktu rekrutacji do nieśmiertelnych istot udał się na cmentarz. Po drodze nie stanęło nic na drodze. Jednak z każdym krokiem jak Crisis zbliżał się do swojego celu to zdawało się jakby było coś... dziwnego w pobliżu. Na miejscu okazało się, że to najbardziej tajemnicze i straszne miejsce jakie istnieje. Nad cmentarzem unosiła się wielka chmura i woń śmierci...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2007, 21:35:25 »
Nagle Crisis ujżał dwie zakapturzone postacie, które sunęły w kierunku cmentarza... - To co? Dziś może rozkopiemy jakiś grób - powiedziała jedna z postaci - E, nie to chyba będzie już przsada - powiedział zakapturzony mężczyzna - No co ty! Przecież te głupie wieśniaki nigdy nie dowiedzą sie że to my... Za bardzo sie boją - zaśmiał sie jeden i zdjął kaptur. Crisis nie widział twarzy, ale po głosie mógł rozpoznać że to młodzi mężczyźni...

Forum Tawerny Gothic

V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Maj 2007, 21:35:25 »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Maj 2007, 21:46:59 »
Crisis postanowił, że powinien zainterweniować. ÂŁowca zaczął skradać się w kierunku zakapturzonych postaci. Nagle młodzieńcy zatrzymali się i jeden z nich zaczął kopać. W tym czasie Crisis przestał się skradać i szybkim krokiem podszedł do chłopaków. ÂŁowca będąc za nimi powiedział:
- Co wy tutaj mali wyprawiacie?! Gadać mi i to już! - krzyknął, a młodzi ludzie stanęli jak wryci, Crisis zaskoczył ich totalnie.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Maj 2007, 21:52:39 »
- Ale.. my.. no. ten.. - zaczął sie jąkać jeden. A drógi wyjął miecz - Nie sraj żarem... Przecież to jeden z tych wieśniaków, pewnie nawet miecza unieść nie potrafi - powiedział i zaśmiał sie łowcy w twarz... - Wiesz... mam złe przeczucia, lepiej spadajmy słyszałem że ci wieś.. - zaczął jeden - Zamknij sie! - krzyknął ten z mieczem - Mówiłem ci że to głupoty, ci wieśniacy boją sie wszystkiego! A ty co tak stoisz? Walczyć chcesz? - zaśmiał sie ponownie

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2007, 22:16:34 »
- Skoro tego chcesz... - powiedział Crisis wyciągając miecz. W tym czasie jeden z  chłopaków zaatakował ÂŁowcę. Jednak cios został sparowany bez większego problemu w tym momencie kandydat na wampira zaczął kontratak. Jako, że Crisis walkę mieczem jednoręcznym na poziomie trzecim to potyczka szła mu bardzo łatwo. Po paru sekundach chaotycznej walki młodzieńca Crisis wytrącił mu broń z ręki.
- Teraz koniec! Nie jestem wieśniakiem, nawet nie chcesz kim jestem ponieważ wtedy musiałbym Cię zabić, no dobra teraz mi mówcie kim jesteście i co robicie tutaj! - powiedział Crisis wyciągając rękę z mieczem w stronę dwóch stojących koło siebie młodzieńców...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Maj 2007, 22:24:16 »
- My... no.. ten - zaczął sie jąkać ten, który pierwszy zaatakował - Co? Nie jesteś już taki odważny? - zasmiał sie Crisis - No bo my chcieliśmy postraszyć wieśniaków - powiedział drógi, spuszczając głowę, teraz Crisis widział, chłopak miał mniejwięcej 18 lat - Zamknij sie, pogrążasz nas... - powiedział cicho jego towarzysz - To ty sie zamknij... - odpowiedział. Obaj byli wyraźnie wystraszeni...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Maj 2007, 16:38:30 »
- Dość! Gadać mi i to już inaczej naprawdę źle z wami! - krzyknął zirytowany już Crisis, po czym drasnął obu chłopaków po policzkach zostawiając im szramy - Nie będziecie gadać to pogadamy inaczej..., zastanówcie się nad tym.
- Wypchaj się! - odpowiedział jeden z młodzieńców
- Sami tego chcieliście, gadacie teraz czy mam was zanieść do tych wieśniaków? Jestem ciekaw co z wami zrobią jak się dowiedzą o sprawie...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Maj 2007, 16:54:01 »
- Nie rób tego! Ci wieśniacy nas zabiją....- młodszy mężczyzna był przerażony - My to zrobiliśmy dla zabawy, aby ich postraszyć - powiedział, był strasznie blady i wyglądał tak, jak by sie miał rzucić Crisisowi do nóg i błagać o litość - Ja... kojaże cię... Mieszkasz w Ombros tak? - powiedział drógi mężczyzna, ocierając krew z twarzy - I wiem że masz żone...- powiedział z chytrym uśmieszkiem - O nie...  mnie już w nic nie wrobisz... ÂŻałuję że tu z tobą przylazłem - powiedział młodszy, patrząc z przerażeniem na miecz Crisisa...

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Maj 2007, 17:02:45 »
- Sam tego chciałeś - powiedział Crisis podchodząc do starszego chłopaka. Gdy łowca nagród miał już zamiar pchnąć go mieczem opanował się - Nie zabiję Cię, wiem, że tego chcesz, ale jestem na tyle cierpliwy, że zniosę to, a poza tym chcę zobaczyć co zrobią z wami wieśniacy
- Nie zrobisz tego! - krzyknął jeden z młodzieńców, który groził Crisisowi. W tym momencie dostał łokciem w twarz i padł nieprzytomny, Crisis wziął go na plecy i powiedział do drugiego:
- Chodź albo skończysz ze złamanymi kończynami lub gorzej - zagroził łowca, a drugi chłopak z opadniętą głową ruszył z Crisisem do pobliskiej wioski...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maj 2007, 17:27:31 »
Gdy ludzie ujżeli Crisisa ucieszyli sie, byli pewni że nie przeżył, a ich mały cmentarzyk nawiedza coś okrpnego - To ci dwaj, znaleźli sobie... zabawę - powiedział - Dziękujemy ci, wojowniku... Oni.. zostaną stosownie ukarani - powiedział jeden mężczyzna, podczas gdy kilku innych zabrało gdzieś `dowcipnisiów` - Odechce im sie głupich żartów. Jeszcze raz ci dziękujemy - powiedział i odszedł, a ludzie zajęli sie swoimi sprawami...
Zadanie wykonane
Metztli

Forum Tawerny Gothic

V Zadanie Crisisa
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maj 2007, 17:27:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top