Autor Wątek: NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH  (Przeczytany 7087 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lord_kicki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH
« dnia: 11 Maj 2007, 15:34:55 »
NIE chce mi sie otworzyć księga DWÓR IRDORATH czytałem najpierw te słowa a potem probowałem na księgę i nic prosze pomóżcie    

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maj 2007, 15:44:03 »
Cytat: Lord_kicki
NIE chce mi sie otworzyć księga DWÓR IRDORATH czytałem najpierw te słowa a potem probowałem na księgę i nic prosze pomóżcie    
Eeee, no tak, ale może opisz dokładnie. W którym momęcie gry jesteś, co już zrobiłeś a co już nie tzn. czy przeczytałeś już list od Xardasa? to właśnie on zawiera formułę którą można otworzyć księge.
Grasz na kodach może?
Jak to czytałeś słowa a potem otwierałeś księge? Bezi czyta automatycznie przy jej otwieraniu.
Jakoś dokładniej to opisz.

Forum Tawerny Gothic

NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Maj 2007, 15:44:03 »

Offline Lord_kicki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Maj 2007, 17:16:34 »
to tak nie gram na kodach jestem w 5 rozdziale zabiłem smoki . najpierw czytałem te słowa a potem próbowałem ją otworzyć

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj 2007, 17:39:49 »
Skoro nie grasz na kodach i czytałeś wcześniej list od Xardasa, to musiał Ci się trafić jakiś dziwny bug.
Zrestartuj grę (to pewnie już zrobiłeś  ) a jeśli masz czas, to zainstaluj grą od nowa, pozostawiając swoje savy.
Jeżeli to nie pomoże, to raczej bez kodów się nie obejdzie. O ile pamiętam, to w zestawie (rzeczy które otrzymujesz po otwarciu księgi) są:
Otwarta księga - ''Dwór Irdorath''insert ItWr_HallsofIrdorath_Open_MisList - coś tam o latarni byłoItWr_UseLampIdiot_Mis(fajny kod;)
Kluczyk do biblioteki Xardasa w podziemiach klasztoruinsert ItKe_MonastarySecretLibrary_MisJeżeli o czymś zapomniałem to prędzej czy później wyjdzie. Jak co to napisz.

Forum Tawerny Gothic

NIE chce mi sie otworzyc księgi DWÓR IRDORATH
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Maj 2007, 17:39:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top