Autor Wątek: Kto z was ukończył moda?  (Przeczytany 9465 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Kto z was ukończył moda?
« dnia: 10 Maj 2007, 19:32:35 »
Witajcie. Chciałem się spytać czy skończyliście moda Mroczne Tajemnice? Ja osobiście TAK. Dla mnie ten mod był spoko. Ile nowych gildii, pancerzy, hełmów, broni, itd. Ja ten mod skończyłem po paru dniach drogą Innosa. I jestem z tego bardzo zadowolony  . Moim ulubionym pancerzem był Zbroja Rycerza, Hełm Paladyna i...Zbroja Przemytnika. Tak mi się spodobała, że nie wiem co. A co do mieczy i innych broni w zwarciu moją ulubioną bronią był miecz Zabójca. Spodobał mi się z wyglądu i ze statystyk broni. Mi sie ten mod spodobał i się jeszcze nie znudził. Moim zdaniem jest lepszy niż dodatek do Gothic II czyli Noc Kruka. I mam pytanie. Jakie są  wasze ulubione bronie, pancerze, gildie i czary?


Pozdro

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maj 2007, 19:31:39 »
Nie przeszłem MT ale moją ulubioną zbroją jest Zbroja Faellana. ulubioną bronią
to chyba katana - może nie za mocna ale fajnie wygląda. co do gildii to raczej
Strażnicy kopalnii - sam fakt że można mieć zbroję magnata. O czarach nic nie napiszę
bo nie używałem i nie grałem magiem.

Forum Tawerny Gothic

Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Maj 2007, 19:31:39 »

Offline Sotek84

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Maj 2007, 20:03:17 »
Ukończyłem moda ale bez zabijania Uriziela bo nie miałem teleportu na wyspę i nie mogłem go dopaść ale poza tym jest całkiem fajny na początku jest znacznie trudniej ale i tak pod koniec robi się łatwo tylko jeśli chodzi o orkowych szamanów tych nieumarłych to jest mały problem bo ten ostatni powinien być podatny tylko na obrażenia od uriziela a ja zabiłem wszystkich jednym z lepszych mieczy dwuręcznych i diszło by do tego, że bez uriziela dokończył bym grę ale się powstrzymałem podatność wszystkich orkowych szamanów na zwykłe obrażenia mnie nie ucieszyła wcześniej trzeba było mieć uriziel albo jego runę żeby wykończyć tego ostatniego a tak to trochę lipa się zrobił bo poznalezieniu sztyletów można zakończyć grę bez żadnych problemów.

Poza tym małym niedociągnięciem mod jest barzo dobry podoba mi się pomysł z przekuciem uriziela na broń jednoręczną no i ogulnie kowalstwo ale przydała by się jeszcze alchemia i było by już chyba wszystko, no może jeszcze górnictwo żeby sobie samemu można było ukopać trochę rudy :) na boku.

Offline Xav

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Maj 2007, 21:00:23 »
skod pobrac tego moda i czy jest po polsku po mam jakiegos moda Jaktyl-1.1 i moje pytanie czy istnieje spolszczenie do niego bo jest po niemiecku jesli tak to skod pobrac

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Maj 2007, 21:31:13 »
Mod jest fajny.Traktuje go jako oficjalny dodatek do 1  mimo tam pare drobnych bugów.

Offline arczi17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maj 2007, 10:07:42 »
Ja osobiscie ni przeszedlem MT ale nie zadowolil mnie. Moim zdaniem stanowczo za duzo rozmow. Ulubiona zbroja byla zbroja lowcy orkow helm asasyna a bron mlo beliara lub starozytny topor. Moze jeszcze zagram ale nie jestewm pewien mod ocenilbym na 5-

Offline Nagur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2007, 20:37:36 »
Witam . Przeszedłem moda drogą Innosa i nie żałuję żadnej minuty spędzonej nad nim. Jest świetny po prostu WYPAS . Moją ulubioną bronią była jednoręczna broń "Ręka Boga" bodajże i Smocza Zbroja  
Fajnie też zrobili Arene Innosa i w SO . Fabuła z pradawnymi też była świetna, chociaż wnerwiali mnie tym jacy to oni są idealni   Ale najlepszy motyw zrobili z "In Extremo" jak ich zobaczyłem to nie mogłem przestać się śmiać    Polecam każdemu ten mod, nie pożałujecie

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Czerwiec 2007, 19:33:17 »
Niedawno ukończyłem MT po stronie Innosa. Najbardziej z broni do walki w zwarciu podobały mi się Kostur Pożogi i Ostatni Cios. Ze zbroi Smocza Zbroja i Zbroja Faellana, a z szat Szata Mrocznego Mistrza. Z broni dystansowych spodobał mi się Piewca ÂŚmierci.  Grę ukończyłem na 50 poziomie, siły miałem 415, zręczności 182, many 380, punktów życia 1135. Niestety jest trochę bugów.

Offline torno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Czerwiec 2007, 11:19:43 »
ja nieskonczyłem ale napisze w tym dziale ze gra jest super ci ktorzy to zrobili szacunek dla takich mają głowe wszystko nowe jest sciagłem wersje 1.01 tylko minusem jest ze niemówia nie ma dublingu :( mogł autor swoj głos wstawć go pod wszystkie postacie w tym modzie  bo niechce mi sie czytać a tak by było lepiej chodz wszyscy ten sam głos by mieli  :/ ale było by dobrze mi by to nie przeszkadzało,wielu płakało ze napoczątku nieumiel i zabić tego fajfusa kopacza ze to jest błąd gry czy tworcow juz nie pamietam ja uciekłem na dół po miecz i wróciłem zeby skopac mu dupala i przeszłem

Offline ..::Chester::..

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Czerwiec 2007, 12:16:24 »
Szczerze mówiąc to gdy pierwszy raz widziałem screeny z dodatku, nie robiło to na mnie żadnego wrażenia. Ale pewnego dnia naszła mnie ochota zagrania w to i ściągnełem. Włączyłem i szok... gra wyglądała niesamowicie, czcionka z G2, nowe tekstury, przedmioty itp. Przeszedłem dodatek drogą Innosa. Gra się fajnie chodź jest kilka wrednych błędów. Wg. mnie fajnie wygląda zbroja rycerza z hełmem paladyna i do tego mroczny kat. No i nareszcie da się zrobić własny miecz i go naostrzyć (w g1). Patent z zupką i robieniem alkocholu też jest dobry :D

A na koniec pytanko: Jest hełm do Smoczej Zbroji?

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Czerwiec 2007, 13:50:31 »
Cytat: ..::Chester::..
A na koniec pytanko: Jest hełm do Smoczej Zbroji?

Niestety, nie ma takiego hełmu. Mi też jest przykro  

Offline torno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Czerwiec 2007, 21:58:02 »
0 błedów w ciągu 8 godzin mam 90 siły na 8 l na początek duzo opcji fajnie zrobili no a nieumie sie doczekac az bede gotowy wejsc na arene smutku mocni przeciwnicy są ale tego orka to zatłuke na śmierć bo niecierpie ich tyle ze jest mocny jak na mnie ale gra podoba mi sie coraz bardziej trudno opisac trzeba pograc kazdy fan musi to mniec :D ten mod MT  

Offline Ken'Udz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Czerwiec 2007, 21:28:52 »
Przeszłem tego moda i bardzo mi przypadł do gustu.Moją ulubioną gildią byli pradawni ponieważ dzięki nim zdobyłem fajne pancerze, zbroje i czary.Pancerze- njabardziej spodobała mi się szata pradawnych (nie wiem jak miał się pancerz paladyna , bo wybrałem ścierzkę magii),fajna była jeszcze zbroja Fellana z powodu bonusu +100HP.Najlepszym ostrzem było Ostrze Chwały z powodu zamrażania po zadaniu ciosu w przeciwnika  .bardzo przydatne i fajne były kryształy , dzięki którym mogłem zdobyć Zew Pradawnych, lecz najlepszym kryształem był "Przyzwanie paladyna Innosa"(fajny mieczyk z niego wypadł  ).


P.S. Gratulacje i podziekowania dla Pozimkaz
Zdunek był jednym z modderów i przeczytajcie to imie od końca, i skojarzcie z postacia z MT    

Offline keanu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Lipiec 2007, 13:43:36 »
Ja jestem jeszcze w pierwszym rozdziale, ale muszę przyznać że mod jest super. najbardziej spodobał mi się...Majewski Show:D. Jeszcze takie pytanko poza tematem: Kilku z was pisze że w I rozdziale ma 30 albo jeszcze wyższy poziom,HOW??
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2007, 21:48:12 wysłana przez keanu »

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Lipiec 2007, 11:22:00 »
Cytat: keanu
Jeszcze takie pytanko poza tematem: Kilku z was pisze że w I rozdziale ma 30 albo jeszcze wyższy poziom,HOW??

W jednym z patchów ( nie pamiętam, który ) potwory się odnawiają... Wystarczy ściągnąc najnowsze "Mroczne Tajemnice".

Wracając do tematu. Jeszcze nie przeszedłem MT, ale jak na razie bardzo mi się podoba.
Ulubiona zbroja : ÂŁowców Orków
Ulubiona broń : Mściwa stal
Ulubiony hełm : nie posiadam
Ulubiony ( nowy ) obóz : Przemytnicy

Pozdrawiam.

Offline Piero

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #15 dnia: 02 Sierpień 2007, 11:34:05 »
Ja przeszedlem ;) po stronnie Innosa i Beliara ( Beliara chyba kazdy wie jak sie konczy rozgrywka xD )

Ulubiona Szata to jesli mag to Opoka Ognia i Szata Pradawnych, oraz Szata Mrocznych sztuk ( ta co daje nam Xardass)  

A jak wojownik (obojetnie jaki) to Fallena bo 100 do hp :D

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Sierpień 2007, 10:31:20 »
Ja również ukończyłem moda drogą innosa   Wg. mnie to najlepszy mod w jaki dotychczas grałem.
Moja ulubiona zbroja to była raczej: szata mrocznego akolity, broń która mi sie spodobała to był: ostatni cios (200 obrażeń xD) ogólnie były błędy w nim takie jak, że czasami nie było expa za niektóre potworki ale przeżyłem jakoś bez tego.  

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #17 dnia: 02 Wrzesień 2007, 22:04:20 »
Ja ( jak i większość ) ukończyłem tego moda, i byłem nim bardzo zadowolony. Dodaje duzo urozmaiceń, dodany wątek jest naprawde tajemniczy, mod ujawnia nam niektóre niewyjaśnione sprawy z G1 ( np. niedaleko chatki cavalorna jest plac, a w komnacie krąg ze srzyniami i miksturami, zawsze byłem ciekaw, co to jest, a w tym modzie zostało to wyjaśnione   ). Mod jest także lekko niedopracowan, wkradło sie troche błędów, ale to raczej nie przeszkadza w swobodnej grze. Jedyne co jest lekko denerwujące to to, że nie ma dialogów, trzeba wszystko czytać, co po dłuższym graniu męczy oczy. Najfajniejsza zbroja to SZATA PRADAWNYCH, a najfajniejszy miecz to MśCIWA STAL.
pzdr.-Ankh-Morpork
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2007, 22:04:38 wysłana przez Ankh-Morpork »

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #18 dnia: 02 Październik 2007, 14:19:12 »
Jestem w trakcie przechodzenia tego moda. Nowe zbroje i obozy są świetne (szczególnie podoba mi się możliwość zdobycia zbroi magnata i zostania przywódcą obozu przy kopalni), fabuła z pradawnymi też jest niezła.
Pomysł spotkania z Diego, Miltenem i Lesterem jest świetny ale wykonanie już beznadziejne! Po pierwsze: czemu nie ma na nim Gorna? Po drugie: Diego proponuje obalenie bariery i pozbycie się Gomeza... bueahahaaa... zachowuje się jakby to oni w czwórkę w rzeczywistości rządzili całą kolonią...
I po trzecie: kto do cholery wpadł na ten idiotyczny pomysł z Lesterem?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudzień 2007, 16:34:38 »
// CO do postu niżej, to nie trafiłeś w temat, to po pierwsze a po drugie po takim 'wyczerpującym' opisie moda, nie zapowiada się najlepiej. Ale, żeby nie było, że bawię sie w admina to...//

Ja też już dawno ukończyłem moda, dużo w nim błędów, ale 'radości' jeszcze więcej. Nowe obozy, gildie sa bardzo fajnie. Rozważam ponowne przejście MT, ale może dopiero po wydaniu wersji z dubbingiem (tak sie chyba pisze). Naprawdę MT zasługują na miano dodatku do G1. Chłopaki z PoziomkaZ odwalili naprawdę dobrą robotę!!

PzDr

Forum Tawerny Gothic

Kto z was ukończył moda?
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudzień 2007, 16:34:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top