Autor Wątek: VI zadanie Madzi  (Przeczytany 1315 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
VI zadanie Madzi
« dnia: 05 Maj 2007, 17:13:36 »
Słońce świeciło dość mocno, Elfka przedzierała się przez zaspy z piasku. Zmierzała w stronę Hagbanu, a dokładnie siedziby Bandytów, u których chciała wziać zadanie. Gdy po kilku godzinach trafiła na miejsce, przywitał ją Arti, z którym akurat chciała się spodkać.
- Witaj ponownie - przywitał się Bandyta.
- Witaj chcę wykonać dla Was zadanie, masz może jakieś dla mnie ? - spytała się dziewczyna.
- Tak, najlepiej ruszaj już teraz. Wytrop i zabij Pabla ...

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2007, 17:19:35 »
...  Według informacji naszych zwiadowców udał się na pustynie. Przygotuj się bo to nie wiosenny dzień i jest bardzo gorąco, a nie chcemy by coś Ci się stało. - po tych słowach Arti'ego, Madzia wzięła biały płaszcz z kapturem - by mieć duże albedo - oraz pojemnik z wodą, po czym ruszyła na pustynie, odnaleźć i zabić Pabla. Po jakiś 30 minutach wędrówki, po gorącej od żaru pustyni, dostrzega ciało i 2 szakale.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2007, 17:20:23 wysłana przez Arti »

Forum Tawerny Gothic

VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2007, 17:19:35 »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2007, 17:32:44 »
Szakale zawzięcie rozszarpywały ciało człowieka. Z daleka nie było zabardzo widać, czy człowiek jeszcze żyje czy nie. Madzia szybko podbiegła w stronę ciała. Gdy między nią a szakalami było około 100 metrów, dziewczyna napięła cięciwę i wystrzeliła zabijając w 3 strzałach dwa psy pustyni. Człowiek był cały zakrwawiony, Madzia jednym ruchem stopy przewróciła ciało na bok. Nie poruszył się ...

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2007, 17:38:07 »
Madzia porozglądała się na płaszczyźnie pustyni z nadzieją, że dojrzy jakiegoś człowieka. Nie było widać ani śladu życia.   Spojrzała na wielką zaspę piasku. Widok robił wrażenie, ale zza zaspy wyszedł jakiś człowiek. Madzia przyglądała się mu, a on jej. Nagle mężczyzna wyjął łuk i strzelił w stronę czarodziejki. Madzia zręcznie uniknęła pocisku i przygotowała się do walki.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2007, 17:38:43 wysłana przez Arti »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Maj 2007, 17:54:13 »
Madzia, która nadal trzymała łuk w ręku, wyjęła z kołczanu strzałę, napieła łuk i strzeliła. Strzała ugodziła napastnika w nogę, padł na ziemię. Elfka trzymając przygotowaną do kolejnego strzału broń, zbliżyła się. Mężczyzna leżał nieruchomo szlochając pod nosem, trzymał się za krwawiącą nogę.
- Jak się nazywasz - rzuciła do rannego.
- Co Cię to obchodzi ?! Właśnie postrzeliłaś mnie w nogę .... i jeszcze śmiesz się pytać ... jak się nazywam ?! - wykrztusił.
- Owszem, szukam jednego mężczyzny. Jeśli się nie pośpieszysz to zabije niewinną osobę, więc lepiej się przyznaj jak Cię zwą !
- Pppablo ... ale ja nic nie zrobiłem ... nie wiem czemu bandyci uwzieli się na mnie !
- Tak mi powiedziano coś innego ...

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2007, 18:15:42 »
- To kłamstwa!
 - Tak. Bujać to my. Wiemy od źródeł, że nas zdradziłeś. Zapłacisz za to gnido. - powiedziała i kopnęła Pabla w głowę, który stracił przytomność. Nagle Madzia usłyszała warkot psów pustyni. Przeszukałą szybko Pabla - znalazła sakwę z 45 szt. złota oraz miecz, miała by też jego łuk, ale się złamał, gdy Pablo staczał się z wydmy -  i oddaliła się do bezpiecznej odległości. Potem obserwowała, jak szakale rozrywają Pabla. Madzia wróciła do obozu i złożyła sprawozdanie Arti'emu.
Zadanie Wykonane
Otrzymujesz:
 - 45 szt. złota
 - 2 pkt. reputacji
 - Miecz Zabójcy

Nazwa Broni: Miecz Zabójcy
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: ---
Opis: Miecz doskonale nadający się do zadawania śmiertelnych pchnięc

Forum Tawerny Gothic

VI zadanie Madzi
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2007, 18:15:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything