Autor Wątek: VII Zadanie Kapitana Grega  (Przeczytany 1189 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

VII Zadanie Kapitana Grega
« dnia: 05 Maj 2007, 14:15:00 »
Greg od dłuższego czasu nie zajmował się żadnym zadaniem tak więc postanowił wybrac się do obozu bandytów i popytac o jakąś robotę. Gdy tylko doszedł do obozu drogę przestąpił mu Arti.
-Witaj Greg. Przyszedłeś po jakieś zadanie czy poprostu wpadłeś aby po raz kolejny spić się z nami do nieprzytomności?
-Hehe. Nie Arti. Przyszedłem tu po jakąś robotę. Masz coś dla mnie?
-Ha! Oczywiście, że mam. Wczoraj z obozu uciekł niewolnik. Był bardzo sprytny. Poczekał na jak najbardziej odpowiednią chwilę i dał nogę. Chcę żebyś go złapał. Sam bym się tym zajął ale w tej chwili nie mam na to czasu. Zrobisz to dla mnie?
-Dobrze. Da się zrobić. Rozumiem, że chcesz go żywego i w miarę sprawnego?
-Oczywiście! Przecież ten drań musi pracować. Idź i go sprowadź. Napewno ukrywa się gdzieś w lesie.
ÂŁowca słysząc te słowa odwrócił się i podążył w stronę lasu...  

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

VII Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2007, 14:26:02 »
Droga do lasu była krótka i bezpieczna. Las był duży, a upalny dzień dawał się we znaki, więc odpoczynek pomiędzy chłodnymi pniami dobrze zrobi. Gdy Greg wchodził do lasu poczuł dreszcze od zimna, wiejącego od głębi puszczy. Wszedł dalej wsłuchując się w świergot fauny i spoglądając na florą. Rozkoszowanie się tym nie trwało długo, gdyż za krzaków wyskoczył zbir, który nie był przyjaźnie nastawiony.

Forum Tawerny Gothic

VII Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2007, 14:26:02 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

VII Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2007, 14:43:20 »
No ptaszku wyskakuj z forsy! -krzyknął zbir w stronę odpoczywającego Grega.
Kapitan wstał i powiedział do zbója:
-Hmm... chyba nie zamierzasz zrobic mi krzywdy tym sztylecikiem co?- powiedział sarkastycznie łowca wskazując na sztylet w ręku rozbójnika.
-A właśnie, że zamierzam. I przekonasz się o tym jeśli nie dasz mi całego złota, które masz przy sobie.
-No cóż muszę cię rozczarować przyjacielu. A nie mam przy sobie żadnego złota.- mówiąc to Greg zajmował uwagę zbira i podszedł do niego na tyle blisko, że w jednej chwili wybił mu sztylet z ręki i uderzył w tważ.
Leżący na ziemi bandyta patrzył przerażonym wzrokiem na Graga.
-Aaaa.. ty jesteś Samotnym łowcą. O jeju! Powinienem był zauważyć pancerz. Prosze nie zabijaj mnie.- mówił szybko zbir.
-Hmm... pomyśle o tym ale najpierw to ty dasz mi swoje złoto. Co ty na to?- powiedział Greg wymachując zbójowi mieczem przed nosem.
-Ach tak. Oczywiście, natychmiast.- bandyta mówiąc to rzucił Gregowi sakwę pełną złota.
Dokłdnie 30szt. złota. Więcej nie mam.
-Doprawdy? Czy aby mnie nie oszukaujesz?- spytał łowca
-Naprawdę. Nie mam już nic. Przysięgam na brodę mojego dziadka.
Hmm... dobrze wierzę ci. Teraz spadaj póki jeszcze mam dobry humor.- powiedział Greg podejmując sztylet bandziora. - A to sobie zatrzymam. Bo jeszcze zrobisz sobie krzywdę.
Następnie łowca poszedł dalej w las w poszukiwani swego celu...

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

VII Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2007, 15:45:02 »
Greg szedł dalej w głąb lasu. Nagle w oddali zobaczył człowieka, który leżał i jadł jabłko. - Jak to ten niewolnik, to zwieje jak mnie zauważy. - pomyślał. Greg poszedł na około delikwenta i zaszedł go od tyłu.
 - Ahh..... Jaka wolność jest słodka, a ci bandyci nawet się nie skapnęli, że zwiałem.
 - Nie skapnęli?
 - Co?! - w tej chwili Greg przyłożył mu sztylet do gardła.
 - Pójdziesz ze mną. - po tych słowach zaprowadził niewolnika do obozu.

Zadanie Wykonane

Otrzymujesz:
 - 1 pkt. reputacji
 - 30 szt. złota
 - Bandycki Tasak

Nazwa Broni: Bandycki Tasak
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Topór
Jakość Wykonania: Mistrzowskie ( widać, że należał do wysoko postawionej osoby )
Poziom: I
Dodatkowo: -
Opis: Dosyć dobry bandycki tasak. Wykonany starannie. Osoba umiejąca się nim posługiwać, zrobi z niego mistrzowskie narzędzie mordu. Dobry do krojenia chleba i szynki.

Nie wiedziałem gdzie przydzielić ten tasak ( rodzaj )

Forum Tawerny Gothic

VII Zadanie Kapitana Grega
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2007, 15:45:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top