Autor Wątek: Gdzie jest Mort?!  (Przeczytany 3106 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
Gdzie jest Mort?!
« dnia: 05 Maj 2007, 00:48:49 »
Witam! Mam taki problem. Gdy Mort prowadzi mnie do Klanu Ognia, to w pewnym momencie, gdy trzeba wejść pod górkę, idzie na wprost skały od góry i tam znika. Jakby zapadł sie pod ziemie. Można coś z tym zrobić? ;/ Proszę o pomoc.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gdzie jest Mort?!
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2007, 09:41:34 »
Miałem dokładnie taki sam kłopot. Jest to bardzo irytujące, bo w zasadzie nie da się nic zrobić, ale w moim przypadku udało się ów błąd zniwelować. Sposób, dzięki któremu Mort nie znikał jest następujący:
Musisz zaatakować wojownika mieczem bądź łukiem/kuszą. Wówczas Mort nie będzie biegł dokładnie wyznaczoną trasą, tylko pobiegnie wprost na ciebie, dokąd chcesz. Gdy już ominiecie miejsce występowania błędu możesz podbić do końca Morta (tak mi się przynajmniej wydaje), po czym on niedługo potem wstanie i poprowadzi cię do klanu Ognia.
Jak już wcześniej mówiłem, jest to dość dziwna i specyficzna metoda, aczkolwiek dla mnie była ona wybawieniem i mogłem dalej kontynuować rozgrywkę.

Forum Tawerny Gothic

Gdzie jest Mort?!
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2007, 09:41:34 »

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Gdzie jest Mort?!
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2007, 12:58:19 »
Niewiem jak sobie z tym poradzić.
Chciałem tylko dodać że też tak miałem ale problem tkwił w Rufusie który miał mnie zaprowadzić z farmy Montery do Okary , znikał mi gdzieś między dwoma drzewami , jestem pewny że niezrobił gwałtownego skrętu .
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2007, 12:59:09 wysłana przez LONYSARD »

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
Gdzie jest Mort?!
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2007, 19:10:22 »
Cytuj
Musisz zaatakować wojownika mieczem bądź łukiem/kuszą. Wówczas Mort nie będzie biegł dokładnie wyznaczoną trasą, tylko pobiegnie wprost na ciebie, dokąd chcesz. Gdy już ominiecie miejsce występowania błędu możesz podbić do końca Morta (tak mi się przynajmniej wydaje), po czym on niedługo potem wstanie i poprowadzi cię do klanu Ognia.
Jak już wcześniej mówiłem, jest to dość dziwna i specyficzna metoda, aczkolwiek dla mnie była ona wybawieniem i mogłem dalej kontynuować rozgrywkę.


Dzieki, Pomoglo ;]

Forum Tawerny Gothic

Gdzie jest Mort?!
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2007, 19:10:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top