Autor Wątek: IV zadanie Celeba  (Przeczytany 1575 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
IV zadanie Celeba
« dnia: 25 Kwiecień 2007, 20:00:12 »
Jako nowoprzybyły nowicjusz ,chciałem pomóc koniecznie i zasłużyć się dla klasztoru ,więc poszedłem do alchemika.
-Witaj.Jestem nowym Nowicjuszem i chce zapytać czy masz dla mnie jakąś misję?

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2007, 20:09:14 »
- Witaj Nowicjuszu ! - powiedział Stary Alchemik - owszem mam dla Ciebie pewne zadanie ... Na pewno dasz sobie rade ... Uzbieraj dla mnie 10 magicznych ziół. Uzbieraj je i przynieś mi ! A teraz już idź !

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2007, 20:09:14 »

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Kwiecień 2007, 20:13:00 »
Poszedłem także do lasu [znowu] ,a ponieważ to moja 4 wyprawa do ladu to pomyślałem ,czy znalazłem kiedyś zioło takie.
PAMIĘTAM!CHATA ALCHEMIKA!
Także poszedłem do chatki alchemika i znalazłem tam 4 zioła!Zaczołem iść dalej i znalazłem pewne małe stworzenie stworzenie.Schowałem się szybko za drzewo i zaczołem badać.Po chwili rozpoznałem...To kretoszczur!Wyjołem łuk i zaczołem celować...Po chwili wystrzeliłem strzałę uśmiercając kretoszczura ,ale jednak pojawiły się jeszcze dwa!Zaczołem strzelać z łuku ,uśmiercając kolejnego kretoszczura ,ale kolejny ominął moje strzały.Wyjąłem topór i przygotowałem się.Kretoszczur rzucił się i ugryzł mnie w nogę!
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2007, 20:24:38 wysłana przez Celeb »

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Kwiecień 2007, 20:19:09 »
Całe szczęście rana nie była poważna, kretoszczur ledwie drasnął jego kostkę. Celeb odtrącił kretoszczura i umieścił w jego głowie dwie strzały.
- Uff ... Dobrze że resztę już zabiłem.
Chłopak podniósł się z ziemi rozejrzał dookoła. Niedaleko leżały 4 zerwane zioła i martwe stworzenia. ÂŁucznik zebrał mięso i zioła, ruszył dalej ...

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Kwiecień 2007, 20:32:21 »
Poszedłem dalej ,uważając na nogę bo to pewnie nie koniec i znalazłem kolejne 3 zioła.Uszczęśliwiony poszukiwaniami zacząłem iść jeszcze dalej ,aż doszedłem do polanki ,gdzie zaczołem się rozglądać.Zauważyłem trzy wilki ,które mnie okrążyły!Wyjąłem łuk i zaczołem strzelać.Wilki biegły szybko jednak trafiłem jednego w szyję ,choć celowałem troszku wyżej ^^...Po chwili jeden wilk ugryzł mnie w nogę ,a drugi drapnął w ręke!Wziołem topór i zamachnołem się odpychając wilki.Wziołem topór i skoczyłem na wilka!Spudłowałem i wbiłem topór w ziemię i nie mogłem wyjąć.Oba wilki znowu zaczeły biec by mnie ugryźć!

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Kwiecień 2007, 06:49:17 »
Celeb zaczął uciekać, zauważył drzewo wspiął się na nie. Z wysokiego buku zaczął strzelać w stronę wilków. Po kilku strzałach był już bezpieczny. Zszedł z drzewa, ruszył po 3 pozostałe Rośliny.  

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Kwiecień 2007, 07:20:52 »
Wziołem 3 roślinki co daje już 10 ,a następnie wziołem jeszcze 3 mięsa od wilków.Skierowałem się do klasztoru ,gdzie jak dotarłem dałem zioła alchemikowi.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:36:05 »
- No proszę pięknie się sprawiłeś, młody nowicjuszu. Za wiele nie mogę Ci dać, jednak za fatygę ... - Starzec wyciągnął 10 sztuk złota. - Proszę oto one, może to nie za wiele, ale się powinno przydać, aha masz tutaj miksturę leczniczą. Teraz lepiej już idź ...

ZADANIE ZAKOÑCZONE

+ 1 pkt. Reputacji
10 sztuk złota
1 mikstura lecznicza
5 sztuk mięsa
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2007, 18:36:34 wysłana przez Madzia »

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Celeba
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Kwiecień 2007, 18:36:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything