Autor Wątek: IV zadanie Assasyna  (Przeczytany 1147 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
IV zadanie Assasyna
« dnia: 19 Kwiecień 2007, 15:31:13 »
Assasyn przechadzał się po mieście. Był zadowolony, że ostatnio bardzo dobrze mu się wiodło i nie narzekał na brak pieniędzy. Jednak szybko usłyszał czyiś głos. Po chwili dotarł do centrum Dolnego Miasta. Było tam wielu strażników miejskich, więc Bandyta schował się w cieniu jednego z domów. Za strażnikami stał jeden, ciężej opancerzony i starszy od reszty.
- Niebawem odbędzie się zwiadowcza wyprawa organizowana przez armię. Ma ona na celu dotarcie do obozu najpotężniejszej organizacji przestępczej w Marancie. Według informatora straży, który niestety przepadł w niewyjaśnionych okolicznościach ich obóz znajduje się w ruinach starego Hagbanu. Organizacja ma na koncie takie występki jak liczne napady na karawany oraz ograbienie i spalenie największego źródła żywności w Marancie. Gdy dotrzemy na miejsce natychmiast określamy ilość bandytów. Jeśli nasze siły będą przeważać przechodzimy do ataku. Mogą się zgłosić tylko Strażnicy Miejscy i ÂŁucznicy.
Strażnik jeszcze kilka razy wypowiedział formułkę. Wygląda na to, że nauczył się tego na pamięć. 'ÂŁucznicy... Przecież ja jestem ÂŁucznikiem, a mam jeszcze strój przed przekształcenim się Myśliwych w Armię. Ten pokraka napewno wie, że stroje jeszcze nie są gotowe. Muszę coś zrobić, inaczej nici z dodatkowych pieniędzy i schronienia...'.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

IV zadanie Assasyna
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2007, 15:57:26 »
Assasyn wiedział, że szykuje się wielkie niebezpieczeństwo dla obozu bandytów. Czym prędzej udał się do swego domostwa, by przyodziać strój myśliwego. Wszedł do domu i otworzył szafę. Znajdował się w niej strój myśliwego. Założył go, po czym udał się do zapisów. Nie było już takiego tłumu jaki był przed jego ostatnią wizytą. Podszedł do księgi - Ach... Człowiek pustyni? Przyda nam się osoba która potrafi ciąć trującym i ostrzami. - powiedział gubernator. - Nie wątpię - wyszeptał Assasyn i wpisał się do księgi.

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Assasyna
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Kwiecień 2007, 15:57:26 »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
IV zadanie Assasyna
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2007, 16:11:41 »
- Chodź, musimy się śpieszyć - powiedział dowódca patrolu.
- Co? Już teraz? - spytał się zdziwiony Bandyta.
- A co sobie myślałeś? Musimy coś zrobić szybko z tym plugastwem!
Assasyn i dowódca patrolu poszli pod bramę miasta. Stało tam już dziewiętnastu Strażników Miejskich.
- Wygląda na to, że jestem z ÂŁuczników tutaj - powiedział Bandyta
- Potrzebujemy kogoś, kto dobrze strzela z łuku. Oni wszyscy znają tylko podstawy walki broni jednoręcznej. No dobra, ruszamy!
Cała, ponad dwudziestoosobowa grupa ruszyła w stronę Hagbanu. Wędrowali w pobliżu rzeki Letone. Było już późno, a Straż była zmęczona.
- Musimy tutaj przenocować - powiedział dowódca patrolu wskazując na krzaki - Rozbijemy niedaleko rzeki obozowisko. I tak dopiero dotrzemy na pustynię jutro w nocy.
Assasyn poszedł do dowódcy i powiedział:
- Ja nie odczówam zmęczenia. Mogę zostać na warcie. Niewiadomo co może w nocy przyjść.
- Dobrze, w takim razie zostań tutaj... Ja idę spać...
Po pół godzinie wszyscy zapadli w kamienny sen. Nadarzyła się wspaniała okazja...

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

IV zadanie Assasyna
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień 2007, 16:32:09 »
6. Wykorzystanie sytuacji i zabicie podczas snu dwudziestu strażników miejskich. Zabranie ładunku broni, poprzez zawinięcie mieczy w pasy strażników. Ograbienie zwłok z pieniędzy.Wrzucenie ciał do rzeki.
7. Powrót do Obozu Bandytów.

Assasyn z wielką zręcznością pozabijał strażników. Nikt go nie nakrył. Po czym wziął ładunek broni.
 - Hmm... Jak ja go wezmę do obozu?
Spojrzał na pasy strażników i je pozabierał. Zawinął miecze w te pasy i mógł się z nimi zabrać. Assasyn wziął wszystkie ciała i powrzucał je do rzeki. - Do jutro zjedzą ich bestie. - powiedział zaśmiewając się diabolicznie    Wziął co jego i wrócił do obozu.

Zadanie Ukończone Pomyslnie!
[/color][/size]
Otrzymujesz:
- 3 pkt. reputacji
- 234 szt. złota
- Krótki miecz x1
- Kordelas x1

Na obóz idzie:
- Krótki Miecz x5
- Miecz Dwuręczny x4
- Naręczne Ostrze x 9
- Topór x1


Nazwa Broni: Topór
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Topór
Jakoś wykonania: Zaawansowane
Poziom: I
Dodatkowo: -----
Opis: Topór jest nieporęczną bronią, ale za to zadaje spore obrażenia i można nim zarówno ścinać drzewa jak i wrogów.

Nazwa Broni: Naręczne Ostrze
Typ: Jednoręczne
Rodzaj: Ostrze
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: I
Dodatkowo: ---
Opis: Naręczne Ostrze nakłada się bezpośrednio na rękę. Jest bardzo szybkie i można zadać nim wiele obrażeń.

Nazwa Broni: Kordelas
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: ----
Opis: Kordelasy to najczęściej używana broń piratów. Kordelasy są zakrzywionymi mieczami. Są przydatne w walce i łatwo nimi walczyć. Są to bardzo dobre bronie w walce - łatwo nimi walczyć, ale są nieporęczne i trudno je schować.

Nazwa Broni: Miecz Dwuręczny
Typ: Dwuręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Zaawansowane
Poziom: II
Dodatkowo: ---
Opis: Miecz Dwuręczny o długim ostrzu (1,5 metra). Broń ta jest dobra, jeśli się chce utrzymać wroga w pewnej odległości od siebie. Raniąc tą bronią zadaje się większe obrażenia niż od broni jednoręcznej. Atakowanie mieczem dwuręcznym jest bardzo wolne.

Nazwa Broni: Krótki Miecz
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakoś Wykonania: Zaawansowane
Poziom: I
Dodatkowo: ----
Opis: Krótki miecz (50 - 60 cm.), podstawowa broń początkującego łowcy przygód. Nie jest bardzo śmiercionośna, ale można ją łatwo schować.



Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Assasyna
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień 2007, 16:32:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything